Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
24. sep 2009

Vladka davaj si pozor.

Mam novinku, vcera maly prvykrat nepil mliecko vecer. Som si myslela ze sa budem z toho tesit ale skor som bola z toho smutna 😅 . Ako vzdy bol ten isty vecerny ritual a potom som ho skusila dat do postielky bez kojenia a neprotestoval, pekne si lahol a zaspal. Skusala som to aj pred tym ale vzdy sa rozplakal a dozadoval sa mlieka, tak uvidime dnes vecer.

bejca
24. sep 2009

Vladka hej dala nam bilinky aj men aj muzovi ..poctivo sme pili a nic ..ale ved nevadi uz mame 😉 😵 a na to dvihanie si davaj pozor je to dost nebezpecne ...Lucke sa snaz vysvetlit ze je v brusku babatko a nemoze ist hopa 😵 😉

Janka 😉 tesim sa ze sa oducate od kojenia 😵 ja ti verim ze si sa tesila ale ze aj to bolo zvlastne a aj je pre teba 😉 aj ja osm mala taky zvlastny pocit ked uz prso vyplul a chcel len sunar 😅 a vidis uz asi nastal ten spravny cas 😉 a davas mu nejake UM ???? a kojis este v noci ??

janka_fr
24. sep 2009

Beji v noci som prestala davat ked mal 15 mesiacov, ale to bolo velmi tazke a trvalo to 8 dni a potom uz len rano a vecer som kojila a v auguste sa nam podarilo vynechat aj ranne. Vecerne bolo tazke ale vcera neviem co sa stalo, nespomenul si na to. Tak uvidim dnes. Nedavam mu ziadne umele mlieko, lebo ked sme skusali tak ho vobec nechcel. Denne zje dva jogurty - t.j. 4,3 dcl jogurtu a robievam mu koktejl okolo piatej vecer a to vypije 2dcl. Ciste mlieko nechce.
Pozerala som foto co si dala nove a Robko je uz velikansky chlapec, super foto co ma so sesterkou. Kolko meria Petko??Lebo na foto to vyzera ze je oproti nasmu prckovi strasne veliky.

bejca
24. sep 2009

Janka meria cca 88 cm 😉 a co sa kojenia tyka tak drzim palce 😵 😉

janka_fr
24. sep 2009

Dobry vecer,

Beji ospravedlnujem sa, prave pozeram ze som napisala Robko, no myslela som Petka 😅 Jeeeejda tak to ma krasnu vysku. Mame co dohanat 😀 .
Isiel spinkat bez mliecka, tak uz asi naozaj koncime a podari sa nam uplne odnaucit od kojenia. No je mi to nejako luto.

bejca
24. sep 2009

verim ti ze ti to je luto 😵 aj mne bolo a uplne som to tazko niesla 😅 ale potom som si povedala ze je lepsie ked sa odstavi takto v klude sam ako keby mal vrestat a mala by som na silu ho odnaucat 😒 takze neboj to prejde za par dni , tyzdnov 😉 a to meno v pohode ved chapem 😉 a vy kolko meriate ???

azuzi
24. sep 2009

Vladka slubujem ze zabojujem 😉 😉 .
Ja si osobne myslim s tym dvihanim ze to nemoze byt az take hrozne, ked som bola u nasich tak tiez tam jedna cakala dalsie a prve malo asi rok a pol a stale ho dvihala, tvrdila ze jej to nevadi.
Inaj ja stale kojim a vobec sa ani zatial nesnazim mu to odopierat uplne to nechavam na Martinka, niekedy sa v noci zobudi a dam mu mliecko a niekedy uz ani nie az rano, napr. tuto poslednu noc spal od pol desiatej do siestej bez mliecka. 🙂 🙂

bejca
24. sep 2009

Azuzi len nech pije tvoje mliecko pokial mas a pokial mu chuti 😉 ved to je naj super mliecko na svete 😉 😵 a krasne ste spinkali 🙂

lubii
24. sep 2009

aj my ešte cicáme,ráno aj večer a dnes si vypýtal aj naobed 😉

annika
25. sep 2009

Ahojte! Vidím, že tu riešite mlieko, no Robko zbožňuje ešte stále Sunar, tak pijeme ráno, na obed a večer pred spaním. Okrem toho zvolenský jogurtík alebo puging kakaový cez deň.Na obed už nevarím zvlášť, no a milujeme aj všetky ovocie.
Ja už nekojím, ale som v stredu bola na sono prsníkov, kontrola o dva roky. 😉 😉 😉
Vladka, každé tehu je iné, všAK UVIDíš moja!!! A nenos malú na rukách velmi, šetri sa!!!Radšej do kočíka a prechádzky, kým je tak pekne.
My jarmokujeme, toľko stánkov ešte nikdy nebolo, čo máme teraz, ani som to nestihla všetky prejsť.
Aj sme sa pohádali s MM, sadol si do autodromu s malým a nechal ho aj šoférovať,no a hneď pri prvej otočke bum!!! do okraju s celou rýchlosťou... RObko sa zlakol aj sa udrel trošku ale museli by ste ma vtedy vidieť! či počuť!! Ako som tam vynadala MM!!!!jojjj!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
25. sep 2009

ahojte Janka to s tym kojenim ☹ ,troska si sa ale odbremenila ale jasne ze je ti to luto .. ja sa neviem moc k tomu vyjadrit ked som nekojila 😒 tak nebud smutnucka posielame cmukanec aj malemu 😵
Azuzi super zabojuj 😀 tesim sa ale ved ty si rozhodna silna zena jasne ze ti da na plany uvezok 😉 , co sa tyka dvihania nevravim ze je to strasne .. ale mam bolesti brucha vcera som skoro odpadla a isiel somnou MM tak neviem s coho to mozem mat Lucka ma nahnevala tak ma bololo clele brucho ,pri malej som to nemala ako pise Annika kazde tehu je ine ,neprezivam to nejako extra ved je este skoro iba zvraciam ale mam nejake cachre machre s tlakom .. MM ma chytil za ruku by som asi kvacla na zem .. ☹ a tak isto ked Lucku zdvihnem taka ostro trupy v podbrusku pocit ja to neviem vysvetlit a neviem ci to je tehotenstvom neviem to urcit .. ale mala je dost zla ,uplakana ,vsetko je moje akoze jej nepocuva a plieska sa o zem no des,,, a ze obdobie vzdoru prichadza az v 3 tom roku no neviem ..
Lucka chodi a ukazuje brusenko ze tam ma babo 😀 je chutna ..
Bejka tak vam dala aj caje a nic? 😕 no ved uvidite .. mozno by bolo dobre sa poradit aj s doki skusate najviacej na plodne dni samozrejme vidis nam sa zadarilo na prvy krat a ta velkost maleho ze 88 nadhera ... 🙂 😉 to bude riadny chlap nasa mala ma 94 a to je starsia 🙂 na koho som zabudla sa ospravedlnujem

vladkaz1
25. sep 2009

jaj na Lubku som zabudla ,Lubi a do kedy chces kojit ? ved este mate cas nie? Samko ma 2 roky aj mesiac a videla som aj 3 rocne este kojit ..
neviem sa k tomu vyjadrit ,ani som nestudovala o tom kedy sa ma dieta odstavit zalezi na kazdom ako mu to vyhovuje nie? no dufajme ked bude vsetko v poriadku ze kojit ja budem nie ako pri Lucke som to vzdala dost rychlo .. hmm ..

vladkaz1
25. sep 2009

ahojte a este ma napadlo ze by sme mohli niekedy dat to stretko 🙂

janka_fr
25. sep 2009

ano ano suhlasim, nam to vyhovuje medzi 29.9 a 13.10 vtedy prilietame a odlietame 😀 . Tak si urobte nejako volno a Beji tebe potom mozem aj ukazat ako sa pracuje s tym programom pre upravu foto ak chces, ale bolo by dobre keby si ho mala nainstalovany v pc. Mohli by sme ist do nejakeho parku s drobcami, kde sa mozu vysantit, kde su nejake preliezky a smyklavky 😉

Vladka ja by som moc nedvihala malu a ja som mavala taku tupu bolest tiez pri Jullianovi, ked som sa prudko zdvihla alebo urobila nejaky prudky pohyb tak ma strasne v podbrusku pichlo, bola to taka tupa bolest. Mne ale operovali cystu na vajecniku, a bolelo ma to prave v tom mieste tak som to pripisovala tomu.

No u nas to nie je dobrovolne odstavenie, nocne som zrusila - to bolo velmi velmi tazke, ale ja som proste uz nevladala, vtedy som ho kojila kazdu hodku v noci, bolo to na zabitie a ranne som tiez zrusila ale to preslo uplne hladko bez placu ani si nevsimol ze nepije mliecko a vecerne to je tiez bez placu, dam ho do postielky, sedim pri nom a hladim ho a nic, neprotestuje. Vcera tiez nepytal takze druhy vecer bez mlieka je za nami. Mliecnych vyrobkov je dost a aj koktejly pije tak s tym nemame problem.

Uz sa tesim na vas, tak sa dohodnite ze kedy a Anika ak by ti to vyslo mohla by si aj ty prist. DOhodnite kde by to bolo najlepsie pre vsetkych 😉

azuzi
25. sep 2009

tak uz mame zarubne, ale dvere stolar este nestihol zalozit a tie zarubne tam kde bol vacsi otvor tak je tam diera = tak to ze dalsi majstri maju upchat 😠 😠 , to ze kolkych majstrov mam volat na dvere 😠 😠 .
A ten co nam chodi latat tie diery, sa necha tak prosit, trva to aj mesiac aj viac kym si najde cas a medzitym aspon pat telefonatov, tak som zvedava kedy sa dozijem tip top dveri 😉 😉. Najlepsie by bolo keby som sa to sama naucila a nemusela nikoho otravovat 😀 😀

bejca
25. sep 2009

ahojte 😵

JAnka super tesim sa ja mozem skoro vzdy 😀 od cca 5 teho do cca 9 teho som len vasa 😉 muz ma poobednu takze pohoda 😵 a mohli by sme ist do NAJ parku mam aj fotky odtial - je tam hrad preliezaci , pieskovisko , hojdacky , vlacik , autodrom , lietadlo .... je to ohradene ciste , travicka no proste super 😉 a ak by si prisla aj skor / zalezi ako budes mat cas / tak mozes prist k nam a mohla by si mi to ukazat 😉 😵 uz sa tesim teraz 😵

Anika super tak si uzivajte jarmok 🙂 aj ja tak milôujem take akcie 😵 no a ten autodrom 😅 stava sa 😉 tatino isto nechcel zle 😉

Vladka podla mna bolest v podbrusku moze byt z hocicoho ale hlavne sa setri a naozaj sa snaz moc Lucku nezdvihat 😉 posielame cmuky aj tebe aj Lucke aj babetku 😵

Azuzi no ved to je u nas tak ze vsetko dlho trva a na vsetko treba 10 ludi 😠 ale drzim palce aby ste to mali cim skor 😉

annika
27. sep 2009

Ahojte!!!
Tak sme po jarmoku, mali sme super počasie!!! Dcérky sa vykolotočovali na celý rok, detská, boli také kolotoče a hojdačky a čo ja viem čo to boli, hore hlavou ,dolu hlavou a dookola a naspäť....joj, mi bolo zle z toho.... Ranger... či niečo také mal meno a vyzeralo to ako dve kladivá...škoda, že som to neodfotila....
No a Robko už po tom incidente v tom aute už nechcel nikam si sadnúť, akurát len do takého malého vláčika.
Ale zato si vybral pre seba odrážadlo také ani neviem, čo to je, kuk do albumu, lebo je to niečo nové od dvoch rokov až do 100 kíl a ide to samo, len s tým kormidlom treba manipulovať. Odvtedy na tom sedíme, skoro aj spávame....nemáme čas na jedenie, ani na čajíček... 😀 😀 😀

annika
27. sep 2009

No, našla som to na nete, toto je ono:
http://www.noblegarden.sk/product/bobo-car-32/

vladkaz1
27. sep 2009

annika super ze vam aj pocko prialo 😉 🙂 , motorecka alebo odrazadlo je velmi pekne!!! urcite ma robko velku radost 😵 😵

bejca
27. sep 2009

Anika tak ste si to super uzili 😵 a auticko je uzasne 😉

Vladka ako sa mate 😵

annika
27. sep 2009

Čaote kočky! A vy ako sa máte?????

janka_fr
27. sep 2009

Caute,

Annika to je perfektne auto. Kde si to kupila??Ked budeme na Slovensku tak by som to malemu zobrala sa mu to bude pacit, lebo on sa stale vozi na svojom auticku.

Inac mal dnes vecer teplotu, sice len 38,2 ale tak dufam ze mu to prejde, lebo nikam nepoletime ☹ Vyzera to na zubky

annika
27. sep 2009

Joj, Janka! Nech vás to rýchlo prejde!!! 😵 😵 😵
Tak to auto našiel sám RObko v Maxi....sadol si na to a odvtedy na ňom sedí.... 😀 😀 😀 a vozí sa po celom byte... a vonku na dvore... 😉

janka_fr
27. sep 2009

Annika co to je Maxi???Pozerala som to tu u nas na nete a stoji to 75e.

annika
27. sep 2009

Tak Max je také obchodné centrum u nás, a je tam taký obchodík dobrý pre detičky, stál to 45 eur.

vladkaz1
27. sep 2009

cafte mame sa fajn ,zajtra idem dokine .. tak na mna myslite mozno dostanem knizku dufam ze bude vsetko v pohode ..
Beji dakujem za zaujem 😵 a vy ako?
Annika velmi pekne odrazadlo.
Janka dajte sa cim skor do poriadku ,boze ale dost velka teplotka myslim na vas 😵

annika
27. sep 2009

Vladka, držím palčeky!!! 😵 😵 😵 Potom referuj!!! 😉 som zvedavá na všetko!!!!xixixixixi

vladkaz1
27. sep 2009

Annika dakujem no som nervozna jak pes ,nafuknuta v bruchu ach jaj som zvedava ako dopadnem .. pri malej mi vynadal troska ze mam moc slaninky na bruchu ze by som sa nemala prezierat teraz som ani 2 dni negrcala vsetko v poho tak uvidime ci zajtra bude nieco vidiet a ci ma posle na sono alebo ci bude vsetko v poho ,,troska sa bojim aby nebolo mimomaternicove alebo tak ale nesmiem na take veci mysliet aj pri malej mi povedali ze je plod zamlknuty a vsetko bolo v poriadku len ma nechali tyzden v neistote .. tak preto mam taku s toho traumu 😅

janka_fr
27. sep 2009

Annika dakujem a teda super rozdiel v cene, tak v Ba by to nemal byt problem zohnat, dufam.

Vladka drzim palceky a nestresuj, vsetko je v poriadku. Vladka mam otazocku, ty si tusim nieco predavala cez bazar, kde prosim ta??Chcem predat prckove plienky a neviem kde by to bolo najlepsie. Dakujem za radu.

Jullian sa mi uz vcera nepozdaval, pretoze on je velky jedak a vcera jedol strasne malinko a aj dnes, zatial sa mi este nestalo zeby tak malinko jedol a teraz aj lutujem ze som uz prestala kojit, lebo aspon to mliecko mohol pit. No dnes je to uz 4 den bez kojenia.

vladkaz1
27. sep 2009

Jani ja davam na mimibazar a baby bazar tam sa mi najlepsie predava 😉
nestresujem len som nervozna zajtra ma to prejde 🙂