Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
13. dec 2008

pekný večeeeeeeeeeeeeeeeer babulky, idem na skok, ako sa máte,

LUCINKE prajeme veľa šťastíčka, zdravíčka ,šťastný usmev na tváričkách, posielame 😵 😵 😵 😵 bošteky

beji, Vladi dufam, že ten pondelok výjde, teším sa

lubii
13. dec 2008

Annika,všetko najlepšie k narodkám 😉 ,aj dcére.Vy ste sa narodili v jeden deň???

A pripájam sa k Azuzi, Trnava je ďaleko ☹ ☹ ☹

nika07
13. dec 2008

jej annika obom všetko naj, naj, naj. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

azuzi
13. dec 2008

Annika taktiez prajeme vsetko najlepsie k narodkam a aj Tvojej dcerke, a nie si vobec starsia tak to ja som este viec 😀 😀 .
Bejca tak ja byvam daleko 😀 😀

bejca
13. dec 2008

ozaj aj Lucke vsetko naj 🙂

inak moj brat by mal dnes 44 ☹ ach yo ☹ co uz ....

dnes sme boli plavat a ponarali sme sa uz az 3x 🙂

Nika aky pondelok ????? 😨 😅 😕

Lubi vids 😀 aj ty aj Azuzi byvate daleko 😀

mima07
13. dec 2008

cauko
vsetkym oslavencom len to najlepsie 😉
bei my s nikou sa v pondelok chystame na trhy do obeda tak si mozem skosit aj pre kablik 😉 teda ak nebude prsat

annika
14. dec 2008

Ďakujeme za gratulácie, veru skoro sme sa narodili jeden deň, ale Gabina už nevydržala tých 20 minút pred polnocou a preto ona 13-ého, ja 14-ého oslavujeme. Strelci obidve... 😉 😉 😉
Bejca, aj ja bývam ďaleko, v Trnave som ešte ani nebola... ☹ ALe Max máme aj u nás!!! 😉 A vyzerá takisto ako Váš!!! 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
14. dec 2008

Ahojte kocky tak pripajam sa ku gratulacii bolo super prisla som o pol 2 rano xixi.
Annika gratulujeme poisielam bostek a ja mam dnes narodky.
Na sterko sa tesim kocky velmi hodim ti Beji do Ip cislo na mna.

annika
14. dec 2008

No nie!!!! Fakt???? Vladka, ty robíš zo mňa blázna! Tiež máš narodky dnes aj ty???

annika
14. dec 2008

Tak všetko najnajanajnajnaj!!!! ti prajeme s Robkom a aj my ti posielame cmukycmuk!!!

vladkaz1
14. dec 2008

Nerobim som 14,12 narodena xixixi a to aj ty dnes? alebo dcerka?
🙂

annika
14. dec 2008

Ja dnes!!! Dcérka včera!!!

annika
14. dec 2008

Vidíš, aký je svet malý??? A strelci sú všade...xixixixi ČO novo??? Lucka? Ako sa má?
Robko má velikánsku hrču na čele, spadol včera a buchol si hlavu do dverí...On sa furt niekam ponáhla a uteká...

annika
14. dec 2008

Dala som pár fotiek do albumu "Lelkesovci2.", ale nestihla som všetky...

vladkaz1
14. dec 2008

no teda sa tesim Anni to je fakt len nahoda ako svina xi 🙂 mala sa ma fajn neposlucha je strasne zive dieta ale to je dobre nase male slniecko co robite? mam net cez wifi som sa pripojila tak mozeme kecat 😀

vladkaz1
14. dec 2008

Ani nadherne foto Dcerku mas uz aku slecnu velku 😉

bejca
14. dec 2008

Anika nadherne fotecky 😵

Vladka vsetko naj k narodeninam 🙂 a super si sa teda zabavila 🙂 cislo ulozim a poslem ti moje 😵

no tak neviem kde sa nam tula Janka 😵 ale ja stretko isto nemozem v pondelok a utorok 😅 streda alebo stvrtok je v pohode 😵 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

vladkaz1
14. dec 2008

aj jaaaaa stredu nie ,ale stvrtok mozem 🙂 Beji idem mrknut nove fotky

bejca
14. dec 2008

a kde mam cislo 😕 😅 ??? nemam od teba IP 😅

vladkaz1
14. dec 2008

Ty Beji ,ale Petko je uz riadny chlap! Je krasny 🙂 😉 A co ma udivuje ze sa vobec neboji ,Lucka ma uz respekt pred ludmi ,ale je skor taka straka co sa leskne neodola chi chi

vladkaz1
14. dec 2008

ved som ti poslala este vcera 😕 😅

vladkaz1
14. dec 2008

mas ho? poslala som 2krat
🙂

bejca
14. dec 2008

nemaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😨 posielas mi ho tu cez tu sipku ??????

bejca
14. dec 2008

ja som ti poslala IP tak mi na nu odpis 😉

bejca
14. dec 2008

a veru Petko je uz kus chlapa 😀 stale mi nejde do hlavy aky je uz velky 😅 rychlo to utieklo 😅 az mi je luto 😅 😵

vladkaz1
14. dec 2008

hm mi nieco hovor to mne sa ani verit nechce aka je dlha Lucka ked zaspi tak ju z muzom analizujeme ze ako vyrastla 😀

vladkaz1
14. dec 2008

hura mam to xixi

bejca
14. dec 2008

🙂 veru veru rastu nam drobcekovia 🙂 a tento rok bol pre mna uzasny najkrajsi v mojom zivote 🙂 priviest na svet maleho cloviecika co viac si moze clovek priat 😵 strasne ho milujem 😵

no idem haji 🙂 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

bejca
14. dec 2008

😀 😀 😀 😉 😉 😉 len mi povedz kam si predtym to cislo posielala 😀 😀

vladkaz1
14. dec 2008

ja som to asi nejako dodrb... hehe 😀