Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
30. jún 2010

Ahojte nove maminy 🙂

@bejca ty si sa dala na aku pracu ze ozdoby na torty? hM? 😠 😠 😠 A potom to tu cele zanedbavas ze ano? ☹ ☹ ☹

bejca
1. júl 2010

@pizzamati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak som vam zabudla napisat ze Petko predvcerom padol z bicykla 😅 odrel si koleno , potom vecer sa smykal na smyklavke ked sme boli vencit a vymyslal vselijako bokom sa spustal a tak padol ze si odrel laket a aj si rozrazil ocko nad mihalnicami hned ...mal to opuchnute ale uz je to lepsie 😅 apištali ma sama modrina 😕 😅 no chalanisko 😀 cely ja 😀 😀 😀

krivka5
1. júl 2010

dakujem vam 🙂 🙂 🙂

bejca
1. júl 2010

@teraz pozeram ze si si dala pred 3 tyzdnami ze uz mas +22 kg ..no ja som pribrala cez 30 😅 a cca 15 mam stale nasebe 😅 😝

bejca
1. júl 2010

xixixi tam malo byt toto @krivka5 a nie @teraz 😀 xixixixix

krivka5
1. júl 2010

@bejca teraz som si dala nove foto. uz to je + 24kg. som ale aj dost opuchnuta a s jedlom to vobec neprehanam, ta vaha je ale hruza!!! aj ja asi budem mat aj cez 30kg + 😠 no co narobim, je to asi aj vekom 😒

bejca
1. júl 2010

isto to bude vekom 😉 ale ved to vobec nevadi 😵 hlavne ze drobcekovia su oki 😵 a aj ja som zapuchala ale na vecer hlavne a ked som zjedla viac slaneho ...pozor aj na mineralky z obsahom soli 😉

l.lara
1. júl 2010

beji, no teda, posielame petkovi cmuk na bolacky a pofuuuukame.. 🙂

l.lara
1. júl 2010

larisa ak to nie je tajomstvo, kolko mas rokov? 😉

krivka, pekne brusenko...🙂

l.lara
1. júl 2010

veronkaj a u vas nic nove? manzelik nezmenil nazor?

l.lara
1. júl 2010

ja pisem po castiach, lebo pri tom mojom zbojnikovi by sa mi nepodarilo napisat dlhsi prispevok.. 😀

annika, ty mas zajtra uz to skolenie? neviem najst ten prispevok kde si to pisala..

janka_fr
1. júl 2010

Ahojte,

trosku som vas zanedbavala 😎

Vidim ze pribudli nove kocky 😵

Krivka ukludnim ta, ja som pribrala v tehu 30 kg, to bola moja vaha 2 tyzdne pred porodom, lebo potom som uz nemala odvahu sa vazit, takze to mohlo byt aj 34, lebo mne ta vaha nenormalne naskakovala. Do 26tt som mala len +4kg a potom som za tyzden pribrala 6kg, na kontrole pozerala na vahu ci funguje spravne. Cukrovku som nemala, ale brala som nejake lieky, pretoze som zadrziavala strasne vela vody a to bola zima, si to neviem predstavit v lete v tych horucavach. Skus jest vela cerveneho melonu ak mas rada aby si sa odvodnovala a vela vela pit.

Kocky tu su take hrozne horucavy a Julliana pokusal nejaky hnusny pavuk, chudacik dostal alergicku reakciu, hrozne pluzgiere mu nabehli a mal to cele zapalene. Dnes je to uz lepsie ale pluzgiere tam ma stale.

bejca
1. júl 2010

Lara dakujeme velmi pekne 😵

Janka juuuuuuuuuuuuuuuuuj teda chudiatko Julianko 😅 posielame pusinky nech sa rychlo zahoja pluzgiere 😔

ssonusa
2. júl 2010

@janka_fr - fuha... to tam mate take pavuky co takto stipkaju? no dufam, ze maly je uz ok,,,, drzte sa

Inak babulky, to hrozne priberanie nie je vekom 😀 ja som prvu mala v 20tke a druhu v 25 a pri oboch som pribrala 20 kg---- je pravda, ze po oboch som do 9 mesiacov zasa 22kg schudla...v tom vidim jediny problem vo veku, ze keby som bola tehu teraz a pribrala tolko ako vtedy, ze by to tak lahko zo mna neslo 😝

vitajte nove maminky ....

larisa
4. júl 2010

ahojte kočky,
čo robite cez tieto horuce dni. Chodili sme s detmi na kupalisko. Detom sa kupanie velmi pačilo 🙂 .
Bol už niekto v Bešenovej je tam pekne.
Dakujem za privitanie 🙂

larisa
4. júl 2010

l.lara -41.

larisa
4. júl 2010

kde ste....

bejca
4. júl 2010

ahojte 😵

no my mame stale nabity program 😵 stale sme vonku , na kupku a pod 😵 takze som vecer KO a som rada ze idem hajat s Petkom 😀 pekny vecer a dobru nocku 😵

annika
4. júl 2010

Ahojte, tak my tiež nabitý program máme, Robko je vo svojej koži pri takomto teple, ja zas opačne....dnes bolo na kúpalisku u nás toooolko ľudí....že to obrovské parkovisko bolo preplnené až do nemoty... 😅 😅 😅 😅 😅
tak sme radšej doma sa kúpali, mali sme hostí poobede, no a teraz sa chystám niečo sa naučiť z tej prednášky z toho školenia....dostali sme už aj domácu úlohu... 😠 😠 😠
😠 😠 😠 😠 😠 😠

l.lara
4. júl 2010

ahojte, nic nestiham.. 🙂

larisa, aj ja som stale rozbehana, robime si program ako sa len da..tesime sa zo slniecka. dnes sme boli varit gulasik u nasich, bolo super. mali sme aj maly bazenik, vcera sme ho boli kupit.. 🙂

beji, presne, aj ja len lietam a vecer si pomaly nevladzem umyt ani zuby.. 😀

annika, no drzim paste, nech to mas za 1🙂) 🙂

idem pustit dceru k PC..

zatial papa a dobru nocku..

bejca
6. júl 2010

ahojte 😵

pocasie stale super , unavena som ako kon 😝 neskutocne ma bolia dlane a nohy - šlapy ....stale niekde behame , ale ved som rada ze aj tato trosku konecne ide s nami niekam a aj on si to uziva 😵 dnes je konecne trosku na nic 😀 tak som aj s Petkom cez obed zalahla a trosku podriemkala 😉 vecer by som rada zehlit , ci uz budem vladat netusim 😀 lebo posledne dni zalomim s Petkom 😀 ani neviem ako 😀

aela
6. júl 2010

ahojte kocky, zanedbavam vas, ja viem a mrzi ma to, je toho vela, praca, malicka, rodina a vecer pisem aj v inej teme, mame tam spolocny termin, nase vianocne deticky, tento vikend sme mali aj spolocne stretko, bolo fajn, ale uvedomila som si, ze predsa len uz medzi nich tak nezapadam kvoli veku a mozno som si to len namyslala 😔

bejca
8. júl 2010

VLADKA Oliverkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaj k meninkam zelame cmuky cmuky cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annika
8. júl 2010

Aj my sa pripájame, cmuk cmuk cmuk!

@aela nerob z toho vedu, moja, cez leto musíme využiť to dobré počasie, ja som zas na školení...to ma už porazíííííí

bejca
9. júl 2010

ahojte 😵

alea presne ani ja nemam niekedy ani cas dychat nie to este citat a pisat 😀

som rada ze je konecne lepsie pocasie a mozme behat stale niekde vonku + doobeda treba navarita co to porobit ...ved to poznate 😉

dnes sa ukazuje krasne tak dumam co vydumam 😀

aela
11. júl 2010

@annika veru my stale behame na chalupu na zahradku, ked mame len chvilku volna a dnes ideme na oslavu synovcovi, bracho robi oslavu na chalupe, tak tiez budeme vonku s detmi, uz sa tesiiime
@bejca este sa ukazuje pekne az do stredy, skoda ze si nemozem vziat dovolenku, no ale snad v lete sa mi nieco podari vybavit

vladkaz1
11. júl 2010

baby to co jevonku jake horko?
maly ledvaj dycha ,normalne voda z neho ,sprsime ho viac krat za den to je nenormalne teplo

vladkaz1
11. júl 2010

akurat mi volala mama,segra boli v sladkovicove pred vcerom nakupku a maly je dnes uz v nemocnici gracie nejaka pliaga infekcia ...ze maju vela pripadov od tial

bejca
12. júl 2010

este ze sme sa tam nedostali bolo strasne plne tak sme isli do Senca boze to je hroza clovek aby sa uz bal aj kupat 😅 😕

bejca
12. júl 2010

my ideme od soboty na dovcu jasan ze len do Terchovej , a taaaaaaaaak by som rada k moru 😒 ale tak co uz ...psa neni kam dat a vybavovat mu vsetko 😝 + tento rok sme mali vydavkov az az ...+ aj svadba ....no a teraz este krstiny budu .....