Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
26. okt 2008

agi vraj je dobry zazvor ale neviem ako sa to praktizuje mozno tu na koniku je taka tema skus kuknut
moja mama ked ma cakala tak zvracala celych 9 mesiacov a nic jej nepomohlo ☹

annika
27. okt 2008

Ahoj Agi! Lieky sú všelijaké, ale počas tehu nesmú. Asi ti v tom neporadím. ☹ ☹ ☹ Ja som pila trošku coca coly a keksíky. To mi pomohlo trošku. 😒
No,, my sme mali fakt nekonečný víkend.... Včera som si myslela, že ikdy v živote už nebude 9 hodín...A noc....no katastrofa tiež, po dvoch hodinách sa budil malý a ja som nevedela, či je hladný, či len smädný...Nakoniec papal dvakrát ale mrvil sa potom ešte dobrú polhodinku... 😖 A ja dnes idem okná umývať...

bejca
27. okt 2008

ahojte 🙂

Nika gratulujem kamoske 😉

Agi vobec ti neviem poradit ale ako Mima pise skus popatrat niekde tu v teme a ak nic nenajdes tak kludne zaloz novu temu 😉 a teda bratovi srdecna gratulacia a zelam aby sa polavilo a prestala svagrina vracat 🙂 to ja som mohla zjest vsetko 😅

Anika no teda blba noc 😅 a okna uz k vianociam ??? mne sa este nechce 😅 🙂

a my uz dve noci spinkame dobre klop klop budime sa okolo polnoci a potom az nadranom 😉 tak sa tesim 🙂

azuzi
27. okt 2008

Ahojte kocky, Agi spominala si ze ked tvoja svagrina bola v nemocnici tak sa to ukludnilo, myslim si ze dost bude asi pomahat klud a nestresovat sa - aj ked to nie je lahke ale asi sa dat na PN.
Annika no ja som zvedava ktore okna mam umyt, ci na nasom byte kde uz momentalne nebyvame, ci v dome u mamy alebo na nasom novom dome - alebo nebodaj vsetky 😨 😨
Bejca, tak nas Martinko tiez uz bol hore o svrtej a nejako velmi uz potom nespal az teraz 😀 😀 .
Budem musiet teraz chodit skoro spat.
V sobotu sme boli znovu s nasim bratrancom o 20 dni mladsom - ale este stale riadne vidno rozdiel, Lukasko este nedrzal ani hlavicku ked som ho mala na rukach a aj nas je oproti nemu taky valibucek. 😀 😀 .

mima07
27. okt 2008

dobre ranko
annika neumyvaj bude prsat este to privolas 😀 u nas sa ukazuje pekne snad to vydrzi

annika
27. okt 2008

U nás svieti slniečko ešte a okná na obývačke mám už hotové.. 😀 😀 😀 Len pekne pomaličky to robím, Robka mám pod nohami furt, 15 minút sa trápil vysávačom...xixixixix Ale naučil sa ho zapnúť a vypnúť nakoniec.No aj zo zástrčky mi vytiahol nech už neupratujem tolko...xixixixxi 😀 😀 😀 😀

lubii
27. okt 2008

Ahojte,dievčatá, nebuďte také aktívne,mne sa nechce umývať okná 😝 😝 😝 .Ja asi až na jar 😉 Ja som včera rýľovala moju minizáhradku a ešte mi chýba 1/3, ale radšej budem rýľovať, akoumývať okná 😉

nika07
27. okt 2008

Ahojte,

lubii, mne sa nechce ani jedno ani druhé, som strašne lenivá 😢

azuzi
27. okt 2008

Tak my sme dnes boli na klbiky a mame to v poriadku a uz tam nemusime ist.
Zajtra idem teda do toho Krakowa na tri dni, beriem Martinka a mamu. Tak sa ozvem az potom. 🙂 🙂 .

bejca
27. okt 2008

Azuzi super 😵 tesime sa 🙂 a pekny vylet 😉

annika
28. okt 2008

No bacha! Tie okná mi ostali ešte z leta!!!Tie záclony sú tak vysoko, že to vie len mažel sundať dole, tak som čakala, kým na to bude mať čas...xixixixixi
A viete kde idem dnes??? Juj, mám lístok na chippandales show v Bratislave v PKO o ôsmej večer!!! Psssst, dostala som to od manžela, ale idem s kamoškami...

mima07
28. okt 2008

dobre ranko
annika si to uzi a zajtra podaj hlasenie ake to bolo 😉
tak my sme dosiahli vyssi level pc gramotnosti totiz alex zacal vypinat pc nohou 😲 😀

vladkaz1
28. okt 2008

Anni tak sa super zabav micka 😀 😉 no ja cakam kým sa Lucka zobudí, dnes nam burali kupelku strop nas vytopili hajzli susedia a tiekla trupka vsade bordel som sa na to vykaslala isla som prec 😝 😀

mima07
28. okt 2008

vladka to na novom hned bola zla trupka? 😲 😠

nika07
28. okt 2008

vladi no to poteší 😠 ,

annika ten tvoj chlap sa nezdá 😀

lubii
28. okt 2008

Annika 😵 ,tak nám zajtra napíš zážitky 😉

My ideme zajtra do Ba 😉

annika
29. okt 2008

No, čaute, baby! Tak som doma, skončilo sa to o jedenástej a o polnoci som už bola doma... A aké to bolo?Atmosféra super, až do prestávky... Neviem prečo museli dať prestávku???
Ale, Baby, sme sedeli v 13. rade, takže sme videli VŠETKOOO!!!!! ale len zo zadu... 😠 😠 😠 😠 😠
A dokonca nám skočil do lona jeden, ale tak rýchlo sa to odohralo, že kým sme sa spamätali, už bol preč... 😖
Dobre sme sa bavili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
29. okt 2008

pekné ránko prajem,

takže annika hovoríš že to stálo zato 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
29. okt 2008

no, nebol to umelecký zážitok, ale to som ani nečakala. na uvolnenie to bolo super....

bejca
29. okt 2008

ahojte.

Anika tak si sa zabavila super 😵

Lubi pekny vylet - keby som bola z BAtak hodime stretko 😉

annika
29. okt 2008

A keď si poviem, že pred rokom v takomto čase v stredu som už rodila.... Tak 😲 😲 😲 😲 Bola to streda o 13:04, že sa malý narodil...

vladkaz1
29. okt 2008

AnnikaTak predbezne Robkovi prajem s celeho mojho srdiecka hlavne vela zdravicka a nech ti rasrie do krasy ,ale je fesak 😉
No kocky nova trubka tiekla ja som taka unavena ako hovado len padnem a spim 😝

vladkaz1
29. okt 2008

rastie Annika 😉

annika
29. okt 2008

díky Vladka!!! 😉 A oddýchni si moja, spi,keď malá spí.... 🙂 🙂 🙂 Asi aj ja idem, teraz zaspal malý...

vladkaz1
29. okt 2008

Anni neni zac idem uz domov som u nasich takze nazdarek 😉

neyne
29. okt 2008

Ahojte babenky,

mala som tolko toho na hlave, ze som sa az teraz dostala k Vam... poplach, ktory naznacoval, ze budeme mat babo, ostal len poplachom... vsetko sa akosi rutilo na moju hlavu, terminy v praci, do toho ochorel mensi drobec, potom mama, skuska na hlave... no radost... a k tomu ked meskaju dnicky, zacina si clovek nahovarat tehotenske priznaky a dalsia starost prichadza akosi sama... este v ten den, ked som Vam pisala, som si urobila test a bol negativny... ani neviete ako som sa potesila... casto premyslame s manzelom, ze by sme este jedneho drobca zvladli... druhy drobec sa nam narodil po 6 rokoch a teraz by to bolo opat po 6 rokoch... no chceli by sme v plnej miere zabezpecit tych dvoch... mozno raz... opat sa ozvem 🙂 s tehotenskym preukazom pri PC 🙂... dakujem Vam velmi krasne za podporu... ste ozaj zlate... a ozaj, aby som nezabudla, cely ten stres mi dopomohol ku A-cku zo skusky 🙂.... babenky, tak sa majte krasne... dufam, ze tu opat coskoro zabludim...

nika07
29. okt 2008

neyna, gratulujem ku A zo skušky, a prídi nas pozrieť aj ked nie si tehu 😉

mima07
29. okt 2008

tak uz mam darceky pre alexa
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
este mam klavir a snad mu syn donesie takeho handroveho panaka a bude vybavene iba ak by som nieco super videla tak kupim aj tak ma plno hraciek tak aby som nemusela spavat vonku ked sa sem nezmestim 😀

bejca
30. okt 2008

ahojte 🙂

Neyne gratulujeme k skuske 😉 a teda budeme sa tesit ak prides ako tehu ale aj ked si neni tehu tak mozes s nami si pisat 🙂

Mima super hracky 😵 a aj my uz mame hojdacie oslika doma a je uzasny 😀

mima07
30. okt 2008

bei a kde si ho kupila?