Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
21. mar 2009

Ahojte!!! Pekný víkend vám prajeme!!!! U nás slniečko svieti, hlásia pekne, tak uvidíme. 😀 😀 😀 😀

bejca
21. mar 2009

krasny slnecny prvy jarny den 😵

my sa mame fajn a ked je tak nadherne vonku hned je aj nalada lepsia 😉

krasny den vsetkym 🙂

ozi
21. mar 2009

Čaute maminy. Dlhšie som tu nebola, nemali sme doma počítač. Čo nové? Dnes je super, konečne. A ani nefúka ten hnusný vietor. 😀

annika
21. mar 2009

Ozi, ahoj!!!!čo počítač??? Ušiel?????xixixixixixixi alebo bol na služobke????

ozi
21. mar 2009

To by som ho nepustila!!!!!!!!!! Len vraj niečo s grafickou kartou, tak to dávali do poriadku. Ale bola som ako odrezaná od sveta a ešte aj počko bolo nanič. 😠

bejca
21. mar 2009

hodila som dve fotky z plavania 🙂 mozte kuk ak chcete 😵 😉

azuzi
22. mar 2009

No Bejca Petko zlatucky aj s maminimi prednostami 😀 😀 . A to ste ako fotili pod vodou, to sa Vam da s tym fotakom. 🙂 🙂 .
My sme vcera lietali hore dole, boli sme v Poprade v Merkury markete a potom na dom a vecer sme tam zacali natierat steny penetrakom.
Martinko si ma vcera vela neuzil, ale uz ne tej stave nemoze byt s nami lebo tam este nie je cisto a on sa potrebuje kdesi hrat, chcela by som jednu miestnost nejak dat tak aby sa tam mohol na zemi bez ujmy hravat, ale keby sa uz oteplilo, stale je dost chladno, aj ked svietilo slniecko, v dome nemame teplo. 😒

bejca
22. mar 2009

ahojte 🙂

Azuzi dik 😵 a to nas fotili tam na tom plavani 😉

ja akosi nestiham dnes nic ja som total KO 😝 akosi som uplne vycerpana, Petko ma sopliky je ako cert... potom po nom len kricim a aj po ritke mu dam ☹ ach yo .... potom si to vycitam ....no hruza so mnou 😅 a dnes som zistila ze mu vysli dalsie dva zubky 🙂 takze mame uz 8 4 hore 4 dole 😵 ale aj tak som nejaka nanic 😕 😝 😝

annika
23. mar 2009

Ahoj, Bejca!!! Cítim sa s tebou!!!! A pošlem trošku pozitívnej energie.... 😀 😀 😀 😀 😀 Aby si sa uzdravila čo najrýchlejšie a aby aj Peťko bol zdravučký!!! Asi už aj ty chápeš naše babky, ke´d furt spomínali tú vetu: Len aby zdravie bolo..... Ako decko som sa smiala na tom.... teraz už nie....
U nás vietor ako hrom, víchrica by som povedala... dnes zase nejdeme von asi...Jankaaaa!!!! Kde je to slniečko, čo si nám poslalalalalalalala???? 😅 😅 😅 😅

azuzi
23. mar 2009

Bejca gratulujeme ku zubkom, a tak isto ako Annika aj zelam skore uzdravenie.
Aj Martinkovi uz idu horne predne zubky.
Vcera som sa akosi utrhla a bola som si zacvicit step aerobik v BB v Europe, velmi sa mi pacila hodina, a byva kazdu nedelu o stvrtej, co sa mi paci, ze nie vecer, ked ukladam Martinka. 🙂 🙂.
No ale vecer som pozerala ten film na jojke o osmej - tak som mala vecer z toho riadnu depku, uz asi dalsiu nedelu nebudem pozerat, strasne smutny pribeh. 😢 😢.
Annika aj u nas prsi, zatial este nefuka, uvidime, pekne pocasie v nedohladne. 😒 😒.

janka_fr
23. mar 2009

Ahojte,

Annika to slniecko k vam pride az dnes vecer 😉 .Kocky idem ja balit a vecer uz sme na SVK. Pekny den

lubii
23. mar 2009

Dievčatá, u nás je snehová fujavica 😕 😕 😕 A my sme sa chystali ísť vonku ☹

lubii
23. mar 2009

A už svieti slnko. Ideme rýchlo von. 😉

janka_fr
23. mar 2009

Uz sme skoro zbaleni, uz len par veci, ale nestraste s pockom. Inac pred chvilkou mi prisiel sobasny list z ambasady, takze si mozem vybavit OP u nas, super ako to presne vyslo.

bejca
23. mar 2009

Anika dakujem 🙂 a teda ty tusim byvas v TT - pocasie detto ako pises 😝 fuci vychrica a do toho slaha dazd 😝 a to mam ist vencit ☹

Azuzi dakujeme aj vam 😵 a z toho serialu mame aj u nas vo februarovkach podobny pocit 😝 a hlavne sme zkonstatovali ci nemozu radsej nejake komedie natocit ako taketo smutne veci ☹ a ja by som teiz brala cvicenie v nedelu okolo 4 tej .. u nas vsetko okolo 19 tej 😝

Janka super ze ti to tak pekne vyslo 😉 a to pocasie je naozaj otrasne u nas 😝 prajeme stastnu cestu domov a tesime sa na vas 😵

annika
23. mar 2009

Šťastnú cestu, Janka!!! A zabal si nám aj trošku toho slniečka!!!!!
Aký film bol včera z jojky????? Ja som pozerala Denník Brigitty Jonesovej. Super film!!! Videli ste už?
Bejca, Azuzi, gratulujeme k zúbkom!!! 😀 😀 Malý teraz zaspal, ja kávičkujem a plánujem upratovanie....už týždeň, ale nevadí. Raz sa dám do toho určite!xixixixixi ale nie dnes...však ma vyfúkne z okna ten víchor!

azuzi
24. mar 2009

Idem napisat par riadkov, aby sme sa nedostali na druhu stranu, dnes poobede mame poradnu a ockovanie prevenarom, doobedaidem na stavbu, idu nam obkladat kachlovu pec.
Takze pestry den 🙂 🙂

bejca
24. mar 2009

Anika dakujem 🙂 a uz viete vysledky z monitoru ??

Azuzi no teda mas to dnes vesele 😅 a na poradni hlavne na ockovani drzime palceky 😵

vladkaz1
24. mar 2009

Ahojte no konecne sa hlasime uz mame net .bola tu nejaka vada tak to uz tyzden robia,tak nestiham citat vsetko ale moc vas pozdravujeme.

annika
24. mar 2009

Azuzi, držíme palčeky!!!!Nech všetko dobre dopadne!!!! 😉 😉 😉 😉
Aj my ideme budúci týždeň na ten posledný prevenar....aj ja sa teším.... 😒 😒 😒 😒
Vladka!!!!Super!holka! už máš internet!!! sa vytešujem!!!! 😀 😀 😀 😀
Bejca, výsledky moonitoru len z matiky máme a to "nem dopadlo dobre...." 45%, aj som vynadala dcérke, ale čo už...však sa nezbláznime....

annika
24. mar 2009

Azuzi, že kachlovú pec???? joj, aj ja chcem!!! Aj som hovorila mangelovi, že by sme nejakú aj potrebovali, aj komín máme, aj miesto, len peniaze....nie...xixixixixi Aká bude?? nemáš fotku???

vladkaz1
24. mar 2009

Ahoj Annika aj ja sa tesim tyzden nam to zapajaju a vobec nebola chyba v pripojení ale stale mali chybu nejaku neviem.Mala prave vyrevuje dnes mi ide na nervy od 4 sme hore.Prave som dopiekla kuriatko a uz sme aj napapali.
Pozeram ze debatujete o prenevare nam chyba 1 a doki mi povedala ze sa plne hradi tak neviem...

annika
24. mar 2009

Akože plne hradí, kto? ty??? alebo poisťovňa? Ja som musela len nejaké dve eurá doplácať, ani už neviem presne kolko.

vladkaz1
24. mar 2009

no mne povedala doki ze ked chcem teraz 3 davku tak si ju musim zaplatit lebo poistovna to uz nepreplaca.

annika
24. mar 2009

No to isté mi povedala aj moja doktorka, potom som išla do lekárne, ako je to vlastne a hovorili mi tam, že deti narodené v roku 2007 keď už majú začatý ten prevenar, tak na poslednú dávku majú nárok!!!! Takže kludne sa vráť k dokimu, aj ja som sa vrátila hneď druhý deň a teraz už mám injekciu v chladničke, budúci týždeň ideme na očkovanie!!!

vladkaz1
24. mar 2009

vazne????? no to som zvedava co mi nato povie.
Lebo mne chyba ties posledna davka a platit tolko penazi.
Normalne si ju dam predpisat a budem v lekarni platit len tych 80sk?no uz eura...
A este mi povedala ze zalezi na tom aku mam poistovnu a ja klasika zdravotnu...

l.lara
24. mar 2009

ahojte vsetci 🙂 ja budem ma onedlho 38. mozem sa k vam pridat? 🙂

vladkaz1
24. mar 2009

samozrejme len momentalne nikto tu nieje, ja som tu najmladsia a ocitla som sa tu uplne necakane vlasne ani tu v tejto teme nemam co hladat ale uz ma nwpustili hihi je tu strasne fajn :-0 .
A ty? Cakas babetko? A Ako sa volaš ? Moc otazok ze? hehe

l.lara
24. mar 2009

ahoj vladka, dakujem za privitanie 🙂 necakam, ale s muzikom by sme este veeelmi chceli.. nemame vsak uz odvahu 😒 teda, aspon ja.. 😝 btw..my ideme na poslednu davku prevenaru v aprili..

vladkaz1
24. mar 2009

Ale moja odvahu ja mam kamosku co mala v 42 dieta a v poho.... ties stresovala. Neboj vsetko bude tak ako ma byt.
Keby si poznala mna aka som ja vydepkovana ked som v strese hehe, no strasne opytaj sa bab ako som tu frflala ked uz som chcela rodit no hruza a ked som si to citala a odstupom casu tak som sa tak cudovala to som pisala ja??? hehe ale to je s ineho sudka.
Kolko mas deticiek?
Ja mam jedno Lucku 16mesacnu.
A ked sa porozpravas s kockami co su tu troska starsie a skusenejsie ties ti daju radu a povzbudenie...
S tym prenevarom neviem... musim sa zasa popýtat ako to vlastne je...
A kde ste kto ..... nudim saaaaaa... hehe