Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
2. aug 2009

vladi ano studuje 😉

bejca
2. aug 2009

Vladka neboj budete tam super 😵 a potom fakt pripomewn 😉 a co sa migreny tyka aj chodis po doktoroch ci ako ?? podla mna by si mala ist 😉

Mima no tak ti bude smutnucko ☹ a na Vianoce drzim palce aby to vyslo 😵 a zasa budem trosku " sebecka " ze sa tesime ze nas prides castejsie kuk 😉 😵

janka_fr
2. aug 2009

Ahojte,

dnes sme boli na vylete v ZOO a fotak som nezabudla!! Pridam potom fotky a hodim vam sem link. Julliana spociatku najviac zaujimali vsetky mozne zamky na mreziach a zvieratka si nejako nevsimal. Akurat opice ked skakali tak to ich sledoval. Takze zoo nam tak skoro nehrozi.

Vladi no u nas bolo dnes asi len 19 stupnov ale na slniecku mozno 22, bolo chladno pod mrakom. Zevraj ma byt lepsie od utorka tak uvidime. Ja este nepracujem, sice sa mi naskytla ponuka prave v piatok, ale zatial nemozem nic prijimat, lebo nevieme ci sa nebudeme stahovat. My tu nechceme ostat a chceli by sme ist byvat na juh a konecne si kupit dom a usadit sa. Takto sme stale v apartmane, dom sme tu nekupili, lebo fakt toto miesto nie je pre nas. Takze ani pracu si tu nehladam, ale uz by som chcela ist pracovat, hlavne aby som bola medzi ludmi.
Gratulujem k odplienkovaniu.

Mima to verim ze malemu je smutno a teda aj vam. No ale este ze to nie je az tak daleko.

lubii
2. aug 2009

Baby, ja som dnes oškrela blatník na aute ☹ .Sa mi darí 😖 . A teraz sa napchávam čokoládou, lebo som nahnevaná.

Vladka, Vondráčková raz v telke rozprávala, že na migréhu jej pomáha stláčať jeden akupresúrny bod na nohe, tuším medzi 2.a3. palcom. že treba začať hneď, ako bolesť začne,lebo potom, keď už je silná, tak to nepomáha.

Mima, cumlík sme už kúpili, ďakujem za radu 😉 A Tvoj syn je už v druhom ročníku však? Ako sa mu tam darí?

lubii
2. aug 2009

Vladka, minule som čítala tento článok a tam sa píše aj o migréne - v odstavci o syroch.

vladkaz1
2. aug 2009

ahojte ,Mima prepac fakt nejako som nezaregistrovala super ze ma taku moznosz studovat fak moc mu to da aj rec aj skusenosti ta brigada by bola dobra aj pre neho nie?.. 🙂
beji no nechodim po doktoroch ale mala by som lebo sem tam mi je az na zvracanie .. asi tolko .. a co nove? ako petko to uz mate vela zubkov teda ti poviem jak Lucka .. 😅
janka ..no super tak zelam nech sa vam zadari kupit ten domcek a nech sa usadite a nebude ti troska luto ze Julianko pojde zas do druhych jasliciek ked je uz zvyknuty na kolektiv viem ze hlupa otazka len deti to vnimaju inak ale samozrejme pre vasu potrebu ked bude lepsie sa prestahovat neni problem len by ma to zaujimalo ..som zvedava 🙂
ja jak vam bolo super v zoo aj ja by som isla niekam ..uprimne poviem ☹
Lubi dobra rada skusim zlatko, jaj co to auticko ☹ no teda co co ako sa to stalo? si cuvala?

lubii
2. aug 2009

Som chcela zaparkovať pri obrubníku a bol tam taký kamenný kvetináč 😠

vladkaz1
2. aug 2009

aha no nevadi ved sa stava MM co na to?velka skoda? a ake mate auticko mojko nebud smutnucka ja som rachla novu feldu tak isto ked som cuvala ale to uz je davnooo

vladkaz1
2. aug 2009

Lubi ten clanok o tom vapniku uplne sedi namna bohaca ☹

lubii
3. aug 2009

Ahojte,boli sme na druhej strane 😅 Čo robíte? Dovolenkujete?

Ja som doteraz robila plán -situáciu na napojenie sa na kanalizáciu a doprala mi práčka,tak môžem ísť vešať.

Dobrú noc a nech sa vám snívajú pekné sníčky 😉

vladkaz1
4. aug 2009

Lubi mas pravdu asi vsetci dovolenkuju u nas leje jak s krhle.. my ideme len na viikend prec ..

annika
4. aug 2009

Ahojte, moje!!! Ja nedovolenkujem ešte, hoci by som už rada, ale máme nejak samé návštevy,akcie, potom zavárame,potom bolo mi už zle z toho tepla, dnes sa mám už lepšie, ale vás čítam pred spaním z telefon-internetu, ale reagovať už nemám silu a ani neviem z telefónu, neviem prečo...Nebere mi mmoje prihlasovacie údaje...
Lubi, je to fakt blbý pocit viny, čo som už aj ja viackrát prežila a dokonca na svojom vlastnom dvore!!!!kde som už tisíckrát zaparkovala a zacúvala....l 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale u nás aj manžel robí "chyby" pri parkovaní, takže sa smejeme už na tom... 😀 😀 😀 😀 😀 ja vždy označím pravú stanu, on zas ľavú....xixixixixixi Nech väčší problém nikdy nemajte!!!

bejca
4. aug 2009

ahojte kocky 😵

JAnka no tak sa tesim na fotecky 🙂 😵 a ze ho nebavili zvieratka nevadi na buduce to bude lepsie 😉

Vladka ja aj chodim po doktoroch s tymi migrenami a aj tak je to na prd 😝 aj teraz pojdem na buduci tyzden tak som zvedava 😅 a vcera aj dnes som mala hned rano bolesti 😠 co uz narobime ....

mame sa inak fajn 🙂 Petko ma uz 2 ocny zubok vonku - na pravo aj dole aj hore 😉 takze este dva na lavo 😵 a zadne stolicky 😵

Lubi z tym autom ma to mrzi 😅 a teda cokoladu by som si dala asii aj ja od nervov 😉

co sa tyka toho clanku ja nejako ani moc syrov nejem ani moc mlieka nepijem - ale vypijem a zjem 😉 ale teda jogurty mam rada a zjem kazdy den jeden - aspon .. tak neviem ci to moze mat suvis 😅 skor si myslim ze u mna je to nejako spojene s tou osteoporozou a pod ... 😝

ivankatd
4. aug 2009

Ahojte dievčatá, môžem sa pripojiť do skupiny nás "mladších" maminiek? Mám 37 a pred Vianocami čakáme bábo. Dcéra má už 17, takže je to poriadny rozdiel. Ale tešíme sa všetci.

vladkaz1
4. aug 2009

jasne ze mozes? ako ti Ivka prezivate? musite sa velmi teskat ... 😵 😵
Beji drzkam palce dufam ze to nebude nic vazne !!!A ako maly Petko zvlady zubky?
Annika to poznam ja chodim len sem tam ze nakuknem inak nemam vobec cas to to chapem plne.

ivankatd
4. aug 2009

Vladkaz1 - tesime sa. Ja uz zhanam vecicky, chlap sa mi smeje, ale neva. 🙂

mima07
4. aug 2009

cauko kočky
lubi mas nejaku smolu s tym autom ale snad uz na dlho budes mat od takych neprijemnosti pokoj
ivanka to budes mat taky isty rozdiel ako ja 😉 a vitaj medzi nami teraz sem chodime poskromne ale nastane skola dlhe zimne vecery tak snad budeme castejsie
jaj a cokolada segra sa vratila z dovolenky a priniesla velikansku cokoladu tak som ju obchadzala a uz som nevydrzala tak som sa doslova nazrala 😠 teraz si tu nadavam radsej mala doniest nejaku co nelubim ale to by som asi nadavala na nu 😀 😀
u nas prsi ale nastasti tu bola nika s lindou tak nam poobedie utieklo ani neviem ako 😉 len dnes som ziadne fotky nerobila nejako ma nenapadlo 😲
vcera som sa serinkala s fotkami som si prvy raz dala vyvolat lebo v happy foto je akcia tak som zvedava co mi pride 😕 ak budu dobre asi si dam vyvolat aj dalsie alebo skusim tu knihu co ponukaju

mima07
4. aug 2009

ivka od roznavy mam muza 😀 😀 😀

annika
4. aug 2009

AHojte, detičky! Vitaj Ivanka medzi nami!!! A kludne sa opýtaj , keď niečo nevieš, pamätám sa ako som bola "stratená" medzi tolkými novotami bábetkovských vecičiek a pri výbavičke pred dvoma rokmi takto.... 😕 😵 😵 😵 😵 😵

annika
4. aug 2009

Mima, aj ja vyvolávam fotky v happy, zatial som spokojná s nimi. Tiež plánujem tú foto knihu na vianočný darček, ale neviem si predstaviť tie fotky v knihe????alebo, ani sama neviem ako to vyzerá... 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Bejca, gratulácia k zúbkam, Peťko je šelma malinká xixixixixixi. Ja už ani neviem aké zuby máme vonku, Robko mi neukáže a dozadu ani nevidím....Asi už len tie posledné zadné nám ešte chýbajú....Ináč Robko je ako papagáj, všetko opakuje a začne tie krátke vety utvárať, samozrejme v nominatíve, bez skloňovania Takto nejako: oco pápá auto...= ocko odišiel autom. Je strašne zlatý!!! 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
4. aug 2009

Anika ja som na tom podobne 🙂 zavaram cele dni sa snazim byt mimo domu s Petkom pokial sa da ... a vecer kolkokrat nevladzem ani dychat 😝 tak tiez som tu poskromne 😉 ale ako Mima pise tak pride zima tak snad tu budeme castejsie 😵

Ivka vitaj medzi nami 🙂 a uz sa tesime ako nam budes pisat co a ako a co malinke a co si pekne kupila 🙂 😵 juuuj tesim sa s tebou 😵

Vladka zubky zvladame ako kedy ale v poslednej dobe sme stale nejaky nervny a place a hadze sa o zem a pod .. 😅 takze asi tak 😉

Mima tak si mala krasny den 🙂 a pozdravuj Niku s Linduskou 😵

zuzana1971
5. aug 2009

Ahojte mam 38 rokov prec a pred par dnami som si nasla // na testiku 🙂
chcem poprosit o rady a tipy ake vysetrenia treba absolvovat po 35-tke a nejake tipy coho sa pripadne vyvarovat, co nezanedbat, atd, dakujem 😉

lubii
5. aug 2009

Ivanka,Zuzana, vitajte medzi nami 😉

Ja som tiež už raz objednávala z Happy foto a celkom pekné fotky nám urobili, takidem dať robiť ďalšie. Tú fotoknihu som tiež rozmýšľala,ale nechce sa mi s ňou hrať.

Idem variť paradajkový pretlak 😖 , vôbec sa mi nechce, ale obrala som 2 vešké hrnce paradajok, tak musím.

bejca
5. aug 2009

Zuzka vitajte medzi nami 😵 a na nic nemysli len si uzivaj tehu 😉 ja som brala na predpis prve 3 mesiace kyselinu listovu a potom uz len nejake doplnkove vitaminy 🙂 a vysetrenia su normalne ako aj pred 35 ibaale isto ta poslu na Amniocentezu ... neboj sa my sme to tu zvladli skoro vsetky 😵 hlavne klud a nicoho sa neboj vsetko bude oki 😵 a gratulujeme 🙂

ja by som si tiez uz rada nasla // a nie vybavovala brigadu a potom nastup 😅 ale tak co narobim ked sa mi nedari zostat tehu 😅 kriza tak musim ist do prace 😝

Lubi tak si to teda " uzi " 😉 ja paradajkovy pretlak nerobim ale vcera som zavarala uhorky 😝 este ze nebolo teplo ani vcera ani dnes 😉

annika
5. aug 2009

Ahojte! Zuzana, vitaj medzi nami! Vidíš? Aj zázraky sa dejú!!!Držím Vám palce, aby ste mali všetko o.k. a aby sa Vám narodila vytúžená dcérka, alebo krásny zdravý synček!!! Určite to zaslúžite a budete super rodičia!
Ostaň medzi nami, aby sme s tebou a Ivankou znovu mohli prežívať tie krásne chvíle čakania na bábenko!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

annika
5. aug 2009

Lubi, pretlakujete???? To je babračka, bože! Ale ako je dobre v zime do polievok, gulášikov a perkeltu!!!O plnenej paprike ani nehovorím, m§ami!!!
My sme dnes mali rušný deň, hlavne poobede oklo tretej sa to začalo, svokor má dnes narodeniny, tak samé návštevy...telefóny...teraz odchádza práve posledný hosť...uff! 😝 😝 😝

nika07
5. aug 2009

Ahojte kocky,

ani nestiham citat, nie to este pisat 😀 😀 😀

dnes som konecne po dlhej dobe bola pozriet v praci, 😀 som sa odtial nemohla dostat 😵

pozdravujem nove kocky a gratulujem a prajem krasne tehulkovanie bolo a je to super, tesim sa s Vami

Annika gratulujem svokrovi k narodkam 😉

Beji chystas sa do prace?

zuzana1971
6. aug 2009

annika, rada tu ostanem, aspon mi budete radit 😉
aj ked uz som aj na jednom snazilkovskom fore, kam som chodievala, aj ked teraz uz menej a aj medzi cerstvymi tehulkami 😀
a dakujem za gratulacie 😉

annika
6. aug 2009

Díky Nika, odovzdám svokrovi. Páči sa mu, keď mladé maminky mu gratulujú!!!!xixixixixi
Zuzana, aj ty si ročník 1971???? Aj ja som sa narodila v decembri 71. A čo sa týka tehulkovania, no tak sa pekne oddychuj, relaxuj a nijaké stresy!!!Nechaj manželíkovi, aby ťa poskakoval trošku, bude to krásne obdobie vo vašom spoločnom živote určite! 😉 😉 😉 😉 😉