Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
11. feb 2009

No tak my mame noci stale po starom niekolkokrat hore.
Moj muz ochorel, rozhodol sa pracovat z domu a tak sa dnes hadame o flek kde budeme robit, kazdy chce robit v tej istej miestbosti, lebo v nasej izbe nejde internet 😀 😀
Spika, tak to nebola kamoska, moja kamoska robila v nemocnici kde som rodila a chodila ma pozerat kazdy den a z Martinka sa vytesovala spolu so mnou 🙂 🙂 .
Kazdy mame svoje dovody preco mame deti aj teraz. 🙂 🙂

janka_fr
11. feb 2009

Beji super super, ze si takto pekne pospinkate v noci. My sme mali dve noci hrozne kazdu hodinku hore a tato bude asi podobna, lebo so strasnym placom isiel spinkat a trvalo nam to hodinku kym som ho uspala.Musela som ho uspat na rukach.Ma sopliky a myslim ze nam idu zubky. Uz by mohli konecne zacat ist.

Spika, ja osobne som nemala ziadne negativne reakcie a teda mne sa nezda ze mat baby v mojom veku je neskoro.

lubii
11. feb 2009

Ani ja som nemala žiadne negatívne skúsenosti. Iba moja mama, keď som jej povedala,že čakáme bábo,tak mi s hrôzou v očiach povedala, že "ako sa vám to stalo????" Tak som sa jej opýtala, či nevie, ako sa robia deti. 😅 A teraz sa s malým vytešuje 😉

annika
12. feb 2009

AJ od nás len chceli vedieť vždy, či sme to plánovali. No a ja na to, že nie, ale ani sme neurobili nič proti tomu... 😀 Boli takí, čo nechápali... 😀 😀 😀 Ale Azuzi má pravdu! Dôvodov je určite viac a sú to individuálne veci.
Janka, je to zlé obdobie, ale aj to preejde, neboj sa! Nám teraz vyšli 4 stoličky naraz, a ani neviem ako. Asi Robko si už zvykol na bolesti zúbkov či čo....
No, a ja som bola včera u ortopéda a som dopadla dosť zle... Ešte min. tri týždne v tej ortéze, potom rehabilitácia a až po tej rehabilitácii môžem začať rozmýšlať o operácii... 😝 😝 😝 A mám tam ešte stále krv alebo vodu, budúci týždeň to vytiahnu... 😝 😝 😝

azuzi
12. feb 2009

No Annika treba vydrzat, zelam vela trpezlivosti pri lieceni. 😉 😉

vladkaz1
12. feb 2009

Ahojte nic nestiham, malovali sme chodbu na kriklavo zlto 😀 mala bola chora, ja ties mame 11 zubov.
Inak som na roztrhanie nic ma nebaví len lietam kade tade.
Všetkým posiem bočky a strasne moc vas pozdravujem internet este nemame stale ,nejako neni cas.
Mala je ako cert nestiham ani prd.
Papa moc vas pozdravujem 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
12. feb 2009

ahojte 😵

Janka no tak drzime palceky aby zubky vysli a Juliankovi sa upravil spanok 😵

Lubi 😀 😀 😀 " ako sa vam stalo " 😀 😀 😀 sa tu rehocem az ma nadhadzuje 😀

Anika gratulujeme k tolkym zubkom 😵 a s tym odberom 😝 sa drz dievca 😅 brrrrrrrrrr 😕

Vladka vystizne si to napisala 🙂 a chybate nam tu 😉 posielame pusinky Lucinke 😵

marta09
12. feb 2009

Ahojte mladé mamičky, lebo ja si tiež tak hovorím a v auguste budem mať 40. Vítam medzi nami osu a spiku, ľubi, ani moja mama nebola nadšená, že čakáme bábo, ale ona to zdôvodnila tým, že mala o mňa veľký strach, čo ju chápem, ale aj ona mala tretie ako 33-roč ná. Anika, ani my sme tretie neplánovali, ale som neskutočne šťastná, že máme malú a staršie deti tak nadšene reagovali na to, že budeme mať bábo, že som to ani nečakala 😵 . Ale zas som sa nestretla ani s jednou negatívnou reakciou na neskoré materstvo ako v práci tak aj moja sestra a brat. Ozaj brat so švagrinkou sa už 6 rokov snažili o dieta a teraz je švagrina v 10tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Má tiež už 33 rokov, ale viem že bude jednou z tých najlepšich matiek, tak jej držím palce, je teraz na rizikovom. Vladka čau 😉 . bei, neboj , uvidíš, že oslava bude super a spika celkom s tebou súhlasím 😉

osa
12. feb 2009

ahojte matky 😅 Popozerala som fotky vladkaz1 lebo mame rovnako stare ratolesti (len ta vladkaz1 mi nejako na nad 35 nepasuje) a zostala som vedla ake ma lucka dlhe a huste vlasky... Nam kedy zhustnu? 😕

bejca
12. feb 2009

Marti no ja dufam ze to dopadne dobre 😅

a dnes u nas bola Petkova krstna so svojou maminou a gratulovali Petkovi 😵 dala som fotky do albumu mozte kuk 😵 lebo ako som spominala pojdu od pondelka do USA take tu na oslavu nebudu ☹ no ale co uz 😅 a z torty im dam do mrazaku 😀

Osa Vladka ked bola v 35 tyzdni tehotenstva tak si myslela ze to je tema pre take mamicky tak / predtym sa nasa tema volala " tehulky 35 a viac " a ja som ju dala premenovat na taky nazov ako ma teraz 🙂 😉 / tak sa k nam pridala a az potom zistila ze my mame vsetky nad 35 rokov 😉 no ale nam sa s nou paci a jej s nami tiez takze tu zostala a my pri nej este viac mladneme 😉 😵

janka_fr
12. feb 2009

Beji krasne fotky a ako vzdy super komentare 😉

Jeeej to som nevedela ako sa tu Vladka medzi takymi mladicami objavila 😀 😉

Matky - tak toto slovo fakt nemam rada, pride mi to tak strasne tvde.

Osa nas drobec je tiez stale holohlavy 😅

bejca
12. feb 2009

aj my sme stale malo vlasati 😀

Janka dik za pochvalu 😵 a tie komenatre no co ma nepoznas 😉

lubii
12. feb 2009

Beji, super, tak už máte generálku za sebou 😉 . Maličký je riadny herec. Fotka č. 8 nemá chybu, ten výraz tváre, akože je spokojný s darčekom 😵 . No bude to bankár 😀

bejca
13. feb 2009

dobre ranko 😵

spali sme znovu celu noc jupiiiiiiiiiiiii 😵 len akosi vstavame okolo 6,30 😅 no ale to je dan zo spania celej noci 😀 😉

Lubi a keby si vedela ko pri tom viskal 😀 😀 😀 😀 sme sa smiali ako kozy 😀 no podareny bol 😵 a taky bankar v rodine by bolo celkom fajn 😉 🙂 dakujem za pochvalu 😉

bejca
13. feb 2009

pridala som do albumu Petko2 tri fotky 😵 ak chcete tak kuk 😀

azuzi
13. feb 2009

No Bejca krasne fotecky, s tymi klobucikmi to je super. Este si pamatam ako si opisovala porod a rok je za nami. 🙂 🙂

bejca
13. feb 2009

Azuzi dik a pozerala si aj ten druhy album ?? ze Petkove ksichtiky ??? aj tam som dala tri

no kocky ja mam od dnesnej noci mamu v nemocnici ☹ zaliali sa jej pluca vodou a opuchlo jej srdiecko ☹ sama si o 2 hej v noci volala sanitku ☹ ledva dychala ale pani na cisle bola nastastie chapava a v momente tam bola zachranka , vraj keby prisli o 10 min neskor tak uz tu neni ☹ vdaka bohu ze je oki a dufam ze coskoro bude doma 😅 som z toho dost smutna ...

lubii
13. feb 2009

Fúha,Beji, to mi je ľúto ☹ , Ešteže to takto dopadlo. A to sa jej stalo z ničohonič, alebo mala nejaké problémy? Držím palce,nech sa skoro vyzdravie.

nika07
13. feb 2009

Ahojte, prajem pekný večer,

Beji je mi to ľuto,čo sa stalo mamičke, dúfam, že sa rýchlo z toho dostane, držím palce. 😔
Peťo je teda riadny beťárik 😀

azuzi
13. feb 2009

Bejca zelam skore uzdravenie maminke.
Ksichtiky som pozrela
😀 😀 😀

annika
14. feb 2009

Joj, Bejca, je mi ľúto tvojej mamky, tiež skoré uzdravenie želám! Držíme palčeky, aby bolo všetko o.k.

vladkaz1
14. feb 2009

Beji aj ja drzim palceky neboj vsetko sa da do poriadku budem na Vas mysliet ,inak fotky Bohove.
Ahoj Osa no ja som sa tu ocitla tak nahodou hehe ale uz som tu uz prischla haha 😀 😀 😀 , volakedy som tu bola furt, ale teraz som rada, ked sa zavrem na chvilu na hajzlík 😀 😀 😀 .
Idem mrknut foto som len na skok ako vzdy sme u nasich a nechcem presediet na navsteve pri pocitaci. Papa pozdravujem Aj Lubku uz sme dlho nekecali 😉

bejca
14. feb 2009

dakujem kocky

no mama sa stazovala stale ze sa neciti dobre ako keby ze chripka 😅 no a nakoniec toto ☹ ale uz je jej vraj lepsie chvala bozku 🙂 pichaju jej injekcie do brucha na odvodnenie + nieco jej davaju do zily tiez take nieco a nieco asi na spanie lebo je stale taka unavena ,a stale je hladna 😅 no ale krvny obraz ze ma celkom dobry , a ostatne vysledky bude mat cca v utorok tak dufam ze to bude dobre 🙂

Petusko uz spinka dnes sme boli plavat a zasa stale plakal a vysel mi na krku ☹ takze dalsi kurz uz nejdeme ☹

prihodila som fotto do narodeninoveho albumu ake tenisky sme kupili 🙂 ak chcete tak kuk 😵

Vadka ,Azuzi dakujem za pochvalu fotiek 😵

azuzi
14. feb 2009

No tenisky su super.
No ja som tiez chcela zacat chodit nato plavanie, ale pre take deticky ako je Martinko to robia iba doobeda a to mne nevyhovuje k voli praci a este je to dva krat tyzdenne, ja som chcela nieco poobede. 😉 😉 .
Uvidim mozno sa k niecomu dokopem 😀 😀

bejca
14. feb 2009

my chodime iba raz za tyzden a to mi vyhovuje 🙂 v sobotu - najprv sme chodili ten prvy kurz o 13,30 a teraz druhy chodime v sobotu o 12,15 😝 a to on vacsinou spinka lebo uz ma jeden spanok 😅 no a potom je nevyspaty a umrnkany ☹ a ja nemozem iny den len ked ma muz moze odviest lebo nemame dve auta .. takze tak

bejca
14. feb 2009

a dik za pochvalu 😉

nika07
14. feb 2009

Beji a kde leží maminka, v TT a kto je jej lekár

bejca
14. feb 2009

hej v TT a neviem kto jej jej lekar , za nim som nebola akosi som rada ze sa mi podari ist za mamou a nie este aj za doki ale sestra vraj s nou hovorila ... ale mama tvrdi ze to nebola jej doki ak neviem ... uvidim v pondelok ..

azuzi
15. feb 2009

No Bejca, keby to bolo aj v BB tak tak by mi viac vyhovovalo, ale oni to maju dva krat cez tyzden a doobeda. 😒 😒 .

azuzi
15. feb 2009

Bola som na modrej streche a je tam diskusia o elektrospotrebicoch z Polska, teraz ked klesol zloty, tak su tam rozdiely v cenach aj 40%. Neviem este ako to funguje cez ten internet ako treba zaplatit a tak, musim to preverit, lebo sa to bude dat dost usetrit takymto nakupom.