Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
7. máj 2008

Ozaj, kde si Vladka naša mladučká????

bejca
7. máj 2008

Pizza ja som dnes poobede bludila o cca 20 stran dozadu a citala som si ako som ja cakala edy to uz bude 😀 a kazdy den hned rano som sem pisala : ahojte este som 2v1 😀 a Petkovi je v brusku dobre 😀 a mala som podobne pocity v sobotu a v nedelu a to som uz isla radsej do porodnice a v pondelok sme s doki isli nato 😀 tak neboj uz to bude a Dominika bude uz pri tebe 😀

Vanilka nie este sme v ZOO neboli mozno zajtra ale hlasia burky a prsat .. tak neviem ...a este nam neprisiel ani ten sportovy kocik 😅 takze asi cez vikend 😅 snad 🙂 a neboj sa ked Simonka kopka aj Petko tak kopkal ku koncu viac a viac aj som to tu spominala ze ma strasne potom uz aj pupok bolel 😝 vsetko je v poriadku 😉 😵

anebojte zachvilku budete kocikovat a potom sa budete cudovat ako ja dnes 😀 nas Petko totiz uz bude mat na buducu nedelu 3 mesiace !!! kokso ako to uteka 🙂 😵

bejca
7. máj 2008

a ozaj Vanilka dakujeme za boztek rano odovzdame lebo Petusko uz spinka 😀 😀

Anika Vladka tu spominala ze ma neviem niecoho moc tak nestiha nas prist kuk ... dufam ze na tom koznom dobre pochodili 😉

no a my co sme dostali od tejto novej koznej ten kortikoidny krem tak vcera po kupani , dnes rano a teraz vecer po kupani som ho natrela a ma to uplne uzasne 😀 konecne ma zahojenu tu kozicku sa tesim .. v pondelok ideme na kontrolu a dufam ze nam uz da normalne kremiky 😉

lubii
7. máj 2008

Ahojte 🙂
Pizza, tak už to asi bude, keď máš tie bolesti 😉 Držíme ti palce a my už sa tešíme na bábätko 😉
Dnes som bola na jednom stretnutí mamičiek ktoré robia BKM - bezplienková komunikačná metóda. Boli tam asi 4 také detičky ako Samko a asi 3 ešte menšie. Také boli zlatučké, tie naše sa okukávali, ohmatkávali, hrajkali sa, žiadne neplačkalo, papkali, cikali do nočníčkov. Niektoré tam boli také, že majú 2-3 pocikané plienky za deň 😅 , to my sme pri nich amatéri 😀
Vanilka, aj ty sa drž a oddychuj
A pozdravujem všetky naše detičky. A fakt tu Vladka dlho nebola a o Ajke ani nehovorím ☹

annika
8. máj 2008

Pekné ráno mamičkám a detičkám a kinderkám!!!!
Dnes ideme na piknik k Dunaju, poobede sa teším!!!!!! Konečne nejaký program iný!!! Len aby to počasie vydržalo!
Lubi, ty si aká aktívna, u nás niečo také nexistuje, aspoň že o tom neviem. My ostávame pri plienkach asi....xixixixixi
Bejca, som rada, če sa máte už lepšie. Vidíš? Aj v Trnave sú dobrí lekári!
Pizza, Vanilka! Ešte som chcela včera napísať vám niečo, ale Robko sa zobudil medzitým. No a to, že aj my sme s Vladkou vtedy pred pol rokom závideli Mime a Elle,no v dobrom len, že už majú bábetká pri sebe a že už kočíkujú s nimi... Aj Bejca a Ajka sa tak cítili určite pri nás. Aj Vám bude niekto raz určite v dobrom závidieť, že ste už po pôrode, nebojte sa!
Ja som sa toho pôrodu sa až tak veľmi nebála, viac z toho vynosenia malého, že či to zvládnem a tak. A vidíte, zvládla som to a bola som zdravšia, než teraz. Nemala som alergie, hemoroidy a cítila som sa fit. No teraz... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

mima07
8. máj 2008

dobre ranko 😉
annika uz bude viac slniecka vsetky budeme fit viac pohybu uvidis ake z nas budu mladice 😀

bejca
8. máj 2008

dobre ranecko mladeznicky 😀 😀 😀 som spravne v teme kde su same mlade , krasne , usmiate a super maminky 😉 😵 dufam ze hej 😀

Anika no vies ten krem kortikoidny to je hormonalny 😖 takze ten musel zabrat ..ale som rada ze to nema take - ako ked sa obaris do ziveho a tecie ti z toho taka cira tekutinka- cize mokva 😝 chudiatko moje ☹ - teraz to uz ma uzasne krasne zahojene -ale uistila ma ze za 20 rokov pouzivania toho kremu neboli zistene ziadne vedlajsie ucinky ... no tak dufam 😅 ale nenatieram ho celeho len miesta kde to ma bolave a dufam ze v pondelok mu da normalne nejake kremiky na premastovanie a dufam ze mu uz bude len dobre 😀 a je to taka stara pani doki a ze robila aj na detskom koznom primarku tu v TT 😅 ma tusim ale 65 rokov 😉 a bola zlata aj si ho popestovala aj snim kecala 😀 no taka podarena bola 😵 tak dufam ze uz nam bude len lepsie a lepsie 😉 a co sa hemeroidov tyka nemas nic na to ?? lebo ja pouzivam cipky PROCTO - GLYVENOL a vrelo odporucam - stoja okolo 180,- v lekarni je to na 5 dni 2xdenne ale ja si davam prve dva dni rano a vecer a potom uz len vecer a som strasne spokojna 😉 a daju sa aj predpisat ale neviem kolko sa doplaca .. tak skus za pokus to stoji 😉

Mima dufam ze mas pravdu 😉 ze nam bude len lepsie 😵

lubii
8. máj 2008

Dobré ránko 🙂
U nás je škaredo ☹ . My dnes čakáme návštevu, majú prísť švagrovci z BA. Malého nevideli už asi od novembra.
A krtko mi rozryl celú moju krvopotne urobenú hriadku 😠 , teraz som sa kukla z okna. Hnusák jeden.

pizzamati
8. máj 2008

Ahojte dievčatá.

My zas tak preventívne sa hlásime stále 2v1. Bolesti mám stale ale také že sa daju vydražať, nie su pravidelné su len také ako pri menštruácii. Inak mi nič neni. 😀 poobede pojdeme na prechádzku možno to pomože, alebo že by sme počkali až do pondelka na vyvolávačku? No neviem uvidíme. 😀

U nás je krásne počasie, len trošku fuk VETRIK. 😀

Beji sme radi že Petkovi je lepšie určite si už trošku kludnejšia. Uvidíš už bude len lepšie.
Anika príjemný piknik.
Lubi ved nechj toho chudáka krtka chcel ti len pomocť. xixix 😀 😵
Ozaj a Ajka sa niekomu ozvala? Aj Vladka tu nebola dosť dlho. Dufam že su v poriadku, ked boli všetci povyhadzovaní. Držíme palčeky. 😲

pizzamati
9. máj 2008

Ahojte kde ste vštki. Nikde nikoho od včerajška no toto. 😢

My len že sme stále na tom rovnako a pridali sme zopár nových fotiek. 😵

vladkaz1
9. máj 2008

Ahojte kocky tak mi sa mame strasne mala je mi komplet vyhadzana mame alergiu na potraviny!! Nesmieme nic len mlieko a nemliecnu ryzovu kasu chuda a ja ties nic.
Poviem vam mame toho moc a nic nestíham .
Ja a Lucka sme na antibiotikách a máme aj maste ale nejako nam to nezabera.
Kocky nestíham vsetko precitat ale myslím na vás aj na drobcov caute!!!!!!

pizzamati
9. máj 2008

Ahoj Vladka. fajn že si sa ozvala, už sme mali o Vás strach. Dlho si tu nebola. Tak sa pekne držte a liečte budeme držať palce. 😀

vladkaz1
9. máj 2008

Pizza diki som rada ze som sa zastavila mam stres lebo sa bojím ze sa stoho mala nedostane mame to v strasnom stave vies?

vladkaz1
9. máj 2008

Aj ja držím palceky tebe nech ti to super dopadne !!! Už sa urcite nevies dockať 🙂

pizzamati
9. máj 2008

Vladka neboj isto jej ATB pomožu . To chce len trpezlivosť, viem že sa o nu bojíš to je normálne. 😒
No ano ja by som už chcela mať za tým ale ako vidíš nič sa nedeje. Už ma to štve, bojím sa aby malá bola v poriadku ked človek číta čo sa teraz stáva pri pôrodoch tak mi je zle. 😢 Ale musíme myslieť pozitívne. 😕
Držkajte sa. 😀

vladkaz1
9. máj 2008

No to ani teraz také veci nečítaj!!!Mne to robilo velmi zle 😝 .Neboj este vydrz týzden a budete spolu 😉 jaaaj tak sa tesim tusim by som zniesla druhe hehe.Dakujem za podporu no musime asi byt trpezlive.

pizzamati
9. máj 2008

Dík Vladka si milá. Ale čim bližšie som k pôrodu tak mám väčší strach. A pritom tie 2 pôrody neboli hrozné skor pohodové po príchode do nemocnice som do hodky porodila. A teraz? 😲 Mám hruzu s vyvolávačiek isto to bude dlhšie trvať no čo už? musime vydržať. 😀 A čo tvoj manžel? tiež je vysypaný? či len vy 2 baby? 😢

vladkaz1
9. máj 2008

Aj muz len on to ma na prstoch ,ale mi vsade,hlavne s vnutornych stran rúk velmi to svrbí 😝 .
Moja pekna viem ta pochopit to sa este drzís dobre ja som inak stresovala hehe opítaj sa bab tie mali zomna soky 😀

vladkaz1
9. máj 2008

musim ist ideme domov tak budem na vás myslieť dat hned vediet a foto hlavne!!!!Tesim sa pa

annika
9. máj 2008

Ahojte!
Vladka, je mi ľúto, moja, ale ako Pizza píše, musíš myslieť pozitívne a bude o.k. A čo ste zjedli, že máte alergiu na potraviny???
Pizza, aj ty kľud, malej je dobre v brušku, ona vie kedy von....
No, my sme sa včera vypiknikovali, bolo super, ale sme boli hototví z toho ničnerobenia a len jedenia. Mali tam gulášik kotlíkový a pečenú rybu. Tak ja som sa najedla z tých rýb, že až ...
Aj sme šli začlnkovať si, no deťom sa to páčilo velmi. Aj mne, že som bola vonku pri Dunaji.. A ani komáre sme tam nemali ešte!Spali sme ako dudkovia všetci v noci...
Aj sme zaspali ráno, manžel s malou išiel na kontrolu do Bratislavy a veru šup šup rýchlo všetko naraz, lebo aj Robko sa zobudil medzitým a bol hladný ako čert, tak plakal a ja som nervôzna, ako neviem čo, som vybuchla aj na manžela. Krava jedna prostá... No, nič, teraz už som v pohode... 😖 😖 😖

annika
9. máj 2008

Vladka, a nedostala si nejakú tabletku na to svrbeniu? Zirtec alebo Zodak, alebo claritin???? Tie sú všetky na alergiu proti svrbeniu!

vanilka32
9. máj 2008

ahoj pizza, akoto ze este stale nic ked uz si mala bolesti v podbrusku a v chrbte? hmm...v pondelok ides na vyvolavacku? tak si tusim pisala...

Vladka to sa ale deju veci u vas, drzte sa s Luckou!! Chuda male. Skore uzdravenie!!

annika
9. máj 2008

Pizza, mne vyvolávali pôrod tiež. Najprv s infúzkou, ale aj tie kontrakcie sa stratili, ktoré som mala dovtedy, na druhý deň som dostala tabletku do pošvy. S vyvolávaním je to rýchlejšie, ale aj bolestivejšie. Ale hlavne rýchlo to mať za sebou, ne???? Ja som to brala takto. 😀 😀 😀 😀

bejca
9. máj 2008

ahojte 😀

Vladka drzime palceky a neboj bude lepsie 😉 aj Petko uz je lepsie a hned je aj mne lepsie 😎

Pizza drzim palceky a myslim na teba neboj sa vyvolavaciek aj mne vyvolavali a v poho 😉 😵 ale ja to neviem zasa posudit z normalnym porodom bez vyvolavacky 😅 a pekne fotecky 😵

Anika super ze sa vam piknik vydaril 😉

Vanilka a ty ako ??doma vsetko oki ?? uz si si zvykla 😀

my sa mame oki 😉 nebudem sa rozpisovat lebo aj tak to necitate xixixixi

vanilka32
9. máj 2008

beji, doma mi je uuuplne najsamlepsie, toto je fajn obdobie, bez starosti, plat bezi, a staram sa iba o seba a o domacnost skoda ze sa to coskoro pominie 😀

a ja nahodou citam vsetko, len tazko sa mi vyjadruje k tomu ze mate problemy s babatkami kedze ja som to este nezazila, ale robim si poznamky. Teraz riesim taku dilemu, kupit cumlik, nekupit cumlik, a z akeho materialu? latex, silikon, kaucuk?? poradte maminky 🙂

annika
9. máj 2008

Bejca, aj ja čítam ako divá, len písať neviem s Robkom na ruke. Aj on chce a furt mi niečo zapne alebo vypne, alebo modem vytiahne... 😝 😝 😝 😝
Vanilka aj ja som pokúpila všelijaké cumlíky aj cumíky aj dudlííky . Ale Robko chcel len ten obyčajný zo silikonu. Ten okrúhly od MAM. Aj cenovo je dobrý.
Bejca dík za tip ohladne hemoroidov. Vyskúšame... Ale keď sa mi podarí dostať sa na gastroenteorológiu pondelok.... 😠 😠 😠 , tak to bude riešiť dokina.

pizzamati
9. máj 2008

Beji ale my čitame všetko čo píšeš naozaj. 😀 Ved aj dnes ked som sem ráno prišla a tu nikoho ani ty ani Anika tak už som sa zlakla čo je s vami ved vy 2 ste tu vždy prvé, xixi, ale potom som si spomenula že si asi išla s Peťkom ku kožnej. 😵 Som rada že sa má lepšie. 😀 /Posielame pusinku na čelíčko. 😲

Vanilka aj ja som kupila cumlíky mam, uvidíme či ich bude chcieť ja ho beriem aj do pôrodnice, lebo ked sa mi narodila Maťka tak som nemala hned mlieko a tak mi mi bodol dudel a nemala som, tak teraz si ho radšej beriem. 😀

Dievčatá dnes som sa uplne pripravila na porod, vyčistila som sa xixi dala som si čipku, oholila som sa a stále nič. 😅 No ale už to hádam nebude dlho trvať. 😀

annika
9. máj 2008

Juj, to holenie mi ani nespomínaj, Pizza! Mňa holil vtedy manžel a spieval pri tom tú pesničku Figaroooooo.... No to bol horor vtedy.... 😀 😀 😀 Pamätáš sa Vladka ako sme sa smiali vtedy. Vladku holil tiež manžel, ale s hnevom, lebo žiarlil na doktora, že na čo to tam oholiť pre neho????xixixixixi

lubii
9. máj 2008

Dobrá téma 😀

lubii
9. máj 2008

Nám chutí silikónový cumel, ten krivý 😉