Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. okt 2008

tolko o tom hovoríte, že ja mám už teraz svalovicu....

vanilka32
10. okt 2008

annika 😀 😀

bejca
10. okt 2008

Janka toto :

http://www.dvdbest.sk/ActiveWeb/Products/110317...

Anika 😀 😀 😀 aj mna hned vsetko rozbolelo 😝 ale musim zacat uz nieco pomalu 😉

lubii
10. okt 2008

Chi Chi, už cvičíte??? Prečítajte so komentáre pod DVD 😝 , skoro som na riťku moju peknú spadla 😕 😕 😕 , hlavne ten druhý, no fuj 😝

nika07
10. okt 2008

lubii aj ja som to čítala 😀

azuzi
10. okt 2008

No Janka dik za info.
Annika ides sa aj Ty pridat 😀 😀 .

bejca
10. okt 2008

caute mame nove fotto .🙂 ak sa vam chce kuk 😵

bejca
10. okt 2008

Lubi ,Nika ved preto som sem hodila ten link 😀 lebo neviem ci to je ono ci nie xixixixixixi tak ma to zaujalo xixixiixiixixixi

janka_fr
10. okt 2008

Je to to cervene dvd.No citala som aj komentare teda nic moc. No ale z mojej skusenosti mozem povedat ze mi to pomaha a teda mala som riadnu svalovku na druhy den a niektore cviky som ani nezacvicila kvoli narocnosti teraz je to uz lepsie.

janka_fr
10. okt 2008

Beji krasne foto a Petko teda ako narastol, na tych fotkach vyzera pekny baculko. Pekne licka ma take plnucke na spapanie.

bejca
10. okt 2008

Dakujem 🙂 a tie prve tri vo vani to je najaktualnejsie - tak vyzera 😵 ale ked je oblecny tak vyzera taky bacilik 😀

janka_fr
10. okt 2008

to ano lebo ked das svetrik a bundu tak hned to licka vytlaci hore a stratia aj krk ale je krasnucky

bejca
10. okt 2008

no jasne ale ved neva 😀 xixixixi su podarenucky baculkovia nasi 😀

bejca
10. okt 2008

aj do albumu Petko2 aj do albumu Petko3 som pridala xixixixi

nika07
10. okt 2008

sú to naše zlatíčka a slniečka, to moje sa dnes vykúpalo v mláke, to bolo 😀 ☹

janka_fr
10. okt 2008

Nebola to nahodou jedina mlaka v okoli? 😀 Takto byva casto.

Skusila som tu stranku kde sa daju dat videa a funguje to tak som tam pridala jedno video nasho nezbednika a ide to velmi lahko a toto video som robila fotakom. Tak ak by si chcela Beji skus to aj ty.Dam vam link tak sa mrknite.
No a ja idem mrknut este dalsie Tvoje fotky Beji 😉

tu je ten link: http://n-joy.cz/#/video/jullian/wedafro185aau9p5/

annika
11. okt 2008

Jeeejjj, Julian je šikovný!!!! AJ on bude chodiť určite skorej, než 14 mesiacov!!!! 😀 😀 😀 😀
Aj ja som pridala pár fotiek, len tak na rýchlo, lebo už je malý hore, tak idem k nemu...papapapappapaaaa!!!!!

bejca
11. okt 2008

ahojte 🙂

Janka ako predpokladam mne to video nejde pustit a neviem ani preco lebo uz som postahovala vsetky mozne aj nemozne programy 😅

a inaksom SASRATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozerala som si album ☹ ☹ a zasa mi vymazali fotky 😅 😅 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nikto mi ani len IP nenapisal ...... ja uz nemam slov ... no bol tam nas pes ako nasiel hrib a este jeden zaber na hrib ...... ale toto uz je vrchol !!!!!! ako viem tak mozu byt 3 fotky v albume co nesuvisia s babatkom ...tak nech sa uz ozaj nehnevaju ................... mazem vsetky albumy asi baby sory ....

bejca
11. okt 2008

a noc sme mali zasa zlu ☹ kazdych cca 90 minut hore .... asi vrchne zubky uz to tam ma dost napuchnute ...tak uvidime 😉

lubii
11. okt 2008

Ahojte 😉
Beji, nebuď SASRATA 😀 😀 😀 , tú krásnu momentku ako padá list Ti nechali 😉 , Ja som si ich pozrela ešte včera v noci, videla som aj hubky 😉 . Aj mne minule vymazali také hubky, som ich mala dlho ako úvodnú fotku. Boli to 4 zrastené hríbiky, 2 veľké, jedna menšia a jedna úplne maličká, skoro ako naša rodinka, aj som jej dala taký názov a oni mi ju tiež zmazali ☹ 😢 😠

lubii
11. okt 2008

Janka, Julianko je zlatučký a najviac ho zaujímal tvoj foták nie?? 😉

annika
11. okt 2008

Ja som videla video, aj som chcela dať moju, no nešlo to...vyhodil ma net dvakrát pritom, potom som už nemala silu na ďalší pokus.
Práve dnes sme pozerali s dcérkami staršie videá, keď ešte mali 5,6,7 rokov, taaak sa smiali na tom xixixixixi, aj ja som vyzerala lepšie...xixixixixi No čo už? 😅 😅 😅

azuzi
11. okt 2008

Ahojte, Janka ja som skusala pozrie video ale mne to sa vobec nehybalo tak neviem kde je chyba 😒 😒 .
Dnes sa citim teda riadne unavena, je to hlavne nedostatkom spanku, boze kedy sa dobre vyspim. 😒 😒 .
Martinka som teraz dala spat do postielky tak som zvedava dokedy tam vydrzi. Bezo mna 😀 😀

nika07
11. okt 2008

jej jani super video, jullianko je super šikovný frajer 😀

azuzi tak šup oddychovať 😉

annika tuším Robko ide v tatinových šľapajách, na fotke s motrorkou je frajer 😵

janka_fr
11. okt 2008

ahojte
dakujeme za pochvalu😉

Lubi ja ked ho chcem natocit alebo odfotit tak ked zbada fotak alebo kameru tak hned sa plazi ku mne tak teraz skusam len fotakom mam ho pripraveny aby som homohla necakane natocit ale nejako sa mi moc nedari vzdy ma vymakne😀

jeeej annika super foto a s tou parochnou 😀 😀 😀

Beji len nemaz nechaj nejake foto aj pre nas aby sme si mohli pozriet.

Azuzi musis si ist oddychnut aj ty s nim.

Ja som dnes dala maleho spat poobede a lahla som si vedla a zaspala som asi skor ako on a spali sme az hodinu a pol co je u nas rekord ze tolko spal poobede. No ja nezvyknem poobede spavat a potom som bola este viac unavena ale aj nasa noc bola hrozna tak uz by som chcela aby mu tie zubky konecne vysli.
Prajem vam dobru noc a nech deticky pekne spinkaju

azuzi
12. okt 2008

Ahojte, tak Martinko vydrzal sam v postielke mozno polhodinku 😀 😀 .
Dnes od rana manzelovi hovorim, ze idem na hodinu na bicykel, ze nech sa pripravi a strazi maleho, potrebujem dobit baterky, lebo potom som aj ja riadne uvrcana.
Vcera som si precitala v knihe bit fit maminka, ze najskor sa my mamy musime dat do poriadku, aby sme mohli byt mile, lebo ak nie tak sa to odrazi na rodine. 😠 😠
Tak sa idem drzat tejto zasady. 😀 😀

azuzi
12. okt 2008

No Janka teraz som si predchvilou znovu pozrela video a uz mi to islo. Julianko je sikovnicek sikovny. 😀 😀
Inak dnes som si objednala Zoralates z baby bazaru, tak dufam ze mi to pojde aj na PC, lebo chcem cvicit v obyvke, kde nie je telka.

bejca
12. okt 2008

ahojte idem si vas precitat 🙂

a ak sa vam chce mozte este zahlasovat :

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=6

dnes do vecera posledny den 🙂 😵

dakujem za celotyzdenne hlasovanie posielame cmuky cmuk 🙂

bejca
12. okt 2008

Lubii hej pamatam si tu fotku a bola super 😵 a vobec ma nenapadlo ze ti ju admin vymazal 😠 ako fakt to s tou aktivitou prehanaju .......a kaslem na nich 😉

Anika Robko je sikovny a teda tiez dobre zvedavy 🙂 😵

Azuzi tak trosku aj oddychuj 🙂 a kedy sa vyspim neviem ani ja 😅 😝 uz som na srot a vyzeram takto 🙄 tfuj ...
😅 a kde v bazari si kupila to CD ?? daj link 😵 dakujem 🙂 a daj vediet ako dopadlo bicyklovanie 😵

no u nas nic nove stale place v noci a cca znovu kazdych 90 minut kojim 😝 momentalne muz isiel uspat maleho tak spia obaja 😵

Janka super ze si si pospala ja tak spavam okolo 16-tej s Petkom cca 1,15 hod 🙂

azuzi
12. okt 2008

Tak som konecne bola natom bicykly, citim sa suuuupppeeerrr 😀 😀 .
Ani spat nemusim.
Bejca tu je link http://www.babybazar.sk/dvd-cvicenie-id113364.html. Predava to za 100 sk.
Ja som tiez tuto noc kojila castejsie ako normal, bol uz hore o 11:00, co nebyva zvykom.