Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
27. apr 2009

mne ste takych 10 moja 😉 diki za pochvalu ,no ale fakt to flakas 😀 ,ale podstatne je ze sa mate dobre 😉

annika
27. apr 2009

Bejca, aj my sa flákame, neboj sa! Práve teraz 😅 som sa vrátila z interného vyšetrenia, zajtra ešte anesteziológ a v stredu ideme na to....A s tým cukrom som dostala termín na diabetológii až na 1.6.09. , na Deň detí... 😅
Urobia mi ten test s tým hnusným cukrovým maglajzom a potom uvidíme... Zatial diéta.-..bez cukru, bez sladkostí, málo sacharidov atď... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

annika
27. apr 2009

My sme dnes boli s dcérou aj na zápise do strednej školy zdravotníckej, nijaké prijímacie pohovory ani nič, len nás zapísali a odovzdali sme prihlasovací papier. Čakali sme tam na chodbe asi 15 minút, a poviem vám, celkom ma chytila tá rodinná atmosféra, ako sa žiaci rozprávali tam s učitelkami a vrátnikom...Aj Gabine sa páčila škola, ona sa bála, že peercingy /neviem ako sa to píše.../ sú zakázané, ale potom tam mali aj viacerí, tak sa ukludnila... To sú problémy,čo???

annika
27. apr 2009

Máme nové fotky v albume Zlatko....kuk! 😉 😉 😉 😉 😉

janka_fr
27. apr 2009

Ahojte,

Annika pekne fotky, to aby ste malemu sedacku namontovali na miesto sofera 😉
Idem vas docitat

janka_fr
27. apr 2009

docitane, ale teda nebol problem, nebolo toho az tak vela....

U nas bolo doteraz pekne tak sme to vyuzili a boli sme stale vonku a este sme vybavovali nejake tie papiere.
Cez vikend si uzivame Francka tak nejako neni cas. Tento tyzden ma u nas stale prsat.

Od zajtra ideme do jasliciek, som zvedava ako to dopadne ale az do stvrtka tam budem ostavat stale s nim a v piatok by uz mal ostat sam. Budeme chodit poobede, po sieste tak snad sa rychlo adaptuje. Musim ho ale prehodit na jaslickarsky rezim, lebo oni maju siestu od 12:00 do 14:00 a Jullian zrovna chodi spat okolo druhej v poslednej dobe, skor nechce. Aj dnes som skusala ale zaspal mi az teraz. Doobeda mi uz nespava.

No a to som vam nepisala tusim, ale ked sme sa vratili z dovolenky, tak som zacala s oducanim od nocneho kojenia. Davam mu mliecko len pred spanim o deviatej a potom az rano. Prve tri noci boli dosta tazke stale sa budil ako vzdy a musela som ho zobrat k nam do postele, lebo sa nevedel ukludnit vo svojej postielke aj ked som sedela pri nom a hladkla ho. Tak som ho stale ked vstal dala medzi nas a on sa tak pritulil a zaspal. Na 4 a 5 noc uz vynechal polnocne vstavanie a tuto noc sa zobudil len 2x ale to som mu dala len cumlik a spinkal dalej pekne sam. Takze snad sa uz aj ja konecne vyspim. ROzhodla som sa to nocne kojenie ukoncit, lebo fakt som uz bola dost unavena a 14 mesiacov som v podstate nespala dlhsie ako dve hodky v kuse. Rano a vecer budem pokracovat este, to mi nerobi problem a zatial mi ine mlieka odmieta.

Annika drzim palce.

lubii
27. apr 2009

Čaute. Aj ja to tu nejak zanedbávam 😔

Vladka, účes máš super 😉 Ja sa neviem rozhodnúť, či si nechať dlhé vlasy,alebo ostrihať.Toto by sa mi asi páčilo, čo máš ty.

Annika,pekné fotky 😵 .Na teba sa to nejak valí ☹ . Urob si aspoň raz do týždňa detoxikačku - len surové ovocie/doobeda/ a zeleninu/poobede/. Držím palce.

lubii
27. apr 2009

A ešte som zabudla. Aj naša nová pediatrička má peercing v nose 😉 , mojej Danke sa to veľmi páčilo 😉

vladkaz1
27. apr 2009

Lubi, Jani Annika no ahojte konecne ste sa ozvali!!!! Sa tesim !!!! JUpiiii
Jani drzim palceky nech sa malicky ukludni, verim ti ze si musela byt stoho vycerpana, chuda tak sa drz a nech vam tie jaslicky dobre dopadnu!!!
Lubi ako ste zdravotne na tom..??? Minule si pislala ze uz len v hrdielku mate take sa mi nieco marí.
Daj sa ostrihat ved zivot je zmena ja stale experimentujem ,ale na blond sa uz urcite nedam ani za nic le melir strasne mi zredli vlasy a to ja som mala fakt vlasiska teraz nikde nic par chlpkov 😀 😝
Anni no ja na teba stale myslim moja, vsetko dobre dopadne , ta rada od Lubky je super detoxikacka ti neublízi mozno aj nejake ovocne stavy a caje na detoxikaciu , ja ju mam raz do tyzdna a poviem ti ze je to super.
Beji kde si nas poklad? Idem mrknut foto 😀

bejca
27. apr 2009

Anika neboj vsetko dopadne super 😵 a teraz su take novoty uz asi vsade na skolach " povolene " 😅 😉 a fotecky nadherne 🙂

Vladka a z coho by si ty chcela chudnut ??? 😕

JAnka v jaslickach drzimepalce a aj to s kojenim je super tesim sa 🙂 a prajem aby si si konecne aj ty pospinkala trosku 😵

Lubi aj ja dumam ci si dam ostrihat nejako vlasy 😅 ale asi nie lebo takto vypnem a mam kratke 😉 takze zostavam pri svojich dlchsich 🙂

bejca
27. apr 2009

a ja musim ist na neurologiu 😅 vo stvrtok sa mi hmlelo pred ocami 😅 a chcela som Petkovi citat z knizky - ktoru poznam na spamat 😅 a nevedela som citat - mysel fungovala len slova vychadzali ine ☹ tak ze radsej nech idem lebo vraj to neni v poriadku ☹ tak sa musim objednat ...

vladkaz1
27. apr 2009

beji ☹ neboj vsetko bude fajn ale radsej chod istota je gulomet!!
Anni fotecky nadherne Robo je riadny frajer aj na tom piesku 😀
Beji ze s coho? 😀 no som jak gula vazne aspon takych 10 este, ale tak zdravo schudnut tesim sa na korcule v piatok budem mat kocik prave sa mi ozvala ta pani ,no sa tesim dufam ze vsetko dopadne ok...
Mala uz spi dnes sme boli u segry sa hrala s detmi bola uplne bez seba sa tesila zboznuje deticky 😀

janka_fr
27. apr 2009

Beji no tak dufam ze vsetko bude v poriadku.

Vladka, prave preto ja maleho idem dat do jasliciek na dve- tri hodinky, aby bol s detmi, lebo co chodime do parkov von na ihriska tak tam su uz vacsie deti a on je tam vzdy taka mala rarita pre vsetkych. Lozi po preliezkach hore dole a tu sme este nestretli deti v jeho veku na preliezkach. Tak sa aspon vyhraje trosku v jaslickach medzi rovesnikmi.

vladkaz1
27. apr 2009

Jani plne suhlasim ,viem o com hovoris ,aj mala sa nehra s malimi detickami take 3 -4 rocne chyti za ruku a pod. Mi preliezky nemame celkovo ihriska katastrofa , ale mame pekne nove chvalabohu pred cinziakom ale nic moc pre male deti tam neni.. ☹ potom len spekuluju co vyviest 😀 😠
Treba ,ja by som chcela dat ties o rok malu do skolky, nech si zvikne byt aj samostatna ,ale neviem co s plienkami ani bohovi nech ist na serbel ,necika , zabalim ju pocika sa do plienky aj pokaka 😅 je to potvorka mala

azuzi
28. apr 2009

Ahojte pozeram, ze sme uz na druhej strane 😲 😲 . Mali sme pokazeny internet od piatku do vcera vecera. ☹ ☹ .
Beji tak nech Ti to dobre dopadne, boze neznasam taketo vysetrenia, pri muzovi sme si toho uzili az az, a stale sme chodili na neurologiu a nakoniec, to s neurologiou nemalo nic spolocne. 😒 😒
Janka aj sa chystas do prace ked idete do tych jasliciek?
Ja za chvilu budem mat tiez problem co s malym, ked sa prestahujeme na Velku Luku, ja o jasliach nerozmyslam, Samka som skusala ale asi len tak dva dni a velmi tam plakal, ja rozmyslam niekoho k nemu najst, bud bude chodit k nam alebo ja budem vodit ho k niekomu, oproti nam je suseda ma tri deticky, 6, 4 a 3 roky a spominala ze by este chcela ostat doma, tak chcem najst odvahu a opytat sa jej ci nechce doobeda poopatrovat Martinka 😉 😉, aj to nie na cely tyzden, ale tak styri krat do tyzdna, ale ta najstarsia jej pojde do prvej tak neviem, a nemate skusenost, kolko sa plati tak za opatrovanie?
Vladka ani ja Martinka este nedavam na nocnik, branil sa tomu a pozeram ze kolko mate vy tak si z toho vobec nerobim starosti 😀 😀
Na Velkej Luke stale malujeme uz sme na poschodi, ale na spodku som este nie spokojna s niektorymi stenami, tak ich este chcem opravit, aj sa my snova o malovani a miesani farieb a podobne 😀 😀

vladkaz1
28. apr 2009

Azuzi , tak pekne vymalujte 😉
ja si opatrovatelu , nemozem dovolit budem odkazana na jasle alebo na skolku, no neviem este to daleko tak uvidime co bude 😀

mima07
28. apr 2009

cauko kocky
my sa mame uz celkom dobre maly este obcas kasle ale inak sa da
vladka aj alex byva protivny a teraz bol aj umraucany no hroza a o nocniku nehovorim sice sa pekne posadi ale nic tam neurobi ☹ jednu dobu sa aj vycikal ale teraz uz dlho nie. Je pravda ze na to treba aj cas aj nejaky rezim a my okrem poobedneho spanku nic nedodrziavame kedze sme stale rozlietani tak sa spolieham na leto ked budeme cely den na zahrade ze snad potom
zacal tiez celkom slusne kecat aj ked niekedy vobec neviem co tym slovom chce povedat a hlavne potom sa zacne jedovat
lezie mi na nervy to pocasie strasne fuka a moje dieta je naucene len na dvore
dnes sa mi podarili kupit gumaky tak ked sa umudri pocasie mozem ist robit do zahrady a maly sa bude hrat pri jazierku a obaja budeme spokojni
annika tebe som este davno zabudla odpovedat o tych preliezkach to bolo vo velkom biely v zahradnictve plantago ja sa stale chystam ze dam urobi uz takmer finisujem tak snad do leta budu
lubi nemohla by si mi do ip poslat co vas asi vysiel ten pristresok na auto lebo my sme si dali urobit rozpocet na taky vacsi altanok a neviem teraz ci ta cena zodpoveda a ked pozeram na internete ak vsade treba zadat a oni poslu kalkulaciu a to sa mi nechce ☹
janka budem drzat palce v jaslickach ale ´to zvladnete mozno maly aj lepsiue ako ty
😀

vladkaz1
28. apr 2009

Moja ja ties malokedy rezim nejaky spinka ties poobede ale nie presne na hodinu, tak zahradkuj super nebojis sa ze maly padne do jazierka?

mima07
28. apr 2009

vladka to vies zesa bojim ale na jednej strane je take plytke takze tam ho postavim a budem len niekde okolo neho

vladkaz1
28. apr 2009

jasne 😉 som si myslela ze neke velke ved ty si rozumies moja , mala tak prdka jak dospely chlap a spinka 😅 😀 😀

janka_fr
28. apr 2009

Ahojte,

tak dnes sme mali velky den, dnes Jullian prespal prvu noc, zobudil sa len o polnoci a to som mu dala cumlik a spinkal dalej az do 7:00 rana 😵 😵 😵 , ale ja trubka som isla spat o 2:00 😅. Mame aj jaslicky za sebou, dnes som tam ale bola s nim aj zajtra tam ostavam, ale hral sa pekne s detickami.

Vladka to sa mi tu velmi paci, ze su tu krasne ihriska a su robene tak ze su odstupnovane podla veku. Preliezky pre najmensich a potom take opicie drahy pre starsich. V jaslickach boli prekvapeni ze nema problem ist za 4 rocnymi detmi a hrat sa s nimi. S plienkami nie je problem, kazdy si prinesie svoje a napises na ne meno a podla potreby prebaluju deticky. Jedlo si ale nosime sami, az v skolke dostavaju jedlo spolocne. To im potom zohrievaju a davaju, kedze su tam prckovia a kazdy je nieco ine.

Azuzi zatial este nejdem do prace, uvidime ako sa Jullian prisposobi a az potom si zacnem nieco hladat. Zatial to nezeniem.

U nas ma az do piatku prsat takze parada.

azuzi
28. apr 2009

No Janka tak gratulujeme k tej peknej noci, aj mne sa raz stalo ze Martinko sa zobudil az nad ranom ale teraz sa mi zda ze sa budi menej casto ako predtym. 🙂 🙂

vladkaz1
28. apr 2009

Je jani super, gartulujeme aj mi posielame pusinku 😵 , tusim sa tam prestahujeme pises tak nadherne tu katastrofa smeti , vajgle, sklene flase , no des 😠
No decka sem chodia po nociach chlastat tak kolko krat aj vykrikujem cez okno a nadavam im akoze este ma do p.... poslu a zobudia mi malu nemam vacsie nervy..

janka_fr
29. apr 2009

Ahojte,

som sa asi prilis skoro vytesovala, dnes bol hore ako zvycajne kazde dve hodky a zaspaval zakazdym s placom, ale bol medzi nami a hladkala som ho. Este stale sa dozaduje mliecka a rano ked sa ho opytam, "chces mliecko" tak zahodi cumel a uz si laha vedla mna.

Vladka budem velmi rada ked sa sem prestahujes, budem mat aspon nejaku dusicku vedla seba 😉 Tu je fakt, ze tu su tie parky velmi udrziavane a kazdy den ich cistia a vzdy ten park vyzera inac, lebo stale sadia nove kvetinky podla sezony a je to krasne farebne. Teraz bude prsat cely tyzden, ale urobim par foto. Oni na noc tie parky zatvaraju a cez den tam chodi sluzba, su v civile a ked niekto robi neporiadok tak ho upozornia. Ti verim ze mas nervy, mne stacilo ked sme boli v sade Janka Krala v Ba a teda tolko skla co tam bolo, flase porozbijane, hroza.

vladkaz1
29. apr 2009

juj tak to som zvedava nafot !!! NO to je fakt velky rozdiel , ja fajcim ale spak si odhodim do kosa ked dofajcim, sem tam spravime s babami poriadok na ihrisku ,ani by ste neverili kolko spakov sme nazbierali , naposledy zbierali sami lebo som bola v nemocnici ,ale hruza 😒

janka_fr
29. apr 2009

na SVK mi vadilo, ze v trave sa mali nemohol poriadne hrat, lebo tam bolo strasne vela suvenirov od psov, tu v parkoch nie su, ale zase na chodnikoch je to hroza. Tu s tym maju problemy a u nas v meste je servis, chodia na motorkach a tie suveniry vysavaju vysavacom, ktory maju pripevneny na motorke, ale v parkoch je to ciste.

Maly ked najde spak, hned si ho pcha do pusy, ma ide porazit. Inac ked som bola v Sydney, tak tam si nenasla jedineho spaka na zemi. Tam cely den chodia a zametaju a vysypavaju kose pomaly kazdu hodinu. Vzdy ked bola nejaka akcia v centre mesta napr. Gay parade, tak to si ani nevidela kam sliapes, co tolko papierov bolo na zemi a koncilo to nad ranom a rano si nenasla ani jedneho smietka. Neskutocne ako to tam maju zorganizovane.

azuzi
29. apr 2009

Janka a Vladka citam Vasu diskusiu o cistych parkoch, no to aj u nas nic moc.
Inak sa mi stala taka vec, ze vcera vecer sme si u Martinka vsimli velky hnedy cudny flak na nozke dole a nedal sa umyt tak som dnes nabehla rano k doktorke ona ze modrina to urcite nie ale to vyzera ako nejaka pigmentacia 😲 😲 a moze to byt nejake ochorenie, tak nam vypisala listok na kozne a ked sme sa vratili, tak mama mu chcela obliect tie iste pancuchy co mal vcera a tam tiez flak hnedy 😀 😀 a potom ju napadlo ze to ma z farby co opravuje sem tam vchodove dvere 😀 😀 , tak sa choroba vysvetlila, taka som bola stastna 😀 😀 . Martinko sa s tou flastickou hral.

vladkaz1
29. apr 2009

😀 😀 Azuzi no parada som sa pobavila aj ja som taka ako keby som videla seba 😀

azuzi
29. apr 2009

No Vladka som rada ze nie som sama, kto tak rozmysla 😀 😀

vladkaz1
29. apr 2009

😀 😀 mrknite sa do albumu ako sa nasa Lucka hra s detickami 😀 ak chcete...