Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

keikei
29. jan 2008

ahoj vladka 😉

zbadala som ťa tu, tak som nakukla... ako sa máte?

zdravím aj ostatné babulky čo sú tu 🙂

vladkaz1
29. jan 2008

ahooooj no teda kde si tolko bola? nemas asi zas ze? no mi sa mame fajn akurat s jednou rukou krmim aj pisem hihi.Dnes sme boli na poradni mame 62cm a 5800g.A ty??

keikei
29. jan 2008

vladka ja chodím do témy mamičky z tehuliek z MA. ale keď som ťa tu uvidela, tak som nakukla 😉
asi si myslela, že nemám čas? no ako kedy... keď mi Natálka spinká ako teraz, tak mám 🙂
to si dobrá, že to stíhaš naraz, to mne by sa nedalo 😀
jeeej, tak to ste krásne narástli 😵 my ideme do poradne 6.2. počítam, že tiež budeme mať okolo 5500g. naposledy mala rovných 5kg, a meriame ju len doma, asi 57cm.
aj ste už boli na prvom očkovaní?

vladkaz1
29. jan 2008

ano mi sme boli v nemocnici a az vo februari nas budu druhy krat ockovat.Horsie bolo to prepichovanie usiek poviem ti bola som stoho nestasna.Muselo ju to velmi boliet.Ja chodim len sem do Trnavskej temi uz nechodim lebo niektore mamicky ti ani neodpisu a su arogantne nemam rada taky pristup.Ale inak celkovo fajn.Aj vy mate krasne miery noLucka je troska vetsia nez Natalka.Nemas album?Som zvedava na tvoju malicku!

keikei
29. jan 2008

no ale už sa mi zobudila, tak jej idem dať papať a pre Tatianku do škôlky 🙂
zajtra sa hádam uvidíme, papa 😉

vladkaz1
29. jan 2008

pa aj ja idem naproti muzovi paa drzte sa

keikei
29. jan 2008

ešte ti odpíšem a pôjdem, kým nespustí rev 😲
no prepichovanie je hrozné, ja som to zažila už druhý krát a aj tak mi bolo do plaču s ňou. je to otrasné, že to robia ešte takýmto spôsobom, a nenastreľujú to. chúďatká dievčatká, ja by som to nemohla robiť...
takže ťa chytím tu? dobre, budem nakúkať len sem 😉
album mám, ale už sú to dosť staré fotky, dám aj nejaké nové, možno dnes 🙂

vladka papa, som rada, že som ťa zas videla 😵 majte sa krásnučko 😵

bejca
29. jan 2008

vladka 😀 mne sa najviac paci ked niekto ma uz nieco za sebou a povie ze neboj sa 😀 to je presne ako ja ked poviem ze neboj sa amniocentezy 😀 xixiixixix a ja som sa bala strasne otrasne a no bleeeeeee tak asi tak ....xixixixix a tak sa bojim aj porodu 😅 😅 ale ved co uz narobim ........... na svet sa urcite Petko vypyta ci chcem alebo nie 😀 a mne ine nezostane len ho porodit 😀 xixixi aj to viem len sa bojim 😀

annika
30. jan 2008

Ahojte mamulienky! Ako ste sa vyspali????
My celkom dobre. Včera sme celý deň cestovaliiiii, boi sme v Komárne u endokrinológa. A poobede zas sme boli u mojich rodičov, prvýkrát ich navštívil aj Robko, mama bola dojatá, až jej slzy tiekli. 😵 😵 😵 Večer sme boli unavení, Robko zaspal už op deviatej, lebo cez deň spal len v aute.

aja7
autor
30. jan 2008

ahojte maminky...
mozem sa nieco opytat? je normalne, ked uz asi 4dni citim uplnu pohodu, absolutne nic ma neboli, zaha nepali, chrbtica v pohode, spim ako babatko....a to som bola minuly tyzden v takom "zlom" psychickom stave, uf...
A zrazu to preslo ! Energie mam za piatich....pohyby citim, sice menej ale citim...Je toto normalne, cca 1tyzden pred terminom???? Ved sa citim, ako by som mala ist rodit v aprili!!!! 😒

annika
30. jan 2008

To isté som cítila aj ja tesne pred termínom. Nič ma už nebolelo, spala som ako zabitá, cez deň som bola svieža, čerstvá, no proste bolo všetko o.k. Asi je to dar prírody, aby si sa nabrala síl k najbližším dňom.

aja7
autor
30. jan 2008

jej ahoj anika
no presne ako hovoris...citim sa ako srnka, lahka, plna energie...uz som z toho bola taka nervozna, ze rano, ked som sa zobudila az mi slzy vysli od smutku, ze ma nic neboli 😅
..no, ale zatial je moje heslo - klokan prileti v dubnu 😀

vladkaz1
30. jan 2008

ahojte no mi sa mame fajn Lucka je plna energie akurat si spievame.Dnes mam den blbec ako sa povie.Dostala som prvy krat menzes a je mi na skapanie.Pooooomoooc 😝 Beji ja viem ze som to napisala blbo neboj sa ale bolo to myslene aby som ta utesila.Ajka tak uz sa to blyzi xixi potom nam poslite foktky ja uz som zvedava teraz na tych vasich drobcov .

annika
30. jan 2008

Jéjjj! Aj ja som už zvedavááááááá!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
30. jan 2008

vladka v pohode 😀 xixixiixix nahodou si podarena 😀 ja to plne chapem aj ja som ta povzbudzovala a pritom som nikdy nerodila 😀 xixiixixixixixxixixi a uz aj my sme zvedave na drobcekov 😀 ale ja Petka musim ukecat az po piatku nech sa pyta von 😉

aja7
autor
30. jan 2008

ja nasho drobca ukecavam, nech hlada cestu skor ako v aprili.... 😅

lubii
30. jan 2008

Ahojte
Aji a čo tvoje bábo, už sa otočilo?

aja7
autor
30. jan 2008

ahoj lubka,
nuz otocil sa 😉 lepsie povedane, v pondelok o pol 9 bol otoceny hlavickou dolu 😉 ale ci tak ostal, to vie len Pan Boh a malicky 😀 😀 ale snazim sa presvedcit samu seba, ze tak ostal 😉

lubii
30. jan 2008

Aji, super. Môj mal 2x pupočnú šnúru otočenú kolo krku, čo sa tak vrtel. Ale potom som sa podozvedala od mamičiek čo poznám, že skoro každé bábo to malo. Mejaké akčné deti sa teraz rodia 😀

lubii
30. jan 2008

nejaké nie mejaké

aja7
autor
30. jan 2008

no lubka diky....tohto sa bojim najviac... 😒

lubii
30. jan 2008

Neboj, moj vyšiel na jedno potlačenie, nebol žiaden problém. Ja som sa až z prepúšťacej správy dozvedela, že mal pupočnú šnúru otočenú 😅

bejca
30. jan 2008

no mne moja doki povedala ze skoro vsetky deti suomotane pupoc. snurou , kazde sice niekde inde / napr. okolo bruska a nozicky, 2x okolo nozicky, okolo ruky a krku ... atd/ , a omotane su a je to koli tomu ze su dlhe tie snury , byvaju pripady " k ratsej " pupoc. snury a vtedy hrazi zskor "uskrtenie " ale ze takych pripadov je malicko co ju maju taku kratku ....

pizzamati
31. jan 2008

Ahojte dievčatá. Hrozná téma, aj ja a presne toho obávam aby nemalo omotanu pupočnu šnuro okolo krčku. Aj kamoška rodila skor o 3 týždne pretože na USG zbadal doktor že ju má kolo krčku tak neriskoval a urobili cisársky. Moj gynekolog vždy ked idem na vyšetrenie mi robi USG, takže spolieham na neho, keby niečo zlé zistil snád by ma tak nenechal. Bejca nie si tu , že by sa stala z teba už maminka . Držim palce. 😅 😅 😅

bejca
31. jan 2008

ahoj pizza 😀 ja som tu 😀 dnes idem na kontrolu 😉

pizzamati
31. jan 2008

Ahoj bejca tak držim palce snád si ťa tam už nenechaju, ako sa citiš v pohode hm? 😵 Potom daj vedieť ako si dopadla. Tak sa maj krásne zatial pá. 🙂

annika
31. jan 2008

Aj my držíme palčeky, aby ste boli v poriadku.
A tú tému na púp. šnúru radšej nechajme! Nerada o takýchto veciach čítam a počujem. Bude všetko v poriadku, Aja, Bejca a Pizza, veď uvidíte.
My dnes máne tri mesiačky...xixixixi Ten čas letí,holky! Rok predtým som ani nevedela, že čakáme miminko a teraz spí v postielke trojmesačné bábo...

bejca
31. jan 2008

ahojte 😉 no vsetko oki , zatial nerodime 😉 takze este chvilku budeme asi kinderko 😉
anika veru ani ja som pred rokom nevedela ze budeme traja 😉 a uz co chvilku 🙂

pizzamati
1. feb 2008

Caute baby ako sa mate?

aja7
autor
1. feb 2008

cawte kinderka a mamicky 😉
stale 2 v 1,,, 😖 ale dnes sa ideme dat "prezriet", nech vieme na com sme 😀