Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
10. nov 2008

sju ano tešil, hlavne ked sa dozvedel, že bude mať sestru, dokonca chcel byť aj pri mne aj v nemocnici 😅 ,
bol strašne zlatý,
a terazmu to malá odpláca, strašne hio zbožňuje

bejca
10. nov 2008

Lubi dik 🙂

bejca
11. nov 2008

ahojte 🙂

my mame dnes vyrocie dva roky 😵

v noci som nemohla spat od cca 1-nej do cca 4-tej 😝 😅 a od 7-mej sme hore 😅

miroslava72
11. nov 2008

Ahoj sju i ostatne maminky.
Syna mam z prveho manzelstva a s terajsim partnerom mame krasnu dcerku....mam 36 rokov.
Ked sme pred rokom zvazovali ci sa pokusime o dieta alebo nie...spytala som sa syna na jeho nazor....suhlasil..dali sme sa do toho a nase slniecko je na svete...podarilo sa na prvy sup.A syn sa velmi tesi...chcel velmi sestru a splnilo sa...zatial sa len okukavaju, ale kazdy den sa s nou pred odchodom do skoly este trosku pohra ak nahodou spinka,tak aspon nakukne na nu a ak je dlhsie prec,velmi mu chyba.
Sju,nic sa neboj a hor sa do toho.

nika07
11. nov 2008

prajem dobré ránko,

miroslava u nás je to rovnako 🙂 😉

beji ačo bolo, ked si nemohla spať 😖

všetkým Martinkom prajem len to najlepšie k meninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vladkaz1
11. nov 2008

Ahojte preco mame premenovanu stranku? nemohla som vas najst 😉

pizzamati
11. nov 2008

Ahojte dievčatá pridali sme pár foto ak chcete kuknite. 😀 Pá.

bejca
11. nov 2008

Miroslava vitaj 🙂 a teda musi byt syn podareny 😵

Nika taka hovadina sa mi snivala a potom mi len somariny chodili po rozume a nemohla som spat 😝 😅

Vladka aby k nam mohli chodit vsetky aj snazilky aj tehulky a aj mamicky ako my 😵

Pizza nadherne fotky 🙂 cmuky cmuk 🙂

jahu348
11. nov 2008

ahojte...mozem k vam?

pizzamati
11. nov 2008

Ahoj jahu. Pravdaže môžeš budeme radi. Vitaj. 😀

annika
11. nov 2008

Pizza, malá je rozkošná, ja by som povedala celá maminka! Ale oči určite!
Ahoj, Jahu! Vitaj medzi nami!!! Príd k nám kludne, nech ti držíme palčeky spolu k bábetku! 😀 😀 😀
Joj, detičky naša noc bola hrúúúúzzzaaa!!!! Každú hodinu sme boli hore, a sa mrvil postieke, sa mrvil..... A ja som v polospánku sledovala, čo z toho bude... A asi to bolo z pudingu vanilkového, čo som mu varila večer... Asi ostaneme pri krupicovej kaši...Kašlem na to, nebudem skúšať... a hlavne nie na večer!
Azuzi, prečo sunar? Lebo sa mi zdá jednoduchšia tá príprava toho mlieka, vždy čerstvého... Ani sama neviem, aj malému to chutí, ešte aj cez deň vypije pred spaním 250 ml a to dvakrát+večer pred spaním a niekedy aj v noci.Takže to spočítam, tak skoro liter za deň... Neviem, či je tonormálne, ale bez mlieka nezaspí, alebo len na krátko...

nika07
11. nov 2008

jahu vitaj, ale ty si už medzi nami bola, či sa mýlim

mima07
11. nov 2008

cauko kočky
bei krasne fotky dufam ze je petko uz v poriadku
ja sa idem pochvalit alex sa dnes prvy raz vykakal do nocnika 😀 asi tak 2. tyzden skusame nocnik nie nejak drasticky ale ked ideme prebalovat a hlavne rano 😉 a vcera som rozmyslala ze ako pride na to ze tam treba aj kakat a prisiel 😀

lubii
11. nov 2008

Ahojte
Pizza, fotky máte krásne 😉.Aj mne sa zdá že po mamičke 😉

Mima, gratulujem 😉

miroslava72
12. nov 2008

Ahojte.
Neviete mi poradit,co robit s oxidaciou nausniciek?
Vcera som si vsimla,ze Melisska ma nausnicky vzadu za uskami zoxidovane,ze to zlato je docervena.Co s tym? Hneva ma to,ma ich na uskach nejake 2 mesiace.Su zo zlatnictva,mali by byt teda kvalitne,si myslim.
Chystam sa spytat aj do toho zlatnictva,ale ak s tym mate niektora skusenost,poradte.
Vdaka.

annika
12. nov 2008

No, Mima, gratulácia!!!
Robko nechce si sadnúť na nočník ani bohovi. Oblečený hej, ale keď pocíti riťkou tú chladnú umelinu, tak vyskočí a utečie.....

mima07
12. nov 2008

dobre ranko
tak vcerajsi uspech sa nezopakoval ked som mu dala plienku tak nakladol do nej 😀
annika robko ma cas aj ja som chcela zacat az v 18 tak radia mudre knihy ale ked usedi tak ho davam ale zacala som len teraz 😉 a hovori sa ze ked vie dieta chodit po schodoch tak sa uz ma zacat a alex sa chyti steny a raz dva je hore a to mame take tocite schody teda nic moc
mirka nausnicky neviem snad nebudete alergicky 😲

janka_fr
12. nov 2008

Ahojte 🙂

Vsetko najlepsie k meninam Martinkovi a Beji vam k vyrociu svadby😉

My mame za sebou predlzeny vikend, tak sme si uzivali papa 4 dni. Este vybavujeme posledne veci, lebo v pondelok uz pridu nasi a aj brasko s rodinkou. On ma synceka o 9 mesiacov starsieho od nasho tak som zvedava co budu ti dvaja spolu vystrajat. Strasne sa tesim ze tu budu moct byt tyzden.
Vcera nas zastavil sused a pytal sa nas ci nechceme nejake veci pre maleho, ze by nam doniesol a aby sme si vybrali. Tak nam doniesol plne dve velke tasky, ale skoro vsetko je tam do polroka. Par pyzamiek som si vybrala.No ale je mi to take hlupe, pretoze nechce nic a tak som rozmyslala, ze by sme aspon nieco kupili malemu, myslim tym nejaku hracku. Ja ho skoro vobec nepoznam iba parkrat som ho videla ale Franck ho pozna bol mu nieco pomahat robit. Su to pekne veci a niektore uplne ako nove, skoda ze take prtate.

Mima ja som tiez skusala dat maleho na nocnik ale nechce tam sediet a reve tak skusim neskor, ved ma este cas.
prajem vam pekny den.

janka_fr
12. nov 2008

Mirka neporadim ti s nausnicami, ja som mala ten isty problem s jednymi ale ja som si ich vzdy vycistila u nas v labaku.

marta09
12. nov 2008

Ahojte dievčatá, tak bei aj ja gratulujem k výročiu 🙂 ,no Mima tak to je na chlapca úspech, moja Simonka nechce ani za svet sadnúť na nočník, minule sedela asi 20 min., a keď z neho vstala, tak sa vypišala na zem 😨 , dúfam, že si na nočník zvykne 😉 . Mirka, ja by som tie náušnice asi reklamovala, pretože zo zlatníctva by fakt nemali zoxidovať.

lubii
12. nov 2008

Beji,tiež gratulujem k výročiu 😉

Aj Martinkovi kmeninám 😉 😵 😵 😵

azuzi
12. nov 2008

Bejca gratulujem k vyrociu a velmi pekneeee stekym daaaaakujem k blahozelaniu k Martinkovym meninaaam. 😀 😀 😀 😀 .
Dnes teda zase nemam naladu nic moc, mali sme vecer ist podpisovat dohodu na prenajom a rano volali ze z rodinnych dovodov nic, tak znovu inzerat a vsetko odznovu - inak v nasom meste pytaju tak nanajvys jeden alebo dvetisic Skl navyse k poplatkom za byt - skoro sa to vobec neoplati.
Pizza fotky som si pozerala a su velmi pekne.
Annika dik za info ohladne sunaru a kasiciek na noc. Boze Martinko sa taaak pozera ked nieco jem.
😀 😀 . Az sa trapne citim ze jem a jemu nedam. 😀 😀

janka_fr
12. nov 2008

Azuzi Jullian robil presne to iste a preto som mu zacala davat pomalicky prikrmy ked mal 5 mesiacov a kupila som mu kasicku na vecer co bola od 4 mesiaca. To s tym bytom mate teda smolu a teda za prenajom nic moc. Drzim palce nech to uz mate z krku.

azuzi
12. nov 2008

No Janka tak asi postupne zacnem ako Ty s tymi kasickami a chcela som aj so zeleninkou. 🙂 🙂

bejca
12. nov 2008

Jahu vitaj medzi nami 😉

Mima gratulujeme k vykonu na nocniku 😉 za chvilku nas dobehnete 🙂 😉 a dik za pochvalu fotiek 😵

Miroslava ja ti neviem poradit 😅

kocky dik za gratulacie 🙂 a Janka vam sa to uz bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi 😉

Azuzi neskor ale predsa 😅 vsetko naj Martinkovi k meninkam cmuky cmuk 🙂 a teda s tym bytom sa vam to akosi nechce pohnut 😅

my sme dnes boli prvy krat plavat a bolo super 😵 mali sme ist v sobotu ale mal tie teploty 😝 ale uz sme fit a dnes sma mali nahradnu hodinu teraz ideme v sobotu 🙂 Petko uz cca pol hodky spi bol total KO tak som ho uspala 😅 dala som par novych fotiek ak chcete pozrite 🙂 kupila som mu dnes novu supravu - teplaky a bundu a este k tomu teplucku mekucku mikinku jaaaaaaaaj tesim sa ako mala 😀 a my chodime na nocnik od 10.9. rano a vecer kazdy den v poho a cez den sa mi podari vystihnut 🙂 takze Petulko uz nekaka do plienky velmi dlho 😀 😀 😵 slniecko moje krasne 🙂 a zuby stale nikde ☹ stale mame len dva 😅

lubii
12. nov 2008

Aj Sam mal v noci teplotu ☹ .Tečie mu z nošteka,nevedel dýchať tak som ho nosila 3 hodiny v šatke. Teraz je už trochu lepšie, cez deň mal len 37,5, ale stále soplí a slintá. Neviem,č imu idú zuby alebo čo, lebo tak slintá, že mu musím dávať podbradník a každú chvíľu ho mením,čo je furt mokrý. Som zvedavá na dnešnú noc.

Beji,Peťkoje šikovný,keď už kaká len do nočníčka 😉 😵 😵 😵

bejca
12. nov 2008

Lubi - no asi zubky ☹ chudiatko nase malinke :-ä posielame cmucky cmuk 🙂 😵 a obcas sa nam stane ze mame aj kak v plienke 😉 ak nevystihnem 😀 😎

bejca
12. nov 2008

a dik za pochvalu 🙂

mima07
12. nov 2008

bei krasne fotky aj mne posli do coho si to ukladala iste nieco mas 😀

mima07
12. nov 2008

lubi snad to budu zuby aj alex tak slintal jak bernardin a uz su mu vidiet 2 ocaky svine idu mu naraz ja dufam ze do konca tyzdna su von