Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
28. júl 2009

😵 super ze sa vam vsetkym dari tesi ma to 😵 😵 😵

azuzi
28. júl 2009

Tak baby ja dnes odpajam internet u nasich, a prenasam vigor na Velku Luku, tak len dufam , ze sa to tam rozbehne, podla firmy ale vadi tomu jedna velka lipa 😀 😀 , ze vraj hlavne ked bude prsat 😀 😀 , a to sme v 21 storoci. 🙂 🙂 . Tak potom aj popripajam fotecky, Bejca Vase som kukla, pekne, ale ten odkaz na picasoo ma hodi len na hlavnu stranku a neviem, kde tam mam hladat Tvohe fotky, dik vopred za vysvetlenie.
Este som pozrela na svoj ucet, tak chyitila depka, 😀 😀 , radsej tam uz nebudem pozerat 🙂 🙂

annika
28. júl 2009

Ahoj, Azuzi!!! Držíme palčeky, aby si mala šťastie s tým internetom! A tá depka nech ti rýchlo prejde, ste už konečne DOMA!!!! A stihli ste to rýchlo a preto ste šikulky!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 G R A T U L U J E M E!!!!
A tá lipa... no čo už,??? Nám hovorili, že cukrovarský komín zavádza... po dvoch rokoch to zbúrali, cukrovar zrušili... a ani teraz nejde T mobil internet... 😠 😠 😠 😠 😠

bejca
28. júl 2009

kocky dik za pochvalu fotiek ste zlate 😵 pochodili sme tak normalne skor by som povedala menaj ako obvikle ale moj muz viac ako obvikle 😉 co sa tyka nosenia Petko nema problem nejaku dobu vydrzat v Ergu - vazi Petko cca 12 kg a ked ho mam na chrbte je to v pohode en dopredu ho nesmien nosit ako som to spravila hore medzi Chlebom a Krivanom - este stale ma totiz bolia krize 😝

Anika my sme isli lanovkou hore aj dolu 😉 a tie tury su odlisne kazdy den ina 😉 a ja som ti tam aj odpisala 😀 a dik za komenatre 😵 a tie bazeny su cca 3 minuty pavilon Terchovan od nasho penzionu a je to kryte 😉

Nika v NOvej Lesnej musi byt tiez nadheren 🙂 tesim na fotecky 😵

Lubi no vidis mozme sa na rok dohodnut 😉 a aj penzion mozem nejaky vybavit 😉 a v Terchovej mas ubytovania ako maku treba si vybrat s ponuky fakt tam je toho neurekom 😵

my sme boli tu :

www.penzionluka.sk

len tam teraz prerabaju a stavaju za pezionom tak to tam je trosku ine ale ked to spravia bude to super 🙂 no a tie pisekoviska su cca 5 minut odtial 😉 je tam fakt uzasne 😵 a jasne ze sa mozme dohodnut viacere a na buduci rok dame " spicha " 😉 mega stretko 🙂 my sme tam mali tento rok to v maji z februaroviek 😉

Azuzi gratulaciaaaaaaaaaaaaaaa tesim sa ss vami ze uz ste vo svojooooooooooooooooom 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😵

bejca
28. júl 2009

Azuzi neviem ti poradit 😅 mne ten link nahodi hned tie fotky 😅 mozno ti baby pomozu poradit 😉

azuzi
29. júl 2009

Hlasim sa z Velkej Luky, zatial sa pripajame cez manzelov mobil, je to dost pomale. Martinko sapinka, uz inak spava len raz, ale zato si to potiahne dve az tri hodky. Ktovie co si mysli, ze uz nie sme u starkych ale v tomto dome. to by ma zaujimalo.
Annika s tym kominom to bude mozno ako s nasou lipou, mozne ked nebude tiez to nebude O.K. 😀 😀.
Ozaj dnes mi Martinko hodil mobil do vedra s vodou, zatial nejde, pojdem s nim do opravy, tak uvidim 😠 😠. Som nahnevana hlavne na seba, ze som to vedro neotpratala skor 😠 😠 .

annika
29. júl 2009

Ahojjjj!!!Azuzi!!!!! Zdravím Velkú Lúku!!!!!!!!!!!!!

janka_fr
29. júl 2009

Ahojte,

Azuzi velka gratula k byvaniu, tak super, konecne vo svojom 😵

Beji podla fotiek super dovolenka a Slovensko je nadherneeeee. Inac ja ked som klikla na ten link hned sa mi otvorili fotky.

Annika ten komin-dobra vyhovorka a to asi neratali s tym ze by ho raz mohli odstranit 😀

U nas nic nove, dnes sme si urobili mensi vylet, malemu sme kupili do auta dvd prehravac a ma to dve obrazovky tak super. Aspon ho to trosku zabavi ked nespi v aute a dnes pozeral Nema akurat to vyslo na celu cestu. Boli sme pri nadhernej katedrale z XII storocia a krasna zahrada je tam a jasne ze som zabudla doma fotak, tak som urobila par fotiek mobilom, tak uvidim ake to bude v pc, potom to hodim na picasa.
Zajtra ma caka dentista 😅 tak sa uz tesim 😝

Vsetky vas pozdravujem

vladkaz1
29. júl 2009

Ahojte Azuzi super gratulujeme ... 😵 neboj peniaze boli aj budu
Janka ze si sa aj ukazala zlatko 🙂 ako sa ma Julianko? co skolka ..?
Anika nadherne foto .. ako vzdy aj Bejka .. to nemusim ani komentovat .. super vam bolo
my pohoda sem tam nehoda hlavne vonku nic moc kakanie ale co uz .. to sa nauci ..
zajtra ideme do BA sa fotit podrobnosti vam napisem neskor . nechcem to nejako pokazit... 🙂

annika
29. júl 2009

Janka, ahoj!!! A že dentista... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobré pomenovanie na Pánov Zubárov....
Na SR sú velkí páni, už nevedia čo pýtať za jeden zub!!!! S/ aj výnimky, jasné...ale aj tak...
Vladka, čakáme tie záhadné fotky!!!! Janka aj tvoje! Aspoň takto nech poznajme svet a kultúru xixixixixi....

vladkaz1
29. júl 2009

fotky uvidite ked budu v casopise 🙂

bejca
29. júl 2009

Azuzi zdravime 😵

Anika dik za popis k fotkam 😀

Janka aj mne sa tak otvoria hned fotky ked na to kliknem 😉 a fakt bolo fajn a dokonca nam aj pocasie vyslo tak super 🙂 a teda cakam na vase fotky aj ked len z fotaku 😉 ja prve co bali je fotak 😀 😵 to je moja choroba 😀 a drzim palce k zubarovi 😅 😉

Vladka uzite si fotenie cakame na fotky 🙂 a neboj Lucka sa nauci ved je teplo a nehoda sa odstrani 😉

vladkaz1
29. júl 2009

jaj anika chcela som ti povedat ze ta torta teda super!!!
Beji dakujeme 🙂

lubii
29. júl 2009

Ahojte
Azuzi, no super, že už ste vo svojom 😵 , gratulujem

Beji, dík za link, dobre to vyzerá, aj ceny sú celkom dodré. Ja by som tam rada šla ešte toto leto, na nejaký víkend. Kto sa pridá? 😉

Mima, ďakujem, už som ho našla v Bábetkove, tak tam zajtra asi skočím

A ja idem tiež zajtra k zubárovi

😖

annika
30. júl 2009

Díky, Vladka! Veru tá torta bola naozaj prekvapko manželovi!!!!xixixixix
Bejca nemáš za čo. Tia komentáre vyšli zo mňa tak spontánne, keď som uvidela fotky....
Lubi, ja by som išla, ale nás ešte čaká Balaton v auguste... 😅 😅 😅 Ani to neviem ako zvládnem ... Ocka necháme doma, idem ja s deťmi a RObkova krstná .
A zubára mi ani nespomínajte! Aj ja by som mala už ísť... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

bejca
30. júl 2009

nestraste tu so zubarom 😝 😖 ja som bola uz tento rok na preventivke a dufam ze pojdem zasa az na rok 😀 😉

Lubi neni za co 😉 ja by som sa aj pridala ale uz asi do Terchovej nepojdeme tento rok ... a fajt sa da najst aj ine ubytko je ich tam velmi vela staci popozerat na nete 😉

Anika bolo to super okomentovane 😵 a aj ja by som sla na balaton 😅 😉 😵

Vladka a ko sa mate ?? a co ako fotenie ?? uz nam to hadam mozes aj prezradit nie ??? 😵

vladkaz1
30. júl 2009

beji ano super boli sme na foteni do casopisu Rebeka bolo super az na malu bola chvilkami uplakana a dala im zabrat bude to uverejnene v septem. 🙂
Lubkaaaa ty moje srdiecko co je s vami?
Jaj dajte pokoj so zubarmi brrrrrr 😖

janka_fr
30. júl 2009

caute,

to som bola len na cisteni zubneho kamena takze nic strasne 😝 . Jj Annika aj tu to stoji dost, ale my mame velmi dobru poistku, takze co platime u zubara nam poistovna potom preplati. Tu je to tak ze za niektore ukony sa plati, napr. ak idem k pediatrovi tak ma to stoji stale 31e ale ddo tyzdna to poistovna preplati. Zalezi aku mas poistku podla toho preplacaju, kedze mame aj sukromnu tak nam preplacaju 100%.

Vladka potom hod link nech si mozem pozriet modelky sa tesim.

Annika inac nadherna torta, to si ty sama robila?? Inac Robko ma nadherne ocka.

Jeeej Lubi aj by som sa pridala, len skoda ze prideme az v septembri.

Zajtra mame pred sebou malu streku, ideme na obed do Bordeaux to je 350 km priblizne od nas a potom vecer naspat.

annika
30. júl 2009

Janka, no určite!!!! Ja a torty... Ja som len našla takú aukciu na mimibazári, že jedlé obrázky na torty... a som vyhrala, tak som si dala urobiť manželovi na narodky . 😉 tortu piekla cukrárka....m§ami, ananásová!!!! mňami!!!!
Decká, dnes u nás bolo horkoooo!!!!! Ja som poobede ani nešla von na dvor! U nás Češi turisti sú všetci červení ako rak!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka, som zvedavááá na tie fotečky!!!! Rebeka? To je časopis? Nepoznám to, ale kúpim si v septembrové číslo určite! 😉
Janka, dobrú cestu do Bordeaux! Tam majú to svetoznáme víno, nie?

miroslava72
31. júl 2009

Ahojte dievcence 🙂 ,potrebujem poradit.

Mala zacala byt tento tyzden totalne na mne zavisla.....stale len mama,mama a nepohne sa odo mna...dokonca aj ked sme len my dve doma,tak je stale nalepena na mne...idem do kupelne,drzi sa ma ako kliest a tam sa chyti za moju nohu a caka,co bude dalej...sedim na sedacke a to iste...chvilu sa hrame...a opat je uz na mne.
To nevravim o tom,ze tato je uz nestastny,pekne sa hraju,blaznia sa,ale musim byt aj ja v izbe,hoci si ma nevsimaju a akonahle sa pohnem uz je aj krik a plac.... co s tym?
Vonku problemy ziadne nie su...to by sla aj s certom 😀
Mate s tym nejake skusenosti?
Lebo co si pamatam,tak so synom som nic take nezazila.

dakujem

vladkaz1
31. júl 2009

ano rebecca je to casopis ... no diki kocky ste zlatunke 😵 😵 😵
Annika ta torta bola naozaj nadherna t sa da vyhrat taka foto na tortu?
Aj u nas je strasne horko vcera sme boli uplne umoreny
janka utite si to .. t mate dobre s tymi poistkami uz som o tom nieco pocula ze nieco take existuje ..
Mirka aj my sme mali take obdobie ani na zachod som nemohla ist .. a stale to trva do teraz ale uz menej intenzivne.. vzdy tato dohovara ale niekedy to bolo az take ze strasne plakala za zachodom stale revala kopala do dveri no musela som ju pustit ...neviem poradit

bejca
31. júl 2009

Vladka no teda supeeeeeeeeeeeeeer 😵 ani sa necudujem ze si Lucku fotili ona je modelka od narodenia 😵 a ako si sa tam dostala vlastne na to fotenie ?? 😉

Janka juuuuuuuuuuuj ze Bordeaux 🙂 😨 😕 😎 nadhera aj ja by som si dala povedat 😉 uzite si to nezabudni fotak a sup sup vela fotit aby sme zavideli 🙂 😉 😵

Anika aj u nas bolo teplo a vlastne v podstate je cely tyzden super konecne 😵 my sa chodime kupat na kupko tak nam je tiez fajn 🙂

Miroslava ja ti neviem poradit 😅

lubii
31. júl 2009

Vladka, super,tak to si kúpim tú Rebeku 😉

Dievčatá, volali sme do tej Terchovej a najbližší voľný termín je v septembri.

Miroslava, máš doma nejaký nosič? Babyšatku alebo ergo? Možno keby si ju trocha ponosila. Daj si ju na chrbát a môžeš napr umývať riad, variť alebo niečo robiť doma. Časom ju to prejde, len teraz má také obdobie, že ťa potrebuje cítiť.

A ja som dnes zaplatila pokutu. Už asi 3 týždne sa snažím šoférovať aj keď vodičákmám už straaašne dlho a dnes ma môj muž naviedol do jednej križovatky, kde vraj môžu chodiť iba autobusy - to sme si nevšimli - a just museli ísť okolo policajti 😖

janka_fr
31. júl 2009

Ahojte,

uz sme doma a samozrejme ze som fotak zabudla ale mala som aspon mobil a ten som zase nechala v aute, ale Franck urobil jedno video s jeho fotakom, v Bordeaux je jedno mieste v centre, a je tam vodne zrkadlo, je to nadhera a tam najprv pustia vodnu paru a potom po chvilke zacne stupat voda ale asi len 5-7 cm a potom sa na tej vodnej hladine odrazaju krasne budovy. Vyzera to takto:
http://www.photoamateur.net/miroir-bourse.htm
malemu sa to strasne pacilo, cely si tam lahol a behal tam a odchadzali sme s placom. Som bola na seba nahnevana ze nemam ani fotak a mobil v aute 😠 , ale hodim potom video a dam sem link. My tam este pojdeme koncom augusta tak dufam ze uz nebudem sklerotik.

Mirka u nas je to presne tak isto, ked som s malym sama doma tak je stale pri mne- hoci sa aj hra chvilku sam ale musi byt pri mojich nohach a na zachod si uz ani dvere nezatvaram lebo to bol vzdy plac, takze ide so mnou a aj do kupelne. Ked je Franck doma(MM) tak vtedy zoberie jeho ruku a musi sa postavit a potom vezme aj moju ruku a taha ma do izbu ale sleduje ci aj papa ide za nami. No a musime byt spoli v izbe a stane sa ze nas dotiahne do izby a on si spokojne odide a my tam sedime. Myslela som si ze sa to zmeni jaslickami ale je to stale rovnake takze to maju asi take nejake obdobie, ked si nas vyzaduju.

bejca
1. aug 2009

Lubi a teda ides tam aj v septembri ?? my sme tam boli aj v tom obdobi a boli sme aj splavovat je to supeeeeeeeeeeer 😵

JAnka no teda link co si dala je to uzasne 🙂 waaaaaaaaaw a teda ty si riadny sklerotik 😉 a na buduce pekne fotak bal prvy 😵

vladkaz1
1. aug 2009

ahojte dakujem vam vsetkym ste zlate nemam cas chodit na net mala je hrozna v tomto teple raz sa smeje raz place ale je bez plienok to ma tesi aspon nieco..
beji dostali sme sa tam tak ze som pisala na fore jeden prispevok ohladne financii a oslovila ma redaktorka ze ju to zaujalo a uz to islo .. no velmi dobra skusenost zas nieco poz.nie?
janka je super ze si takto chodite po vyletoch paradicka ... a ako sa inak mate?ake tam mate pocko a tak? janka ty uz robis, alebo si doma zlatko .. neviem zda sa mi to ze som nepostrehla .. ze by si nieco take .. pisala 😵 Lubi tak to nepotesi ta pokuta .. no mrzi ma to ale na buduce si date pozor stava sa aj horsie nie? a v podstate ta zle navigoval MM 😀 zval to na neho hahaha
Bejka vy chodite len po dovolenkach este sa chystate? 😕 😀 jaj sa vam pribalim do kufra teda inak ja neviem aky mas fotak ale vase fotky su stale in nadherne alebo ze by Petko bol taky dobry model?
Annika kde si dovolenkujes? 😵
Mima sa dlho neukazala a Marta Azuzi asi zariaduju nech vam to dobre dopadne 😵 😵 😵

mima07
2. aug 2009

uz som tu 😉 😀
dnes uz odcestoval ottko tak nam s alexom bude smutno 😔 ani mi uz nebude mat kto maleho postrazit ale zase mozem s nim po veceroch chatovat tak budem prispievat aj na konnika 😀 😀 😀
uz mi aj to pocasie lezie na nervy je sice super teplo ale tak strasne u nas fuci ze neviem ci sa po obede budeme kupat ☹ asi si to nemozem planovat lebo sa to vzdy pose...
vladka ja obcas rebeccu kupujem tak upozorni na septembrove cislo ab y som ho nepresvihla

vladkaz1
2. aug 2009

Mima tak ti je aj smutno ze?
ako casto chodi Ottko domov?
Ale poz. ze budes castejsie s nami je prvda z eja vam v poslednej dobe troska zanedbavam ale mam strasne migreny a mala mi neda zit 🙂
Urcite pripomeniem to sept. cislo len dufam ze sa tam nezhovadime nejako 😅

mima07
2. aug 2009

vladi neviem ako casto bude chodit domov to zalezi ci si najde nejaku brigadu alebo nie ja len dufam ze tieto vianoce pride 😉 to mi bude stacit aj ked by som bola rada keby prisiel aj skorej lebo asi za nim nepojdeme ☹ kedze bude byvat na internate a vseobecne je tam dost draho

vladkaz1
2. aug 2009

aha on tam studuje to mi nejako uslo? ja som myslela ze pracuje 😕 🙂 .. aspin vidis jak citam 😔