Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
29. nov 2008

Ahojte,
som sa dlho neozvala, mali sme abo teda ešte máme doma všetci črevnú chrípku, no hruza,

Annika tvoj muž už kupuje vianočné darčeky, aku značku, aj môj chce taký veľky, my máme teraz tuším 102, aj to je dosť, ale do novej obyvačky bude pasovať, len kto nám ho kúpi 😀

príjemnú zábavu na plese, už začína sezona 😔

bejca
29. nov 2008

Anika no teda pekne velky TV 🙂 😨 a na aky ples idete ????

Nika skore uzdravenie 😵

vladkaz1
30. nov 2008

Ahojte no Anni gratulujeme k telke aj moj tatko si teraz doprial 106 chichi a moj ma uz namotava 😀 . ale ja som zakazala mame teraz prednejsie veci xixi.
No mi sme vsetci soplaví.
Niekto sa ma tu pital akeho mam doc. vola sa Kovacic.
Aj ja by som isla niekde pozurovat Annika juj zabal ma so sebou hehe 😀

annika
30. nov 2008

Bejca, bol to ples motorkárov, boli sme cca. 120-ti, kulturný dom bol skoro malý... 😀 😀 😀 Ale sme tancovali všade, aj na chodbe... O štvtej som išla spať, ale Robko ma budil o pol siedmej a odvtedy som "hore" Ale už len fyzicky....xixixixi Zajtra potom hodím sme fotky...Vladka včera si sa mala ozvať, zobrala by som aj teba!!!
Nika Samsung je to a teraz mali u nás v novootvorenom obchode super akciu, tak manžel neváhal a skočil do toho... Robko je najlepší, vždy, keď sa zobudí a ide do obývačky, tak vykríkne, že fúúúúúú!!!! A pozerá na telku, postaví sa vedla neho a je malý pri tom ako trpaslík...xixixixixi
Vladka, Nka uzdravte sa čím najskôr, aj ja sa vyspím dúfam raz v živote...

majulienka2004
30. nov 2008

ahojte baby.Som tu nova. Cakam babo a rada by som si dala urobit 3D/4D ultrazvuk v kosiciach neviete mi poradit kam by som mala ist? Co ten dr.Urdzik ako je na tom s cenami?

nika07
30. nov 2008

vladka ja som sa pýtala,
Annika super voľba aj my chceme Samsung, dobrá cena super kvalita, ja by som chcela s takým mahagonovým nádychom 😀

nika07
30. nov 2008

majulienka vitaj medzi nami

lubii
30. nov 2008

Ahojte 😉
Annika 😀 ,to ste sa dobre zabávali 😉 . Ja som nebola na plese už straaaaašne dlho. Môjmumužovi sa nechce a mne vlastne tiež nie 😉
O takom veľkom televízore tiež básni už niekoľko rokov a čím ďalej,tým viac, tak to už asi dlho neobhájim,že nám stačí ten,čo máme 😖

Majulienka, vitaj. Ja som z KE, ale ja som nikdy neuvažovala o 3D, takže ti v tomto neporadím. Ja som toho názoru, že čím menej ultrazvukov v tehotenstve, tým lepšie. Asi by som o tom uvažovala len vtedy, ak by bolo podozrenie na nejakú vrodenú vadu.

annika
1. dec 2008

Ahojte!
Majulienka, vitaj! Ja som z druhej konci Slovenska, asi ani ja ti neporadím. Ja som bola na 3D, aj máme zábery o tom, u nás manžel bol taký zvedavý na malého, preto sme šli...
Lubi, aj tvoj mangel vie rečniť potom o tej telke... No, môj pozeral telky už dva roky. Keď SA ná pokazila dvakrát ten, čo sme mali, tak on hneď utekal do obchodu nájsť si náhradu. Ja som radšej zavolala opravárovi, prišiel, opravil a manžel bol zmrazený... No ale teraz som o tom nevedela ja... 😒 😒 😒 😒

petrzalkaa
1. dec 2008

Ahojte žienky, dlho som váhala napísať do tejto témy, tiež mi ide na 36 a snažíme sa o bábo už vyše roka, milý je ok, ja som dobrala 1krát clostilbegyt...

Mám však problém tom, že mama /je detská sestra/ a ma stále straší, že staršie ženy môžu mať postihnuté deti, že je to riziko a nerozumné mať v takomto veku bábo. Vplýva to na mna strašne negatívne a mám strach, ako to všetko dopadne....

Aký máte na to názor? je to veľké riziko?
Dakujem za odpovede a držím všetkým starším snažilkám a tehulkám,nech majú krásne zdravé detičky!!!!!

azuzi
1. dec 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pozdravujem, som sa tu styri dni neukazala, som vypratavala nas byt - komplet vsetky veci okrem nabytku, bola to hrozna fuska co sa nam podarilo za tych 15 rokov v tom byte nazhromazdit 😀 😀 . Teraz mame veci na dvoch miestach aj v dome na povale a nieco u nasich. Skoncila som len vcera vecer a dnes som uz musela ist do domu lebo nam zacinaju robit kupelne.
Martinko sa ma zatial dobre ideme sa este ukazat k nasej doktorke, v piatok sa mi sama ozvala, a dohodli sme sa ze sa este prideme ukazat a aj ma trochu vyplasila, ze sa aj moze este nieco prejavit, ale Martinkovi evidentne nic nie stale chce stat a trochu chodit, kade chodime tak sa na vsetkych usmieva, papa velmi dobre. 😀 😀
Annika a ako sa Vam pozera na novy televizor 🙂 🙂
Vladka a Nika prajem skore uzdravenie.

azuzi
1. dec 2008

Petrzelka nesmies sa bat a hlavne treba mysliet pozitivne, neber ohlad na mamu. Ja som mala jednu zlu skusenost pred tromi rokmi a aj napriek tomu som sa rozhodla mat este dieta a to som uz verila ze vsetko musi dobre dopadnut. Mama sa tiez cudovala ze v takomto veku chcem mat dieta a teraz sa vsetci vytesuju.

bejca
1. dec 2008

Anika no teda vas bolo na plese 😕 a super ze ste sa zabavili treba obcas vypnut 😉

Majulienka vitaj 😉

Lubii ani my nechodime 😅 ja by som aj isla ale muzika to moc eeeeeee nemusi plesat 🙄 ale uz akosi ani mna to nebere asi vekom 😝 😵

Petrzalkaa vitaj aj ty medzi nami 🙂 ja mam syna ma 9 mesiacov a ked som rodila mala som 37 rokov 🙂 a nikdy ma nenapadlo ze by mohol mat nejaky problem aj ked jasne ze doki ma upozornila ze byvaju taketo deformacie ale skor to byva ak nieco je asi aj v rodine si myslim 😅 a isla som na amniocentezu a ta potvrdila ze bude babatko zdravucke a ze je to chlapec 😀 a ak ta to povzbudi tak ja sa snazim hned aj o druhe 😀 lebo to chcem " stihnut " 😀 do 40-tky 😵 drzim ti palceky a na take " somariny " ani len nemysli a tes sa na miminko krsne malinke milucke na spapanie 😀 cmuky cmuk 🙂

Azuzi super tak uz mas o starost menej 🙂

a aj moj muz by rad taky velky TV ale akosi zatial odolavam 😅 🙂 😉

annika
2. dec 2008

Ahjte!
Bejca, takže snažilkovanie,čo? DSržíme palčeky!!!
Azuzi, veru z toho všeičoho máme aj my dosť na povale, ani nevieme už čo.... 😖
Na telku pozerám z ďaleka alebo zapnem tú menšiu obrazovku 4:3... 😉 😉 😉 Ja si na to asi nikdy nezvyknem...
Dcérky dnes sú na exkurzii, išli do Buapešti na výstavu toho ľudského tela, Body´s sa to volá, vrátia sa až večer okolo desiatej. Manžel zas dovolenkuje a ja dnes sa chystám gyndošovi...to je teda program,čo???

janka_fr
2. dec 2008

Ahojte kocky

Vcera sme sa vratili z dovolenky ale nestihala som ist na net, lebo mame doma riadny binec. Dovolenka bola super, 5 hodin lietadlom maly zvladol paradne.Stale sa clapkal v mori a v bazene.Stale sa tahal do vody.Ten tyzden pred svadbou ked tu mal Jullian bratranca tak sa pekne rozchodil. Boli strasne zlati,Jullian chytil Dominika za tricko a tak isli spolu. Teraz uz krasne chodi aj sa vie uz otocit ze nejde len rovno. Zubky este stale nemame.Nejako nie a nie vyjst. Do Senegalu sa chceme vratit o rok ale aj s nasimi aby nam maleho postrazili a aby sme si mohli spravit par exkurzii.Jullian a ani Franck nie su postipani takze super, za to ja som dostipana riiadne. Foto zo svadby a z dovolenky este nie je v pc, takze hned ako to bude hodim to na net.

nika07
2. dec 2008

Janka vitaj, a ešte raz všetko naj, naj, naj.

Julianko šikovníček, väčšinou deti začnu nejaku činnosť na podnet niekoho a niečoho, a je super to sledovať.
Ja som dnes uplne hotová začala som dezinfikovať byt, po tej našej chorobe, len pri malej to ide pomaly, ale aspoň kaž dý deň niečo, zaroveň budem mať upratané na vianoce.

bejca
2. dec 2008

Janka uz sa tesime a som rada ze ste uz doma 😵 a este raz srdecna gratulacia a sikovnickovi Juliankovi cmuky cmuk 🙂 a ani my este nemame zubky von len tie dva stale 😅 ale spime srasne 😝 😅

bejca
3. dec 2008

dobre ranko 🙂

nieco na rano 😉

jedna kamoska ma dve deti, minuly rok boli na lieceni. Kamoska bola v kupelni, cesala si vlasy a vsetky vlasy co nasla na kefe hodila do wc, vycurala sa, a uz tam dobehol jej 5 rocny syn, ze ide curat. Tak nesplachla, maly si dvihol misu, kuka do wc / videl tam toaletny papier a vlasy/ dobehol za mamou a hovori jej: "Maminka, tebe asi odpadla susula!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
3. dec 2008

beji tak to bolo suprové 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
3. dec 2008

Bejca 😉

lubii
3. dec 2008

Srandičky, srandičky 😀 😀 😀

bejca
4. dec 2008

dobre ranko 🙂

aspon ste sa zasmiali ked nic ine 😀

lubii
4. dec 2008

Tak som už doplietla kuklu, teraz robím rukavičky 😉 . Kuk v albume.

annika
4. dec 2008

Lubi, šikulka si. Pamätám sa, keď dcérky moje mali 2_3 roky, tak mali niečo podobného a boli super, nepotrebovali sme šál, len som stiahla na hlavičku tú kuklu a sme šli...

bejca
4. dec 2008

Lubi ty si ina sikulka 😵 super 🙂

ja som dnes happy 🙂 mali sme stretko na trhoch tak sa tesim a bolo mi uplne uzasne 😵

ak chcet e tak kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/VianoNStre...

annika
5. dec 2008

Bolo vám tam veselo, ako vidím, Bejca!
Ja som dnes bola v meste, ale tam žiadna predvianočná atmosféra nie je... 😠 😠 😠 Ani trhy, ani nič.... So z toho trošku smutná, lebo ani ja nemám predvian. náladu... Aj priedušky ma bolia už štvrtý deň, ja neviem čo je to za chorobu, veď nič iné ma nebolí, ani hrdlo, ani nádchu nemám, ani teplotu, len kašlem...Nemáte nejaký dobrý babský recept na to? Ja som už vyskúšala med, kačaciu masť na noc, aj Calcium pijem ale nezlepší sa to... 😝 😝 😝 😝

janka_fr
5. dec 2008

Ahojte,

Beji teda take chute si mi narobila, ze langos 😅 ....Zavidim tie stretka.Nam sa to uz krati a letime zase.Takze dufam ze dame stretko aj my.
Neviem ci ste na facebooku ale pridala som tam fotky zo svadby a aj zo Senegalu tak si ich tam mozte mrknut.Je to tam dobre ze clovek nemusi stale zmensovat fotky a daju sa tam dat aj videa.

Annika bohuzial ziadny babsky liek ti neporadim (poznam len jeden-vyvat z babskeho ucha zo Saxany) 😀 😀 ..
Prajem ti aby to cim skor preslo. Tu u nas v meste je uz krasna vianocna vyzdoba aj trhy su tu ale v Ba trhy su take zivsie.

bejca
5. dec 2008

jupiiiiiiiiiiiiiiiii super Mikulas 😵 tesim sa maly bol happy a super sa tesil a hral 😀 ak chcete kuk par fotto 😉

Janka daj aj do albumu nejake fotecky alebo daj link 🙂

mima07
7. dec 2008

cauko kočky
ja len na skok lebo zajtra a v utorok nam este nejde elektrika menia elektricke stlpy uz som z toho na nervy 😠
my sme boli na mikulasa v skolke ale alex mal v pazi videl hracky a hlavne kociky tak uz tam jazdil jak o zivot 😀 doma som mu este ani nedavala on zatial sladkosti nejedol tak vlastne dostal auto ale to mu dali v tej skolke v takeju peknej topanocke som mu to nachystala a on sa ani dovnutra nepozrel
popozerala som nove fotky krasne ako vzdy
janka daj nejake fotky aj sem nech sa mozme pokochat

janka_fr
7. dec 2008

Ahojte

ano dam len ich pozmensujem alebo ich skusim dat na picasa ale to si musim nainstalovat lebo na mojom novom laptope to este nemam nainstalovane. To co mam na facebooku tak som skusala link ale kto tam nie je prihlaseny tak si to nemoze pozriet lebo to chce prihlasenie. Zajtra si nainstalujem picasa a hned tam hodim aj foto.
No a v sobotu uz letime na SVK 🙂 🙂 🙂