Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
31. okt 2008

hehe Anni tak tak ja som bola cele tehu ako pes total pesimista jak hrom 🙄
Mala som strasne depky a ty si bola ta co ma utesovala plus ostatne kocky.. 🙂
Ach jaj niekedy aj tak rozmyslam ze keby bola Lucka este v perinke nakrmis prebalis a spinka.....
A teraz sufliky vyhadzane hlina po zemi trieska sa o zem vynucuje si placom potvora nechce jest vypluva atd.... ale aj vela pekneho dojde kumne naspuli hubenku ze hmmmmm a da mi strasne oslintanú pusku .A ten ksicht co pritom spravi no neodolaj... 🙂

annika
31. okt 2008

Díky, Bejca!!!!!celý kýbel....xixixixixixi

bejca
31. okt 2008

a ja si presne pamatam ako si ty porodila a Vladka stale behala k dokimu a stale nic 😕 😵 a ja som ju tu stale vykukala 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj baby ved aj my uz cochvilku budeme mat 9mesiacov ...strasne to leti 😅 a ja tatrovku nekupim 😉

vladkaz1
31. okt 2008

no Annika!!!! Ze znova ja som povedala ze ak rodit tak spontane nie...
A moj muz este nechce nie ze nechce ale boji sa toho a mame este cas do 30 xixixi 😀

annika
31. okt 2008

Veď máte čas, ja vás nenaháňam!!!! A veru ten bordel okolo Robkovi a v celom dome....No, ale čo urobíš????Keď je upratané, tak sa nudí náš malý....no a v porozhádzanej izbe má sa čím hrať....

bejca
31. okt 2008

Vladka tak do 30 mate cas 😉 😀

annika
31. okt 2008

Juj, Bejca a ja sa pamätám na teba...xixixixixi Vladka, pamätáš sa ako sme sa holili????Figaro, fígaro, figaroooooo

vladkaz1
31. okt 2008

😀 😀 😀 aaaa hehe no tak to som sa este teraz zasmiala xixi 😀
Beji tu 30tu som nemyslela zle 😉 😀
Beji a ty kedy druhe? Este by sa ti zislo dievcatko ku Petkovi 😵

bejca
31. okt 2008

Anika jaj tak to si pamatam 😀 😀 😀 figarooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
31. okt 2008

Vladka hoc aj chlapca 😵 a ja by som rada aj hned ved do 40-tky to uz nemam daleko 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. okt 2008

no ja si pamatam ze mi aj slzi tiekli xi,inak ked si to tak zoberiete uz sme 1 virtuálne kamarátky 😀

vladkaz1
31. okt 2008

Beji 😀 😀 😉

bejca
31. okt 2008

Vladka 😉

no kocky ja idem kasu uvarit a pohrat sa a kupat a pod 🙂

super pokec po dlhsej dobe 😀 hned mam lepsiu naladu 🙂 dakujem 🙂 😵

annika
31. okt 2008

aa&&&&&&&&&&&&&&&&&&&a&-to vám posiela Robko

vladkaz1
31. okt 2008

😵 aj ja aj mi slza tece 😉
mala mi spi som u nasich kym dojdem domo no zbohom sa mi nechce.
Beji ser na kasu nechod 😀 zapoj do kupkania muza 🙂

annika
31. okt 2008

joj, aj ja musím ísť, ideme pre dcérku na ranč, lebo ona ozaj koníkuje....

annika
31. okt 2008

osielame pusinke Peťkovi a Lucke.... 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. okt 2008

tak ste sa namna vybodli pekne 🙂
fajn idem cikat a tusim pomali zovudim malu sak spi ako dudok sa ani nedostanem domov .
kupaniu zdar a posiem pusinky na okupkane ritky 😀

annika
31. okt 2008

Robko už stojí pri dverách a kričííííí, že pápápápápáááá mne sa tiež nechce od vás rozlúčiť... ale ten krik....jujujujujjjjjjj

vladkaz1
31. okt 2008

oki tak paaaaaaa ved aj ja uz musim na zachod 😀

annika
31. okt 2008

On je ešte šéf. alebo boss.... Dokedy, neviem, ale asi doživotne....

azuzi
31. okt 2008

Ahojte kocky,
Annika gratulujeme k rociku 🙂 🙂 🙂 . Posielame vela pus 🙂 🙂 🙂 .
Tak my sme sa vcera vecer vratili z Krakowa. Tak vcera to nebola bohvieaka cesta 200 km sme isli 6 a pol hodiny. Poliaci maju hrozne cesty, teraz vsetko opravuju a museli sme stat k voli nejakej havarii asi hodinu a potom uz Martinko v aute ked sedel v sedacke priam vrieskal, chcel byt so mnou a ja som musela soferovat 😢 😢 . Ked sme isli tam tak to bolo uplne v pohode vobec neplakal, celu cestu prespinkal. 🙂 🙂 .
Mama ho pekne v Krakowe pokocikovala, bolo tam pekne a teple pocasie asi 20 stupnov, krajsie ako u nas na Slovensku. Inak moji kolegovia su sami chlapi, na druhy podvecer sme boli vsetci na prechadzke v Krakowe, kolegovia pomahali kocikovat a aj varovat. To bolo hadam prvy aj posledny raz co som bola na sluzobke s kocikom. 😀 😀 😀 . Martinko sa na vsetkych usmieval.
Krakow je velmi pekne historicke mesto, odporucam na vylet. 😉 😉 . Ale najskor tak za dva roky, nech si Ti Poliaci poopravuju cesty a potom tam mozte ist. 😀 😀 .
Bejca take auticka co chces Petkovi kupit, tak ja som opatrovala ich este po Samkovi, mame tiez taku velku tatrovku a aj taky bager. Tak sme kus usetrili. Len odrazadlo sme dali susedovcom, tak Martinkovi kupime potom nejake. 🙂 🙂

bejca
31. okt 2008

Azuzi super ze ste uz doma 😵 ata cesta teda 😠 ale zvladli ste 😉 teda hlavne Martinko 😵 a ja nechcem tatrovku -ale Janka spominala ze by nieco take chcela 😉

inak dala som par fotto ak chcete tak kuk 🙂

azuzi
1. nov 2008

Bejca ale ja nechcem predavat tatrovku, ja len ze uz nemusim nic take kupovat, lebo nam to ostalo po Samkovi, esteze mame chlapca a nie dievca ake stastie 😀 😀 😀 .
Fotecky pekne posielam pusinku. Sikovnicek.
Idem aj ja nieco nahodit, inak z Krakowa nemam toho vela lebo na tej prechadzke uz bola tma 😒 😒 A inak sme sedeli dnu. Kolega nieco viac fotil tak ho musim poprosit nech mi to da. 😉 😉 .

bejca
1. nov 2008

ahojte 🙂
Azuzi ved ja viem ze ju nechces predat a ja ju nechcem ani kupit 😉 a cakame na fotky x-ň

azuzi
1. nov 2008

Tak som nejake fotky pridala, do albumu Krakow a aj od troch mesiacov tri nove 🙂 🙂

azuzi
2. nov 2008

Caute kocky, kde ste vsetky, hadam sa s muzom, nic nechce pomoct, riesime co s bytom ci cakat na kupcu alebo prenajat a ked prenajat tak za kolko no hroza 😠 😠 .
Martinko spi stale otrasne budi sa v noci kazdu chvilu a pyta si to svoje mliecko, ideme teraz vonku na cintorin, ma tam byt aj omsa.
Annika, Bejca, Lubii, Mima, Nika a ak som niekoho zabudla tak sory ozvite sa.
🙂 🙂

lindda
2. nov 2008

te je tu niekto tehu po 35 a viac ??

rabaka
2. nov 2008

Ahojte
nevšimla som si že téma je už založená a tak som ju založila - samozrejme mi ju uzamkli
linda ja som bola tehu pred rokom - to sa už asi neráta?

mima07
2. nov 2008

cauko
lindda tusim tu mame momentalne len 1 tehulku ale vsetky sme rodili po 35 az na nasu vladku ktora nam tu zlepsuje vekovy priemer 😀
annika vsetko najlepsie k ročiku som pozerala album aj mne sa zda ze to rychlo leti sak akoby som si ho len pred mesiacom priniesla domov 😉