Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
29. nov 2007

A kde si, moja ? Pod akým menom si?

lubii
29. nov 2007

Ahojte, Vladka, môžem byť netaktná a opýtať sa ťa koľko máš rokov? Patríš ty do tejto témy? Videla som tvoje svadobné - krásne.

ivcap
29. nov 2007

Lubii, Vladka už písala, že nemá 35. Páči sa jej u nás, tak si tu s nami píše. Aspoň omladí náš kolektív 😀

annika
30. nov 2007

No, už som vás našla, Vladka!!! Mala si krásne šaty! Dobre ti pristáli!
Lubi, Vladka si myslela,keď sa nám pridala, že to číslo 35 znamená týždne tehotenstva. Až neskoršie dozvedela, že je to vek. A tak medzi nami ostala. Čomu sa tešíme, že???

lubii
30. nov 2007

Ahojte, to som nevedela. Ale vyzerá na tých fotkách ako modelka, že?

vladkaz1
1. dec 2007

ale baby s tou chvalou no neprehanajme ze modelka bola som v 7 mesiaci tehotenstva hihi dakujem.No ja SOM TAKA TRUBELKA POPLETENA myslela som si ako pise annika ze je to tema o tyzdnoch tehu a nie vek tak som to pomylila sakra ale je tu fain kolektyv tak tu snad mozem zostat nie?

bejca
1. dec 2007

vlada jasne ze mozes 😉 a co mozes -uz musis - uz ta nepustime 😀 ty nam to tu omladzujes 😉

annika
1. dec 2007

Súhlasím!!!! A budeme tu, kým Vladka nebude mať 35!!! My ťa počkáme, neboj sa!Ja už vtedy asi budem babkou... xixixixi 😀 😀 😀
V siedmom mesiaci??? Však to ani nevidieť!!! A kde si mala brucho????

vladkaz1
2. dec 2007

no pozri sa poriadne hihi.Jeee babulky moje jake ste zlatucke mam vas strasne rada!!!!! 😀 😀 😀

annika
2. dec 2007

Dnes sme absolvovali nákupy v Maxi, teším sa, lebo niečo som vedela kúpiť na Vianoce. Dokonca aj adventný veniec som kúpila!!! Malý prespal 😀 v očíku dve hodiny, čo je rekord!!! Manžel s ním kočíkoval, išli aj do Gekka, je to taký rapp-obchod, no tam sa skoro zobudil na tú hudbu. Tak s ním ocinko rýchlo vybehol. 😀

ellla
2. dec 2007

ahojte!!
vladka - krasne fotky. my sme mali svadbu len minuly rok, tak je to este aktualne 🙂 .
pozrite na www. mojefoto.sk/iva, heslo je : 190806

lubii
2. dec 2007

Ahojte, Ellli, chcela som si pozrieť tvoju svadbu, ale ukáže mi iba maličké obrázky, nechce otvoriť veľké fotky. Ale na tých fotkách si aj ty ako modelka.

ellla
2. dec 2007

no, uz by to malo zobrazo vat aj velke fotky.
annika - este k tomu kojeniu. to s tym oddychom je fakt pravda. vyskusala som, ked sa mi zdalo, ze mam mli e cka menej. na vy chadzku siel manzel a ja som si zdriemla. prsia sa mi naliali podobne ako v noci. len vydrz, ono sa to ustali. teraz uz taketo veci nemusim riesit.

bejca
2. dec 2007

ella super fotky - si tam peknucka 😉

lubii
2. dec 2007

Ellli, tie fotky sú krásne.

vladkaz1
3. dec 2007

eli sti tam cackana 😀 .dnes je moja mala nejaka zlostna.vecer sa tak najedla ze to vsetko vygrcala je totalne pazrava,nevedela som co mam robit.

annika
3. dec 2007

Ella, ty si le kočka! A tvoja dcérka má krááássnnee oči! Fotky sú tiež krásne. Sú to také živé .
Aj my marodujeme, tá naša staršia dcérka ráno mala 39 teplotu, manžel tiež spí celý deň, hrdlo mu bolí.Dúfam, že im to prejde...Ja tu obskakujem všetkých. Čo už iné mi ostáva?

lubii
3. dec 2007

Ahojte, dievčatá, dnes oslavujeme - maličký dnes prvý krát dvihol hlavičku a pritiahol sa do sedu. Už týždeň kôli tomu cvičíme Vojta. A zajtra ideme plávať.
Annika, tak sa čo najskôr vyzdravte. A potom nech oni obskakujú teba a ty budeš oddychovať.

ringyo
3. dec 2007

Annika takcelej rodine prajem skoré uzdravenie a tebe veľa síl a hlavne oddych!PA-PA!

ringyo
3. dec 2007

Lubii,tak peknú oslavu.Je to radosť,ked je zdravé dieťa,sikovné.A zajtra sa dobre vyplávajte!PA-PA!

bejca
4. dec 2007

ahojte mamulky tehulky xixi no my sme boli na kontrole vcera - tak mam 1600g a cca 41 cm 😀 chlapisko 😀 a inak by malo byt vsetko oki az na bielkoviny v moci ☹ a zapuchanie noch ☹

anika pevne nervy a potom si to vyber dva krat 😀

vladka no asi nebude kazdy den ruzovy 😅 musis sa nachystat 😉 aj ja sa uz chystam 😀

ellla
4. dec 2007

ahojte, ako citam asi zacina chripkova epidemia. moja dcera je uz v skole - asi to bude katastrofa, lebo pisu pisomky a ona po tej chorobe...malicky prave spinka, spanie v noci sa nam uz upravilo, ale nechcem to zakriknut 🙂. vcera isiel spat neskor ako zvycajne - az okolo 22.00 a potom sa zobudil len 2x a bez problemov zaspinkal hned po kojeni, aj ja som celkom vyspata.

bejca - uz sa ti to krati, ale teraz sa musis obrnit trpezlivostou, lebo tieto posledne tyzdne ti pojdu najpomalsie. to som ta nepotesila 😕 , ale vydrz, odmena bude sladkaaaa! 🙂

bejca
4. dec 2007

ella dik 😀za radostnu spravu 😉 myslim ze do januara sa to smykne xixixi ale potom to bude horsie ☹ juuuuuj ale ved co uz nejako bolo nejako bude 😉 xixixi snad to nebude az take strasne 😀
a tesim sa na tu sladku odmenu 😉

vladkaz1
5. dec 2007

ahojte mi sme uz 2 noci hore asi zaspim po stojacky 😝 .Annika to je smutne ze ste chorucky prajem skore uzdravenie.Bejka tak to je nadherne 1600 tesim sa s vami. mi sme sa boli vcera vazit a mame 3670 hihi.Ale nato co mala spapka tak sa mi to zda malo. Trapi ma ze mala ma z mliecka v puske plesen musime to cistit sa jej to nepaci.Elii ani moja mala nechce v noci spat. ☹

bejca
5. dec 2007

vladka dakujeme 😀 a ved to ma peknu vahu Lucinka nie ??? aspon si ja myslim ..😅 a chudiatko nase no tak to ti nezavidime ze uz dve noci ste nespinkali a aj tu plesen ze ma Lucinka - malinke nase 😅 drzte sa nam a prajeme dobre spinkanie a plesen fuc 😀

annika
5. dec 2007

Ahojte! Tak som tu len na päť minút, lebo malý sa zobúdza. Dcérka už nemá teplotu, na to sa teším. Aj manželovi je už o niečo lepšie.
Vladka, vydrž!Tretí týždeň bol aj pre nás trápenie, mne sa zdalo, že nemám dostatok mlieka, a začala som panikáriť.Potom sa to vyjasnilo, ale mali sme príšerné noci, lebo som nevedela, či ja malý hladný, či presýtený.
Bejca, 1600/41cm? Pekmé miery! Gratulujeme! Len tak ďalej!xixixi

lubii
5. dec 2007

Ahojte, ďakujme Ringyo
Bejca, to je super, to už je v tvojom brušku celý človek. A nôžky si len pekne vykladaj na gaučík a oddychuj. Aj Lucinka má peknú váhu. To s pusinkou mi je ľúto, čím to čistíte?
Annika a ty to máš ako s mliečkom, už je to dobré? Volala si poradkyni?
My sme boli dievčatá plávať a odporúčam to každému, ak máte možnosť. Malému sa to veľmi páčilo.

annika
6. dec 2007

Jtopa by som aj išla, len tu nemáme možnosť s bábetkami, ani taký kurz či niečo také. Ja sama zas neviem ako na to s takým malým miminkom.
Vladka, ozaj, čo ste dostali na tú pusinku?
Aj my máme ne tváričke také biele vyrážky či čo, ja som si myslela, že je to z čokolády, čo som si dala, ale už tri dni som bez , a je z tých vyrážok čoraz viacej.
S mliečkom som akurát, volala som tej poradkyni, ona mi poradila len tolko, že odsávať mám len vtedy, keď mi malý neodsaje do dna, alebo keď ma bolia prsia , napr. v noci. No, dnes v noci som aj musela odsávať, lebo malý spal od 11-tej do štvrtej, a ja som sa zobudila na to, že mám prsia z kameňa.

vladkaz1
6. dec 2007

ahojte tak na tu pusku nam dala tantum verde normalne sa to natrie na tycinku vatickovu a ocisti sa to ale malej to chuti tak to papka potvorka.Uz je to krajsie vcera mala celu pusinku z vnutra plesnovu bola som stoho nestastna ale ide to celkom pekne dole.No dnes sme spinkali nadherne vecer sme sa dobre napapkali paradicka.Aj maminka je dnes uz spokojnejsia ukludnena. 😀 Anni tak to netusim s oho mozu byt tie vyrazky ale lucka ma stale problemi s ritkou.UZ som aj zmenila plienky pouzivala som pampers .Mala tam uplne malicke vyrazky okolo venceka a cele podrazdene.Doktorka nam predpisala kremik ale moc nezabral tak som skusila puder a uz je to lepsie.Tak sa drzte kocky ja musim mat ties pevnejsie nervy papa Lubka a odkedy sa moze ist plavat??

annika
6. dec 2007

Vladka! V lekárni sa dá kúpiť rybia masť na zadoček, skús to, je to super. Ja som to používala pri všetkých deťoch a nemala som žiadne problémy nikdy .Je to taká biela mastička a nie je ani drahá.