Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. mar 2010

Joj, Azuzi, je to nepríjemné, držíme palčeky, aby ste sa vyspali lepšie a nech sa rýchlo uzdravte, cmuk!
Lara, máš to pekne červenéééé!!!! som zvedavá, čo bude zajtra u dokiho.
Ja som mala dnes tiež vybavovačky, ešte dobre, že má Robko takú super krstnú, že ho postráži keď potrebujem. 😉 😉 S Gabinou som bola u očnej na ročnej kontrole, potom banka, poisťovňa...mesto...nakupovačky...som unavenááááá si už.... 😒 😒

bejca
10. mar 2010

Lara teda mas tam pekne flaky 😅 😔 dufam ze zistia co ti to je a uz ti konecne pomozu 😵

Azuzi posielame pusinky 😵 a aj my sme mali teploty a aj sme mali a teda este mame sopliky 😝 asi to budu zubky 😉 no a skusila si mu dat vrelu slanu vodu pod postielku ?? alebo zvlchcovace ?? alebo dat pod stranu kde ma hlavicku nieco pod nohy postielky aby mal vyssie hlavu 😉

no a my sme boli dnes v Tescu 😉prisiel mi zlavneny kupon na odevy detske ze nakup nad 20 euro a 8 ti vratia 🙂 tak som isla vybrala krasne plavky , tricko a klobucik na leto - max spokojna a pri pokladni ze to neni na tieto veci lebo to bola ta masinka tomas vraj len na cheroky a F&F ..tak som isla spat a vyberala znovu ale teda do 20 euro som sa netreafila uz a ani sa mi uz potom ani nic moc nepacilo ☹ ......no ale na koniec prisiel aj muz tak sme vybrali tricka s dlhym aj kratkym rukavom na 3-4 roky 😉 nateraz uz mame habadej ...a jedno na 2-3 tak to bude nosit uz teraz ...no a plavky nechcel vratit 😀 a tie stali 9 euro 😕 no ale ako mu to vysvetlit ?? 😀 no nekup mu to 😵 tak prisiel domov cely sa vyzliekol a behal doma do vecera len v trenkach plavkovych s masinkou tomas a nadrapoval sa pred zrkadlom ako macher a len kupat a kupat 😀 😀 zožerem ho lásku moju 😵 😵 😵 😵

bejca
10. mar 2010

a dala som fotky Petka pred ostrihanim a teraz 😉 ak chcete kuk 🙂

annika
12. mar 2010

Beji, Peťko je krááásny aj bez tých vláskov, kulturista malý....xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀
Tie plavky sú tiež chutné, môže ich nosiť aj ako kraťasy kludne.
Včera nám konečne prišli zapnúť wifi router, tak máme doma internet všetci a nemusíme sa hádať kto kedy dokedy....už ma to unavovalo. 😉 😉 😉
Lara, ako si dopadla, moja???? aký je výsledok tých testov?
Azuzi, vy sa máte už lepšie?

l.lara
12. mar 2010

ahojte.. 😵

annika, dakujem za opytanie. neviem, ci mam byt stastna, alebo co...nasli mi len jednu alergiu! 😎 😎 😎 na konz.latku, co sa dava do niektorych sprchovych gelov a samponov. lenze...v nicom ju doma nemame, ani sme nemali, vcera som studovala zlozenia vsetkeho, co doma mame...bola som si ista, ze je to v jednom sampone, ktory som vtedy zacala pouzivat. nie je..tak v com je to, ked sa mi to zas zhorsuje???? - to bola recnicka otazka..:o))) baby, toto su normalne akty X.. 😀 😀 😀 hmm...ale to boli testy len na najbeznesjie latky, s ktorymi prichadzame do styku..takze tak.. 😒

inak, ja som zase chora, chcela som ist za tym sefom, ale takto nemozem..zacnem si prikladat hlinu, aby som si zvykla 😀 chcela som ist aj nieco piect, som si nakupila veci, ze sa trosku pohram, ale som rda, ze mozem cely den oddychovat. ked pride muz z roboty, poslem ho s malou, lebo sa tu zblazni, chuda..

beji, Petko je chutnucky, ale ako pise annika..je krasny, ci je ostrihany, alebo nie 😅 😵 😵 a plavky su super... 😎

janka_fr
12. mar 2010

Zdravim po dlhsej dobe 🙂

Vsetko sme prestahovali, apartman co tam mame sme prerobili, zariadili a prenajali. Kym Franck makal my sme boli s Jullianom na hotely. Chudacik ten posledny tyzden kazde dve noci inde spal. ZVladal to perfektne. V piatok a v sobotu sme boli u svokrovcov a v nedelu sme prileteli do Ba. Skoro sme zmeskali lietadlo, cakali uz len na nas a ma sfukli ze meskame, ale tak co uz, hlavne ze sme tu. Budeme tu az do 4.4.
Maly dostal vcera vecer 40-tku teplotu, rano mal tiez 39,8, tak som s nim utekala k lekarke. Teraz mal tiez 39,7, tak dufam ze mu to cim skor prejde.
Dufam ze sa budeme moct stretnut, velmi sa na vas tesim, len musime poriadne vyzdraviet. Ja som ho totiz to od toho zapalu pluc co mal uz nedavala vobec do jasliciek, ale ked sme prerabali ten apartman tak som chcela Franckovi pomoct, tak som dala Julliana 2x na dve hodky do jasli a takto to dopadlo.

bejca
14. mar 2010

Anika tak teda super aspon sa uz nebudete " bit " 😉 😀 a dakujem za pochvalu 😵

Lara juuuuuuuuuuj to mi je luto ze si opat chora ☹ a teda s tymi vysledkami je to akesi divne 😅 😕 ja len dufam ze sa ti uz konecne polavi ved 😕 nemozes takto stale trpiet ☹ chuda nase 😔 opatruj sa a nech ti uz konecne pomozu !!! 😉 a tiez dakujeme za pochvalu 😵

Janka to ma mrzi ze ste chorucki ☹ posielame pusinky a ked sa uzdravite jasne ze vas radi uvidime 😵 uz sa na vas tesime 😎 a verim ze uz bude aj teplejsie 😵 som rada ze sa vam to podarilo vsetko s tou stahovkou tak super vybavit a Julianko teda super chlapik ako to tiez zvladal 😵 a ako ?? dufam ze uz teploty klesli 🙂

bejca
14. mar 2010

no a inak my sa mame fajn 😵 klop klop dni ubiehaju a teplo stale nikde 😀 ale vraj uz bude 😉 tak sa tesime 😵

azuzi
14. mar 2010

Aj ja zelam chorym skore uzdravenie, nas Martinko ma kasel, hrozne malo spava, hrozne je hyperaktivny, ked ostane chvilu bez dozoru tak ma to soti pol hodinu upratovania, napr. dnes rozsypal kade tade detsky puder 😠 😠 .
Tak dufam ze sa vyspi a ho ta hyperaktivita prejde.
Lara tak dufam ze Ti skoro pridu na problem a ked nie tak hadam nejake lieky zaberu 😉 😉 .

l.lara
15. mar 2010

babulky dakujem za podporu a vsetkym choruckym zelam skore uzdravenie a posielame velke cmuuuuuk... 😵

l.lara
15. mar 2010

baby vedeli ste, ze ak mate nejaky terminak v banke, tak mozte podat danove priznanie, ze ste zaplatili uroky a danovy vam to musi vratit? lebo materska sa nerata ako prijem...ak aj mate nejake brigady, tak do urcitej sumy sa to da, ale nemam viac info..nepoculi ste o tom? inak, vracaju to aj dochodcom...

annika
15. mar 2010

Lara, terminovaný vklad myslíš?

l.lara
15. mar 2010

annika, ano. musia vratit prachy, co si odviedla na urokoch..ale nemam viac info, zatial sa mi ani nepodarilo vygooglovat. kurnik, ked aspon par korun (teda, euro) 😀 vratia, aj to je nieco..

bejca
15. mar 2010

Azuzi skore uzdravenie 😵 a aj nas Petko je taky hyperaktivny ....na to len pevne nervy 😉 😀 ale teda ja som uz tiez obcas dobre na nervy 😀 😉

Lara ja ani neviem ci mame terminovany vklad nejaky 😀 😀 a veru kazda koruna - euro je dobra 😉

mima07
16. mar 2010

cauko
lara ja som si to urobila minuly rok v danovom priznani zavolaj si na danovy ze ktory formular mas pouzit ked okrem rodicovskej nemas ziaden prijem daj vediet a kludne ti s tym potom pomozem 😉 prichystaj si vypisy za cely rok aby si to vedela vyplnit
inak maly uz 2 tyzden kasle mna zacina boliet hrdlo no proste tesim sa ☹ mam rada zimu ale cakam uz na slniecko potrebujem prehriat kosti

ssonusa
16. mar 2010

Ahojte....

som tu uplne nova 😕

Ako pozeram, ste tu super kolektiv, tak som nabrala odvahu Vam napisat a poprosit o Vase nazory a mozno aj rady 😉

Pre mesiacom som mala 37 narodky, mam dve dcery z prveho manzelstva, 17 a 12 rocne.... a s terajsim manzelom uvazujeme o babatku...

Niekedy si pripadam vo "vhodnom" veku, plna sil a energie... a potom... fakt neviem...

Ako to vsetko zvladate maminy po 35?

Doporucujete pustat sa do toho ci uz ani nie?

Vopred dik za pokecik 🙂

annika
16. mar 2010

Vitaj SSonusa medzi nami, musím sa ti priznať, že my sme malého juniora neplánovali, aj som bola mimo, keď mi doktor oznámil tehotenstvo, trošku som bola aj v šoku toho, ale 😉 s manželom sme boli 100% istí, že si ho necháme a veru teraz je náš najväčší poklad ten náš beťárik... A to, že sa narodil zdravý a ako synček do tretice, to bol len bónus k tomu . Moja rada znie: keď to finančne zvládate a aj zdravie slúži, tak do toho!!!
A ešte k tomu zdraviu , teiž som mala pred tehotenstvom viac chronických diagnóz, ale počas tehu /bol to zázrak asi/ skoro všetky ustúpili, výsledky boli lepšie .... 😉

l.lara
16. mar 2010

ssonusa, vitaj 🙂 ako pise annika, aj ja som mala zdravotne problemy a ked som otehotnela, vsetko zo mna opadlo a kym som dojcila, nic mi nebolo.. 🙂 ja by som nevahala.. 😵

l.lara
16. mar 2010

mima07, dakujem za ochotu.. 🙂 😵 😵 ale ma prist kamoska a pomoze mi to vypisat, je to tlacivo B..nemala som ziadny prijem a vypis dufam staci jeden, kde je ta dan vycislena..
..inak, aj mne uz chyba slniecko, ja som na slnku zavisla, zimu som nikdy velmi nemusela..akurat kvoli Vianociam.. 😵 malinkemu posielame velke cmuuuuuuk a nech mu ten kaslik uz prejde.. 😵 😵 😵 😎 aj mna bolelo hrdllo, po 100 rokoch som si kupila neo angin a nejakym zazrakom hned zabral.. 🙂

azuzi
16. mar 2010

SSonusa ja uz mam daleko po 35 😀 😀 a zvladam to, aj ked teraz ma Martinko hyperaktivne obdobie 😀 😀 . Podla mna 37 nie je este vysoky vek, zalezi na Tebe a manzelovi. 🙂 🙂

ssonusa
16. mar 2010

Mila annika, l.lara a azuzi, dakujem velmi pekne za povzbudzujuce slova... vazim si to... 🙂 Zdravie by bolo ok, klop,klop,klop, dokonca dcery stale otravuju, kedy sa do toho pustime,,, tak uz len vysadit lieky a mohli by sme zacat 😉 Ozaj, mate tu niektora skusenosti s tym, ci po antikoncepcii cakat s otehotnenim alebo nie? Pytala som sa dvoch lekarov a kazdy mi povedal ine- jeden, ze v mojom veku by bolo lepsie sa do toho pustit hned po vysadeni a druhy, ze aspon jeden cyklus pockat... tak dalsia tema na rozmyslanie... 😠

ssonusa
16. mar 2010

Inak pomalicky si pozeram Vase fotkecky a mozem Vam povedat, ze vsetky tu vyzerate velmi dobre - mlado a mate stastne rodinky 😅

annika
16. mar 2010

Ssonusa, veru sme mladé krásne šťastné maminky...xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 sem-tam sa posťažujeme tu na fóre, ale celkovo to zvládame všetky, že??????
A s tými tabletkami...hm...ja som ich vynechala v decembri.... a vo februári som otehotnela...a pritom sme si aj dávali pozor....xixixixi som chcela písať manžel si dával pozor.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
16. mar 2010

Joj, a ešte niečo...tvoje dcérky ti určite veeeelmi pomôžu, neboj sa! Budú ho rozmaznávať o 106!!! 😉 😉 😉

l.lara
16. mar 2010

ssonusa, ja by som necakala. hned po vysadeni je velka pravdepodobnost, ze otehotnies. my sme cakali a potom sa nam nedarilo. potom som bola nestastna, ze sa nedari a nedarilo sa uz vobec..ale dockali sme jupiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ssonusa
16. mar 2010

l.lara.... dakujem,,, potvrdila si mi presne moj nazor..len vies, zijeme v zahranici a nemam tu taku kamosku, s ktorou by som predebatila tieto veci, vsetko okolo nas to je slobodne, bezdetne a zatial ani neplanuju,,, tak som velmi rada, ze som vas tu nasla a mam s kym o tom pokecat... mam super segru a maminu,ale tych tmyto zatazovat nechcem... zatial o nicom nevedia, sice sa na skype vzdy pytaju, ci uz na tom pracujeme, ale vies ako to chodi-nechcem nic hovorit, pokym to nebude iste 😉 ... este raz dakujem... 🙂

vladkaz1
16. mar 2010

Ahojte moje pekne 😵
Chcem vas pekne pozdravit a posielam drobcom boceny ,ked tu budete ,nakukam a stavim sa na pokec 😵

annika
17. mar 2010

Ahoj Vladi!!!! Dnes u nás vôbec nepršalo a na zajtra hlásia JAR!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Zajtra máme v pláne mesto, už sa teším na teplo... 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
17. mar 2010

jaj moja ani nehovor ,tu je cely den pod mrakom ako keby malo prsat ...

annika
17. mar 2010

A bola si v meste? Na Fb si niečo písala, že sa niekam chystáš..