Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
22. máj 2010

Vladka ty ako hM? Si este cela? 😅

lubii
22. máj 2010

to práčka 😀 , ale ja budem musieť vyvesiť 😒

lubii
22. máj 2010

No, Vladka 😉 ďalšia sobota fuč 😅

pizzamati
22. máj 2010

No vidis predsa aj to je praca nie? ☹

lubii
22. máj 2010

a to som mala v pláne ešte šiť blúzku, ale sami nechce

pizzamati
22. máj 2010

prosim? to snad nie? Teraz? A kedy relaxujes hm? Cez den nestihas po nociach sijes peries vesas hm? Ty si asi stroj xixix 😀

lubii
22. máj 2010

keď je malý hore, tak šiť nemôžem, lebo mi rozoberá stroj a najradšej má tú škatučku so šrubováčikmi a náhradnými dielmi 😀

pizzamati
22. máj 2010

lubi ty uz asi vesias alebo si si to rozmyslela a isla sit? 😲
Ja idem tiez teda uz hajkat pokial je mala ticho ale dufam ze bude spinkat do rana ved dnes vobec nespala. Rano sa zobudila o pol 9 a cez den sa jej mechcelo.
Tak sa majte ale ved tu uz nik nie je tak dobru noc koceny. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
22. máj 2010

A ja som si včera objednala toto, ale v žltom :

http://www.sarishop.cz/components/com_virtuemar...

pizzamati
22. máj 2010

No vidis od malicka bude majster xixi. Ved deti chcu vzdy to co nemozu to je zakon prirody xixi 😀

lubii
22. máj 2010

už idem, práčka už asi doprala. Dobrú nôcku a nech sa Vám snívajú pekné sníčky 😵

pizzamati
22. máj 2010

To je krasne a to su hotove saty alebo ten kus latky co sa obmota ale je to pekne. To budes normalne nosit von ? 🙂

Vyzera to velmi pekne take volne vzdusne parada ale to musi mat clovek na to postavu nie jako ja , no co uz? ☹

pizzamati
22. máj 2010

Dobre teda aj vam krasne snicky a prajeme vsetkym krasny zvysok vikendu. 😀
A Vladke mnoho sil a trpezlivosti stale na nu myslim a drzime palce. 😵

lubii
22. máj 2010

to je zvinovacia sukňa, čoli - to je takákratučká blúza a taká veľká šatka 😉 . Určite tobudem nosiť aj von. Už mám 2 také 😉 . Auž som raz bola von aj v sári 😉

pizzamati
22. máj 2010

Si odvazna ale musi to byt pohodlne na leto jak stvorene v takych horucavach 🙂
pozerala som tvoje fotky ty vies tak liest po skalach? ty si teda vsestranna zienka. 😀

vladkaz1
23. máj 2010

Ahojte dalsia sobota za nami a my nic 😅 ,no est si asi tyzden pockame 🙂 prajem vam pekne pohodove nedelnajsie ranko

vladkaz1
23. máj 2010

Inak dnes je krasny datum na porod 🙂

nika07
23. máj 2010

vladi, tak podme behať po schodoch, do polnoci to ešte stíhaš 😉 😀 😀 😀

vladkaz1
23. máj 2010

😀 😀 este ze co, iba by mi napuchli nohy 😀

aela
23. máj 2010

ahojte kocky, aku ste mali nedelu? my sme boli na navsteve a miska celu navstevu prespala a to sa svagrina tesila, ze si ju aspon popestuje, ked ma dvoch chlapcov, ale museli sme sa potom ponahlat domov za dalsou navstevou 😀

vladka, preco je dnes taky pekny datum na porod? mne zas kazdy vravel, ci mala nemohla este pol dna pockat, no zastuplovat som ju asi mala 😀 😀 😀

vladkaz1
23. máj 2010

@aela pretoze ma moj muz dnes narodeniny 🙂
my sme mali pekny dnik pohodovy boli sme vonku ,teraz som spratavala ,este periny prevliekla a perem nic extra .

aela
23. máj 2010

vladka, tak to je ozaj pekny datum, my tak mame s miskou a mm, ja mam na michala narodky a oni maju vtedy meniny 😀

annika
23. máj 2010

Ahojte, všetko najlepšie manželíkovi, Vladka!!! 😉 😉 😉 Už viem prečo sa neponáhla malý na svet, veď darčeky sa nesmú dávať pred narodeninami, len po.... 😉 😉 😉 a tvoj mm teraz dostane ten najkrajší darček od teba....syna... 😀 😀 😀 😀 😀
My sme boli na ihrisku, malý sa vypotil, tolko behal hore dolu a skákal a húpal a zase behal a skákal.....no a teraz nechcel ísť spať ani bohovi...my sme už s mm hotoví.... 😝 😝 😝 😝 a on akoby nič...

vladkaz1
23. máj 2010

Kocky no bolo by to pekne veru ,@aela aj vy to mate super 😉
Annika no bodaj by si mala pravdu brusko ma pobolievalo jak na menzes ale nic zas podla mna pojdem az za tyzden lezat a vyvolavacku mi daju jak pri malej som tam lezala co uz .
Annika viem si predstavit jak behal dnes mala mala duracelky v zadku jak behala 😀

nika07
23. máj 2010

Ahojte,

o tých duracelkách mi ani nehovorte, u nás to isté, a večer s krikom a plačom spať 😖
a to od rána behala tiež po dvore a záhrade do 19,30 😅

nika07
23. máj 2010

Vladi všetko naj,naj,naj mužičkovi k narodkám 😉

vladkaz1
23. máj 2010

@nika07 dakujeme ,no aj nasa napodobne pol dna rev pol dna beha jak diva 😅

lubii
23. máj 2010

Vladka, gratulujemmužíčkovi. Môj mám o 2 dni 😉

lubii
23. máj 2010

a aj my sme mali dnes duracelky 😀

vladkaz1
23. máj 2010

@lubii je super aj my napodobne 😀