Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
4. máj 2010
ssonusa
4. máj 2010

Jej babulky, vy mate take zlate starosti - teraz mam na mysli tie plienocky...

Vladi, dufam, ze malickej to cim skor prejde... mam baby sice uz velke ale presne si to grckanie pamatam... tak sa drzkajte ...

vladkaz1
4. máj 2010

Soni aj vy sa drzkajte citala som ze malej nejako oslabol zrak no ziadna sranda tak si davajte pozor ..
Len nestiham na vsetko reagovat

janka_fr
4. máj 2010

Beji vyzera super a vyuzijes aj pri druhom lebo je jednovelkostna. Beji len si si ako nahradne vlozky nemala zobrat extra vkladacie plienky, ale len nahradne vkladacie plienky. Tie extra vkladacie plienky sa davaju na tie nahradne vkladacie plienky aby zvysili savost plienky a prave maju tu flisovu vrstvu, ktora dava pocit sucha. Predstav si to ako tortu, najprv das PUL nohavicky na ktore cvockami zapnes vkladaciu plienku a az potom na tu pripnes extra vkladaciu plienku. Neviem ci sa da v tom to type plienky dat ta extra vkladacka priamo na Pul nohavicky, teda ci sa da zapnut. Snad som sa zrozumitelne vyjadrila 😉

bejca
4. máj 2010

Janulka ved v tej sade co som objednala je 1 normalna a 1 extra ....a objednala som este + 2 extra na noc ...tak si myslim ze by to mohlo byt oki 😉 ale komunikujem s tou pani cez email je zlata a na vsetko mi odpovedala 🙂 a balik my moze poslat zajtra 😉 supeeeeeeeeeer 🙂 ale pre istotu sa jej opytam to co si napisala 😉 dakujem .

a som rada ze som dobre vybrala 🙂

janka_fr
4. máj 2010

Beji ano viem ze obsahuje vsetko ale opytaj sa tej pani ci ti bude stacit ak das do PUL nohaviciek len tu extra vlozku, pretoe ak ti nahodou nevyschne vkladacka tak tam nebudes mat co dat. Preto je dobre mat dve vkladacky. Tie extra byvaju mensie a menej save to su len ako doplnok 😉 .

bejca
4. máj 2010

Janka mas pravdu 😉 je to tak ako pises ale aj tak som zobrala to co som objednala ....a uvidim ked to pride co to je 😀 no a ak bude treba doobjednam este tie druhe dve 😉

bejca
4. máj 2010

Janka ja stale dumam ci mam objednat aj tie vkladacie 😅 porad halooooooooo si tu ????

ozi
4. máj 2010

ahojte babulenky, riešite plienky? Nám by sa tiež ešte zišli, bohužiaľ, ale dúfam, že v lete na chalupe sa odučí úplne 😕

dnes som babulenke kúpila legínky v Taku, sú nádhernéééé, keď sa na to však pozerám, ja si riadne užívam to, že mám dievčatko, nie som si istá, či to všetko vynosíme

všetko spí, ja kukám ordináciu, a naliala som si pohár vínka, skrátka pohodička 😵
😵

ozi
4. máj 2010

bejca, ja by som asi objednávala vkladacie, ale to je môj názor 😕

bejca
4. máj 2010

Ozi no ja nad tym dumam ale kurnik to potom uz vide vyse 40 euro 😅 muz ma asi nepochvali 😔

ozi
4. máj 2010

ty brďo vážne? To som si neuvedomila, tak ja neviem... zváž pre aproti

ja si aj tak myslím, že dietky v tomto veku sa už v lete odučia, leto je na to stvorené, náš Maťo sa odučil, keď mal 1,5 roka, lebo bolo leto
😉

bejca
4. máj 2010

no ja som zobrala len ten set - gate + vkladka + este ta extra na noc a k tomu som zobrala 2 na noc .....no a dumam ze ved mozem mu tam aj nieco vkladat 😅 posijem sikusky zplienky alebo z nejakeho uteraka a hotovo 😅

ozi
4. máj 2010

vložky 😀 😀 😀

bejca
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
4. máj 2010

ja to idem tusim zrusit a este raz to popozeram 😅

ozi
4. máj 2010

pokukaj, radšej, ako máš objednať, čo nevyužiješ 😉

tak baby, mne ako to víno udrelo do gebule, to,že nezvyknem... pýtajte sa, čo chcete, dnes prezradím aj ,čo neviem
😀

bejca
4. máj 2010

ja som na tom podobne ked som si dala pohar vinka 😀 to preto ze nepijeme co uz 🙂

ozi
4. máj 2010

tak, ja si dám pohár a som ožratá 😀

a moj manža môža vypiť aj sud a nič, to je teda spravodlivosť 😝 , no nič aspoň ušetrím, kým sa sundám 😀 😀 😀 , teda nie dnes, lebo ešte som kojo, ale jindy 🙂

bejca
4. máj 2010

ixixixi no mali by sme zacat viac trenovat 😉 😀 ja ked dokijim ty mas dovtedy naskok 😀 😉

ozi
4. máj 2010

to hej 😀 , natrénujem

joj, bejca, tak Ti veľmi prajem dievčatko, ja som síce šťastná, že mám zdravé detičky a svojich chlapov milujem, a aj keby bol chlapček, tak by som to brala, ale to, že mám dievčatko, je niečo neopísateľné, akoby som až teraz mala pocit, že naša rodinka je úplná. 😕

ozi
4. máj 2010

môj manžel mal pri všetkých deťoch tušáka, že čo to bude a fakt mu to vyšlo, u vás nemáte nejaké predpovede?

ozi
4. máj 2010

no mala by som sa pobrať, dobrú nôcku 😵 😔 😔 😔

bejca
4. máj 2010

no ja si myslim zeto bude chlapec ..ale uvidime 😉 a mne je uplne jedno co to bude hlavne nech je to zdrave 😵

ozi
4. máj 2010

ešte som nakukla po večernej očiste...

bejca, jasné, nech je zdravučké, je jedno, čo to bude, ja by som Samíka nevymenila za nič, moje zlatíčko...

ale dúfam, že budeš mať dievčatko 😉

ozi
4. máj 2010

no už naozaj dobrúúúú, idem, aby som zajtra mohla fungovať... 😕 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

janka_fr
5. máj 2010

Ahojte,

Beji tak neviem ci si zrusila tu objednavku alebo nie, ale urcite by som na tvojom mieste nebrala navyse tie extra vkladacky, pretoze ako hovoris, Petko uz v noci necika iba sa mu stane obcas nehoda a tie extra vkladky su na zvysenie savosti co je u vas zbytocne ak budes mat jednu original vkladku a jednu extra. Ja som este rozmyslala, ze ak si zrusila objednavku tak by si mohla pouvazovat nad kapsovou plienkou. Su to vlastne PUL nohavicky a vo vnutri maju kapsu do ktorej vlozis vkladacku a mozu to byt aj klasicke stvorce- bambusove Kikko stvorce su vyborne save to by vam bohate stacilo a nie su ani tak drahe. Ono ked kupujes original vkladacky tie su velmi drahe. Ja som si nakupila 8 ks Itti Bitti plienok AIO(to znamena ze je vsetko v nej aj vkladacka aj extra vkladacka) a potom ak sa mi maly neprecikal az na vrchne gatky tak som do toho uz len vkladala klasicky stvorec plienku.
Ja som ti pofotila nejake moje plienocky tak ti to dam sem a pozri sa na to. Este som chcela, ze kazda plienka je inac strihovo robena a niektore su dost siroke, co si myslim ze je pre vas nevhodne.

janka_fr
5. máj 2010

Na mojom modeli(dal sa nahovorit az ked som mu dala telefon do ruky 😀 )vidis kapsovu plienku. Potom tam mas 4 plienky, to aby si videla rozdiel v strihu.Pod tymi 4-mi plienkami je kapsova plienka, pod Jullianom su PUL nohavicky(zebrovane a gepard). Pod nimi vidis ako vyzera ta kapsova zvnutra. No a tie dalsie tak to je Itti Bitti plienka AIO to znamena tam mas vsetko a je to vsetko odopinatelne cize rychlo schnu. Tu mozes vidiet aky je velky rozdiel medzi vkladackou a extra vkladackou. Snad ti to pomoze.
Este k cene ono sa zda ze su drahe tie plienky, ale v konecnom dosledku to tak nie je. Tu plienku ked kupis tak ju mozes pouzivat aj dva roky a vyuzila by si ju aj pri druhom babatku a nehovorim o obrovskom odpade co je z jednorazoviek a ten chemicky hnus co je v nich, ale to uz je o inom 😉 Fuuu som sa rozkecala 🙂

l.lara
5. máj 2010

ahojte 😵 fuuha, ale ste toho zasa popisali.. 🙂

v prvom rade posielame vsetkym choruckym velke cmuuuuuuuuuuuuuk..nech su cim skor zdravucky a v poriadku.... 😵 nam ten kasel presiel asi z toho cibuloveho a majorankoveho caju.. 🙂

ja stale nieco nestiham, vcera som bola v BA u zubarky. (nechcite vediet, kolko bude stat mostik, co mi robia..:(((( )dnes hned rano sme boli odviest auto do servisu, teraz som na telefone, maju mi volat co vsetko bude treba vymenit..

co sa tyka spania bez plienok, my chceme dat igelit pod plachtu a pripevnit ho lep.paskou. ked bude lezat v mokrom, snad sa bude pytat.. 🙂 potom dam vediet.

inak, som vam zabudla napisat, bola som v materskom centre na prednaske o poslusnosti. som sa pytala tej psychologicky, co mam robit, ked sa mi mala zacne hadzat na zem ze to robi dost casto, ked si nieco vydupava. tak celkom logicky mi povedala, ze vtedy sa uz neda nic robit, ze treba dat pozor aby si dieta neublizilo, resp. aby niekomu neublizilo..a ze to treba riesit preventivne, tak to som nepochopila, ale uz som sa nechcela nic pytat, lebo som bola nejaka ukecana, stale ma nieco zaujimalo.. 😀 tak som musela dat priestor aj ostatnym.. 😀 jedna maminka sa pytala, co ma robit, ked nie je schpona obliect maleho do skolky, ze stale jej uteka atd..no tak ze uz vecer pred tym, nez idu von, tak si ho ma napr. posadit na kolena a povedat mu, aky maju na dalsi den program, ze rano sa bude treba obliect atd...a ze ked vieme ze (napr. ) obliekanie (da sa to aplikovat aj na vsetko ostante) trva cca hodinu az dve, tak treba o ten cas skor vstat, resp. vsetko ine prisposobit, prip. sa to este ma spojit s nejakou hrou. takze vela trpezlivost. ja som nieco take potrebovala pocut. 🙂 no a tu maminu, co sa na to pytala som stretla a vravela, ze to robi podla toho a funguje to 🙂 a este jedna zaujimavost: nemame detom prikazovat nieco, o com vieme, ze to nesplnia. to som vedela, ale asi som to tiez potrebovala este raz pocut 😀

prajem vsetkym pekny dnik.. 😵

ssonusa
5. máj 2010

Caute kocky,,,
ja sa konecne citim ako "doma v irsku"... prsi, od noci, sice len jemne ale prsi a je zamracene.. nikdy by som neverila, ze mi dazd bude chybat 😀

Vladi, nasa mala stratila zrak len na chvilocku, tesne pred tym ako nam skoro odpadla..taka chvilkova nevolnost...

Inak vcera tu bola kamoska, ma syna 16 rocneho a hovorila mi, ze on mal taketo stavy na zaciatku puberty uplne bezne - tak dufam, ze to nebude nas pripad 😅

Plienocky ste hadam uz poriesili, tak vam drzkam pasticky aby aj zabrali...

Lara, take stretnutia su super ked vam ma kto poradit ako na dieta... za cias, ked moje baby boli male sme taketo moznosti nemali...