Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
13. jan 2009

Lubi dakujeme 🙂 a ako odhadujes velkost topanky 😅 lebo ja mam v tom zmatok 😝

vladkaz1
13. jan 2009

Ahojte krasavice!! 😀
Mi vsetko ok 🙂 doktorovi som vynadala ze tolko strachu pre nic a on mne ze potom som sa mala strachovat.
Inak som rozbehana vsetci sme boli cele sviatky chorý .
Som pribrata jak gula 5kg sama na seba som nasrata , ale ved dufajme ze to zhodim.
Beji gratulujeme k zubkom.... 😵
Lucke vyšli stolicky a teraz sa 2 dalsie tlacia je zla jak cert mali sme 4 dni 40 horucky a hnacky .
Brali jej moc ci nema zapal moc. ciest ale vsetko je ok takze nechapem s coho .
Aj doki povedala ze chora neni mozno so zúbkov .
Inak ma nic nebaví , len sa depkujem vsetko dokola varim perem upratujem ,este aj muz nerobi uz 4 dni koly plynu tak mam o starost viac len upratujem.
3 tyz bol doma a to je 4 uz mi leze na nervy 😀 len bordel vsade,aj ja by som si potrebovala oddýchnut a zrelaxovat. 😉

annika
13. jan 2009

Ahoj!!! Vladka! Konečne!!! Super dobré správy !!!
A LUcka už má vonku aj stoličky??Ktoré? Lebo ja pozerám do pusinky, ale len takú špicu vidím. Vidím!!!??? Hov...vidím, neukayuje mi malý ani bohovi, len cítim.

vladkaz1
13. jan 2009

no zadne ani Lucka si nechce nechat pozriet do pusky .Inak som v soku ako divno to rastie vysli jej uplne z boku dasna ja neviem nevyznám sa v tom xixi.Teraz sa jej tlacia v predu tie ocne... neni to divne ze to rastie ako sa im chce? a Lucka ma dost velke medzere medzi zubkami to sa jej este dotlaci k sebe? Anni a co vy nove?

lubii
13. jan 2009

Jéj Vladka, super, že ti to dobre dopadlo, teším sa.

Beji, jasom kúpila topánočky o číslo väčšie, ako má teraz

nika07
13. jan 2009

Super Vladi, som rada, že je všetko OK 😉 😉 😉 😉

jaj sorry pekný večer prajem,
tak my máme už so zubkamy dúfam na čas pokoj,
ani mna nič nebaví, vonku hnusná kosa, nikam sa mi nechce ísť,
ešteže začíname plávať,
dnes sme boli s mužom v saune a na masaži, jej bolo super, som si oddýchla a potom v čínskej reštike sa napapať 🙂

bejca
13. jan 2009

Vladka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 ani nevies aka som rada a teda doktora by som nakopala niekam 😠 ale aspon mas 100% istotu ze je vsetko tak ako ma 😵 cmuky cmuk 🙂 aj my sme mali horucky a tiez je zdravy a tak isto vraj len zo zubkov 🙂 a tiez gratulujeme k zubkom a drzime palce aby sa rychlo vydrali na svet a Lucinka bola zasa andelicek dobrucky 😵 a muza vyzen nech uz ide robit 😉 😀

Lubi dik 🙂 no ja som mu teraz kupila take u nas nad clenky ale nie kozusinove o dve cisla vacsie nakolko nosil este aj doma tie 18-tky 😅 a nikde som nemohla zohnat cizmicky a ked som mu dala pancuchy + ponozku tak su mu vcelku dobre - ma vyssi nart tak ani 19-tky akosi nemohol obut 😅 a este mi aj krci prsty ..ale snad ked zacne behat sam tak sa to uz trosku lepsie bude aj kupovat 😉 a tieto hadam vynosi aj na jar 😵

Nika kedy zacinate plavat ?? my od 17-teho druhy kurz uz ideme 🙂 sda tesim 😵

nika07
13. jan 2009

začal kurz dnes, ale som mala objednanú masáž, a som to nechcela rušiť, takže idem vo štvrtok

bejca
13. jan 2009

a to kam vy chodite ?? do tej kvapky ci inam ??? 😅 a ja by som masaz tiez brala 😀

nika07
13. jan 2009

do Senca do Aquaparku, ja to mám jedno či do TT alebo do SC

je to super, takto chodime s mužom už niekoľko rokov, 1x za mesiac, ked sa narodila Linda som si dala pár mesačnú pauzu, ale chýbalo mi to, je to super relax

bejca
13. jan 2009

ved hej ja viem ze to mas jedno 🙂 a kam chodis na masaze ??? daj tip 😵

azuzi
13. jan 2009

Pozdravujem Vladku a ja gratulujem k dobrym vysledkom.
A my zatial ziadne zubky.
Aj ja by som chcela ist s Martinkom nato plavanie, dufam, ze uz zajtra tam nezabudnem zavolat.
Dnes sme boli na dome a zase mame zamrznutu vodu ale teraz ani nevieme kde, lebo vodomer je nastastie cely, tak dufam ze sa len otepli a zacne tiect, boze teplo kde si. 😀 😀 😀 .

labradorik
13. jan 2009

baby viem ze to sem nepatri ale urite ste uz kazda boli na triple testoch tak ma zaujima ze ako dlho ste cakali na vysledky.moc dakujem

azuzi
13. jan 2009

Labradorik, ja si to uz ani presne nepamatam, ale do tyzdna by sa to malo dat. Drzim palce nech to dobre dopadne. 🙂 🙂

labradorik
13. jan 2009

azuzi
dakujem

bejca
13. jan 2009

tiez uz neviem presne 😅 ale neboj vsetko bude oki 😵 drzime palceky 😵

janka_fr
13. jan 2009

Ahojte

pekny vecer prajem , ja len na skok

Vladka super spravicka, som rada ze je vsetko v poriadku 🙂

annika
14. jan 2009

Ahojte! Labradorik, asi 10 dní, keď dobre viem. Ale ani ja sa už nepamätám.
Janka, neviem otvoriť toho Picassa, teraz máme notbook v servize a píšem na normálnom počítači a tam zas nemám nejaké extra programy. Ale určite ste krásnučkí na tých fotkách!!!!
Azuzi, veru aj u nás je zimmmaaaaaa!!! A tí Rusi mi už idú na nervy s tým plynom ako vymýšlajú!!!! Otvoria, zatvoria....Asi ideme na jeseň si dať urobiť krb.... Už to bolo v pláne , teraz je už aj motivácia na to... 😝 😝

nika07
14. jan 2009

pekné ľadové ránko prajem, u nás prší, sneží otras a ešte o aj mrzne, nikam sa nebude dať ísť 😝

Jani fotky musím stiahnuť do PC ale nemôžem nájsť kábel 😠 , chcem tam dať aktuálne

Annika ak môžeš krbom vykurovať celý dom tak je to OK 😉

bejca
14. jan 2009

ahojte 😵

aj u nas rano snezilo , teraz prsi 😝 a pritom je cca -5 😅 takze bude poladovica 😝 ach yo .... a ze poobede vencit ved spadnem 😨

trogir
14. jan 2009

Pekny den. Som tu prvy krat, chcela by som poprosit niektoru mamicku, alebo tehotnu o radu. Neplanovane som otehotnela v styridsiatke, minuly tyzden som absolvovala amniocentezu v Martine. Zatial vysetrenia len prebiehaju, down a razstep je vyluceny, ale doktor ma informoval, ze sa musi posielat vzorka do BA, aby sa vylucilo podozrenie na rastovu retardaciu. Na nete som nenasla ziadnu fundovanu informaciu. Mate niektora podobnú skusenost, alebo mi viete poradit? Priznam sa, ze ma to dost vysokovalo a neviem si predstavit dva tyzdne cakania, uz som v 20t .
Dakujem.

janka_fr
14. jan 2009

Ahojte

pijem kavicku a pojedam croasant🙂

Tak aj u nas prsi a vsetok sneh uz zliezol dole, este ze pred vcerom som stihla maleho vyfotit na snehu a aj ho natocit.V nasom regione je sneh velmi zriedkavo, mozno raz za 5 rokov.Tak aspon mame foto zo zasnezeneho mesta.

Beji davaj pozor ked budes vencit psa! My sme mali krasneho anglickeho chrta a teda braska pocuval na slovo, ale ja ked som ho isla vencit, tak to bolo skor opacne, on vencil mna 😀 Ja som na neho nevedela byt prisna a ked sa tak na mna pekne vzdy pozrel...

janka_fr
14. jan 2009

Ahoj Trogir, ja ti v tomto neporadim, pretoze ja som nerodila na SVK. Na vysledky som ale tiez cakala 3 tyzdne.
Aaaaaaaaa gratulujem 🙂

bejca
14. jan 2009

Trogir vitaj 🙂 ja som bola len na amnio a cakala som 3 tyzdne na vysledky a mala som ako tehu 36 rokov 🙂 neboj ak mas tieto testy oki tak aj vsetko ostatne bude v poho 🙂 drzime palceky 😵

Janka no tak nas Beny je pusteny na volno a mna musi posluchat 😀 😉 a nechcem si predsatvit ako si vencila 😀 no a ten sneh "sere" aj mna ...tak som sa tesila ze je trochu normalne pocasie zimne 😵 a teraz zacne prsat ..☹ no ale co uz 😅 a super ze si vystihla pocasie cakame na fotto 😵

trogir
14. jan 2009

Dakujem. Je tu mila spolocnost, uz nepracujem, sedim doma, tak zavitam castejsie. Urcite budem potrebovat poradit, syn ma uz 18, takze vela baby veci som zabudla a vela sa zmenilo.

mima07
14. jan 2009

cauko kočky
trogir vitaj medzi nami 😉 na amino sa caka 3 tyzdne to ti urobili iba take zrychlene ze vies nejake vysledky a neboj nic si nezabudla 😉 a konik je dobry na rady
tak u nas to vyzera tiez hrozne co sa pocasia tyka a to mam ist po obede do blavy ale ked sa to nezlepsi tak nikam nejdem

a vcera som vynervovala sama seba 😀 😀 este ked bolo teplejsie som si nastavila kurenie tak aby mi to okolo 13 do 16 vyplo a vcera skusam radiatori a takmer studene nadavam co to mame za kotol ked uz asi nejde plyn tak by mal nejako reagovat a to ja som si ho sama vypla 😀 😀 ale poviem vam aj mi lepilo lebo uz to bolo trocha citit ze tu mame chladnejsie

annika
14. jan 2009

Ahojte! Dnes sme nejak aktívne!!!! Super! Asi z toho blbého počasia!!! Aj ja som chcela ísť do mesta, no asi nikam nejdem...
Ahoj Trogir! Držíme palčeky, aby si mala tie výsledky dobré!!! Aj ja som bola na amc, tiež tri týždne čakania... ale aspoň sme sa dozvedeli pohlavie ako bonus! Neboj sa všetko bude o.k.
Mima, ty si ako Rusi! Raz zapneš, a potom si vypneš...No teda!!!

azuzi
14. jan 2009

Ahojte kocky, Annika ale ja si myslim ze teraz Rusi nie su problem ale Ukrajinci, ved Rusi ho zapli a na Ukrajine ho neposuvaju dalej, tak ak pisu pravdu a dnes rano ze vraj nas premier na Ukrajine nepochodil tak neviem, volajako sa mi to nepaci.
My teraz kurime drevom, plyn ani u nasich ani v novom dome nemame, ale ma to ovplyvni v praci, budem mat nizsi predaj a tym padom aj menej koruniek na nase dokoncovacky na dome a to ma stve 😠 😠 .
A ja si Mima myslim, ze ked je dom dobre utesneny tak sa urcite da vykurit aj krbom. 🙂 🙂 .
My mame kachlovu pec na dome a ta kuri ako najata, ked tam hadzeme jedno poleno za druhym. 😀 😀 .
Trogir nemysli na tie dalsie vsetky mozne rizika lebo by si sa z toho zblaznila. ☹ ☹ . To sa lahko hovori ale tazsie dodrzuje 🙂 🙂

nika07
14. jan 2009

Ahojte,
vitaj medzi nami Trogir, uvidíš všetko bude OK, mimčo bolo plánované 😉

nika07
14. jan 2009

bože ja som dnes unavená, asi z toho nič nerobenia, bola som iba Maťovi na rodičku, hlavne kvôli novej škole a monitoru, ten píšu až v marci ☹