Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aja7
autor
23. aug 2007

ivcap...a to si si musela brat vsetko ako do nemocnice? Myslim pyzamo, alebo nocnu koselu, zupan a tak?? ked si spominala, ze sa v SNV este 2hod potom lezi.. 😖
Annika..ja budem tiez minimalne v 18tt, pokial ma objednaju..No, ved zajtra o tomto case uz budem mudrejsia 😒

bejca
24. aug 2007

dobre ranecko prajem 🙂 tak je u nas fajn -aj sa dobre dycha 😀 dievcata prosim poradte : ked ma picha asi vo vajecnikoch je to zle alebo je to normal - lebo mne to pripada ako nejaky zapal ci co - a mam ist na ten odber za tyzden v septembri ☹ tak neviem ....vcera som sa nedovolala doktorke 😒
inak ako sa mate ? co deticky posluchaju ? a anika ty ako ?? babatko v brusku poslucha 😉

annika
24. aug 2007

Ahojte!
U nás je už teplo, dnes bude zase 32 stupňov. Je to pre mňa veľa už, takže dnes pekne ostaneme doma, budem variť a prať. Včera som mala vybavovačky v meste, poobede zas návštevy.
Bejca, aj mne furt pichalo v podrušku , doki mi povedal,že mi rastie maternica, a fakt, od 17 tt mi začalo viditeľne rásť bruško. Zo dňa na deň bolo väčšie!
O odbere sa musíte rozhodnúť vy s manželom.Ináč krv máš v poriadku? Bola si už na odbere krvi na AFP?

bejca
24. aug 2007

anika ahoj 🙂 tak len dnes pekne zostan doma a oddychuj 😉 no tak dufam ze s tou maternicou mas pravdu 🙂 ale uz som sa pre istotu dovolala k doktorke takze dufam ze ma upokoji 🙂 ale aj mam taky pocit - ako ked zacina mikoza - take stipkanie ci co 😠 a preto chcem vyter - lebo za tyzden idem na to amnio /4.9-5.9/ - a ze pri tom musis byt 100% oki - tak pre istotu , na tu krv a aj genetikovi idem 27.8. - dufam ze vysledky budu vsetky oki 🙂 drzte mi palceky 😎 potom dam vediet 🙂

annika
24. aug 2007

Bejca, je to ťažké obdobie, čo prežívate, a tie bolesti a prípadná mykóza môže byť aj z nervozity, čo cítiš.Psychyka si urobí svoje... Netráp sa, bude všetko o.k. Manžel ti v tom určite pomôže, aj rodina, aj priateľov teraz potrebuješ, nechaj, aby ti v tom pomáhali, a hlavne sa nestresuj! Keď budeš mať krvné výsledky v poriadku, aj vtedy máš čas na rozhodnutie.

bejca
24. aug 2007

ja viem ..a mozno v podvedomi mam nervozitu - ale na vonok ju nepocitujem , ja to beriem tak - v pondelok krv + genetik + vyter 😎 potom vysledky a sup na amnio 😀 uz sa nejak az tak netrapim - ved co narobim 😒 ked to inak nejde tak co - no nie ?
len chcem radsej mat istotu ci je vo vnutri 😉 vsetko tak ako ma byt - aby sa pri tom odbere nedostalo nejake "svinstvo" k babatku - co by urcite nedopadlo dobre ☹
a ty anika ako sa citis ? babatko poslucha ?? a co si navarila dobre ?? sprav chut 😀

annika
24. aug 2007

Ja som dnes urobila hovädzie na smotane s knedlami a teraz si práve dávam na olovrant môj oblúbený biely jogurt smotanový. Nízkotučný neznášam, keď už to musí by&ť, tak smotanový!!!Manžel práve došiel z práce, ale už aj uteká do kempu /máme taký malý súkromný kemp pri kúpalisku/ a dnes ešte ide do Nitry niečo vybavovať. Takže uvidíme sa až večer. Staršia dcérka išla s kamarátkami do mesta, menšia sa kúpe na dvore v bazéniku. A ja idem asi žehliť, lebo aj to sa musí... Neznášam žehlenie, hlavne v takomto teple.Bábetko robí to, čo práve ja, len večer po 22,OO máme takový časový posun, keď by som ja už spala a on ešte kopká takú hodinku...

bejca
24. aug 2007

jaaaaaaaaj dala by som si take hovadzie na smotane 🙂 aj knedlu mozem s hocicim xixixi 😀 a jogurty tiez mam rada smotanove - su fakt dobre 🙂 a ako citam tak ti vlastne cela rodinka prchla a si sama no pekne 🙂 a to zehlenie - ani ja nemusim - ale to tusim vsetky zeny 😉
neviem ci tu budete cez vikend - ak nahodou nie -tak na mna myslite - idem v pondelok na tu krv + genetik + doktorke - ak ano tak este hodime rec 😀 pekny vikend - my si ideme trosku lazkat aby sme vecer mohli nieco kuknut v telke pa pa majte sa zatial 😀

aja7
autor
27. aug 2007

tak kocky, som definitivne objednana na amnio. Na piatok rano v SNV..Ak dovtedy neumriem od strachu ☹

bejca
27. aug 2007

ahojte - no odber mam za sebou ...aj genetik si s nami pokecal a popisal co mienil - len som v sobotu trochu zakrvacala - vecer a v nedelu este tak sme sa zlakli - behli u nas na pohotovost - nastastie babatko je oki - iba u doktorky dnes - mimochodom nechala ma doma- ale dnes este musim odrobit - nema ma kto zastupit - a na amnio pojdem iba ak nebudem krvacat ... tak uvidime dam potom vediet aj vysledky....

annika
27. aug 2007

Ahojte!
Bejca, je mi ľúto, oddychuj moja a nestresuj sa! A prečo ťa nemá kto zastupovať? Ja by som určite išla domov a neostala by som v práci v takejto situácii. Ináč aj s nami bola jedna kočka na amc, ktorá začala krvácať pred tým odberom, tak ju vyšetrili a poslali domov.
Aja! Aj tebe držím palce piatok, a uvidíš všetko bude o.k.

bejca
27. aug 2007

nika ahoj - ono je to tak - ten .....co ma ma zastupovat ma problem - asi taky ze som si dovolila nastupit od 1.8. uplne ma ignoruje a vlastne mi robi nervy .... cely minuly tyzden to tak bolo - lebo predtym mal 2 tyzd.dovolenku -a u sefa si vybavil ze pojde na opacnu smenu -asi neznese byt pod mojim vedenim- takze vlastne dnes robil od 6.00 - ale ked som prisla do prace hned som isla k riaditelovi povedala mu co sa vlastne u nas na oddeleni deje a ten ma okamzite poslal domov a povedal ze mna nemusi zaujimat kto tam bude - ze ten co ma zastupovat ma bude do 22.00 a vobec ho to netrapi - ma byt na mojej smene -takze budem doma do piatku a v piatok idem na kontrolu
teraz si ideme lazkat a oddychovat ahoj

annika
27. aug 2007

Ahoj!
Teraz som si spomenula na 16.marec, keď mi doktor oznámil tehotenstvo, a že z istých dôvodov hned ma vypísal na PN-ku.Aj ja som hneď išla za zástupkyňou riaditeľa a bola som dosť vystrašená, že čo bude a ako...Ona mi povedala len toľko: Čo ťa to teraz zaujíma? Netráp sa s tým! My to vyriešime. A mala som všetko z krku. Som za to veľmi vďačná jej, a život odvtedy beží ďalej...Teraz je najdôležitejšie to malé v brušku, ostatné veci ťa nech netrápia. Všetko bude, všetko bolo... 😅 😅 😅

bejca
28. aug 2007

ved ano anika - mas pravdu a ja viem ze to tak aj je - a ze kazdy z nas sme v praci nahraditelny - vies napisem ti to takto : min. rok sme sa zobrali - vsetko sme si platili sami , kupili sme si 3-izb.byt+ komplet prerobili fu + hypoteka - jasne nie 😉 no a teraz som tehu co som strasne rada - ale ak mozem radsej by som este aku taku korunku zarobila lebo ked zostanem doma uplne - jeden plat ide iba na poplatky a byt a poistky- ale ved to poznas 😠 takze by som bola rada aby som mohla do kedy sa da pracovat - ja sa nenamaham sedim pri PC a sem tam sa "prejdem" inak nic nedviham ani nic tazke nerobim- ale zasa samozrejme ak si to vyzaduje ze mam byt doma ako teraz nemam nic proti tomu - ale na stalo urcite nechcem ostat doma - ale ak budem musiet tak budem ...co uz nejako to zvladneme ...verim tomu a vdaka ze si najdes cas pri svojich starostiach este aj na mna 😀

annika
28. aug 2007

No, hej poznám syndróm "platenia šekov", a že keď s nimi zmeškáš, tak hneď ti pošlú pozdrav a pripomienku. No čo už porobíme?
Ty, počúvaj aké máte tie trhy? To je priamo v Trnave?Sú to veľké, také tradičné? Sú tam aj nejaké programy?
U nás v Dunajskej sú také. Vždy tretí víkend septembrový.Tento rok neviem, či tam pôjdem, burčiak aj tak nemôžem, klobásku tiež nie, ten koláč tvrdelník tiež teraz vynechám.

bejca
28. aug 2007

ahoj anika - ano je to priamo v TT a je to Tradicny Trnavsky Jarmok 🙂 a milujem jeho atmosferu 🙂 su tu stanky - remeselnici , ciganska , burciak , kolotoce ,oblecenie a vsetko 😀 je od 6.9. do 9.9. ale v nedelu okolo obeda konci ... http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?ami=...
skus tuto pozriet ale urcite v google najdes toho viac
este neviem ci pojdem - koli krvacaniu- na amnio -a tym padom ani ci pojdem na jarmok - ale ak by som isla a bola by si tu mohli by sme sa napr. v sobotu stretnut - bola by som rada

ivcap
28. aug 2007

Ahojte babenky, tak ako sa máte? Ach tie šeky 🙄 . My to teraz dosť pociťujeme, dostávam už iba 4400,- Sk a to je kumšt z toho vyžiť.
Ale od septembra nám zvýšia prídavky o 10,-Sk hurááááááááá, to sa nám hneď bude lepšie žiť. Aj malej budem môcť kúpiť viac plienok. 😀

bejca
28. aug 2007

😀 😀 😀 vidim ivcap ze ta humor neopusta 🙂 😉 inak ahoj - tak pekne si rozmysli ako vyuzijes tych 10,- sk lebo to naozaj budes mat problem minut 😀 😀 aj ked to vobec nieje smiesne - naozaj to je zufale 😒 preto ja uvazujem ze ak bude mat babatko 1,5 nastupim do prace ...co uz

aja7
autor
28. aug 2007

bejca, kde ti zmizla fotka??? ja pomaly predychavam ten piatok, uz sa podstatne menej bojim. Mozno sa ten strach vo stvrtok vecer vrati 😒 Ale nejako to snad s babom vydrzime.. 😉

annika
28. aug 2007

Bejca! Díky za pozvanie, možno tam pôjdeme, ale neviem ti to sĺúbiť, ja neplánujem, len zo dňa na deň.
No tých 4400 Sk +10 SK je fakt biedne!!!To nestačí ani nadecko, nie že pre maminy... Je to smiešna suma, že sa nehanbia tí naši polotici!!!!Pred 11 rokmi som dostávala 2400, keď sa dobre pamätám.A odvtedy všeličo sa zmenilo okolo tých cien... Takže holky, rodíme pre seba, nie pre štát...

bejca
28. aug 2007

ajka neboj sa - zvladnes to - a ty si predsa bola u genetika nie ?? nas utvrdil ze tam uz nie je riziko niekolko percent ale uz len nejake promile ... treba verit neboj sa aj ja mam strach na buducu stredu by som mala ist aj ja ak mi prestane tento momentalny problem ... budem na teba mysliet : a nezabudaj ze my dve mame dohodu s nasimi babatkami : su v poriadku a zdrave a vsetko je dobre 🙂 😉
anika myslim ze vsetky sme toho nazoru 😒 ale co narobime - deti mat chceme - a keby sme boli poslankyne alebo pod. mohli by sme pracovat hned po pol roku - financne by sme si mohli dovolit kvalitne opatrovatelky ale co uz .....

ivcap
29. aug 2007

Baby nebojte, všetko dobre dopadne. Toho odberu sa vôbec nemusíte báť, nič to nieje. Ja som tiež mala nastúpiť do roboty teraz od septembra, ale rozmyslela som si to. Saška je ešte malá, narobím sa v živote ešte dosť, ale tieto chvíle strávené s malou my už nikto nevráti. 😉 Takže do robotky pôjdem najskôr až po novom roku. Radšej sa uskromním, ale budem ešte doma. Prečo u nás nie je materská ako v Čechách? 7800,- jáj to by sa žilo.

moncika15
29. aug 2007

co je to kyretaz? ktora mi to vie vysvetlit 😅

bejca
29. aug 2007

ahoj monicka - to je precistenie maternice
ivcap to by bolo super mat 7.800,- to by som isla naozaj po 3 rokoch 🙂 a nie tak skoro 😠

bejca
30. aug 2007

tehulky ako tak pozeram tak sme tu az 3 tehu nad 35 😅 no nic moc 😀 😀

annika
30. aug 2007

Ahojte!
Máme tu aj maminky, ktoré už porodili, nezabúdaj, Bejca.A určite k nám pribudnú aj viaceré, po istom čase, neboj sa!
U nás celú noc a deň prší. Ja som normálne ospalá z toho počasia. Ani variť sa mi nechce.
Aja! DRž sa zajtra, budem na teba myslieť!

aja7
autor
30. aug 2007

dakujem annika...bejca...hned sa mi tam lahsie pojde, ked na mna tolko ludi mysli 😉

putyna
30. aug 2007

ahojky babenky ttak pridavam sa aj ja medzi vas 😀

bejca
30. aug 2007

ahoj putyna 🙂 vitaj
anika ved ja viem ze tu mame aj maminky 😀 ved preto pisem ze tehu 😉
ale uz sme 4 😎
inak u nas neprsi ale je tak pod mrakom a chladnejsie 😅 ale aspon sa dobre spi a dycha 🙂

ivcap
30. aug 2007

Putyna vitaj medzi nami. Pozerám, že aj Tebe sa blíži termín. 😉
Aji, zajtra Vám budem strašne držať päste. Tak daj vedieť, keď to budeš mať za sebou. 😲