Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

duracelko
11. okt 2010

môj syn má 18 rokov!!! má mladšiu sestričku bianku 2 roky a ked som mu povedala že budeme mať dalšie bábo len povedal "pre mna za mňa aj päť 🙂 🙂 🙂 on je od malička taký flegmatik jeho nič nerozhádže. má už svoje plány takže po skončení strednej : vysoká alebo anglicko... on bol vychovávaný ako jedináčik, a bianka je tiež takpovediac tak vychovávaná... vek nie je podstatný, celebrity rodia po 40 🙂 🙂

l.lara
11. okt 2010

@duracelko tak bianca nebude vychovavana ako jedinacik.. 🙂 aj ja mam v maji termin. 30teho.. a preco ste v soku? 🙂

rainbow1
11. okt 2010

@ssonusa hormonálny profil sa robí z krvi, mne robil len 23DC, kedy zistí, či mám dosť hormónov a či prebieha ovulácia - u mňa teda Ok 😵 , ale čítala som, že aby bol kompletný, robí sa ešte 4DC zasa na iné, ale presne neviem čo sledujú tam
@aha1 my máme 12 ročnú dcérku a keď sme sa jej spýtali, či by chcela malého súrodenca, bola nadšená, teraz to nejako nerieši nakoľko sa nám už cca rok nedarí ☹

ssonusa
11. okt 2010

@rainbow1 - aha...tak dakujem za info... a drzim palecky na snazilkovanie 😉

ssonusa
11. okt 2010

vitam ostatne maminy a snazilky a tehulky.... 😀

monika633
11. okt 2010

ahojte...mam 36 a cakam prve..jedno som potratila pred rokom ..verim ze tento raz to vide... 🙂 boli sme na IUI v HELIOSE v MARTINE a vyslo to..odporucam,,,

jojina11
11. okt 2010

@monika633 vítam ťa a gratulujem

monika633
11. okt 2010

@jojina11 ahoj chcem sa spytat nemala si dake komplikacie v tehotenstve?bola si na aminocenteze?ja nie,bala som sa potratu

aha1
12. okt 2010

@l.lara Ja som tiež chcela druhé dieťa skôr ale aj s prvým som mala problém otehotnieť a teraz keď som už nedúfala tak sa podarilo. Náš malý ešte pred rokom a pol chcel veľmi sestričku aj bračeka dokonca pred dvoma rokmi presvedčil svokru, že súrodenca už bude mať ale teraz sa vôbec nechce o bábätku baviť a nenazve ho ináč iba pišišvor. veľmi dúfam, že sa to po pôrode zmení aj keď viem podľa seba lebo medzi mnou a súrodencami je rozdiel šesť a dvanásť rokov, že skutočne sa začnú baviť až neskôr.

aha1
12. okt 2010

@monika633 Ak máš triple testy v poriadku tak sa neboj ( ono riziko je vždy ) nie všetko ukáže amniocentéza ja som ju tiež odmietla bola som na morfologickom 3D UTZ a bol v poriadku aj triple testy a amnio mi odporúčali len kôli veku. 😉

monika633
12. okt 2010

robili mi len test na aft v sere nic viac...bol negativny o tyzden idem na kontrolny ultrazvuk v 21 tyzdni..,myslis ze to staci??

jojina11
12. okt 2010

@monika633 nie nemala som nič také, hroziaci potrat , alebo niečo také, bola som na PN ,. kôli astme , som sestrička a pracovala som v infekčnom prostredí , na silvestra som mala silný astmatický záchvat, tak mi pluciar neodporúčal vrátiť sa do roboty, na amniocentézu som nebola, môj doktor na začiatku aj spomenul, ale potom nič a keďže po gynekologickej stránke to bolo v poriadku , tak som sa tam ani nehrabala.

monika633
12. okt 2010

@jojina11 aj ja som pnke,koli praci mam tazku fyzicku pracu tak to neslo...rodila si normalne ci cisarskym.

ssonusa
12. okt 2010

@aha1 - medzi mnou a sestrou je 8 rokov rozdiel - neviem ti povedat, ci sa tesila ked ma mama cakala alebo nie - pravdou vsak je, ako pises, ze nas vztah sa - ako to povedat - stal surodeneckym az ked som ja mala 17-18 rokov... dovtedy si sestru velmi nepamatam, ked som ja zacala vnimat svet, ona behala po vonku, ked som ja mala 7 ona odisla na strednu a chodila domov raz za 14 dni a aj to bola stale vonku..ale teraz sme najlepsie sestry na svete 😀
nepoznam tvojho synacika, ale myslim si, ze ked svoje spravanie k nemu po narodeni velmi nezmenis, resp. ked mu vysveltis, ze mimco ta teraz potrebuje tak ako on ked bol malicky a mozno ho zapojis do starostlivosti o male, ze sa ten vztah velmi zmeni k dobremu.... 😉

@monika633 blahozelam k tehu a drzim palecky nech to dobre dopadne...

monika633
12. okt 2010

@ssonusa dakujem 🙂

jojina11
12. okt 2010

@monika633 rodila som normálne , so starostlivosťou doktorov a sestričiek som bola maximálne spokojná a to som nemala ani VIP izbu ani vybratého a zaplateného doktora
a čo sa týka vzťahov,

duracelko
12. okt 2010

@l.lara neplánovali sme bračeka ani sestričku. ja som len velmi tažko otehotnela s biankou, nedarilo sa už sme to vzdávali... a teraz sa pritrafilo ked sme to vôbec nečakali. ale manžel sa strašne vytešuje, pre neho je to druhé dieťatko. dodko je môj z prvého manželstva.

l.lara
13. okt 2010

@monika633 ahoj monika, vitaj a gratulujem..nech vsetko dobre dopadne!!! 🙂

@aha1 ako pise sona, netreba menit spravanie a treba vsetko vysvetlovat..ked sa narodila nasa mala, moja starsia dcera mala 15 rokov a povedala mi, ze" mama, povedz mi, ja viem, ze to nie je pravda, ale povedz mi, ze ma mas najrasej..." babulka mala, tak som jej odpovedala, ze nie, rovnako vas obe lubim..ale mala som jej povedat, ze obidve ich lubkam na 100% a ze ona je moja prvorodena..alebo nieco take..starsej sa snazime aj viac kupovat ako malinkej, ta si to este neuvedomuje a starsia aspon tak neziarli a sestricku lubka.. 😵 🙂uvidime, co bude ked sa narodi tretie.. 😅

@duracelko 🙂 😵

jojina11
13. okt 2010

teraz som si všimla, že mi to nejako nevyšlo s tým dopísaním, ale už viem ,č o som chcela povedať, takžč , čo sa týka vzťahov, môj Ondrej tiež tvrdil, že mu je to jedno, viete puberta, bude mať 15, to skoro ako dospelý, hlavne tie reči, ale teraz na ňom vidieť, ako Vladku ľúbi, každý deň ju povláka aspoň chvíľu na rukách , rozpráva sa s ňou dokonca ju chcel prebaliť, takže poriadny veľký brat, minule mi talčil kočík, keď sme išli do obchodu a to je už čo povedať, 😀 takže ono sa to spraví samo

aela
13. okt 2010

@duracelko ja mam rovnaky odstup medzi detmi, teda az na to, ze dcera ma 16 a mam len 2, teda muz by chcel este syna a aj kvoli tomu, aby miška nebola ako jedinacik, ale ja uz sa akosi na to necitim, o dva roky bude mat starsia dcera stuzkovu a nemam chut byt prave tehotna 😀 😀

duracelko
13. okt 2010

@aela 🙂 🙂 🙂 na stužkovú som nepomyslela.syn bude mat až v roku 2012 tak to už budem bez bruška. pekné kočky máš doma 🙂 🙂

l.lara
14. okt 2010

no ja budem na stuzkovej bez bruska uz, lebo sme len tretiaci..ale mam inu dilemu..som zvedava, kto na nu pojde, kedze chcem ist aj ja s muzikom, ale mala tam chce mat aj svojho otca (mojho exmangela) a ten ma zenu, ktora by asi tiez rada isla..tak to bude zaujimave... 😝

aela
14. okt 2010

@l.lara a nemozete ist vsetcia styria, ci sa nejako nemusite? ved ak si dobre vychadzate, tak si doplatte a mozete ist 😉

l.lara
14. okt 2010

@aela noo, oni su kapitola sama o sebe..a nielen pre nas..strasne pripady..s nimi 5 min. a mozu ta odviest na psychinu.. 😀 😕 😝 😠

ssonusa
15. okt 2010

@l.lara - no to si ani ja teda neviem predstavit, nastastie sa nam zatial moj ex do takychto akcii nehrnul, aj ked to bolo len prijimanie 😀 Asi nemal odvahu sa ozvat ci moze prist aj on, kedze ani nevie co je to platit vyzivne.... ani pri kostole sa pre istotu neukazal.... 😝

l.lara
15. okt 2010

@ssonusa fuuha, on vobec neplati vyzivne??? co ho nezazalujes?

jupa
15. okt 2010

Ahojte mamicky.. som tu nova a neviem kam sa zaradit .. neviem ci sa tu niekde nachadza skupinka mamiciek ktore maju 10 rocny rozdiel medzi detmi tak ako ja a skusaju este 3 dietatko? poradite mi ..

aela
15. okt 2010

@jupa no vitaj medzi nami a neviem, ci je tu aj presne taka skupina, ako si pisala, ja mam medzi detmi 16-rocny rozdiel a mm by este jedno dieta chcel, ale ja uz teda nechcem 😝 😀

l.lara
15. okt 2010

ak si mala 35, si tu spravne... 😅 ja mam 15 rocny rozdiel...:o)

jupa
15. okt 2010

ahojte kocky.. tak nemala ☹ mam 31 ..