Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
23. dec 2009

ahojte prisli sme z obchodu ,ludi no sodoma gomora hruza ..
No moj robi vajecny liker, ja varim zemiaky na salat a idem robit kapustnicu ..aj salat
Moj zatial zlepi linecke a nakazala som mu nech ozobia medovniky s malu mame napecene len 2 druhy ostatne sa pojedlo ,kaslem to ,uz nic nerobim ..
vecer si idem mame pre domacu vianocku,na ranajky zajtra aby bolo, robi najlepsiu vianocku maslovu na svete ...no a na cely plech .. obrovska ...
😀 bolo mi zle teraz som vracala ..nakupene vetko mam moj vecer zbali ....
No a ten daek pre mna ????? MOJ MM mi povedal ze mam zuby opravene .. hahaha no co by ste ho ochmelili scim?ja co si najvoacej zasluzim a sama nehrozi kupovat
Baby nakupte co treba drzkam palce idem makat nech zajtra len obalim naplnim rezne a rybu ...paaaaaaaa

azuzi
23. dec 2009

Annika a Vladka dik ku gratulacii ku kolaudacii 🙂 🙂 .
Annika tak nech sa Ti co najskor ten problem vyriesi, a nevybuchni 😀 😀 . Ja so tieto Vianoce az tak vela starosto nerobim, ked som bola v byte chcela som mat vsetko poriadene, a aj tu v dome som mala predstavu ze co chcem mat do Vianoc hotove a nestihlo sa to. Proste teraz v zime sme zvolnili tempo.
Bola som dnes u nasich tak sme dostali po troche kolacov, tak som rada ze mame trochu viac 🙂 🙂.
Zajtra sa tiez chcem sustredit na veceru, a aj s Martinkom by som chcela von, no dufam ze nebude prsat cely den ako dnes. 😠 😠. 😠

lubii
24. dec 2009

Beji, som Ťa teraz vymákla vo februárovkách a prečítala som si o žiarovkách z Tesca. Tak nám sa stalo to isté, tiež boli z Tesca. Najprv nám vyhodilo elektriku v celom dome, potom chvíľku svietili, zablikali a zhasli ☹ Takže tiež máme stromček bez svetielok

majka35
24. dec 2009

ahojte ... to nemyslite vážne s tými žiarovkami 😒 to je čo za kvalita ? to by vám mali vrátiť peniažky, veď to je nebezpečné 🙄 ... my máme ešte staré svetielka a aj starý umelý stromček 😀 manžel chcel kúpiť živý veľký, ale som mu povedala, že tieto Vianoce ešte stačí ten čo máme ... malej to bude jedno, hlavná vec, že stromček bude ... a včera som zohnala modrý kufrík so sloníkom, joj, to sa bude malá tešiť 😵
koláče napečené nie sú, kapustnicu idem variť o chvíľu, len si vychutnám svoju rannú kávičku a to, že moji milí ešte spia, no a vypažím rybku ... šalát u nás nikto neje, takže urobím len nejaké fajnové zemiačiky 😝
dievčatá, takže krááásne Vianoce 🙂

nika07
24. dec 2009

Prajem krásny sviatočný večer,

Aby boli Vianoce rozprávkové,
dary srdečné,
láska nekonečná,
problémy vzdialené a budúcnosť skvelá,
to pod stromček Vám všetkým želá
Nika s rodinou
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

l.lara
24. dec 2009

ahojte, zatial vas nemam cas citat, tak aspon takto: 🙂 😵 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

annika
26. dec 2009

Ahoj!!!! Baby, ja už nevládzem... mám už na sebe určite +2 kilá....len papkám a pupkám....
Dnes som už mala aj čas na fotky...zajtra idem behať...
u nás +14 stupňov...tuším je tu jar.... 😅 😅 😅 😅

lubii
26. dec 2009

Annika,pekné fotky 😵 .Dám aj ja dve, ako Samko skúšal dnes sári 😉

vladkaz1
27. dec 2009

Annika fakt peknucke foto a Lubi aj ty a maly v tej satke ,alebo co to ma???
My pohoda stale to iste .. 🙂 mala mala ohromnu radost z darcekov ako kazde dieta .. a teraz este chodi a pyta drceky darceky? 😀

annika
27. dec 2009

Díky kočky, som teraz na nete, mám 15 minút, kým sa malý zobudí...
Lubii, a prečo to sári???? TO niekto nosí u vás??? 😅 😅 😅
Vladka, aj RObko je hotový zo stromčeka, každé ráno, keď sa zobudí a uvidí stromček, tak sa teší ako malé decko...xixixixi
Ja som už dnes skočila do Lidla, mali tam čerstvé a krásne zeleniný a ovocie, zajtra už idem niečo aj variť, dnes sme si dali "zbytky" z vianoc a ešte stále máme kapustnicu... 😠

l.lara
28. dec 2009

ahojte 🙂
annika, aj ja mam cca 2kg navyse. dnes este podojedame a varim najskor zajtra - nieco zdrave.. 😀 mna stale trapi to svrbenie v okoli oci. hormonalna mast nezabrala, som z toho poriadne nervozna..uz mam vydratu kozu z toho skriabania. ☹ a ty sa ako citis? neviem ako to mam spravit, aby som mohla ist k lekarovi, lebo mangelik je v robote a starsia dcera na prazdninach, uff..

pekny dnik 😵

vladkaz1
28. dec 2009

Lara to je mi luto ze mas take prob. ,dzrzkam palceky ..
Baby a ja nic mam cca kilo hore a som 19 ty tyzden .. asi priberem este na konci tehu a potom rapidne 😅

bejca
28. dec 2009

caute 😵

prajem vam krasne vianoce aj ked neskoro ale predsa 😵 fotecky som sem nepridavala ale mam ich na FB neviem ci mate pristup ale ak hej tak si pozrite 🙂 isto casom pridam nieco sem ale az neskor 😉

Lubi ziarovky nam nebuchli ale iskrila nam zastrcka 😝 a muzik ju chcel pozret tak vyrazil poistky tak rano na stedry den bol u nas znamy elektrikar 😅 ale nastastie vsetko dopadlo v pohode 😵 fotecky uzasne Samko je na zjedenie 😵

Vladka uzasna fotka v pase 😵 a teda super ze nepriberas zavidim 🙂

Lara mrzi ma ze mas problemy ☹ zelam skore uzdravenie tie alergie su svine 😝 😖

Anika uzasna rodina nadherne fotecky 😵

vladkaz1
29. dec 2009

Beji dakujem aj vy mate velmi peknu foto 😵 .. najdi si ma na facebooku prosim ,som normalka Vladimira Kanova podla mena a ja si ta ulozim . 😉
Dnes ideme na navsetvu ,nevarila som len upratala a este periem .. moj obdivuje novu telku sa kocha ani sa neodlepi od tial ked som na PC hruza 😀

lubii
29. dec 2009

Ahojte 😉
Vladka, máte novú telku? Dostali ste od Ježiška?

Ja nie som na FB. ☹

Annika, sári som si kúpila ja. Veľmi sa mi to páči, ale to je len také cvičné, nosím to len občas po dome. Ale teraz mali akciu, tak sme si kúpili také slávnostnejšie aj s Danielkou. Aha:
http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=2562
tak hádam ho vytiahnem,keď pôjdeme niekedy do divadla 😉

vladkaz1
29. dec 2009

Ale ano Lubi prdla nam telka ,tak moj letel do nay a kupil si plazmu 106 ku je nadherna aj draha .. ja som neni na take veci ... ale sak nech si dopraje aj on ja osm is pracku dopriala a vysavac tak nech ma aj on radost s malu .
Daj sa na FB pridam si ta ved sa jednoducho zaregistruj .. Beji potom mrkni aj Luciine videa 🙂

annika
29. dec 2009

AHojte, vidím, že sa máte fajn, prežili ste Vianoce bez väčšíchproblémov, Beji, je to super, že ste mali rozsvietený stromček, Vladka, 106ka je už sila!!!!Lubi, sári sa mi páčia tiež, určite v nom vyzeráte suprovo, mne zas tá nabíjačka tu do kelu raplíkuje, dúfam, že ešte mi vydrží, kým pošlem tento odkaz... 😅 😅 😅

annika
29. dec 2009

2.časť: Ja som dnes bola v kine s mojimi kočkami na New Moon, je to krásny romantický thiller, páčil sa mi, aj dcérkam...teraz sa idem venovať ockovi, nech sa necíti na vedlajšom kolaji...xixixixixi 😀 😀 😀

bejca
29. dec 2009

Vladka tak super 😵 uz som ti poslala " ziadost " tak si ma pridaj 😵 a ako bolo na navsteve ?? Tv mate aky ??

Lubi tak sa tam zaregistruj 😉 ved tam nic nemusis aspon koli fotkam a videam je to super nic nemusis zmensovat a ide to tam sup sup 😉

Anika tak si si dnes spravila super den s kockami 😵 fajn 🙂

bejca
29. dec 2009

Vladka pokial si ma nepridas ja nemozem ist kuk nic 😉

ale ked ja aj tak nemam toko casu 😅 som rada ked vas pridem obcas kuk 😵

vladkaz1
29. dec 2009

Idem si ta pridat ,u segry bolo super prisli sme dost neskoro asi o pol 9 viatej a boli ma brucho a mam hnacku a krce od vtedy ... baby poviem vam ze som mala co robit aby som dobehla na zachod ..normalne ma muz niesol v krci ja som sa ani pohnut nevedela taka bolest brucha ..uz je mi lespie ...
Telku mame panasonic ,plazmu ,este treba stojan kupit na stenu zatial je polozena na stojane normalne .. len uz na neho nemame ha tak s vyplaty 😀

annika
30. dec 2009

Juj, Vladka!!! To znie dosť hrozivo, ako sa máš moja???? Už je ti lepšie???

annika
30. dec 2009

Ja sa dnes chystám na nákupy, niečo na Silvestra by som mala vymyslieť, hoci ani tento rok sa nikam nechystáme, vždy si povieme, že až o rok už určite, ale nejak na ples sa mi nechce, radšej pekne pred televízorom s deťmi.... 😉 😉 😉 No, tento rok už asi bez Gabiny, ona sa chystá von do mesta s kamarátmi... 😒 😒 😒

vladkaz1
30. dec 2009

Annika uz lepsie ,dnes mi nic neni predstav si ,ale chcelo by to asi nejaku dietku v jedle striedmo .. rozmyslam ze si sparvim len zemiaky s maslom alebo co ..
No u nas silvester ,bude skromny pred telku doma ,spravime si ocka ,sampano mame kupene a pekne doma v teplucku ,vcera tak nasnezilo asi 20 cat cm a dnes sa to topi vsetko hruza ...

annika
30. dec 2009

Tak som rada, že ti je už lepšie. Ja som si nakúpila, zajtra uvarím guláš, svokor upečie oškvarkové pagáčiky k tomu, tototototo náme už, večer ešte studená misa na večeru a na dva dni mám pokoj z varenia...ufff.

l.lara
30. dec 2009

ahojte 🙂

dnes som bola u lekara,ale stihla som len obvodaka. dal mi nejake lieky na alergiu, ani sa ma neopytal, ci nejake uz neuzivam a vymenny listok ku koznej. ta ordinuje az od 8.1. uvidim, ci pojdem po Novom roku zastupujucej, je to par km a asi tam budu dlhe sory.. 😒

vladka, si mavyplasila s tym bruskom, som rada, ze ti je uz lepsie 😵

annika, ty si doma normalne na roztrhanie.. 🙂 😵

my sa na silvestra tiez nikam s krpcom nechystame a este asi peknych par rokov nikde ani nepojdeme. ale doma je nam fajn. tiez sa uz chladi sampanske, urobime jednohubky a varit budeme o5 kapustnicu. i ked ten gulas annika nie je vobec zly napad. hmm.. 😅

vladkaz1
30. dec 2009

Ahojte sme doma boli sme sa presjt a popozerat kociky ,no take ake sa nam pacili tak 25 tisic hruza ...... ale novy urcite nebudem kupovat chcem omakat a vsetko a kupim si ho cez net ..
Lara no aj ja som sa zlakla ver mi a moj bol posratucky statocne ..
Boli sme este teraz v nay mali sme body este na karte tak si moj kupil masinku na vlasy ,nemal a stale otravoval otca .. islo mi to na nervy teraz ma svoju ..
Mala mi spi konecne ..
Idem varit aj ja gulas ale mexicky a zajtra chcem chrenovu omacku s udenym a knedlu to ja nelubim bude mat moj ..
Lara dobre si vybavila ale opytat sa ta mohol na tie lieky nie?
Ja sa stale nemozem dovolat na gyndu za tie AFP testy neviem vysledky cele sviatky som s toho nervozna uz a mam sa objednat na sono len mau dovolenku hruza 😝

bejca
30. dec 2009

ahojte 😵

Vladka fuuuuuuu som ani nedychala ked som citala ze ti bolo tak zel , som rada ze uz si oki 😵 pohladkaj brusko a posielame vam pusinky 😵

Anik ty si teda fakt na roztrhanie 🙂

Lara drzim palce k doki snad ti uz bude lepsie 😵

zajtra neviem ci sa sem dostanem 😅 tak vam chcem popriat

VESELÉHO SILVESTRA a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 😵

uzite si to 🙂

ja upeciem kacicu , uvarim kapustnicu a spravim par chlebickov + par ociek a hotovo 😵

annika
31. dec 2009

Pekné ránečko!!!
PRAJEM VÁM KRÁSNY, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010!

Nechajme bokom starosti,
sú tu chvíle radosti.
Otvárajme flaštičky,
rozdávajme božteky.
Potom nech sa spieva, slávi,
V Novom roku v plnom zdraví.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. dec 2009

Napodobne kocky!!!!!!