Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
24. jan 2008

lubii 😀 ved ja viem ze sa ma to bude tykat 😅 ja len ze mi to stale tak nepripada ze uz by to malo byt 😀 som v poho az na ten rozkrok co ma pobolieva a na vecer ma tlaci podbrusko ... inak nic az take strasne nepocitujem .. ale asi to pride uz kazdym dnom ze mi bude stale nieco xixixi zistim 😉 no a ja som teda zvedava aky bude velky - ci vobec tie ich odhady sa budu zhodovat so skutocnou vahou 😉

annika
24. jan 2008

Ahojte, už sme hore aj my!!!!
Bejca, mne hovorili 2900g a sme mali o pol kila viacej, 3470g. Takže rezervy sú tam ešte.
ináč ako stojíte vo februárovkách? Pribudli sa tam už okrem tých štyroch bábetiek aj iné?Bohužiaľ nemám čas to čítať, som rada, ža sem trafím.
Dnes nastupuje moja svokra na Kramáre, budú ju asi operovať, len ešte nejaké vyšetrenia jej urobia. Leží na neurochirurgii, lebo bude to asi operácia hlavy.Ja, bože, vždy sa niečo deje u nás. Zase tie stresy prekliate!!!

februarovky2008
24. jan 2008

ved som kronikarka anika 😀 tak mozes kuk xixixi prehlasim sa a mas to tu ako na dlani 😉 pozri .
co sa tyka takychto veci - my sme si presli svoje s nasim ockom ... veru nie je to nic prijemne ... a ked si spomeniem na porod tak si vzdy poviem ze ked moj otec prezil s chorim srdieckom za ziva vrtanie do hlavy tak ja musim porod prezit uplne v poho 😅

bejca
24. jan 2008

mame 6 deticiek a mame tam uz aj jedno fotto miminka - prvorodeneho 😉

annika
24. jan 2008

Videla som, takže už šesť! Ste šikulky, gratulujeme s Robkom! Aj Martinko je krásny!Ešte týždeň a potom sa to rozbehne.Ako kronikárka budeš mať prácu, neboj sa!!

bejca
24. jan 2008

xixixi dakujeme 😀 a malinky je naozaj krasny 😀 no a heslo ma viac kociek v pripade mojho vypadku 😀

vladkaz1
24. jan 2008

ahojte kocky tak beji uz sa to kraaati hihi tak som aj rada ze sa citis dobre a nic si neuvedomujes oto to bude sok krajsi ked petulko uz bude na svete xixi.Lucka je uz dnes lepsia potrebovala asi zahojit tu ritku utekala som do lekarne kupit imazol a dnes to mame uz krajsie.Rozmyslala som ze ju nebudem utierat s vlhcenymi obruskami lebo asi tie vyrazky ma stoho-Alebo ze by to bolo stych hagis plienok.Do ritky neviem prist na to s coho to ma ☹

lubii
24. jan 2008

Ja už tie utierky skoro ani nepoužívam. Keď sa pokaká ideme rovno pod vodovod. Potom natriem záhyby a riťku olivovým olejom.

vladkaz1
24. jan 2008

ved aj mna to serie ze neviem co jej to robi a radsej sa tomu vyhnem ale je to tymi obruskami jednoduchsie

ellla
24. jan 2008

ahojte zienky, aj u nas vedu tesko fialove

suhlasim s tebou, lubii, voda je najistejsia. uz sestricky v porodnici nas na to upozornili a je to pravda. obrusky pouzivam v noci a mimo domu. ked maly v noci tvrdo spi, tak ho neprebalujem, tak sa nam obsac stane, ze po takej noci ma ritusku trochu zaparenu. dopry je ten imazol, ale skusila som aj sudokrem, tiez je dobry. pouzijem to 1 den a potom opat rybaciu mast.

inak my uz papame mrkvu, dnes uz 3. den. dnes spapal pol hrnceka, hadzal sa po lyzicke. vsetko bolo od mrkvy, ale bola to riadna sranda. zajtra pridavame zemiacik, uz sa na to tesim. 🙂

annika
25. jan 2008

Joj, aj ja už čakám, kedy začneme s tým prikrmovaním. Ella,Ty si tú mrkvu uvarila? Takú kašičku si robila, nie?
Minule som pozerala v DM-ke tie Hami-jedlá. No, to jeden stojí 27 Sk. A pritom je v ňom len mrkva. Ale bio!!! No, hej. Aj naša mrkvička zo záhradky je bio,xixixixixi. Ja už straaššnnne čakám leto, tie ovocia a zeleninky, jooojjj!!!!

bejca
25. jan 2008

elli super tak vy uz prikrmujete 😉 parada xixixi jaaaaaaaaaaj to musi byt sranda ako sa potom aj tie miminka tvaria ked dostanu nieco ine ako mliecko 😀 xixixiix

vladka dik si zlatucka 😀 a som rada ze je Lucke lepsie a ja asi tiez tie utierky moc pouzivat nebudem len v pripade nudze 😅 radsej vodu 😉

anika neboj cochvilku budete aj vy uz kasicky pripravovat 😉

ja som si kupila knizku pre mimi co a ako nachystat 😅 kedze som amater a ja zo vsetkeho najviac lubim svieckovu a segedin a knedlo vepro zelo 😀 a s tym asi prikrmovat nemozem 😀 😀 😀 xixixixiixixi srandicky - ved mna prejdu za chvilku xixiix
a ozaj my uz mame vybavene uvitanie do zivota 😀 26.4. sa bude konat uz sa tesim teraz 😀 len mam dilemu - neviem ake pozvanky spravim - mam predstavu ale neviem si to v tom PC spravit -ale budem skusat a snad sa mi nieco zadari urobit 😉 potom hodim do albumu 😉

annika
25. jan 2008

Aké uvítanie, Bejca? Myslíš na mestskom úrade? Ešte to robia? Ja som si myslela, že sú už iba krstiny.
No, sviečkovú a segedín zbožňujem aj ja!!! Aj drahý. Určite to bude chutit aj malému. O dva roky....xixiixixi

bejca
25. jan 2008

hej Anika na urade - my sme obaja iba krsteny v kostole a inak nic ... ked bude maly chciet neskor chodit do kostola branit mu nebudem ale my sme " neveriaci " 😅 co uz tak aspon nejake oficialne privitanie aby mal 😉 a nase deti maju vsetky iba uvitanie 😉 a z muzovej maju zasa vsetci krstiny v kostole 😀 ale moj muz je jediny z nich " neveriaci" 😅 asi tak 😀
a veru s tou stravou mas pravdu - tak za dva rocky urcite bude chutit aj jemu aj nasemu 😉

annika
25. jan 2008

Ináč ja som v poslednej dobe na mäsko. Pred tehotnosťou som bola viac na cestoviny, mäso len sem-tam. No ale teraz!!! Raz za deň musím mať mäso, ináč som hladnáááááá....xxixixixi A mäsovú polievku priam zbožňujem.

vladkaz1
25. jan 2008

ja som vobec neni masova keby nebolo vobec mi to nevadi ale take klobasecky nooo tak to by mi chybalo xixixi a potom ze dieta co??? hihi

mima07
25. jan 2008

vladka treba vzdy utriet este ritku do sucha potom uz by nemali byt problemy 😉

vladkaz1
25. jan 2008

mima vidis to ma nenapadlo ale vzdy jej necham uschnut ritku aj ked ju utrem nech si troska vyvetra.A inak chcem reagovat na tu rybaciu mast niekto z vas mi to odporucil uz neviem,ale kupila som to nepomaha nam to ale baby fuuuuj ako to len smrdi ja sa idem povracat ked to citim ble ble ble hihi.Inak prisla som prave z nakupov vsade ludi len sa zrazaju s kosikmi.Mam doma dva kolotoce pre malu a jeden chcem predat tu v bazari je cisto novy len uz som vyhodila krabicu poradte za kolko ho mam ponuknut stal 670sk nemam ani sajnu za kolko ho tam mam svihnut 🙂

bejca
25. jan 2008

valadka v tom predaji ti nepomozem 😅
a hodila som navrh na to oznamenie o uvitani do zivota pozrite ak chcete 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
asi takto to bude na vacsom papiery tvrdom zltom a nad tym este Petkova fotecka a tam aj otlacok rucicky a nozicky 🙂 cize take skladacie 😉 ved potom to este cele hodim do albumu 😉

vladkaz1
25. jan 2008

jeee beji uzasneeeeeeee 😀 😉

bejca
25. jan 2008

dik 😉

ellla
25. jan 2008

annika - mrkvu uvarim v troche vody a rozmixujem ponornym mixerom. riedim to materskym mliekom a strasne mu to chuti. dnes som dala jeden zemiak a uz som mala strach, ze sa chudacik prezral 🙂 a ze to jeho zaludok nevydrzi, ale nic mu nebolo. dala som mu za tym este prsnik - ze ho dorazim 🙂 - ale cucol si 2-krat a stacilo. mali ste vidiet ako to jedol, hadzal sa po lyzicke, kasu sme mali aj v nose 🙂

odporucam vam casopis mamaaja special - tam je vsetko o prikrmovani a kopa dobrych receptov. su velmi jednoduche. su tam aj cenne rady ako to zavadzat, aby bolo dietatko v pohode.

lubii
25. jan 2008

Čaute,
Beji, krásne oznámenie.
Ja ešte neprikrmujem. Stále sme iba na MM. A mám doma bulimika. V kuse si strká ruky do pusy a potom grcá. Aj doteraz si všetko strkal do pusy, ale negrcal toľko ako posledný týždeň.
Ten časopis mama a ja dostať teraz v stánkoch?

ellla
25. jan 2008

to uz asi nie, ale da sa objednt na tejto linke
http://www.mamaaja.sk/special/

ellla
25. jan 2008

inak ja som tiez chcela s tym prikrmovanim este pockat, ale nas Samko reve ked nas vidi jest a nedame mu 🙂 , ja jedavam potajomky ako zlodej 🙂. tak preto som uz zacala a predstavte si, zacali sme od tedy aj lepsie spavat. spime nepretrzite od 20,00 do 4 -5.00. Samko uz taha deviate kg, tak my sme mali asi na prikrmovanie najvyssi cas 🙂

bejca
26. jan 2008

lubii dik 😀 no ale to je este len polovicka 😀 ked spravim komplet potom vam ho sem dam - a kedze sa vam paci tak asi menit uz nebudem nic 😉

vladkaz1
26. jan 2008

tesime sa na to beji xixi
😉

lubii
26. jan 2008

Ďakujem, Ellli, už som objednala

bejca
26. jan 2008

juuuuj uz mame dalsie miminko 😀 Martinku a zajtra budeme mat dalsie a v utorok zasa 😀 uz sa rozrastame 🙂 a uz si to zacinam uvedomovat ze asi aj my uz cochvilku prideme na svet 😉