Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
30. máj 2010

Nika teraz som bola u Eliasa ....k nemu chodim ..ale inak cez tehu chodim vylucne do BA 😉

Piza dakujem 😵

bejca
30. máj 2010

@nika07 krasny super bazen budete mat 😵 a preco si sa pytala u koho som bola ??

nika07
30. máj 2010

len či si nebola u Ilavského, lebo on je super, hlavne ked je žena vo vyššom veku tak si dáva záležať
😉
ale uvidíš všetko bude ok 😉

bejca
30. máj 2010

Ilavsky ani neviem kde je ..a vies ako je to na figu chodit k viacerým doktorom 😒 preto zvazujem aj ci mam ist este teraz k niekomu alebo pockat na tu moju 😒

idem ja k muzikovi natiahnut kosti a potom hajat 😉 dobru a pekny vecer 😵

Vladka zelame super rodenie 😵

bejca
30. máj 2010

Nika a dakujem 😵

nika07
30. máj 2010

Beji on je na poliklinike

pizzamati
30. máj 2010

Tak teda dobru noc dievky. 🙂

nika07
30. máj 2010

dobrú všetkým 😉

ozi
30. máj 2010

ahojky, babule 😉

som teraz dožehlila, tak vás reku zase aspoň pozdravím 😕

chladnička beží, dnes ju kukol opravár a vyzerá to na elektroniku, vraj s tým nemôže nič iné robiť, len počkať, kým sa to pokazí úplne, a potom vymeniť panel, ktorý stojí asi 80-90 € 😝 , no teraz teda kašlem na to, zatiaľ ide, keď bude treba, tak ju občas tresnem 😀 a snáď pôjde

vladka, držím palčeky, nech už je Oliverko medzi vami 😉

beji, neboj všetko je určite ok 😵 😵 😵

ozi
30. máj 2010

nika, teda krásny bazén, super to budete mať 😉

ozi
30. máj 2010

no idem, dobrúúúú 😔 😔 😔

bejca
31. máj 2010

ahojte 😵

u nas vyzera ze bude opat prsat ... 😒 😠 no co narobime ze 🙄 Petko dnes vstal okolo 6,15 😅 a ja by som este taaaaaaaak spala 😀 cez obed dobehnem 😉 a poobede sme pozvani na oslavu Julinkynych menin tak dufam ze sa pohraju a nebudu sa len klbcit koli hrackam 😅 😉

Ozi no tak taky panel pokazeny nic moc 😒 drzim palce aby este co najdlchsie isla 😉 a dakujem 😵

ja stale dumam ci ist na tu kontroluk mojmu dokimu co som bola tu ....ale ked mi kazal po tyzdni to je vo stvrtok alebo v piatok ..no a moja doki v BA uz v pondelok funguje - pracuje tak asi uz pockam na nu co vy na to ??? 😅

vladkaz1
31. máj 2010

ahojte som osprsena ,nachystanu tasku na chodbe za pol hodk dojde babka .
Mam zmiesane pocity ,podla mna ma zas posle domov a dojdem zajtra mam takeho blbeho tusaka ,no snad nie . 😒 drzkajte sa tu a pekny den .

bejca
31. máj 2010

Vladka neboj neposle ta domov 😉 vecer mas Oliverka pri sebe 😵 myslim na teba 😵

vladkaz1
31. máj 2010

@bejca v noci kazdych 7 dem minut bolest a potom zas zommna kusok slizu a nic ,teraz ma pobolieva podbrusko ,ja uz som unavena ,nevarim nicomu vies jak to u nas funguje nedas nemas ,takze pocitam s tym ze sa moze stat ze ma neprime jak slibila mam s toho v sebe divny pocit jak hovado ,muz mi tu frfle ze sa stresujem

annika
31. máj 2010

Vladka, ahoj! A držte sa v tej nemocke, podla mňa tam ťa už nechajúúú!!!

bejca
31. máj 2010

Vladka ja by som obzvlast tu neisla rodit bez vybaveneho dokiho .................keby mas zaplateneho uz mas maleho davno pri sebe ver tomu ....ale neboj dnes to isto bude 😉

annika
31. máj 2010

Beji, čo stál ten trakto v Tescu???? Bohovsky šikovný je Peťko na ňom!!

bejca
31. máj 2010

Anika 50 euro bol v akcii zo 70 .... a uz vtedy stale " otravoval " len traktor a traktor 😀 on miluje traktory 😀

annika
31. máj 2010

Aj Robko ich stále pozoruje, náš druhý sused má jeden, tak ho sleduje furt... ale aj sanitka a požiarne auto sa mu páči.... 😉 😉 😉 no a smetierke auto, to je vrchol všetkého....

bejca
31. máj 2010

smetiari su aj nasi naj😀

a muz chcel taku 4 kolku alebo taku policajnu motorku na elektriku ale som to zatrhla apovedala zeked chce kupit tak jedine taketo nieco slapacie ....nechcem aby bol lenivy ..a aj tak ma problem sa za cely den dost unavit a nie aby sa este aj vonku vozil ....ked bude velky sa navozi az az 😉

pridam fotecku 😉 pre tie co su neni na FB 😉

bejca
31. máj 2010

no tak moj volny cas vyprsal 😉 idem pracovat 😵 pekny den 😵 vecer nakuknem 😉

l.lara
31. máj 2010

vladka, som ta uz asi nestihla.. ☹ drzime pasticky! 😵 😵 😵 myslime na vas.. 😵 😵 😵

l.lara
31. máj 2010

beji, ten traktor je uzasnyyy... 😉 aj mojej babe by som taky kupila, ale nemam to uz kde skladovat. nam sa tiez pacia traktory, vlaciky, lietadla, sanitky, policajne auta a samozrejme najviac smetiarske. 😀 babiky zatial nemusime.. 😀

bejca
31. máj 2010

kočky zavolala som do tej BA bol tam nejaky doki sestricka mi ho dala a zajtra o 11,30 ma objednal tak idem 😉 este len teraz som dostala strach 😅 😒 tak zajtra na nas myslite ja sa potom ozvem ...dufam ze bude vsetko oki 😔

Lara dakujem 😵 a my tiez uz nemame kam davat vsetko ale tak co uz s nimi ti nasi drobci si to vydupkaju 😉

ssonusa
31. máj 2010

Caute bambulky,
som vas konecne docitala 😀
Vladke uz len na dialku drzim pasticky...

To sa ti lekari tak zmenili? ked som ja rodila prvu tak som nikomu nic nedavala, neplatila a pri prenasani ma normalne hospitalizovali a odrodili ked to tam na mna prislo... s druhym porodom som to uz mala "lahsie", lebo ma vsetci v meste poznali ako sekretarku pana primatora a to sa okolo mna vsetci tocili.. aj ked mne to bolo viac neprijemne ako po chuti... Lebo pri prvej ma nik nepoznal a islo to tak lahko ako pri druhej... tak som ani netusila, ze teraz sa to takto, ze priplat a mas to jednoduchsie? to vazne tak funguje?

Bejci, super termin na zajtra, asi fajn lekar, budes mat klud, ved stres v tvojom krasnom stave nie je nic moc

tak vam prajem vsetkym krasny dnicek,,,
papa

l.lara
31. máj 2010

beji sa tesim, ze ides zajtra k dokimu 🙂 . aspon budes kludna. a nebooooj..vsetko je oki.. 😵 😎 a jasne, ze budeme na vas mysliet. 🙂 🙂 🙂 ... inak, petko sedi na tom traktore ako keby to fotil pre reklamu.. 😵

soni, ja mam len take skusenosti, ze ked dam, zrazu sa vsetko da. strasne sa mi to protivi, ale zatial to vzdy pomohlo..by si neverila ako..nemusi to byt ani uplatok, napr. som si zaplatila lekarta - normalne na zmluvu bola v tom zahrnuta predporodna starostlivost a porod, ten sa o mna staral ako o vlastnu dceru. a boli trosku aj komplikacie, tak si zavolal na konzultaciu dalsich 3 kolegov. pre istotu..som sa citila ako hveezda.. 😀

bejca
31. máj 2010

kočky dakujem 🙂

Soni fakt to tu tak je 😠 a ako pise Lara aj ked das len maly prezent hned je to o niecom inom 😒 😠 a ja by som obzvlast tu u nas neisla rodit bez zaplatenia - zazmluvnenia ...sice to je 7 tisic ale mas 100% istotu a fakt sa postaraju potom 😉

Lara no obcas sa podari fotka 😉 a vidis aka hviezda si 😀 😉

lubii
31. máj 2010

Ahojte,Vladke držím palce 😵

Beji,aj tebe na zajtra. Ten traktor je super,Samko by určite taký chcel

Dievčatá, ja som nič nedávala pri pôrode a doktorka bola úžasná. Aj sestričky. Nikoho som nevybavovala. Ja som sa práve bála niekoho vybaviť,lebo termín v lete, tak keby to prišlo a dr. by mal dovolenku, tak potom by bolo možno ešte horšie. Ale zas počula som že v druhej nemocnicisi niektorí doktori sami vypýtajú 😝

pizzamati
31. máj 2010

Ahojte koceny. 🙂

Vladka myslime na teba drz sa aisto to mas uz za sebou alebo rozdychavas bolesti. Bejka ma pravdu, keby si mala zamluveneho lekara uz by si mala po porode. Ja som nemala a rano nas islo 8 bab na porodnicu a ze jedna za druhou porodime , ziadna sme nemali bolesti boli sme pootvarane ako ktora ale bez kontrakcii. 2 sme nemali zamluveneho lekara tak my sme debatili na chodbe a rehotali sa 6 bab rodilo ako po pase od 10 hod do 17 vsetky porodili lebo mali svojich lekarov a ty chceli ist domov, a my 2 nic potom som vyslala manzela nech ide kupit nieco do mesta tak doniesol prezenty a napokon si vsimli ze aj ja som tam od rana tak zacali robit aj okolo mna ved uz tam nikoho nemali len nas 2, tak som porodila o 20.25 hod, ale potom to slo rychlo a sestricka s lekarkou ze no vidite toto sme mali kamerovat to bol porod, o 20.20 som chodila po chodbe bolesti jak svina a 20.25 mala na svete ani nohy mi nestacili priviazat proste sleha. Takze to na ukazku ze ake je dnesne zdravotnictvo mrzi ma to kam spejeme pretoze ja tam tiez patrim. 🙂