Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. jún 2008

Pekný deň! Vitaj, Ajka! Ako sa máte s Adamkom?
Vítam aj Monu999! Aj moja segra sa tak cítila po 40-ke, a ani im sa bohužiaľ nepodarilo, no teraz tu už má nás s Robkom, tak si užíva... Ale držím palčeky, aby Vám to vyšlo!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
A aké máš velké tie dve deti?
Bejca, bude to len také prechodné obdobie, aj Robko to mal tak oklo tých 4 mesiačikov. Ale netrvalo to dlho, len som ho nosila aj na záchod v autosedačka tam sedával pri mne...xixixixi, ale keď si to vyžadoval, tak nech to je, nie?
Vtedy som už necítila moju ľavú ruku, na to sa pamätám.. A že som mu vtedy prvýkrát dala sunar .

bejca
10. jún 2008

ahojte krasne slnecne ranecko 😉
Ajka myslis ze by som mala slabe mliecko ked v pohode papa po troch hodinkach 😨 a aj tuto noc si to u mna "vyzehlil" 😀 😀 papkal o 19,30 a zobudil sa na papanie o 5,10 !!!! to bola nasa druha prespata noc 😀 prva bola po krste co bol asi KO 🙂 😵 ale ono to bude ako pise Lubii ze sa chce nosit 😖 zatial odolavam 😒 len teda neviem dokedy 😅 uz aby nam prisiel ten batoh na nosenie 😉 a dik kocky 😵

annika
10. jún 2008

Slabé mliečko to určite nebude, Bejca! Ale ten interval medzi dvoma kojeniami je dosť dlhý, a to musí cez deň asi dobehnúť nejak, takže možno že cez deň má väčší apetít, než inokedy....Daj mu častejšie sa najesť, možno že sa ukludní!

annika
10. jún 2008

Juj, mamulienky! Skoro som nás našla na druhej strane!!!! Píšte!Píšte!!!

mima07
10. jún 2008

annika tak pisem 😀 😀 😀
zajtra sa vraj ma zhorsovat pocasie tak uz snad bude viac prispevkov
ja stale nakukam kedy sa dozvieme o novom babatku a stale nic 😠

bejca
10. jún 2008

Anika a ko kedy papka cez den , niekedy aj kazde dve hodinky 🙂 ledva to natiahnem na dve aj nieco kokokrat 😉 ale ja ho zasa necham ked je smadny hlavne teraz ked je tak teplo 😵 a vcera cez den papkal 9x tak preto asi nepytal v noci lebo papava za 24 hodin tak cca 8x
Mima 😀 podarene 😀 zachranuje stranu 😀
a aj my sme boli dnes u svokrovcov a muz so svokrou potom isli za svokrom do nemocnice a oni maju v dome tak fajn chladno a Petkovi sa tam dobre spinka teraz ked je tak teplo .a veru kocky nas zanedbavaju ☹ len my stalice sme tu stale 😀 ani Pizza sa vobec od porodu neozyva ☹ co ma dost mrzi ☹ a kocky nase tehulkove tiez akosi sa neozyvaju ☹ no dufajme ze rodili a coskoro napisu tesime sa a ocakavame 😵

lubii
10. jún 2008

A ani Vanilka tu už dávno nebola
U nás bolo dnes horúúúúúco 😝

bejca
10. jún 2008

aj u nas 😀

janka_fr
10. jún 2008

Ahojte hlasime sa uz zo Slovenska

Cesta prebehla vyyyborne a moj pokladik bol strasne dobruckyyyy.Ja mam problem s kojenim na verejnosti a preto sme hladali nejaku miestnost pre matky na letisku v Parizi ale to nehrozi a tak nam poradili ze je ta jedna kaplnka a je tam zvycajne klud.Tak som tam malinkeho nakojila v domneni ze v lietadle nebudem musiet, ale tak nas hladosko si vypytal aj v llietadle, takze som sa tomu nevyhla.Celu cestu potom prespal.
Piatok a sobotu sme mali nabity den lebo tu bol aj Franck(moj drahy) takze som bola dost unavena.Paci sa mu velmi centrum Ba ale nevie si predstavit tu zit takze u nas nehrozi stahovanie na Slovensko. V nedelu uz odletel tak je nam teraz smutno ale zase som aspon s nasimi.
Uzivame si teplucko co tu je len malinky ma vecer problem zaspat tak trosku plackame.Odmieta pit caje, napina ho z toho skusala som aj vodu a nechce.
Beji no ten tvoj Petko je pokladik takto spinkat my sme hore kazde dve hodiny vo dne v noci.
Kocky chcem sa vas opytat skusali ste niektora 90 dnovu rozlisovaciu dietu??Tusim tak sa vola.Mne ostalo este 8 kil navyse a rada by som ich zhodila a citala som zevraj sa pri nej moze vsetko len sa vas chcem opytat ci sa moze aj ked este kojim lebo by som nerada stratila mliecko pre malinkeho.
Kupila som vcera cd od podhradsej a canakyho malemu aby vedel slovenske pesnicky

annika
11. jún 2008

Ahojte!!! Vitaj Janka na Slovensku! Som rada, že ste mali šťastnú cestu a že ste v poriadku.
O tej diéte som už počula, ale pri kojení by som to asi neskúsila. Ale niekde som už čítala o tej diéte, počkaj, pozrem si!

annika
11. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ale neviem kde majú baby prvú časť.

annika
11. jún 2008

Ja som sa neodvážila zatiaľ diétovať, aj keď kojím už len trikrát za deň. 😅 😅 😅
Viem, znie to hlúpo, ale ešte tie hormóny pracujú, tak neviem, či by som z neúspechu nebola trošku depressívna potom. Zas kojenie by som nechcela dokončiť, tak neviem.
A dnes by som mala aj žehliť do kelu! Tak nerada žehlím... A ešte v takom teple! juj.....

mima07
11. jún 2008

dobre ranko
nieco popisem nech sa neprepadneme na druhu stranu 😀 u nas sa uklazuje pekny den tak pokial sa bude dat budeme von
tema dieta ja by som aj mohla ale na toto nemam pevnu volu 😠 snad to nejako pomaly pojde dolu aspon dufam 🙂

vladkaz1
11. jún 2008

Ahojte aj ja prajem pekný dnícek 🙂 u nás je nádherne az sparno .
Boze prave Lucka spadla má hrcu na cele jak hrom ☹ ,
ako sa máte?
Ja uz mám papiere na byt pobehané vybavené teraz je to len na muzovi.
Tak sa ozvite a pekny dník 😉

annika
11. jún 2008

Idete do nového??? Niečo som zmeškala asi...
Aj Robko padá ako lístie na jeseň, tam sedím vedľa neho z ľavej strany, vzadu vankúš a on spadne napravo... 😠 😠 😠 😠 Novinka je teraz pre neho chodítko, no nie že by sedel v ňom, ale ho tlačí pred sebou a on po štyroch za ním.... a ja po štyroch za nimi...xixixixixi. sranda... 😝 😝

vladkaz1
11. jún 2008

Annika nepisala som lebo minule to nevyslo tak som to nechcela zarieknut, no mi ideme do prenájmu 2izbov, zatial ale stojí nás tak isto ako teraz platíme 1izbový takze sa nám to oplatí,este to neni na 100 perc. iste ale papiere uz máme vybavene boze jake kraviny od náás chceli ze az 😝 .
Annika viem si predstavit Robka nasa to robila ale uz ju to nebaví, pri najnovsom sa postaví o chodítko a berie si hracky a samozrejme sa to smíka tak je stale na zemi.
Len zanou chodím a stiehnem jak sova.
No buchla sa mi o roch písacieho stola ako som písala sem má to seknute do koze ,ale sak to sa zahojí aspon dufam chuda moje.

annika
11. jún 2008

No, taký roh máme aj my... A Robko si to už aj našiel tiež minule. Posielame cmuk cmuk Lucke a pofúkaj jej aj v mene nás!!! 😎 😎 😎

vladkaz1
11. jún 2008

Boze Annika tie nase deti aj vy mate?
Som sa ale zlakla lebo strasne plakala 😢
Aj mi posielame pusky Robkovi 😉 😎

annika
11. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ďakujeme. Robko práve spí v Gabininej izbe, tam som ho zatlačila v kočíku, lebo náš drahý sused zase hukoce na dvore....To mi už ide na nervy, ale darmo mu to povieš, on si len kývne rukou a mrmle si niečo k tomu, že on je súkromník a musí robiť...

vladkaz1
11. jún 2008

Boze ten sused to máte ako mi ☹ v poslednej dobe nemozem povedat na suseda nic je milý kumne, ale vcera niekto o pol jedenástej v noci buchal a nieco rozbíjl doma bural tak mi zobudili malu som nadavala jak cert.
S tým nic nespravíme moja ludia su svine, je to smutne ale je to tak 😉

annika
11. jún 2008

ale on to robí vo velkom...a každý deň a celý deň...o šiestej kočí večer...

lubii
11. jún 2008

Čafte 😉
Zdravím dobrých susedov 😝
Vladka, Lucinke pofúkaj za ˇmňa bibo ☹

wodana
11. jún 2008

Ahojko,
ja mam v nedelu tiez 35 a babo cakame na Vianoce. 🙂

vladkaz1
11. jún 2008

wodana ahoj vítam ta tu 😉
Lubi dakujem pofukam som sa bala ,aby jej nic nebolo ☹

annika
11. jún 2008

Ahoj Wodana! A gratulujeme s malým Robkom. Aj moja prvá dcérka sa narodila v decembri a ja mám narodeniny vtedy. Takže bude to vianočný darček najkrajší, čo môže byť!!!
U nás bola búrka ako hrom, no ale pozerám telku práve a vidím ešte horšie situácie... jujujujujjjj!!!!

bejca
11. jún 2008

ahojte kocky 😉 tak dnes som bola rano u kamosky ,isli sme sa prejst a na kavicku 😵 tiez je tehu a caka 5 miminko a asi to bude dievcatko tak sa tesi 😵 a ja som sii robila srandu ze budeme "svokrovci" xixixixi maju prvu dceru 17 rocnu a potom troch chlapcov a teraz hadam budu mat dcerku teda a snad to uz ukoncia 😀 😀 na dnesnu dobu habadej 😉 a potom sme isli svokre bolo super ako vcera ale poobede tu bola super burka a aj vzduch je lepsi 😵

Janka no teda super ste to zvladli a Julianko teda zlatusik ako pekne to prespinkal 😉 a ja som tiez taka ze na verejnosti radsej nekojim a vzdy si to vypocitam aby som bola doma alebo u rodicov a tak . pre istotu mam zo sebou cajik a ten Petka zasyti aspon na cca pol hodinku 😉

Vladka drzim palceky aby vam to uz vyslo a Lucinke posielame na bolacku pusinku 😵

Anika aj Robkovi posielame cmuk na bolacku a suseda 😠 niekam posli 😅 :-ň 😉

Wodana vitaj medzi nami uz sa tesim teraz ako budeme aj s tebou ocakavat vase miminko 😵 juuuuuuuuuj

lubii
11. jún 2008

Wodana, ahoj, pekný dátum narodenia 😉
Janka, tak ste to super zvládli 🙂 . My ideme za chvíľu na dovolenku a ja sa každým dňom viac bojím, ako to zvládneme 😅
Ja som tiež na verejnosti nerada kojila,keď sme niekam šli,tak som radšej nosila odstriekané mliečko 😉 A pritom sa mi páči, keď iné mamičky koja, ale ja nemám odvahu. 😅

vanilka32
11. jún 2008

ahojte dievcence
tak sa opat ozyvam po dakom tom tyzdni..dnes som bola v poradni, mala ma 3kilecka, vraj vacsie brusko ma, bude to dobry papkac 😀 uz som otvorena na 1,5cm, nocne a ranne bolesti mam, doktorka tomu dava max. 2 tyzdne, takze sa nam pravdepodobne nepodari vydrzat do krasneho datumu ktory bol stanoveny na zaciatku tehu, 7.jula.

oddychujem, balim tasku, dorabame v bytiku co sa da, este sa meni stara kuchynska linka za novu, takze este musi mala pockat, aspon ten tyzden! 🙂

pozdravujem babatka, pozeram si Vase albumy vzdy o 5ej rano (divne ale nikto tu vtedy nepise 😀 ), dlhsie sa mi uz neda spavat, su to riadne sidielka, ale rastu Vam do krasy 😉

drzte nam palceky, budeme ich potrebovat!

janka_fr
11. jún 2008

Ahojte

annika no to s tou dietou, ja sa tiez bojim teraz zacat pretoze by som nerada stratila mliecko takze to asi pocka a ludia sa budu musiet pozerat na plazi na maleho hrocha. 😒

Wodana vitaj a pekny datum mate

No tak ja som skusala cajik davat malemu fenyklovy a aj harmancekovy ale jeho z toho napina a nechce to pit a pritom pred mesiacom este caj pil a dokazal stiahnut 100ml.Skusila som aj vodu ale nic nechce tak sa bojim v tychto horucavach aby sa nedehydroval.Viem ze mimi staci aj mliecko ale ked som s nim vonku tak by bolo dobre keby aspon trosku vodicky vypil.

Lubii a idete autom alebo lietadlom na dovolenku?My s nasim malym dost cestujeme takze na auto je zvyknuty to nemame problem no a teraz sme odskusali aj lietadlo a bolo to fajn.

Teraz mame ale kazdy vecer problem so spanim ale to bude asi z tych horucav co su tu.