Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
29. aug 2008

My sme boli dnes v Kike kúpiť hojdacie kreslo,také ako hojdacia sieť,len na sedenie. Pred 2 týždňami sme kúpili jedno, bola 50 % zľava, no nekúp to 😀 , a odvtedy to okupuje moja dcéra a nikoho nepustí, tak sme dnes šli kúpiť druhé 😀.Viete, aké je to super??? 😉

janka_fr
29. aug 2008

No aby ste nemuseli este aj tretie ked druhe bude okupovat manzel 😉 😀
Nemam predstavu ako to vyzera ale urcite sa na nom dobre hojda ked je to ako siet

lubii
29. aug 2008

Tretie už nebude,lebo sme dnes kúpili posledné 😉 .A máme iba 2 veľké stromy,kde sa to dá zavesiť. Manžel má smolu 😀

janka_fr
29. aug 2008

tak to si dobre vyriesila 😀

Zabudla som vam napisat, ze budeme mat svadbu ale este termin nevieme. Pocas dovolenky sme zistovali kde by to bolo najlepsie ci na SVK alebo tu ale jednoduchsie to bude spravit tu vo Fr. Franck ma uz do toho tlaci rok 🙂

lubii
29. aug 2008

Fíha 🙂 😵 ja som si myslela,že ste manželia 😉 ,gratulujeeeeem 😉 😵 😵 😵 a tešííííme sa 😉

mima07
29. aug 2008

cauko janka
lubi hod foto toho kresla

mima07
29. aug 2008

no my este nemame velke stromy tak by sme ho nekupili 😀

lubii
29. aug 2008

To môžeš dať aj do bytu na strop 😉

lubii
29. aug 2008

niečo také: http://www.nosime.sk/kategoria462-zavesne-kresla, ale v kike to mali za 670.

mima07
29. aug 2008

si ma navnadila ked pojdem okolo tak kuknem 😉 som sa zlakla ze si mi to vykupila ale asi si bola v kike v kosiciach 😀

janka_fr
29. aug 2008

Ked sme boli v Australii tak sme si povedali ze sa zacneme snazilkovat o baby a vezmeme sa po navrate do Europy kvoli rodine, ale ono sa nam baby podarilo na prvy sup tak sme potom svadbu odlozili ze az ked sa narodi. Takz eteraz zacnem vybavovat vsetky papiere co k tomu potrebujem.Franck uz ma vybavene papiere len ja musim robit preklady a to trosku potrva. Mozno to bude v oktobri ale novembri.

janka_fr
29. aug 2008

Lubii uplne super to vyzera necudujem sa dcerke a cena tiez paradna

janka_fr
29. aug 2008

kocky neviete nahodou aky je kocik bambi boomerang??nepoculi ste o tom niekedy???Ja mam Peg Perego Skate ale ho chcem vymenit a byvaly kolega predava ten bambi.

lubii
29. aug 2008

Mima,tiež som si to pred chvíľou všimla

Janka,ten prvý nepoznám,ale Skate je pekný kočík,prečo ho chceš vymeniť???

janka_fr
29. aug 2008

ono sa ta vanicka preraba na sportovu cast a ked dam maleho sadnut tak teraz je to dobre ale ked trosku vyrastie bude mu zavadzat strieska, skusala som tam posadit braskovho maleho, ktory je o 9 mesiacov starsi od Julliana a dalsia chyba je ze ked bude vacsi a bude v sportovej verzii a bude chciet spat bude lezat ale s pokrcenymi nozkami lebo ak by som to prerobila na rovno tak je z toho vanicka tym padom to uz bude male pre neho. Na to som nejako nemyslela. Inac je dobry aj korculovat s nim chodim ale nebude to pre maleho neskor pohodlne a preto ho chcem vymenit a kolega predava po dcerke kocik tak by som ho zobrala.

janka_fr
29. aug 2008

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kociky/inz...

je to tento kocik aj v tejto farbe-cerveno-modro-biela a zda sa mi ta sportova cast dost velka a moze byt tvarou k ceste ale aj ku mne a to sa mi paci,lebo ked korculujem som radsej ked na neho vidim

lubii
29. aug 2008

No ja som akurát dnes mužovi hovorila, že my náš kočík už ani nepoužívame. Stojí tam chudák zložený v chodbe a zavadzia. Naposledy sme ho použili asi pred 2 týždňami na dovolenke,keď sme boli v reštike. Aj to tam malý nechcel byť 😠
Ale na korčulovanie bude asi dobrý, má dobre veľké kolesá 😉

lubii
29. aug 2008

Ježiš,už je polnoc 😅 ,idem hajať.

Dobrú noc a sladké sníčky 😵 😵 😵

janka_fr
29. aug 2008

Ved prave nechcem uz kupovat zase novy kocik lebo viem ze ked zacne maly neskor chodit urcite nebude v nom chciet sediet. Teraz by najradsej nebol v kociku.
Prajem aj ja dobru noc a tiez sladke snicky.

bejca
30. aug 2008

ahojte 😵
vy ste vcera popisali 🙂 😵 super mala som co citat 😉

Janka ja by som novy kocik nekupovala ani starsi 😅 podla mna mate ten co mate tento rok az do jari ti urcite posluzi a potom uvidis nie ??? a nie radsej uz nejaky len sportovy kupit ??? 😅 a gratrulujem teda k pripravam na svadbu uz sa tesim na fotto 😀

Lubi super kreslo - siet 😵 😉

Mima rychlo sup sup do ikei a kup 😀 😀

my dalsiu desnu noc za sebou 😅 6 x hore 😅 no co uz .. ale takto zeby boli zuby ?? 😅 ja uz fakt neviem 😕 😨

annika
30. aug 2008

Nika, taký rodinný kemping, kuk: www.caravancamp.sk
Bejca, aj mz sme boli hore 4-krát...čo už?
Janka, aj ja sa teším na fotky a gratulujeme k odhodlaniu!!!
Lubi, super to kreslo!

bejca
30. aug 2008

Anika moja sestra z muzom su v nejakej campingovej skupine ci co to je 😅 a chodievaju casto do Piestan a na vselijake tie ich akcie 😵 a mate to tam dobre 😉

vladkaz1
30. aug 2008

Ahojte no upratujem stary byt nemam cas dnes, v pondelok sa stavím moje kocky pekne!!!

lubii
30. aug 2008

Ahojte 🙂

Pridala som foto hojdačky aj iné 😉

mima07
30. aug 2008

ahojte
lubi krasne foto maly okaty a aky zubaty 😲 kolko mate zubkov?
alex sa naucil ze ked mu poviem kde je nos zatrub tak otravuje kazdeho a dobe mu do nosa 😀

bejca
30. aug 2008

Lubi krasne fotecky 😵 a teda dcerka si to so Samkom uziva 😉 super zlatucki su 🙂 a v tej vani 😀 pockaj idem pridat aj ja fotto tak kuk 😉

Mima ja malemu robim nieco podobne stlacim mu trosku nostek a poviem : crn ste doma 😀 uz sa tesim ked to bude on robit ostatnym 😀

mima07
30. aug 2008

bei som sa chcela spytat co to ma za cumel taky obrovsky 😀

lubii
30. aug 2008

Čaute, ďakujeme 😉 😵

Mima, máme 7 zubov a 8. je na ceste 😉

lubii
30. aug 2008

Beji, zlatučký je Peťko 😉 , Sam si tiež dá rybku do pusy hneď keď ho dáme do vaničky a má z toho bohovskú srandu 😀