Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
25. aug 2008

Mima,super fotky 😵 . Zlatučký je maličký 😵

janka_fr
25. aug 2008

Vladka z tej byrokracie cloveka moze aj porazit 😠 . Drzim palceky nech to mate cim skor.

annika
25. aug 2008

Ahojte!!! Som tu len kuk, lebo idem predávať po bazároch vecičky, ktoré sú už nám malé a je mi ľúto ich vyhodiť. Medzi nimi sú aj tie prvé topánky ortopedické, ktoré som len teraz odfotila, hoci, Lubi, asi ty si ma o to prosila pred mesiacom cca. Vtedy som mala pokazený foťák. Je to číslo 19. G 120, slovenský výrobok. Nemá niekto záujem???
Nexcem tu propagovať veci, ale pri týchto topánkach robím výnimku, lebo sú fakt pohodlné.

annika
25. aug 2008

Vladka, veru chodí to takto pri úradoch, keď tam nemáš známosti, tak čakáš do nekonečna. Hore hlavičku a vydrž!
Bejca, osa nerobí zlé pre mliečko, len je to nepríjemné pre teba. Posielame cmuky&!
Mima, fotky sú nádherné! Malý je zázračný!
Aj my sa máme o.k., ešte týždeň musím vydržať doma s mužom, potom skončí jeho dovolenka, no a veru sa začína aj škola pre mojich ! Už je na čase, taaaak sa nudia doma už, že až!

bejca
25. aug 2008

Anika dakujem 😵 a za chvilku teda budete mat doma veselo zasa skola a ucenie 🙂

bejca
26. aug 2008

dobre ranko 🙂
kde ste zasa vsetky 😨
Lubii syncekovi Samkovi vsetko naj k meninkam posielame cmuky cmuk 😎 😵

marta09
26. aug 2008

Ahojte dievčatá, konečne som sa dostala k netu. Minulý týždeň som mala taký hektický 😝 , maľovali sme kuchyňu, hore chodbu, dole, schodisko aj kúpeľnu som dávala do poriadku 😝 .No a čo by to bola za dovolenku, keby som niečo nezavárala, tak to bolo lečo, černice, broskyne a dnes ešte budem robiť detskú výživu z jablčok. V sobotu sme bolil v Maďarsku na termálnom kúpalisku, tak sme si trochu oddýchli. Lubi, ten tábor bol 10.8.2008, ale inak sa robí každoročne, minulého roku bol v Gelnici. Deckám sa viac páčilo v Herľanoch, pozri www.ludiaaenergia.sk, sú tam už aj foto. Annika, na tráviace problémy je dobrý repíkový čaj, mám ho nasušený 😉 . Vladka, chápem ťa, tá byrokracia 😠 , bude to OK. Inak všetkým Samkom k dnešným meninám všetko najlepšie.

mima07
26. aug 2008

dobre ranko
vsetko najlepsie samkovi k meninam 😉

mima07
26. aug 2008

nieco na zasmiatie
Krize středního věku

Když jsem byl ženatý 25 let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí:

"Drahá, před 25 lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali jsme se na malou, černobilou televizi, ale zato jsem každou noc spal s krásnou, 25-tiletou, vášnivou blondýnkou.
Teď máme drahou, půlmilionovou vilu, auto za padesát tisíc dolarů, krásnou, velikou ložnici a plasma televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho scenáře jaksi nepasujes."

Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 25-tiletou blondýnku a moje žena se už postará, abych znovu bydlel v laciném bytě, jezdil v laciném autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou, černobílou televizi.

Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku.

bejca
26. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 S U P E R 😀 😀 😀 😀 😀

marta09
26. aug 2008

Mima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
26. aug 2008

Mima 😀 ,peknééééé.Len ma zarazila tá drahá polmiliónová vila 😀

lubii
26. aug 2008

A ďakujem ku gratuláciám 😉 ,ja som celkom zabudla, že dnes má náš Samušiačik meniny 😅 😵

lubii
26. aug 2008

Marti, tam muselo byť dobre 😉 .To by sa Danke určite páčilo. Ona ma už roky otravuje,že chce krosná a hrnčiarsky kruh 😅

vladkaz1
26. aug 2008

Lubi aj mi gratulujeme!!!! 😵 😉
Dnes uz ma hnev presiel kaslem na to k 1 sa vystahujeme budeme u nasich dokial to nebude,ved co ine nám zostava.
Mozno to za tyzden aj bude hotove.
Co dnes varite kocky?

marta09
26. aug 2008

Vladka ja dnes budem robiť plnenú papriku, bude aj na zajtra, má ju každý rád. Zajtra idem so Simonkou na očkovanie Prevenarom, tak som sa k tomu odhodlala 😖 , dúfam, že bude OK. A potom sa chystáme do Košíc na nákup školských potrieb pre staršie deti. 😝 . Lubi, moje decká to bavilo, Maťka aj priniesla tkané prikrývky domov. A chválili si aj prostredie, že je tam krásne a že tety kuchárky varili skoro ako mamka 😀 😀 😀 .

bejca
26. aug 2008

Vladka mas recht 😵 len sa zbytocne nestresuj 😉 ved ked je ten byt urcite vas tak uz par dni pockate 😵

Marti tak detom bolo super 😵 jaaaaaaj aj ja som rada chodila do taborov 😉 kamosov kopa a hry a maskarne byvali 🙂 juuuuuuuuuuuuuuuj 😀

lubii
26. aug 2008

Marti,to som počula,že tamfajne varia 😉
Vladka,tak držím palce,nech je to čo najskôr 😉
Práve sme dozavárali lečo 😵

annika
27. aug 2008

Pekné ránečko! U nás pod mrakom, neviem, na dnes nehlásili dážď 😅 😅 😅 😅
Marti, držíme palčeky, určite všetko bude o.k.
Lubi, dodatone všetko najlepšie k meninám Samkovi!!! 😀 😀 😀 😀
Tak moje deti nechodia do táborov, u nás ťažko nájsť taký špeciálny tábor. Okrem toho Anke nevedela by som zaistiť tú diabetickú diétu, len keď aj ja som pri nej. Už teraz som v rozpakoch, ako to zvládneme s lyžovačkou, lebo tento rok idú zo školy na tú týždennú lyžovačku, tak neviem ako to vyriešime s ňou.
Bejca, ako štípanie? Už dobre?

bejca
27. aug 2008

dobre ranko 😵

Marti drzime palceky aby nebolelo 😉

Anika dik - bola som u doki a kazala mi to s liehom natierat tak aby to bolo mokre 🙂 a uz lepsie 😉 dik 🙂

pridala som par fotiek kuk ak chcete 😵

mima07
27. aug 2008

dobre ranko
aj ja dodatocne dratulujem samuliatkovi 😉
moj dnes buntosi od 6 tak som ho teraz ulozila ale neviem ci zo spanku nieco bude

mima07
27. aug 2008

bei krasne fotky 😉 a tie casaky to co??????? 😲

mima07
27. aug 2008

baby co som nasla sprava zo vcerajska dnes o 11.20 sa nasej tami narodila leuska ma 3720g a 55cm
gratulujeme!!!!!!

annika
27. aug 2008

jupíííííí!!! Gratulujemeeee! A sa tešímeee!!!!!§

vladkaz1
27. aug 2008

Jupiiii super Tami gratulujeme aj mi hod foto ked sa troska udomácnite posielame bocky!!!!
V stredu by mal byt byt a zmluva!!!Cez známu sa to pohlo ,ale za nieco... svine!!!

bejca
27. aug 2008

Mima dakujeme za pochvalu 😵

Tamita srdecna gratulacia tesime sa s Vami 😀 a posielame cmuky cmuk 😵 tesime sa na Vas a ocakavame fotecky 🙂

Vladka vacsinou to tak byva ☹ ale hlavne ze to uz bude 😉

annika
27. aug 2008

Vladka, ved dnes je streda!!! Aha, takže o týždeň! SUper!!! vidíš všade je malá brána vedľa velkej....

lubii
27. aug 2008

Tami,gratulujem 😉 😵 😵

Annika,tomáš pravdu s tou bránou,ale je to svinstvo 😠

Beji,fotky sú krásne 😉 ,a si nám nevysvetlila tie na tých časopisoch 😅 😉

bejca
27. aug 2008

no to sme taki znami 😀 😀

marta09
28. aug 2008

Ahoj dievčatá, tak sme sa zaočkovali, malá dostala pik až 2-krát, do jednej nožičky aj do druhej.Večer mala 37,4 ale dala som jej Nurofen a v noci spinkala kľudne. Bei, tak Peťko je už Star? 😉 😵 . Tamita, super gratulujem k dcérke 🙂 .