Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

malvuska72
19. apr 2011

@mariana7537
ahoj,vôbec nie si stará,ja mám fakt pestrý vek,čo to za sebou,17ročnú dcéru a dlho som sa nevedela zmieriť s realitou,pretože bábo čakám s priateľom a myslela som si po ďalekých dvoch spontánnych potratoch,že ja už nie...🙂a hľa.Tiež musím všetko kupovať od začiatku ale viem,že to budem mať komu darovať,mamičky,hovorí sa,že pri našich miminkách omladneme🙂

miroslava72
20. apr 2011

@malvuska72 presne ako pises. Omladnete a hlavne si dietatko uzijete ovela viac..ako i ja,az mi je luto,ze to coskoro skonci a ze mala tak rychlo rastie-velmi rychlo ubehli tie tri roky 🙂
Drzim vsetkym palce,nech vam to vyjde 🙂 😉
vela krasnych chvil zelam

malvuska72
20. apr 2011

@miroslava72 ďakujem,užívaj si to,čoskoro budem aj ja....🙂

katulka74
20. apr 2011

Dakujem,ste zlate,zajtra idem na 3D ult,tak som velmi zvedava 😉

dana_l
21. apr 2011

ako dobre sa cita ze nie som jedina "stara" tehulka. v mesiaci ked sa maju male narodit su takmer vsetky tehulky o 10 a viac rokov mladsie. a je pravda, deti nas budu robit dosmrti mlade. takze len s chutou do "toho". 😉

@malvuska72 @katulka74 prajem krasne tehulkovanie

malvuska72
21. apr 2011

@dana_l Ďakujeme,ale ver tomu,že nás je na tento rok dosť,keď som bola na amnio,so šiestich sme boli tri nad 37,takže berieme západ štýl,až na tú podporu od štátu🙂

katulka74
26. apr 2011

Malvuska72 musela si ist na amnio,ci dobrovolne?

malvuska72
27. apr 2011

@katulka74 Ahoj,no vraj nad 35rokov by sme mali vo vlastnom záujme,ale ak odmietneš je to na tebe.Ja som šla,veľmi som sa bála,ale nieje to nič hrozné,horšie je to čakanie,chvála bohu som ich mala dobré,tak dúfam že všetko dobre dopadne až do finále.A ty ako?pôjdeš?

katulka74
29. apr 2011

malvuska72 Ahoj,ja sa bojim ist na amnio,doktor povedal ze uvidime podla vysledkov tripl testov,mam narocnu pracu,stojim na nohach a minuly rok som potratila v 6 tyz,nejak sa bojim ze co ked sa nieco stane.

renatazet
30. apr 2011

@hagarka ahoj, ja mam o 2 mesiace 42 rokov a 4 mesacneho krasneho, zdravuckeho chlapceka. Okrem neho 21 rocneho syna a 18 rocnu dceru. S priatelom sme sa snazili o dietatko 2 roky a uz som uz veru neverila, ze sa to podari. Tehotenstvo som mala ukazkove, absolutne ziadne problemy. Tak ti drzim palceky, urcite sa vam to tiez podari.

annika
30. apr 2011

@katulka74 Ja som po amnio bola 3 týždne doma na PN-ke. Gynekoló mi to vypísal, trošku mi tvrdlo bruško, brala som magnezium šumivé tabletky a mala som kludný režim. 😉 😉 😉 😉

katulka74
30. apr 2011

annika,ja ked sa dam vypisat,tak mi sefka rovno povie nech ostanem uz doma na rizikovom a to by som nechcela,dufam ze to nebudem musiet podstupit.

hagarka
30. apr 2011

@renatazet ...........díky moc.....dodáva mi to odvahu. nebyť toho nešťastného potratu v decembri, nemala by som taký strach.....tak hádam ďalší pokus už výjde..... 🙂

dendy1
30. apr 2011

ahojte, náhodou som nakukla a fandím každej tehulke aj snažilke. Ja mám 39 a vedľa v izbe mi spinká 2,5 mesačná dcérka, a mám ešte jednu staršiu - 20r.
Ničoho sa nebojte, je to paráda, krásne si to užívame všetci, môžem vrelo odporučiť 😀 takúto omladzovaciu kúru 🙂

katulka74
1. máj 2011

hagarka,musis mysliet pozitivne,verit si ,ze otehotnies a vsetko bude v poriadku,ja to mam za sebou,tiez som si myslela ze uz nevynosim babo po potate,musis si verit a hlavne na to co najmenej mysliet....vela tehotenstiev skonci v rannych mesiacoch,lebo babo nie je dobre zahniezdene,to vsak neznamena,ze to dalsie si to svoje spravne miestecko nenajde 🙂

hagarka
1. máj 2011

@katulka74 ...budem sa snažiť myslieť pozitívne....a tebe budem držať palčeky, aby všetko dobre dopadlo 🙂

renatazet
1. máj 2011

@hagarka ja som tiez najpr potratila zhruba v 5 tt a potom zhruba o pol roka uz bolo vsetko ok. takze len sa nevzdavat a hlavne verit 🙂

hagarka
1. máj 2011

@renatazet ..........ja som presvedčená o tom, že to znova skúsim....tak dúfam, že to zvládnem.....díky za podporu 🙂

ketrin37
2. máj 2011

@aja7 ahoj ja mam 37 a cakame babo dufam že bude všetko poriadku .Ty dobre znašaš tehotenstvo.lebo ja dost tažko.

enrikad
2. máj 2011

ahojte... ja mám 35 rokov a čakám druhé bábo...a tak ako píšete, tiež to ťažko znášam... som v 16tt, a stále ma trápia nevoľnosti, aj keď nie je často.... a teraz som sa dozvedela výsledky triple testu, ktoré žiaľ nedopadli dobre,...musím absolvovať opakovacie testy, dúfam, že sa podozrenie nepotvrdí a výsledky budú o.k.....

dana_l
3. máj 2011

ahojte babenky. mne bolo nevolno do tych 3-4 mesiacov. nic "nevyslo" ale mala som to cely den celu noc. a pomahalo len jest po troskach. keby som sa nechala vyhladovat tak asi odpadnem. ale ja si myslim ze to nesuvisi s nasim vekom. aj mlade 20rocne tehotne sa takto citia. to je len ze kazde tehotenstvo sa prejavuje inak.
drzim vam palce a kraaaasne babatka

malvuska72
4. máj 2011

@hagarka Neboj,ja mám za sebou dva potraty,dcéru som mala cisárskym,tie potraty boli v ôsmom týždni,potom som zažila životné tragédie a sedem rokov som bola bez partnera,vôbec som už nerátala s dieťaťom a zrazu🙂je pravda,čo má prísť,to príde,ešte nemám vyhraté,ale veľmi som šťastná a držím ti palce

malvuska72
4. máj 2011

@enrikad A neposlali ťa na amnio?boli tam baby,tiež nemali dobré testy a potom bolo všetko v poriadku

hagarka
4. máj 2011

@malvuska72 ........už si skoro v cieli.......budem ti držať palčeky aby všetko dobre dopadlo

malvuska72
4. máj 2011

@hagarka 🙂 ďakujem,ešte dva mesiace,bude to ešte ťažké,ale bolo aj horšie,ten zázrak za to všetko stojí🙂vydržíme všetko,len nech je zdravá

malvuska72
4. máj 2011

@katulka74 Ahoj,tak ako?lekár ti navrhol tú amnio?je na tebe ako sa rozhodneš,ale ja som to podpísala.Teraz som kľudnejšia,tiež som mala stojatú robotu a poslúcha som lekárku a šla na rizikové.Finančne je to o ničom ale veľmi som sa bála

katulka74
4. máj 2011

malvuska72 Ahoj,brali mi to v pondelok,az teraz v utorok idem do poradne,tak neviem este vysledky,volala som znamemu do labaku,co tam robi na hematologii a povedal ze vysledky mam v norme,len on to nevie vypocitat,to sa ze vraj dava do nejakej tabulky,tak mi nevedel povedat,ale ze afp a hcg je v norme,tak neviem co z toho vznikne.

christy22
4. máj 2011

@katulka74 ahoj.som tu prvy krat,len ti chcem povedat,aby si v ziadnom pripade nepanikarila,ak by ti vysledky nevysli dobre.ja som takto spanikarila a nakoniec mi doktor vysvetlil,ze moje vysledky su dobre,ale vzhladom k tomu,ze do tych skvelych tabuliek hadzu aj vek,tak to vysledky skresluje.ja som ale aj tak bola a samozrejme isla by som aj keby som vysledky mala dobre na amniocentezu.a dnes uz mam krasnu 5mesacnu dcerku.

christy22
4. máj 2011

vsetkym vam drzim paste.je to krasny pocit mat v takomto pokrocilejsom veku malinke babatko.

malvuska72
5. máj 2011

@katulka74 neboj,bude to dobré,keď povedal že to máš v norme,je to dobré znamenie a na genetike ti to potvrdí a všetko vysvetlí,držím palce,daj vedieť čo je nové