Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
2. máj 2009

Vladka som rada ze mala je oki 😵 a ze je zasa skero 🙂 posielame pusinky 🙂

Azuzi posielame pusinky na bobo 🙂

Anika moja drzkaj sa a skore uzdravenie 😵 a dakujem 🙂

Marti dakujem 🙂 my pozdravujeme Simonku 😀 😉

no a torta v albume je ovocna - jahodovočučoriedkova a plnku mala smotanovo cokoladovo čučoriedkovo pudingovu 😉 😀 😀 😀 bola k 65 pre svokru a len sa tak po nej zaprasilo 😀 mnaaaaaaaaaaam 🙂 Vladka dik za pochvalu 😉 a ja mam rada take ovocne nie moc sladke torty 😵

Anika idem na to 😉

bejca
2. máj 2009

Marti no teda 😕 ty si spravila normalne foto pribeh 😉 😎 krasne fotky a ste super rodinka 😵 letia bozteky 😵

vladkaz1
2. máj 2009

ahojte srdiecka moje, dzrim palce vsetkym a dakujeme za podporu som troska psych. mimo ale dufam ze sa to polepsi strasne som zlaknuta uz 3 dni a zo vsetkeho unavena tak sa dzkajte a posielame pusku 😵 😵 😵

nika07
2. máj 2009

Ahojte,

synator ide na Dopravnú priemyslovku, v stredu ideme na zápis 😵

som uplne na nervy, moje dieťa je strašne upišťane a v kuse chce by ť na rukách, ☹

Vladi som rada, že ste v poriadku

Annika drž sa, dufam, že budeš skoro fit 😉

vladkaz1
2. máj 2009

Ninka nadhernu tortu ste mali tusim k roku ze? A mala je uplne slniecko 😵 😵 😵

azuzi
3. máj 2009

Marta fotecky som kukla Simonka zlata a uz Vam chodi aj na bicykliku. 🙂 🙂
Musim sa aj ja dokopat nafotit nieco aktualne, ale az ked domalujeme, ja dufam ze sme uz pri konci 😠 😠 .
Buduci tyzden mam dovolenku tak chcem byt na stavbe kazdy den a bude este treba malicksoti domalovat a upratovat a upratovat a upratovat 😀 😀 .
Martinko bude musiet byt so starkou uz mi je luto, mozno starku presvedcim zopar razi aby sla so mnou a s Martinkom 😉 😉.

azuzi
3. máj 2009

Annika a prajeme skore udravenie kolienka 🙂 🙂

vladkaz1
3. máj 2009

Ahojte vcera som do pol 1 citala celu nasu temu , no poviem vam som sa nasmiala , ked som si vsetko tak naspat premlela v hlave sme uplne super 😀 😀 😀 , a hlavne na sebe , v kazom prispevku mam chybu gramaticku no ked to niekto cita pomyslí si ,ze som dement 😅 😀 😀 😀 😀

annika
3. máj 2009

Vladka, máš peknú fotečku v páse! Pekná rodinka!!!!cmuk! A že máš čas čítať až tolkooooo????!!!!Ja som už o pol desiatej spala až do piatej, vtedy si Robko vypije svoj Sunar koktail a sme spali až do pol ôsmej. A aj teraz by som vedela spať, len ...viete...žena sa nikdy nenudí.... 😉 😉 😉
Azuzi, díky, dúfam, že sa už konečne budem vedieť aj bicyklovať s tým kolenom... 😒 😒 😒 lebo mi strašne chýba ten pohyb. AJ dnes som len varila obed a už mám koleno opuchnuté...
😖 😖 😖 😖 A Azuzi, nemaj z toho výčitky, že nie si s Martinkom celý deň. Budete mať kopu času to vynahradiť, keď už budete bývať v novom, neboj sa! Veď napokon to robíš aj pre neho, nie???
😉 Bejča, díky za recept. Ale ešte mi musíš prezradiť, ako si robila tú ženskú postavu a čím si potom natrela tú tortu. Vieš ktorú tortu myslím, že?
Idem kuk fotky vaše, som zvedavá na čertíkov a čertice!!!

annika
3. máj 2009

JOj, ste všetci krasulienkí!!!! Lucka je celá Hello Kitty modelka!!! Peťko, no je fešák maličký! Nina, aj malávie krásne pózovať pred foťákom!xixixixix Idem ešte kuk Martu!

annika
3. máj 2009

Marti, a Simonka je celá ty! A už vie bicyklovať na trojkolke??? Je šikulka! Moje dcéry mali cca. tri roky, keď sa naučili. 😉 😉 😉 😉 😉

bejca
3. máj 2009

Nika ja som chodila oproti do skoly 😀 😉 a Linduske cmuky aby posluchala maminku 😵

nas Petko zacal zasa strasne niekedy nervacit 😅 dufam ze ho to coskoro prejde 😉

Azuzi no tak dufam ze uz to zmaknete a rychlo uz budete konecne byvat 🙂 a tesim potom na krasne fotecky 😵

Vladka a z coho si mala taku naladu ??? a niekedy by som aj ja rada len tak citala ale nemam kedy 😅

Anika neni zy co 😉 a dik za pochvalu Petka 😵 to koleno 😖 no dufam ze budes coskoro fit 🙂

bejca
3. máj 2009

Anika IP 😉 ak nieco nevies opytaj sa 😉 ak budem vediet poradim 🙂

marta09
3. máj 2009

Ahojte, konečne ma pustili moji tínedžeri k počítaču 🙄, Anika s tým nudením máš pravdu 😉 , ja už by som sa niekedy rada nudila, ale nedá sa 😉 , ale tak to má byť. My sme dnes mali deň otvorených dverí, najprv bola mamina sestra, potešili sme sa, lebo už dávno sme sa nevideli 🙂 , potom prišla sestra s rodinou, vidíme sa často ale aj tak sa tešíme, že môžme byť spolu aspoň trošku 😵 . Anika, Simi sa naučila na trojkolke u susedky, na dvore mala starú trojkolku/jej vnúčatá keď prídu sa na nej bicyklujú/ a ona, potvorka malá len skúšala a hneď sa jej aj zadarilo. My sme jej kúpili novú, ale tá má pedáliky na prednom kolese a tie idú ťažšie ☹ ,tak nám teta susedka podarovala starú trojkolku 😵 a Simi sa teší a hovorí že teta Zužena/Ružena/ je supej/super/ 😀 😀 😎 .Bei, tak ty také erotičné tortičky pečieš 😉 😵 , aj ja rada pečiem, aj to na mne vidno 😠 , ale tak pre vlastné potešenie si hovorím, že pokiaľ tučný schudne, suchý zdochne....aj keď to nie je pravda 😀 . Ozaj dievčatá, dali vám vaši mužíčkovia pusu pod rozkvitnutou čerešňou 😀 , lebo mne môj zabudol, že je máj, asi starne 😉 , ale asi aj ja, lebo som mu to nepripomenula 😀 😀 .

marta09
3. máj 2009

Ozaj dievčatá, ďakujeme za pochvaly 😵

vladkaz1
4. máj 2009

Beji no super hlasky sme hadzali, Annika figaroooo figarooo figarooo, som si skoro cvrkala, 😀 😀 proste ta debata bola skvela, kamaradska,nieze by teraz nebola ,ale teraz nemame ani jedna cas.... 😉 tam to zilo... 😀

bejca
4. máj 2009

MArti ty si mala nejaku dobru naladicku vcera 😉 a pusu som nedostala 😅 😒 budem musiet muzika znasilnit 😉 😀 a mali ste teda super den 🙂 Simi podarena 😵 podobnym heslom ako ty sa riadim aj ja 😀 😉

Vladka no ono je to aj pocasim 😉 vies ked je pekne vsetky sa snazime byt vonku mimo a vyuzit vsetok volny cas s detmi mimo domu 😉 ale ved to poznas 😀 tak je tu potom pustejsie 😅 a tie hlasky si presne pamatam 😉

mima07
4. máj 2009

cauko
precitane mam tak mozem popisat

my sme vikend zacali uspesne v sobotu sme boli na svadbe tak som sa prejedla takmer opila no super 😉 nedela uz bola pracovna zveladujeme zahradu tak sme makali maly bol trocha umraucany ale dalo sa a v noci sa mi zdal nejaky horuci a zacal brutalne kaslat tak som si myslela ze sa nam vratil ten kasel ale doktorka zahlasila ze mame anginu a tentoraz uz musi dat antibiotika prvu davku som do neho dostala lebo si myslel ze sirup od kaslu a ten mu chutil dufam ze aj dalsiu do neho natlacim nastastie az zajtra

vladkaz1
4. máj 2009

😉 MIma aka nova foto no teda, dufam ze bude maly v poriadku prajem coskore uzdravenie.
Mna bolí sanka vcera som ani nemohla jest dufam ze nebudem mat zapal okostnice ,ani otvorit usta som nemohla , muz mi povedal ze aspon je doma ticho 😀 , no a potom skonstatoval ze nejako sa nam nedari tento tyzden ze ked sa nieco seri... tak poriadne 😠

annika
4. máj 2009

Vladka 😉 , sa pamätám aj jana to Figaro....xixixixixxii a hneď mám lepšiu náladu!!!xixixixixixi
Robko v postielke spieva a gagoce, ja kávičkujem, deti v škole až do tretej....paráda!!!!!nemôžem sa sťažovať. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Mima, aj ja by som už išla do svadby, len neviem ako by som tancovala teraz s tým kolenom... 😅 😅 😅 asi by som pila a jedla namiesto tanca a to by som vyzerala....jojojojoojjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 Alexovi pošleme pusinku, nech sa pekne uzdraví! 🤐 🤐 🤐
Marta, u nás už čerešne nekvitnú.... 😖 čo teraz?????kde mám znásilniť mužíka????? 😅 😅 😅

annika
4. máj 2009

Jej, Vladka, si tu? Tak píš namiesto rozprávania! 😉 😉 😉 😉

annika
4. máj 2009

Mima, vidím aj Alexík nevie odolať rebríkom....Aj Robko lezie na všetko, čo je vyšší, než on... 😖 A ja sa modlím pri tom k bohu, aby som bola rýchlejšia, než on keď spadne...

vladkaz1
4. máj 2009

😀 😀 😀 Annika , jaj aj ja mam lepsiu naladu len ma boli pusa,,,, mala mi vstala musim uz aj ficat, varim este polievocku aj ja si mojho znasilnim teda MM 😀 😀

annika
4. máj 2009

Tak sa maj a choď variť tú polievočku a nech sa uzdrav rýchlo!!!

vladkaz1
4. máj 2009

dakujem sak mi stale nieco ,malej polievka chutila som bola prekvapena kolko zjedla a ete chcela duplu 🙂

lubii
4. máj 2009

Čafte. Tak som pridala tri fotky 😉 . Ale vo vnútri sú dosť rozmazané.

Mima, super fotka 😉 .Malému držím palce, nech sa skoro vylieči.

Vladka, to akože len tak ťa začala bolieť sánka? Alebo si si ju udrela?

Marti, aj tvije foto som pozrela 😵 . Simonka je fakt po tebe.A Martinka je kočka 😵

vladkaz1
4. máj 2009

len tak z nicoho nic otec hovori ze to moze byt aj zapal ucha ci co

lubii
4. máj 2009

Beji, tá torta je pekná, prečo hovoríš, že sa nepodarila? Ale z tej cicatej by som asi nemohla jesť 😀

A my sme sa bozkali na 1. mája. Mali sme ešte posledné kvietky na višni 😉

katinka69
4. máj 2009

Ahojte, jasne, že tu nie si sama, ja mám termín v septembri a takisto oslávim aj 40-te narodky.... a čakáme tretieho chlapca 🙂, mam dvoch synov 18 a 15 ročných 🙂

mima07
4. máj 2009

lubi pekne fotky a samko taky maly chlapcek mne pripada popri nom alex taky starsi 😉
vladi snad to nebudes mat nic vazne ono to moze byt aj prievan rychlo sa zdrav 😉 a aku polievku si robila daj tip