Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
30. máj 2008

dobry vecer tehulky maminky deticky
tak uz vas tu budem snad castejsie otravovat
maturita uspesne za nami 😉
dnes isla aj svokra po 2 dnovej navsteve domov 😉 no snad bude uz veget 😀

mima07
30. máj 2008

vladka mala je krasnucka a jaka sikulka a samozrejme ze aj ty ze 2 kg 😲 len pekne pokracuj potom ti poslem aj moje kila 😀

danik74
30. máj 2008

ahojte kocky, uz som tu dlho nebola, mala som to v robote teraz perne, odovzdavanie do programu, dokoncovanie projektu.. ach jo, zajtra ho idem poslat na postu, termin je do 1. juna, uz len dufat, aby ho schvalili..
este som buduci tyzden v praci a potom nastupujem na matersku... 8.6. odchadzam na vychod a hura si zariadovat nas bytik.. nech je vsetko nachystane, ked pride babo..

lubii
30. máj 2008

Ahojte
Mima, gratulujeme synovi k maturite 😉 . Ide na vysokú?
Vladka, si dobrá, že 2 kilá za 5 dní 😅 . Ale musím sa pochváliť, aj ja som trochu schudla, ale to len preto, že sa nestíham cez deň najesť, lebo mám hyperaktívne dieťa 😀 😀 😀
Tamite držíme palce, nech Ti to dobre dopadne
Aj Azuzi držíme palce 😉 a tešíme sa na bábätko

mima07
30. máj 2008

lubi ano uz je prijaty 😀

lubii
30. máj 2008

fíha 😅 , to ide bez prijímačiek??? Či už aj bol?

lubii
30. máj 2008

Vladka, krásnu máš Lucinku, tá fotka v trávičke je veľmi pekná 😉 . A vidím, že aj ty máš aktívne dieťa a to má o 3 mesiace menej ako môj. Aj on chce iba stáť alebo sa škriabať po mne ako opička 😀

danik74
30. máj 2008

ja este nechudnem, ved som zacala 8. mesiac... v 5. a 6. mesiaci sa mi zdalo, ze priberam akosi rychlo, ale za poslednych 18. dni som nepribrala mozno pol kila... hmm.. dost vela teraz chodim pesi, tak asi je to preto... od zaciatku tehotenstva je to uz 10 kil...
Vladka, za 5 dni schudnut 2 kila, to je uz co povedat.. hmm... drzim palce vsetkym, kt. idu rodit... nech pridu len zdrave babatka na svet...

mima07
31. máj 2008

dobre ranko
ano lubi bez primaciek ale este musi dolozit maturitu lebo doteraz bol prijaty podmienecne 😀

annika
31. máj 2008

Mima aj my sa pripájame ku gratuláciam!!!!Veľa úspechov k výške, nech mu darí!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Danik, uži si aj ty tú materskú, lebo sa ti skoro skončí, veď uvidíš. Tých 28 týždňov utečie tak rýchlo, ani sa nenazdáš a už bude po... Aspoň u mňa to bolo tak. 😅 😅 😅 😅
My už máme vonku aj 4. zub, ale to spanie sa nezlepšilo velmi.so sunarom vydržíme 4 hodiny, s cicíkom 2,5-3 hodky. Hladoš jeden!!!!Pondelok ideme do poradne, tak som zvedavá kolko vážime....

bejca
31. máj 2008

ahojte krasne slnecne ranecko 😀

Vladka Lucinka je uzasna sikulka 😉 a teda klobuk dolu ze 5 kg za tyzden 🙂 a ja chcem 😅 😉

Mima gratulujeme synovi k maturite a teda aj k prijatiu na vysku 😉 supis 😵

Danik urcite vsetko dopadne dobre neboj 😉 a teda za tyzden si budes uzivat uz pokoj a velke pripravy na prichod dcerenky 😵

my sa mame postarom v noci kazde tri hodinky papame ale aspon ma necha aj rano pospat 😉 ako dnes papakal o 5,55 kecali sme cca hodinku a potom sme spinkali do 9,00 😵 xixixixi

vladkaz1
31. máj 2008

Ahojte dakujem vám vsetkým kockám a pridávam sa ku gratulácii!!!!
Dnes je strasny hits u nás asi sa roztopím korculovat idem az vecer takze cely den pohoda lebo je muz doma tak nech sa stara aj on::🙂)
Mima gratulujeme!!!
Lubka no aj ty to tak mas?
Lucia je totálne vymýslava potvorka 😅 😵
Annika no tie kose mi sme ho objavili vcera,suflíky tak isto nohavicky mám stale oslintane len perem 😅
Danka nad tym ani nerozmyslaj ja som pribrala 13 kg za tehu a teraz som este riadna bomba ale uz sa tak nedepkujem naco ved to pojde samo.
Lubi gratulujem k schudnutiu 🙂

annika
31. máj 2008

Aj u nás je teplo, ani vietor nefúka, nič.
My sa dnes chystáme segre, býva neďaleko Dunajskej , tak tam ideme na návštevu.
Anka zas ide ku kamarátke na narodeninové party, Gabina zas do mesta s kamošmi... No manžel ten išiel do Klasova na Deň detí, je tam ústav pre telesne a duš. postihnutých detí, tak tam viezli všelijaké darčeky a povoziť deti na motorkách trošku.

lubii
31. máj 2008

Čaute, no už ste poslali to teplo aj k nám 😝 😝 😝 . Ste si ho mohli nachať 😀
Mima a kam ide syn? Ostáva v BA alebo ide do sveta?. Moja neter šla minulý rok do Brna a teraz ide na jeden semester do Španielska a sestra je z toho smutná, lebo má len túto jednu dcéru 😢 . Ale zas neter je spokojná 😉
Annika, aj môj manžel by chcel takú motorku, ale asi až keď bude na dôchodku 😀

mima07
31. máj 2008

syn ide do anglicka tak snad sa nam postasti a budeme za nim s alexom chodit 😀
aj tu je neskutocny hic a mne s nic nechce ☹

annika
31. máj 2008

Lubi, nikldy nie je neskoro. V klube máme už troch dedov, z toho dvaja už sú na dôchodku....xixixixixii
Tak už sme doma od segry. Robko sa prvýkrát rozplakal z cudzieho prostredia..

bejca
31. máj 2008

Vladka ze nech sa stara aj on 😀 chi chi by som sa ja nacakala 😅 moj sa stale boji 😅 a povaruje len chvilku a aj to musim byt doma alebo v nutnom pripade ak spi 😀 ☹

Anika pekne od muza ze sa takto angazuje 😉 a nas Petko dnes tiez u svokry plakal a bol stale umrncany a pritom tam boli ako vzdy vsetci ktorych pozna ☹ ale to asi aj to teplo robi 😉

Lubi len si toho teplucka uzi ako aj my 😀 my ti doprajeme 😀

Mima a nebude ti smutno ??? 😅 ja si neviem predstavit uz teraz ze raz Petko "odide" z domu 😅 😀

ozaj viete co som dnes "vyviedla " 😀 xixixixi napustila som velku vanu a aj ja som sa kupala s Petkom xixixi podareny bol 🙂 😵 evidentne sa mu to pacilo 😀 len aby teraz nemal zle sny😀 a bude sa mu snivat ze je v malej vanicke s hrochom 😀 😀 😀

bejca
31. máj 2008

vytvorila som novy album a je tam par novych fotiek ak chcete kuk 😉

bejca
31. máj 2008

jeeeeeeeeeeeeej Mima aky je na tej fotecke na tej trojkolke maly zlatucky 😉 😵 take slniecko 😀

lubii
31. máj 2008

Beji, pekné fotky a na tej poslednej ste krásni obaja 😉 . Ako sa má Peťko? Má ešte boľavú kožičku? Lebo na fotkách vyzerá úplne čistučká.

bejca
31. máj 2008

Lubi dakujeme 🙂 a nie teraz mame kozicku peknucku ale pouzivame iba ten dermatop krem - hormonalny ☹ tak nam kazala doki lebo som mu davala len sem tam na take cervensie miesta ( zahyby , a ten krcik) a ked sme boli na kontrole tak ma "zjazdila" ze ma kozicku ako smirgel 😅 ze ho mam celeho najprv zhojit a potom skusat co bude pouzivat ake masticky ☹ ked mu nerobila dobre ani indulona , ani ten atoderm PO zinc krem ,Excipial ... no nic a ani vlocky nepomahali ☹ tak natierame kazdy vecer s tym kremom hormonalnym 😅 co uz ...

mima07
31. máj 2008

bejca ze hroch 😀 😀 neboj iste sa mu pacis take male deti nevidia na maminkach chyby a to je fajn 😉 a za synom by bude smutno a tak ho budeme prepadavat a ak sa bude dat tak aj na tyzden sa tam vyberieme
a trojkolka ked som ho fotila tak spekuloval a vyklanal sa a stihol aj s nou spadnut ☹ ale som ho este ako tak zachytila tak sa len zlakol 😉 to je totiz uplne lahucka trojkolka ale pekne v nej sedi ked ho tlacim 😀

annika
1. jún 2008

Ahojte! Bejca, krásni ste na tých fotkách!!!!cmuk cmuk!
Mima aj malý super vyzerá v tej trojkolke!!!Aj my sme podobné skúšali v hypernove minule, no malému sa strašne páčila ale stálo to vyše tisíc sk...
Že nevidia chyby na nás tí malí... A vieš, že máš pravdu??? Tie moje puberťačky nás furt kritizujú s manželom, a vtedy by som im najrašej vynadala!!! Malé detičky sú ešte také nevinné ... 😵 😵 😵

mima07
1. jún 2008

dobre ranko 🙂
annika nemozes spat 😀 ci robko uz vymysla ten moj je hore od 5.30 ale momentalne sa snazi zaspat a ja pojdem nieco porobit zakial tu nie je taky hic

lubii
1. jún 2008

Joj aj mne by bolo smutno. Mne je smutno aj za neterou. Ale musíme si zvyknúť, nemôžme ich priviazať k mamkinej sukni 😖 . A Alex je zlatý na tej trojkolke 😉
Ja sa ešte páčim aj mojej dcére 😀 , ale možno že je len ohľaduplná 😀

heppu
1. jún 2008

ahojte baby vidim ze uz mate deticky tak by ste mi asi vedel poradit.chcem si ist dnes nakupit vsetko do porodnice lebo nic nemam este . studovala som na nete co vsetko treba ale zaujimalo by ma skor z osobnych skusenosti co si vsetko zobrat a co je zbytocne . vedeli by ste mi poradit????dakujem

vladkaz1
1. jún 2008

Ahojte som sa nasmiala na vasich príspevkoch Bejka na tom hrochovi 😀
Mne sa dnes nic nechce som uplne roztopena mame to tolal dusno ani dýchať sa dobre nedá 😝
Idem mrknúť fotky ale urcite ste úplne najkrajsí na svete 😉

vladkaz1
1. jún 2008

no baby máte najsamkrajsie seticky fakt vsetky!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 🙂 😵

annika
1. jún 2008

Ahojte! Robko spí v pivnici v kočíku, ja hore sedím pred ventilátorom, manžel chystá vodu do bazénika na dvore...To je naša aktuálna situáciu u nás. Robko sa dnes postavil celkom sám v postielke a kukal na náa velkými očami pri obede... Čo ja nedostanem nič????xixixixixi

bejca
1. jún 2008

ahojte 😀
Dakujeme za pochvalu na fotecky 😉 sikula je ten nas syn 😀 - ale asi to mat po tatovi nebude xixixixi ale nie ze mu to poviete 😀 😀 😀 to by len pred telkou lezal 😀 a prepinal 😀

Mima 😨 😨 este ze si ho zachytila 😅 a aj ja chcem k buducemu roku taku Petkovi nejaku kupit 😉 a ani sa ti necudujem ze ti bude za synom smutno - a na kolko tam ide ?? inak ja mam neter v Anglicku - a tiez mi velmi chyba - uz pomalu rok a pol a bola tu konecne prvy raz a aj to len na par dni ☹ ale co uz ...

a ked vam bolo tak veselo po tom mojom kupani tak dnes sme si hrocha zopakovali s Petkom 😉 sa mu to strasne paci ked moze tak plavat a sem tam sa mu zadari ked ho polahnem na moju prsnatu hrud 😀 aj prisat na ceciku 😀 xixixi ale to len na chvilku a rehoce sa ako opicka 😀 taky je zlatucky 😀

Anika ze v pivnici 😀 😕 😨 a kto tam dava na neho pozor ?? jaaaaj asi by som sedela pri nom 😅

viete co nas Petko od vcera uz zasa vie nove - pregula sa po posteli cez celu dlzku 😨 a to som len isla na wc 😅 a potom som ho vecer ako som chystala kupanie radsej dala do postielky a chcel sa pretocit na brusko a zacvikol si nozicku medzi tie tycky 😅 ☹ a ja ze co tak ruci ako pavian a ked som prisla malinky bol dolu pusinkou a strasne revel do podusky ☹ este ze vzdy radsej idem pozret preco place .. ja ho uz nemozem nikde nechat len tak ....