Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
12. mar 2008

Díky, fakt v tom overáli vyzerá super! V máji bude zraz, tak dúfam, že to nevyrastieme dovtedy.xixixixixixixi

bejca
12. mar 2008

lubii gratulujeme k 7 mesiacikom 😉 😀 a uz je dufam lepsie po ockovani 😵
anika no dufam ze bude dobry aj v maji 😉 ak je trosku vacsi tak urcite bude 😎

lubii
12. mar 2008

už máme teplotu 38,5. Ani spať nejdem ☹ . Kto to vymyslel, takto trápiť deti.

lubii
12. mar 2008

Beji, ďakujeme

bejca
13. mar 2008

dobre ranko 😉
lubi ☹ je nam uto ze ste mali teplotu , ako ste zvladli noc ?? dufam ze ste aj pospinkali

annika
13. mar 2008

Lubii, ako ste spali? To bolo to povinné očkovanie? Chudáčik maličký! Joj, nenávidím tie očkovania!!!!!!!!!
Robko sa nadránom pocikal, musela som ho prezliecť, no a on si myslel, že je už ránečko, tak začal komunikovať. Ja som mu odolala a nezačala som sa s ním baviť, hoci bolo to ťažké takto vydržať. On sa na mňa len pozeral s veľkými očami, potom po polhodinke zaspal na rukách. Odvtedy spí...

lubii
13. mar 2008

Ahojte, dobré ránko.
Už je lepšie, už nemáme teplotku 🙂 . O 1 v noci mal už len 38 - merala som každú chvíľu čelovým teplometrom. Potom som mu dala papať a spinkal až do 7. Bolo cítiť, že klesá teplota, tak som šla spať aj ja. To sme boli na 1. hexe. Ja som to odkladala, lebo mal najprv zapálené očko až 4,5 mesiaca. Potom, keď sme mali ísť, mal sople. Ja by som to bola odložila až na rok, ale dr. nechcela 😠 . Vypýtala som si od dr. ampulku s zbytkom očkovacej látky - kázala nám to homeopatka, čo sme k nej chodili s očkom - tak som si čítala príbalový leták. Taký dlhý leták som ešte nevidela. Prvá veta hrubým písmom vytlačená: Pred očkovaním vašeho dieťaťa si pozorne prečítajte príbalový leták a všetky možné nežiadúce účinky... No kto nám kedy dal toto do ruky? Keď si to vevypýtam, tak neviem.

annika
13. mar 2008

No, veď hej, kto vie aké gebuziny dávajú malým. Ale je to povinné, a keď sa nezaočkuje, tak to môže byť ešte horšie. My ideme na druhé očkovanie 1.apríla, a to nie je žart. Z prvého sme malý trošku zapálenú tú nohu, bola tam taká hrča až do dvoch týžd§ov, potom zmizla. Ja som dávala Robkovi dva dni po očkovaní Nurofen sirup, je to dobré aj na bolesti. Bez neho bol takú uplakaný, beználadový.

vladkaz1
13. mar 2008

Ahojte aj mi ideme 31 na ockovanie no to zasa bude... Annika tak ten overal je supissss.Lubka dufam ze je vam uz dobre je mi luto ze to malicky tak zle znasal.Beji nooo segrin malý ma 7 mesiacov a skoro stoho uz vypadol takze ani nie do roka.No mi mame zasebou prve papkanie mrkvovej kase... zvlaaadli sme to jupiiiiiii

vladkaz1
13. mar 2008

hodila som vam foto mojich vlasov ako som po novom ostrihaná strasne sa tesim lebo sa mi to paci 😉 samochvala smrdi jasne ze viem 😀

annika
13. mar 2008

Vladka, však ty máš vlasy habadeeej!!!!Krásny účes, aj farba je pekná. A Lucinka si už našla kamoša????

annika
13. mar 2008

A gratulujem ku kašičke! My sme dnes už robili a a zjedli /2 lyžice/ so zemiakmi. Takto to chutilo aj Robkovi.xixixixiBola taká kašovitejšia...

vladkaz1
13. mar 2008

No vcera som mala doma kamosku maly ma 7 mesiacov ale je taky jak Lucia.Bola som prekvapena ako sa zahrali pretoze minule ju este nikto nezaujimal a teraz sa hrajkalo okusovali si nohy tak som to zvecnila.Annika ten vas maly ma teke ociska teda ten bude balit baby hihi

annika
13. mar 2008

no zdedil to od nás, ja mám velké oči, ocino zas modré...xixixixi

vladkaz1
13. mar 2008

Aj mi gratulujeme ja som sa bala ze to nebudem zvladat krmit ju tuhsou stravou ale ide to super mala celkom vie jest s lyžičkou bola som prekvapena.Vies mi sme presli na to hami 2 a zacala mat trocha nestravenu stravu v stolici.Nakoniec som zistila ze je tam napisane ze sa to nesmie davat ako nahrada materskeho mlieka len k tuhej strave.Chapes obed alebo na noc jej supnut uz kasu.Ale chcem jej dat aj mrkovu polievocku rozmixujem to a dam jej to este cez flasu take redsie zevraj je to velmi dobre.

vladkaz1
13. mar 2008

Aj tvoj maly je taky slizok chuducky alebo to sa mi len zda? Lucia je riadna buchta ale nevadi vybeha to no nie?

vladkaz1
13. mar 2008

Chcela som povedat slizik pisem jak hotentot 😅

lubii
13. mar 2008

Ahojte, maličký už spinká vonku na terase. Už je mu lepšie, ale jabĺčka s banánikom spapal dnes iba trošičku.
Vladka, mne sa taký účes veeelmi páči a pasuje ti.

vladkaz1
13. mar 2008

Lubi davas aj bananik vy uz asi mozete ze? ja uz experimentujem a Lucka ma aj kakacku peknu takze to znasa dobre.Dakujem za pochvalu no musim si davat teraz takýto strih lebo mi hrozne padaju vlasy.Lubi porad co teraz uz Lucka moze papkat myslim kasicky ake?

vladkaz1
13. mar 2008

inak dnes mame 4 mesiace 😕 😅

annika
13. mar 2008

Gratulujeme k štyrom mesiačikom!!!! S tými kašičkami pomaličky, v Mamaaja písali, že tri dni treba to isté a potom k tomu pridávať po jednom zeleninky. Potom Neskoršie jablčko, banánik. Nemáš ten špeciálne číslo Mama a ja? Ja som to kúpila niekedy vlani, ale dá sa objednať aj cez net. Stojí to nejakých 50 korún.

annika
13. mar 2008

Lubi, u nás je taký vietor, skoro by som povedala orkánik. Ja dúmam, či ideme dnes von.......Ale malý nejak nechce zaspať v postielke, ani na cicíku. Dnes celý deň spieva...

bejca
13. mar 2008

vladka gratulujeme Lucke k 4 mesiacikom 😉 a strich super 😉
ja si nechavam zasa narast dlhe 😅 tak som zvedava dokedy to vydrzim xixiixixix
anika aj ja chcem ist von poobede a tiez vidim ze fuci ale ved snad aspon na chvilku sa mi podari 😅 ja musim psa ist vyvencit 😖

vladkaz1
13. mar 2008

ano viem skusam 4 dni mrkvu potom pridat zemiak zasa 4 dni a tak ze?To cislo nemam ale mam knizku.Vies ale radsej sa opitam susenosti su lepsie.... aj mi ideme o jednej von vencit nasho psa

lubii
13. mar 2008

no ja som ho tiež chcela dať len do postieľky hajať dnes, ale ani náhodou, tak musel ísť von. U nás je tak, že pol hodinu svieti slnko a pol hodinu prší...
Vladka, ja ti s kašami neviem pomôcť, lebo ja nedávam ešte. Papáme len MM a jablko a banán. Raz som dala mrkvičku,ale potom sa 1 deň nevytoto. Na budúci týždeň chcem znova skúšať mrkvičku. Lucke prajeme včetko najlepšie.

vladkaz1
13. mar 2008

Ahaaaa ty este kojis..... tak to mate radost super.Dakujeme

annika
13. mar 2008

No, nakoniec aj Robko sa dostal do kočíka a šup von na terasu. Teraz sa teším, že som nepredala hlboký kočík...
Zaspal po piatich krokoch, tak som ani ďalej nešla...Radšej šup na terasu, tak tam ani nefúka ten vietor veľmi.Vladka, aj vy máte psa??
Aj my máme dvoch, no len na dvore. Práve som teraz vynadala tomu veľkému, lebo začal štekať pri kočíku! 😠 😠 😠 😠 😠

annika
13. mar 2008

Vladka už vidím akého psa vy máte doma! To je čistokrvný? Je krásny!

aja7
autor
13. mar 2008

cawte kocky 😉
tak u vas iba vietor? budte rady, u nas metelica otrasna 😉
my sme vcera vecer uz papali nutrilon 😢 😢 plakala som ako mala, ked som mu ho davala, ale bohuzial cici boli prazdne 😢 😢
ale snazim sa dalej, zatial to nevzdavame ☹

annika
13. mar 2008

Ahoj, Ajka! Je to kruté, viem, ten pocit, že to nejde. Ja som bola na tom tiež párkrát už, no vtedy som mu dávala sunar a nevzdávala som, a druhý deň už bolo lepšie, viac mliečka. Len sa nestresuj, mysli pozitívne. Dávaj malého na cicík čo najčastejšie, aj keď máš pocit, že nič tam nie je. Ono sa to rozbehne. A keď nie, tak sa nič nedeje, aj naša generácie vyrastala na UM! A vidíš, žijeme....