Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
18. máj 2010

beji no co ja som bola samovytacaci stroj 😀 .. ani rata nepomoze v danej chvilke
nerodim 😀

bejca
18. máj 2010

Petko sa prave kupe 😀 vonku tolko skakal po bacorinach az sa mu smykla noha a spadol do mlaky 😅 😀 no co uz 😉

Vladka tak pekne este doma veget 😉

ssonusa
18. máj 2010

Baby, ja neviem, vsetky pisete, ze chlapci sa na svet neponahlaju 😎 ... ja mam dve baby a pri oboch som musela ist lezat, lebo sa im nechcelo ist von... pri druhej mi dokonca davali vyvolavacku a po 3 hodinach ma poslali spat na izbu, kedze sa nic mimoriadne nedialo 😀
Vladi, ty uz vies, ze to bude chlapec?

Beji, to pocasie sa zhorsilo..rano bolo teplo, slnecno, tak som v robote hupla do sukne a poobede mi skoro nohy odmrzli...nie je totalna zima, ale oproti ranu je to skok... 🙄

bejca
18. máj 2010

Soni no tak vidis asi to je jedno 😀 😉 a teda pocko aj u nas hnus 😝 a hej Vladka bude mat Oliverka 😵

vladkaz1
18. máj 2010

Ano kocy bude chlapec uz to viem od 16 teho TT a od Lubky ta mi to vykyvala 😀
zajtra ideme na adaptacne do skolky 🙂

bejca
18. máj 2010

Vladka a ako sa citis ??? a Lucke bude zajtra super teda 😵 cakame na info 🙂

bejca
18. máj 2010

a tu plienku asi budem musiet predat ☹ Petka to tlaci a nechce ju na seba ☹ a aj okolo noziciek to ma potom take otlacene tak ho nemozem " tyrat " asi tu nikto nekupite ze 😅

bejca
18. máj 2010

tieto - zelene + 2 tie plienky do toho

http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell...

vladkaz1
18. máj 2010

daj si ju na bazar Beji ja mam objednane 😉
no mala sa tesi jak blazon ... len skolka skolka zas ked pojdeme domov to bude cirkus 😀

l.lara
18. máj 2010

ahojte 🙂

no baby, to s tou nervozitou je hrozne o to viac, ked je cloveku zle..napr. ten tlak.. ☹ to sa zle ovlada, ja mam zas stale velmi nizky..moja teta vzdy vravievala, ze krik je najhorsi, ze radsej treba dat "slabucko" na zadok..ja sa uz riadim niekolkymi pravidlami a ide to..ale tiez mi to dlho trvalo..

my sme boli len doobeda vonku a veru mali sme ist aj poobede, lepsie by sa nam zaspavalo..

l.lara
18. máj 2010

a annika, super ti tucniaci, co mas v profile, uz som si to dala zdielat ..😀

lubii
18. máj 2010

Beji, to búšenie srdca môže byť od chrbtice. Mala som také stavy jeden čas. Začala som cvičiť jogu a prešlo to.

bejca
18. máj 2010

no Vladka dala som ale pochybujem ze sa preda ☹

zasa budem muza pocuvat ze len hovadiny kupujem 😅

Lara no o nervozite ani nehovor a ja neviem asi sa nedokazem ovladat 😔 🙄

Lubi ja mam v krcnej 4 stavce zle takze kludne moze byt 😒 a jogu si zacala ako ?? len tak ci podla niecoho ???

lubii
18. máj 2010

ja som mala od otca takú knihu " Joga v dennom živote" a tam asi prvých 10 cvikov som cvičila každý deň a fakt pomohlo. Teraz chodíme aj z Danielkou na jogu, ale len raz do týždňa a doma sa mi potom nechce,ale trebaloby každý deň aspoň 15minút.

riki1
18. máj 2010

Ja budem mať v júli 36 a som cca v 6-tom týždni tehu ,veľmi sa tešíme 🙂 ,mám doma už dve zlatíčka 14 a 10 ročné ...

annika
19. máj 2010

Ahoj, Riki!!!Vitaj medzi tehulkami, mamičkami,snažilkami nad 35!!! 😉 😉 😉 Pozerám, že si celkom v podobnej situácii ako ja pred dvoma rokmi....xixixixixi 😀 😀 😀 😀 Tie dve sú dcérky tiež?
Joga sa mi páči, kým tam nemusím zdvíhať nohu nad hlavu... 😀 😀 😀 😀 Je mi docela sympatický šport...Ale u nás netuším, či majú taký treningy... ☹ ☹ ☹

annika
19. máj 2010

Ahoj, Riki!!!Vitaj medzi tehulkami, mamičkami,snažilkami nad 35!!! 😉 😉 😉 Pozerám, že si celkom v podobnej situácii ako ja pred dvoma rokmi....xixixixixi 😀 😀 😀 😀 Tie dve sú dcérky tiež?
Joga sa mi páči, kým tam nemusím zdvíhať nohu nad hlavu... 😀 😀 😀 😀 Je mi docela sympatický šport...Ale u nás netuším, či majú také treningy... ☹ ☹ ☹

annika
19. máj 2010

Ako sa mi podarilo to dvakrát poslať zase????????? 😅 😅 😅 😅 😅 Sorrryyyy!!!!

bejca
19. máj 2010

jeeeeeeeeej Riki vitaj tesime sa s tebou a aspon budeme tehulkovat spolu 😵 a casom sa prida Sonicka 😵 😉

Anika ani ja netusim a teraz ani hladat nebudem 😅 ale snad nieco niekde najdem a co to doma pocvicim 😉

bejca
19. máj 2010

Anika Riki je z Dunajskej stredy - mas kolegynu 🙂 budete stretkovat 😵

Riki nastav si tehu a deti 😉 a pridaj par fotiek 😵

riki1
19. máj 2010

Ahojte ,staršia je dcéra ,mladší syn , 🙂 ja len bývam v okrese DS ,inak som skoro denne v Ba 😉 fotky si pridám ,keď bude trošku čas ,mám ich veľmi veľa aj na mimi ...25.5. idem k doktorovi ,tak dúfam ,že bude všetko ok 🙂

annika
19. máj 2010

Riki, tak už máš párik doma... 😉 😉 😉 držíme palčeky 25.5..!!! Už to máš potvrdené doktorom ? Asi ešte nie, že? Len testík doma si robila? Jej, budete tu spolu tehulkovať s Bejkou!!!! 😀 😀 😀 😀 Beji, ty kedy ideš pre tehu knižku???

bejca
19. máj 2010

Riki tesime na fotky 😵

Anika ja idem teraz az 14.6. k doki a aj odbery na tehu knizku mi porobi a tak 😉 ale to je taaaaaaaaak daleko ze uz teraz som na prasky 😀

bejca
19. máj 2010

a ozaj ideme na svadbu 😅 nasa krstna sa predsalen bude vydavat 😵 sice sa tesim ale na takehoto mobidicka a esteaj tehu asi nic nezozenem tak netusim v com pojdem 😅 ak nic nebudu mat v salonoch na pozicanie tak neviem .... 😒

riki1
19. máj 2010

🙂 Annika ,potvrdili mi to štyri testy (každý iný druh ) a už aj príznaky ,mám pocit ,že mám narkolepsiu 😔 stále by som spala ,len to sa v práci po stojačky nedá ...toho 25.5. by som mala byť cca 7. týždeň ,tak to už by mohlo byť vidieť ,bude to naše naplánované a vytúžené hlavne tatinom a deťmi ... 🙂 ,v januári som vysadila anti ...

annika
19. máj 2010

Na prášky, Bejca!!! Len kľud, moja! nestresuj tolko, a tie šaty určite si vybavíš niekde... 😅 😅 😅 Aké máš číslo? 😉 😉 😉
Riki, aj ja som bola furt unavená a ospalá v prvom trimestri... ale potom sa to zlepšilo! 😉 Ja som bola na PN-ke, lebo som mala "syndróm zmiznúceho dvojčaťa.." uff, viem znie to hrozivo, že? aj ja som bola z toho v šoku vtedy...môjmu dokimu sa niečo nezdalo na uzv, preto ma vypísal hneď na PN-ku. ALe po 2 týždňoch na kontrole už všetko bolo o.k. bábetko a to jedno!!! len, pekne sa vyvíjalo a teraz mi tu behá pod nosom... 😀 😀 😀 a je miláčikom celej rodiny... 😀 😀 😀 😀

lubii
19. máj 2010

Beji, aha aké krásne aje to bez veľkosti. Lebo je to pruh látky dlhý 5 m aomotáš sa do neho. Už som videla aj fotky tehuliekv sári a boli krásne. 😵 😵 😵
http://www.sari.cz/page.php?id=26

lubii
19. máj 2010

Ahoj Riki, gratulujem 😵

bejca
19. máj 2010

Lubi na take sary ja nie som 😅 ale nasej krstnej sa to pacilo 😵

annika
19. máj 2010

Lubi, ani ja nieeeee....sú krásne tie sary, ale....ináč tu v DS máme jeden indický obchod, majú tam krááásne veci.... aj také bytové doplnky,vankúše, obrusy, záclony dokonca aj bižutériu!!.....rada tam chodím. 😉
Decká, my sa zajtra chystáme na ten český muzikám Draculu do Blavy... 😉 😉 😉 😉 Držte mi palce, aby nám to vyšlo...už sme dááávno neboli nikde.. 😉 😉 😉
Vladka, kde si kočka naša???