Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
16. okt 2008

Ahoj Mima
To je super ze ste si to uzili a ze si si aj radost urobila nakupmi. Ako sa tam paci starsiemu synovi??V Londyne som este nebola ale chystame sa, pacilo sa ti tam?Alex ako zvladol cestu?
Ked som zacala citat tu vetu o parkoch tak ma napadli ako prve parky ale na jedenie 😀 . To sa mi aj tu u nas paci ze je tu strasne vela parkov a ihriska pre deti rozneho veku je to tu odstupnovane. Je tu aj botanicka so zvieratkami-walabi, pavy, medved,kozicky - s nimi sa deti aj mozu hrat, myslim ze to nam na SVK chyba a hlavne ako vravis tie stopy po psikoch.

azuzi
16. okt 2008

Aj ja pozdravujem Mimu, aj ja ked som zacala citat o parkoch som najskor myslela na tie na jedenie 😀 😀 .
Tiez ma zaujima ako sa mal Alexik v Londyne, ci nebol nervozny z toho noveho prostredia. 😒

mima07
16. okt 2008

azuzi predtym sme boli na 2 dnovom vylete v cechach tak on tieto presuny berie ako standart som sa najprv tesila ale nie je to az take proste maximalne 5 minut a citi sa ako doma aj na letisku pobehoval a predvadzal sa a darmo som na neho vykrikovala ze pa pa kaslal na mna ☹ a to este pred 2 tyzdnami bol na mne prilepeny jak kliest

vladkaz1
17. okt 2008

Ahojte 😀 !!!!!
Ja som stale len v jednom kole nic nestíham 😉
Ako sa mate ?
Mi fajn dermatitída konecne Lucke ustúpila tak sa tesíme xixi .
Boze zachvílu mame rok ze ???? 🙂 tesíte sa??? 🙂

lubii
17. okt 2008

Ahojte 😉
Vladka,Mima,vy ste tu dlho neboli 😉 Mima si chodí po výletoch.Ako sa má Tvoj syn V Anglicku? On tam šiel do školy však? A čo študuje?
Dievčatá ďakujem za vaše nakupovacie skúsenosti 😉 ,Janka a čo je SCS?
Náš chrobáčik už chodí 😉 😵

nika07
17. okt 2008

pekný večer prajem,

vladi super, že sa máte lepšie 😉 , uteká ten čas, môj syn má 26 .10. 15 rokov 😅

lubii gratulujem ku chodeniu 🙂 😵

bejca a annika tu už dávno neboli 😠

azuzi
17. okt 2008

Ach baby tak nam dnes ti potencionalni kupujuci povedali ze do hypoteky teraz nepojdu. ☹ ☹ . Tak mi to dnes riadne pokazilo naladu.
Myslia si ze este sa klesne s cenou ale nikto nepovie kam az mame klesnut aby sa ten nas byt predal. 😒 😒 .

nika07
17. okt 2008

joj azuzi to mi je ľúto 😔 teraz je akási blbá doba, pzerala som na net, a u nás je napredak kopec nehnuteľností, a za aké pálky 😲

vanilka32
18. okt 2008

lubii velka gratulacia k chodeniu, huraaa 🙂

SCS je komplex s mnohymi obchodmi, je to skratka pre Shopping City Sud a je to kusok od Viedne. Vsetko pod jednou strechou, ked tam zabludim ja som tam pol dna.

My zaciname mat hrozne noci, kazde 2hod papame, pamatam si ked ste vy pisali ze take noci mavate 😖 😖 oci mam ako angorak 😎

azuzi
18. okt 2008

Ahojte kockzy, pozdravujem Vanilku, davno si tu nebola. Hadam tie hrozne noci coskoro pominu, len treba verit 🙂 🙂 . Aspon Ti Simonka bude rychlejsie rast ako nas Martinko, ten si tiez svoje v noci neodpusti. Ale zato rastie perfektne, urcite uz bude mat aspon 7 kg a zacina sa prevracat hore dole. 🙂 🙂 .
Lubii aj ja gratulujem k chodeniu.

vanilka32
18. okt 2008

azuzi, citala som ake patalie mate s predajom bytu...zle obdobie na hypoteky to je fakt ale tfuj tfuj nech vam to vyjde!

a tvoj Martinko sa tak casto nebudi? medzi nimi nie je zas taky velky vekovy rozdiel...este kojis? Moj muz mi stale vravi ze to je z kojenia, ze keby mala dostavala UM tak spi omnoho dlhsie...podla mna je to jedno, proste teraz potrebuje castejsie papat a treba to vydrzat...

boli sme v Kike, Simonecka dostala od Kikoliny balonik tak sa veelmi tesi 🙂

nika07
18. okt 2008

vanilka dnes tam tušim bola dajaká akcia pre deti 🙂

lubii
18. okt 2008

Ahojte 😉
Ďakujeme za gratulácie 😉 Je to sranda, ako začal chodiť,už to nie je bábatko,aj zlostí sa už ako veľký 😅 keď sa mu niečo nedarí. Najnovšie chodí po dome a ťahá za sebou pledlžovačku alebo nabíjačku na mobil ako hava a keď sa mu ten druhý koniec niekde zasekne a nechce ísť, no to by ste mali počuť ten krik 😅

nika07
18. okt 2008

lubii to musí byť sranda 😀 , ja sa zasa niekde za rohom smejem ako sa Linda rozčuľuje a vadí s Maťkom 😵

bejca
18. okt 2008

ahojte idem si vas precitat 😉

nika07
18. okt 2008

čauko bejca

bejca
18. okt 2008

Janka dik za info kde to je 🙂 muza som sa pytala a ze vie 😉 tak super mozno ho niekedy "znasilnim" 😀 na nakup do rakuska 🙂

Mima vitajte doma 🙂 urcite si si to uzivala plnymi duskami 😉 coooooooo 😀 a nebud smutna ze je "sebestacny" a neboji sa 🙂 radsej nech je taky ako keby ti mal stale plakat 😉 len by niekto na neho spravil kuk 🙂 on je krasny smejko 🙂

Nika ja ??? ved som tu nebola len vcera 😕 😨 lebo som bola po nakupoch a potom sme boli KO 🙂

Lubi 😀 tesime sa ze uz behate 😀 juchu 🙂 a teda musi byt zabava ho sledovat s tymi "havinkami " 😀

Vanilka my mame take noci doooooost casto 😅 ale posledne dva dni klop klop iba 😀 3x sme boli hore 😀 😀 inak aj 5-8 x 😝 drzime palceky 🙂

bejca
18. okt 2008

Vanilka a este som chcela ze sice sa hovori ze kojene deti sa budia castejsie 😅 ale u nas vo februarovkach je koooooopu deticiek ktore su na UM od narodenia a budia sa tak isto ako nas Petko 😅 a urcite by som ho koli tomu nedala na UM 😅

ozaj kocky co kupujete na vianoce ???

a my uz nieco mame 😉 a aj botky od dnes 🙂

nika07
18. okt 2008

ja som dnes linde kúpila čižmičky 😵

bejca
18. okt 2008

ake ?? povedz 🙂

mima07
18. okt 2008

bei vies ako to je kazdy chce to druhe ked mi alex stale chodil za ritou tak mi to tiez vadilo a teraz ked si robi co chce tak zas nie je dobre 😀

lubi gratulujeme k rozbehnutiu

alex ma takuto stonozku a tiez ju taha za sebou je vtedy taky krasnucky 🙂 mal to byt vianocny darcek ale som nevydrzala 😀
http://www.toysrus.co.uk/Product.aspx/truhome/t...

bejca
18. okt 2008

Nika jeeeeeej ake pekne 😵

Mima jasan 🙂 a idem kuk stonozku 😀

bejca
18. okt 2008

super stonozka 😵 a aj hra ci co robi ???

nika07
18. okt 2008

ved práve že ani ja nevydržím dať malej čo jej kúpim, takže neviem čo jej jej kúpiť, ked ju bábiky nebavia, takže ani s kočíkom nepočítam, no neviem 😒

bejca
18. okt 2008

ja som uz kupila nieco a este nieco by som rada ale ani neviem co 🙂 a ja mu to nedam 😅 ja zasa vydrzim 😀 😀

mima07
18. okt 2008

bei stonozka hovori pismena farby a na kazdej nozicke ma inu pesnicku 😀
bei a super fotky pozeram ze si sa zase realizovala 😉

mima07
18. okt 2008

no ja rozmyslam ze mu kupim asi tatrovku ved je chalanisko nech ma 😀 este som si doniela z londyna take kuriatka oni maju na spodku vajicka nejaky tvar a podla toho sa ukladaju do krabicky a mam este knizku kde sa vkladaju drevene obrazky skusim pozriet ci nenajdem link a viac asi netreba sak ma vsetko co potrebuje

bejca
18. okt 2008

tatrovku aj my dumame 😉 a urcite sanky kupime 😵

nika07
18. okt 2008

ked ja vôbec nemám predstavu čo jej kúpiť

baby raďte čo kupujete 😅