Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
23. júl 2008

bei zatial mam volno od stredy do piatka a zalezi od pocasia

bejca
23. júl 2008

jasne tak berem na vedomie od stredy do piatku cas o kolkej mne je jedno 😉uz len to pocasie aby vyslo 😵 Vladka co ty nato ???

pizzamati
23. júl 2008

Ahojte dievčatá.

No dnes hruza počasie pod psa u nás fuka a prší dnes von veru nepôjdeme. škoda malej savonku lepšie hajká no bude musieť aj v nutri trošku pohajkať. 😲
Momentálne pozerá Tv je taká prešibaná leži na velkej posteli a hlavu točí len tam kde je TV potvorka jedna a vikrikuje 😲 😅 😵 ako keby tomu rozumela. 🙂

Hned by som sa k vám pridala zo stretkom ale ja sama nešoferujem aj ked mám vodičák a manžel je stále cez týžden v práci a bývam 12 km od ba a do TT je trošku daleko pre nás ešte sme malinky ale verte rada by som s vami pokecala naživo., 😖 Snád nabuduce 😠

Včera sme boli v BA a kupili sme malej postielku , už ta koliska bola tesná pre nu a teraz v tej postielke je ako stratena taký drolnček kuk fotky malá ju už aj nafotila.

Tamita uživaj si to veru, ja som tiež nemala monitor aj ked som chcela ale manžel že načo tak sme nekupili . 😲 Ale je to dobrá vec určite. 😵
Dík za pochvalu za košielku, bola hrozná ale farárovi to nevadili xixixi.

janka_fr
23. júl 2008

ahojte

u nas naopak je zase teplo a dufam ze este aj ostane lebo uz budeem od soboty dovolenkovat.

Vladka my ideme teraz v sobotu na juh Francuzska, Taliansko,Chorvatsko a na Slovensko a aj Vianoce budu na Slovensku lebo minule sme boli tu a dalsie su u nasich. Dufam ze maly to zvladne lebo ideme autom.

Beji ides skusit dat ryzu?
Ja sa pridam ale asi az v decembri 😉 teraz naozaj neviem ako nam to vyjde ale ved net mame tak sa budem priebezne ozyvat.

Tamita ked baby rastie ako ma nemusis sa trapit s vahou.Aspon nebudes mat problem ako ja 😀 My sme monitor dychu nekupovali my mame talkie-walkie.

Lubii a Mima dakujem za rady ohladne papkania 😉 Teraz ma napadlo kedy moze papat polievocku- kuraciu,hovadziu so zeleninkou?

mima07
23. júl 2008

pizza a kde byvas posli mi do ip 😕

mima07
23. júl 2008

pizza zlata je bambulka 😉

mima07
23. júl 2008

jani ja som zacala asi ku koncu 6 mesiaca zaciatkom 7 som si tieto veci sice pisala ale uz som to vyhodila 😕

janka_fr
23. júl 2008

pizza zlatucka je malinka a toho psia co ma tak s nim sa nas maly teraz strasne rad hra a vyska, smeje sa, vzdy mu ho dam ked sa idem osprchovat a pekne sa s nim zahra

janka_fr
23. júl 2008

psika ...nejako stracam pismenka 😀

lubii
23. júl 2008

Ahojte, aj ja chcem ísť na stretko ☹
My sme terz došli z vonku. Malý v šatke, v jednej ruke dáždnik, v druhej hava. Ale museli sme ísť hava vyvenčiť, bo už frflal. 😉

annika
23. júl 2008

My sme už po obede, Robko spí a ja by som mala žehliť.... 😒 😒 😒 😒
Janka, zeleninku som dávala od 5,5mesiaca, tak cca. mesiac, potom som tam šupla aj kuracie mäsko. Dnes som varila zemieky s tekvicou, som zvedavá na výsledok.
Tamita, držíme palčeky, už sa ti to kráti, veru.Ale aspoň nemáš také horúčavy ako pred rokom my.
My sme mali monitor dychu, Angel, ale som to kúpila,keď mal malý 3 týždne a to preto, lebo spal na brušku len. Na chrbátiku sa vzdy otriasol a zobudil sa pri tom. Tak som ho dala na brucho a spal až dve hodiny niekedy.Ale to zas neodporúča to spanie, tak sme si kúpili ten monitor a veru som spala kludnejšie potom v noci.Pred mesiacom som to predala, bol veľký záujem o to,nie je problém to predať.
😀 😀 😀

bejca
23. júl 2008

Pizza mala je krasnucka a neboj zachvilku je bude aj postielka mala 😵

Janka uz sa vam tadovca blizi 😉 urcite sa tesis 😵a neboj Julianko vsetko zvladne na jednotku 🙂

Lubi ved prid aj ty 🙂 na buduci tyzden od stredy do pitku este dohodneme presne kedy 😵 a asi aj ja budem musiet tak nejak ist vencit 😝 😅

no a my asi nebudeme zasa chciet nic papat 😅 dnes mi vrestal uz aj pri cistej mrkve ☹ ja neviem co mu je ☹ a ako dostal prso hned bol blazeny 😀 tak ja neviem co s tym mojim lapajom ... asi zasa zacnem len po troch lyzickach ☹ ....

bejca
23. júl 2008

aha 😅 teraz ma napadlo ze Lubi je z Kosic 😅 tak asi tazko pride 😅

vanilka32
23. júl 2008

ahojte, dlho som tu nebola, nuz mala som tazke obdobie... chytili ma dake poporodne depresie, kazdy den som si poplakala, ani sama neviem preco, vsetko mi vadilo, dojimalo, kazde slova som si brala k srdcu...bolo to dost zle, muz si vzal dovolenku tak sme to dako zvladli...aj sitie ma strasne bolelo cele dva tyzdne, no proste som bola uplne mimo...

Citam ze mate vela noveho, a organizujete stretavku, skoda ze nie sme vacsi by sme prisli, tusim to je v BA, ale malinka ma v sobotu mesiac, uz ma sice aky taky rezim ale neviem sa nikam dostat na presne urcenu hodinu, to sa s nou zatial fakt neda. Uz ked si myslim ze je vsetko ok a mozem vyrazit, mam ju vo vanicke a som vychystana von s kociarom, tak spusti narek a kojime opat.

Beji, som sa zasmiala ked som citala prispevok zo 17teho ze tie co nepisu si asi uzivaju dovolenky, oh yes 😀

Malinka nam ale pribera, uz je to taky syslik s lickami ale nevadi, hlavne ze je zdrava a chuti jej papat!

vanilka32
23. júl 2008

annika, Robko aky zlaty jaso na tej poslednej fotke, chytte ma 🙂

bejca
23. júl 2008

jeeeeeeeeej Vanilka super ze si sa ukazala 🙂 a preco si neprisla aj nam sa vyzalovat 😉 a super ze manzel ti pomohol a ze sa uz mas lepsie 😵 dufam ze uz to bude len lepsie a lepsie a uz budes mat len radost so Simonky 🙂 inak tie prve dni su naozaj moc moc tazke aj co sa rezimu tyka nez si clovek zvykne a pod.. a neboj stretko urcite este spravime a ja som tiez nikam moc nechodila prve tri mesiace 😉 vsetko bude neboj posielame vam cmuky cmuk a veeeeeeeeelke objatie 😀 a to stretko je v TT 🙂

lubii
23. júl 2008

Jéj, ahoj, Vanilka 😉
Dobre,že si už v poriadku 🙂 . Aj ja som často plakala,aj keď mi bolo smutno, aj keď som sa tešila, keď malý plakal a ja som nevedela prečo, aj keď spinkal a ja som na neho pozerala v postieľke. To je také obdobie, že si hormóny s tebou robia čo chcú.

bejca
23. júl 2008

inak ked tak spomeniem tak tiez som vzdy plakala ked som na neho v postielke pozrela 🙂 alebo aj ked si fotky z porodu pozeram ked muz fotil uz ako Petka cistili a vazili a pod .. tak hned placem 😀

vanilka32
23. júl 2008

tie hormony si fakt robia co chcu, nikdy by som neverila ze to moze byt take zle az som to nezazila. Aj to ze to je totalna zmena zivota, systemu, rezimu, vsetkeho, a naozaj trva kym to clovek neberie ako frustraciu ale ako radost, a aj s prebdenymi nocami sa da existovat som zistila, staci cez den pospat hodinku s malou a pomoze to 🙂

aha tak stretko je v TT, aspon mi nebude luto ze nemozem ist kedze sme malinkati 🙂

inak nechuti mi jest maso..nemali ste aj vy po porode take stavy? snazim sa jest vela polievok, ale maso nie a nie do seba dostat, normalne je mi z toho zle 😒 takze jem vacsinou sladke jedla, ryzovy nakyp, rezance s tvarohom...

mima07
23. júl 2008

annika moj mal cuketu mrkvu zemiak spravila som 240 a ked dojedol tak vrestal ze by si este dal 😀
bei to mozu byt zuby ked nechce jest

bejca
23. júl 2008

juuuuuuuuuj na tvarohovych rezancoch som stale xixixi mnam 😀 😀 😀 ale zasa mne chuti vsetko a podla toho aj vyzeram 😅

mima07
23. júl 2008

vanilka dobre ze si sa ukazala a ked ti je smutno pridi aj sem 😉 este take 2 tyzdne a potom by sa pomaly mali hormony ukludnovat tak vydrz 😉 ja napriklad nemozem doteraz nic pozerat kde su deti staci ked im idu dat injekciu alebo ich niekto viac potiahne a je mi z toho zle ☹ ked oni su este take bezbrane tvorecky aj ked ten moj si uz pomaly a isto diktuje co bude a co nebude robit 😕

mima07
23. júl 2008

bei mozme chodit navzajom k obedu ja ked neviem co tak tiez tvarohove rezance a pridam tam kyslu alebo sladku smotanu 😵 a tiez zozeriem vsetko co predo mnou neutecie 😀 az na plnenu papriku

lubii
23. júl 2008

Mima, to aj jakeď urobím 240 tak je málo 😀 .Musímaspoň 300 😉 . Náš má dnes ryžu, mrkvu, karfiol, hrášok.

bejca
23. júl 2008

kocky a to stale robite take ako vyziva take riedke ?? lebo ja neviem ako mu to mam robit , vy ste tu spominali s vodou redsie , potom zasa co som aj niekde citala ze je lepsie len rozmagat lebo ze potom nechcu kusat .-N tak ja som z toho jelen ☹ ake to mam vlstne robit ☹

Mima myslis ze zuby ?? sice vsetko rve do pusinky 😨 ale ked mu pozrem do pusinky nevidim ze by tam mal nieco ako opuchnute alebo oblednute ... nic tam ani naznak 😕

mima07
23. júl 2008

lubi to som rada ze iba nas nie je taky zrut on tiez zvycajne zje 300 ale dnes som urobila menej lebo len 2 hodiny predtym zjedol vyzivu s ovsenymi vlockami tak som myslela ze nebude taky hladny

mima07
23. júl 2008

bei ja som dlho robila take ako blato az ked mu narastli zuby tak teraz davam ake sa podari 😀

lubii
23. júl 2008

aj ja dávam takú kašu, ešte stále mixujem, aj keď trochu menej. veď kýmnemajú zuby nemajú čím kusať. Môj má len hore jeden a dole tri. S tým si akurát vie odkusnúť z jablka a potom sa zním dusí, lebo ho nevie požuť 😅

vladkaz1
23. júl 2008

Ahojte ja aj mixujem aj rozmagam a zie aj tak aj tak.
Baby to stretko mi nerobí ziaden problem ale az na ten dalsí týzden po 4 lebo ideme na zýžden prec tak ked bude pekne neni problém 😀 😀

bejca
23. júl 2008

no tak ja mu to teda zajtra uuuuuuuuuuplne rozmixujem a uvidim 🙂 ale ked bude vrestat tak ja neviem asi prestanem mu davat a hotovo 😅 ale co bude jedavat ?? 😅

Vladka tak daj nejaky datum kedy 😉