Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
4. okt 2008

Nika dik 😉 hej no podarilo sa lebo inak ich nerad ukazuje 😀 a mozte kuk aj ako sa lubi kupat 😉 ale bnecham to tu len chvilku lebo najdu sa vselijaki ludia 😅 😝
http://picasaweb.google.sk/benikovci/JaAVoda?au...

nika07
4. okt 2008

beji , sme sa zasmiali,

inak naša zasa strašne rada cerí zubky 😀

duracelko
4. okt 2008

ahojte mozete mi poradit ako rastie babetku nozicka, napr. ked ma rok a zacina chodit ake cislo topanocky ste kupovali?? ak mate dievcatko -ako to bolo u vas??

nika07
4. okt 2008

Ahoj, duracelko, no to je individuálne, naša Linda má 18,5 ,ale sú detičky ktoré majú už 22, naša má fest malinkú nožičku 😉

bejca
4. okt 2008

kocky mam prosbu 😅

MOZTE ZA MOJHO PETKA KAZDY DEN ZAHLASOVAT 😅 dakujem 🙂

tu
http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1

duracelko
4. okt 2008

moja ma teraz 9,5 - lky. tak som namerala este su jej velke aj cápačky G-mini "3". ja som chcela len vediet ako ta nozicka rastie ??
este jedna žiadost o radu - mala ma uz dost dlho zapareninku na krku na jednej strane a za uškom - uz som vyskusala vsetko a stale to neviem vyliecit. co zabralo vám na nieco taketo?

bejca
4. okt 2008

Duracelko ahoj 😵 my mame capacky 3 a stale su nam velke 😉 a skus behnut radsej koznej - my sme mali podobne a bola to alergia na kamilky z plienko pampers sleep a play 😝

mima07
4. okt 2008

cauko baby
lubi gratuluje k chodeniu
bei zahlasovane 😉 prisla som v pravu chvilu 😀

bejca
4. okt 2008

hej :-d a dakujem 🙂 ved ja vas budem otravovat kazdy den 😀

janka_fr
4. okt 2008

Ahojte tak dnes to vyhravam som prvaaa 😀

No vitaj Beji, kde si sa nam tulala 😉 Ked som si pozerala tvoje fotky tak som sa nasmiala,akoby som Julliana videla 😉 Tiez ked perie pracka dokaze na to pozeratdost dlho a zaluzie uz nam trosku opravil.

Duracelko tak nas maly ma teraz 17 nozicku.Mal 16 topanocky ale len mesiac lebo mu rychlo narastla nozicka a uz ma teraz 17.

Dnes sme malemu kupili take auticko, za ktore ked sa zo zadu chyti tak s nim moze chodit alebo si moze na neho sadnut a odrazat sa.Mame od svagrinky choditko ale v nom nechce byt a stale sa ho len pridrzal a chodil s nim,len choditko je strasne velke a mal malo miesta a ked s nim prisiel k stene tak nervacil ze to nejde dalej.Pred dvomi dnami prisiel na to ze ked si ho obide a zacne tlacit z inej strany tak moze pokracovat.Uz skusal auticko a pekne ho tlaci musim ho natocit a dat na net len neviem ci treba nejako upravovat video.Viete mi poradit??Ak to natocim fotakom alebo videom??

Dnes uz bol lepsie na tom Jullian, teplotka bola rano uz len 37,3 a teraz vecer uz nic.Tak dufam ze aj ten soplik cim skor prejde.Annika nech aj Robkovi cim skor prejdu sopliky.

janka_fr
4. okt 2008

jj Beji a uz som aj zahlasovala

bejca
5. okt 2008

Dobre ranecko 😵

Janka si zlatucka 😵 srdecna vdaka 🙂 sa tesim 😉 a teda Julianko ked takto beha tak to je este veselsie 😅 ja zatial ak si chcem nieco spravit tak ho dam do behaka a nerobi a nedostane sa tam kde nechcem 😅 tak aspon to 😵 a s videom neporadim 😅 ani ja neviem ako 😝 preto fotim a robim reportaze 😵

ale aj tak neverim ze sa podari vyhrat 😅 ale nevadi 😉 aj tak je Petko najkrajsi na svete 😀 ako kazde babatko pre svoju maminku 🙂 😵

azuzi
5. okt 2008

Ahojte kocky,
Bejca som rada ze si konecne zacala prispievat, supert fotecky, som sa pobavila ako ten Tvoj Petko vsetko objavuje 😀 😀 , uz sa tesim ked aj Martinko bude takto vsetko objavovat, zatial ho ucime buchat rukou po stole 😀 😀 .
takze na ritku Imazol?
Bejca my ideme menit aj pracku aj som si vyhliadlo take inteligentne Ardo a vsimla som si ze aj Ty mas Ardo, ako si spokojna, lebo v TPD tuto znacku nerobia.
Nika tak dik za info, uz som aj vcera lutovala vecer ze sme ju nezobrali, ale ked som si Ta precitala, tak nelutujem, len niekedy aj dost drahe umyvacky maju cez 50 decibelov, este som vcera objavila Amica, ktora ma 46 decibelov, ale je polsky vyrobok tak neviem, ale cena je cca 14000 Sk takze by sa dalo. 😒 😒 .

bejca
5. okt 2008

Azuzi no ako tak som s nou spokojna 😅 presne tyzden pred koncom zaruky nam zhorel program 😅 nastastie sme platili "uz len " dopravu opravara .... ale co uz dnes vydrzi dlho ?? a odvtedy chvala bozku nic 😅 klop klop dufam ze sa nieco nepokazi teraz 😝 no a mame ju cca 5-ty rok 🙂 a dik za pochvalu 😉 a vcera som u nas v Naj pozerala umyvacky len tak a maju aj okolo 10.000 ,- len neviem ake a kolko decibelov 😅 ale hod si www.nay.sk a tam popozeraj 😉

bejca
5. okt 2008

kocky mam prosbu 😅

MOZTE ZA MOJHO PETKA KAZDY DEN ZAHLASOVAT ??? dakujem 🙂

tu

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1

teraz vas budem stale otravovat az vam bude luto 😀

mima07
5. okt 2008

cauko kocky
bei ty si otravna 😀 ale som zahlasovala este skor ako si to tu dala mne staci ked ten link budem mat na aktualnej strane aby som ho nemuslela hladat
padam nic nestiham vecer snad uz bude klud tak pridem 😉

bejca
5. okt 2008

Mima 😀 😀 😀 este len budem 😀 😀 😀 a srdecna vdaka 🙂 uz sme 29 v poradi 😀 😀

lubii
5. okt 2008

Ahojte,Beji,už som zahlasovala 😉

My sme mali umývačku riadu,ale kúpúili sme ju keď som bola tehotná a sraaaašne mi smrdela 😝 Nemohla som ju ani otvoriť.Používalju len mangel aj to len vtedy, keď som nebola doma 😅 . Každý mi hovoril,že ma to prejde, ale som si vypestovala takú aveziu, že som ju nemohla používať ani potom.No a ona vycítila,že ju nemám rada,tak sa pred 3 mesiacmi pokazila 😒
A inteligentnú práčku už tiež viac nechcem.Na mojejstarej dobrej Vhirpulke som simohla sama nastaviť dĺžku prania,teplotu,otáčky,keď som chcela ešte jedno plákanie.Teraz máme inteligentný elektrolux a som z neho chorá.Môžeš vybrať len program a ten sirobí čo chce. Nedá sa pridať napr len 1 plákanie,iba celé 50 minútové. A minule som si farbila nejaké veci na 60 a keď som to chcela skontrolovať,či je dobrá farba a ešte niečo pridať,tak mi noetvorilo dviekra,až kým to nevychladlo.A to som ešte na konci chcela do toho pridať starúplachtu, aby mi vytiahla farbu, nech ju nepustím do čističky.No tak som sa bavila s farbením celý deň 😠 .Už nikdy viac. S virpulkou neinteligentnou som to bežne robila 😉

bejca
5. okt 2008

Lubi srdecna vdaka 😀 a suhlasim co sa pracky tyka 😉 my sme mali tiez whirpool a dali sme ju rodicom - ma uz 13 rokov a fachsi bez pokazenia 😵 a bez opravy akejkolkek 😉 to len teraz same hovadiny vyrabaju 😝

annika
5. okt 2008

Ahojte!
Bejca, zahhlasované na dneska.
Nika, aj my sme mali tú demu chodítko, predala som to za 5 stoviek.
whirpool som mala ja ja 14 rokov. Vlani sme to vymenili na novú whirlpoolku, no fakt je to horšie, ako to píše Lubi. Na obyčajné žmýkanie musím počkať 15 minút...
Janka, Juliankovi aj my prajeme rýchle uzdravenie. My sme dens vysávačkovali len raz zatiaľ. klopklopklop

lubii
5. okt 2008

No ahoj Annika, Ty normálne ignoruješ moje otázky. 😢 Kde dostať tie plienky, čo sa nelepia ale naťahujú?

A ďakujeme ku gratuláciám k chodeniu,ale odvtedy ani jeden samostatný krok 😒

Prajem skoré uzdravenie aj Robkovi aj Juliankovi 😉

annika
5. okt 2008

A kedy si ma na to pýtala, moja??? Ja som to ani nečítala... ☹ ☹ ☹ sorry.
Ja mám také naťahovacie ešte z Dm-ky, sú to Babylove plienky a sú mäkšie, než tie druhé, aj drahšie. Asi tam majú aj také pampersky, neviem. A sorry ešte raz.

lubii
5. okt 2008

No písala si o nejakých UP & GO,to sú tie z DM ?

lubii
5. okt 2008

Ideme teraz do hypernovy,tak sa kuknem v DM 😉 Chcela by som také vyskúšať,lebo Samuliatku sa veľmi páči odlepovať lepičky na plienkach a vyzliekať ich 😅

annika
5. okt 2008

Sú. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
5. okt 2008

No tak sme tam boli,ale tie naťahovacie mali len Huggies a stáli 16 Sk za kus! Uf 😕 Tak to teda nie. Tak sme zas kúpili tie ekologické,vraj kompostovateľné,ale do kompostu ich radšej nedám. 😉

lubii
5. okt 2008

A ešte som zabudla,Sam má 19 topánočku.

nika07
5. okt 2008

prajem Vám dobrý večer,

beji zahlasované 😀

bejca
5. okt 2008

Anika srdecna vdaka za hlas 😵

Lubi 16 sk kus 😅 😕 no tak dik 😀 😀 dobre su nam Tesco fialove 😀 😀 😀

a babulky dakujem este raz dnes vsetkym za hlas ste zlatucke cmuky cmuk 😵

annika
6. okt 2008

Peké pondelkové ráno!
Bejca, chcela som hlasovať aj dnes, no nejde mi to. čo mám robiť???
Lubi, ja som také kúpila v DM-ke, ale tie boli Babylove plienky a stáli nejakých 9 Sk /kus. A tiež len na vyskúšanie....
Joj, a my už nosíme 21-ky... a ako pozerám o dva týždne ideme kupovať väčšie číslo 😉 😉 😉
Dnes ideme do poradne, som zvedavá na miery. 🙂 🙂 🙂