Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
15. mar 2008

mima presne xixixi pekne si to napisala 😀 ze keby to cistilo samo - juuuuuuuuuuuuj to by bolo super 😉

annika
15. mar 2008

no samo nie, ale ľahko odstránil mastnoty len s čistou vodou, na čo ja požívam špec. prostr. na mastnoty...chápeš? s čistou vodou...ja nechápem...

mima07
15. mar 2008

annika mna skorej zaujima vodny kamen odstrani ?

mima07
15. mar 2008

annika a co mastne ste cistili?

annika
15. mar 2008

digestor nad sporákom.

annika
15. mar 2008

aj vodný kameň ľahko!

annika
15. mar 2008

Kohútik mi vyčistila v kuchyni, ako keby som čistila cillit bangom. Máme interierove dvere s takým hrčkovitým sklom, s ktorým sa trápim, lebo je vždy fľakatý po čistení. No, baby, s tým urobil zázrak! A potom išiel na koberec, kde som mala také fľaky malé, no paráda! A hovorím, len s vodou a s tou špeciálnou handrou....Nechápem.Klávesnicu pri počítači, nábytok, kožu na sedačke tak vyleštil... 😲 😲 😲

lubii
15. mar 2008

Dodré ránko.
Annika, a to musíš kúpiť celý set?

vladkaz1
15. mar 2008

Ahojte ja dnes normalne nestiham citat sakra vsetky pozdavujem a gratulejem k svadbicke to si vaz ze ta muz obskakuje xixi.Baby ale ja niektore z vas ani nepoznam!Kde som bola ked ste pisali?Posielame vsetkym pusku dnes sa Lucia rozhodla ze nerosprava len kuka s tymi ocami je srandovna.Muza mam v robote varila som mexicky gulas a sbeb halusky s brin. mnam mnam 🙂 Annika take rukavice nepoznam ale ten cilit beng si idem kupit a vycisti mi to aj sporak? Lebo s cifom mi to nejde.Beji je mi luto ze ste mali taku trhavu noc neboj ono to prejde este ze Lucia spi dobre no mi sme zaspali o 20.30 a vstavali o 6.30 😅 dobry drichmos co?

annika
15. mar 2008

Nie, môžeš aj po jednom, ale najmenej musíš dve, lebo jednou sa čistí, je mokrá, druhou utrieš z toho vodu. Iná rukavica je na kuchyňu a kúpeľňu, iná na nábytok a čalúnenie. Potom je aj jedna na prach. A čo ja viem ešte čo tam mali. Ja som pri tom ešte kojila, kúpali sme sa, však tu boli tri hodiny, do kelu!

vladkaz1
15. mar 2008

Anni ty mes dnes bojovu naladu?

annika
15. mar 2008

mám, po včerajšku, som aj ja unavenááááá

annika
15. mar 2008

Ešte dobre, že manžel je s dcérkami na lyžovačke, vrátia sa len večer.
Ale Vladka, na Vás sa usmievam, neboj sa!!!!! 😀 😀 😀

lubii
15. mar 2008

Kde chodíte lyžovať???Veď u nás je jar 😅

annika
15. mar 2008

Išli do Rakúska, na Semmering. Pozerala som na web kamere, tak majú kráásneee počasie!!!!

nanny7
15. mar 2008

Ahojte vsetky zienky domace 🙂 , Lubii dakujem za privitanie 😉 , dnes mame konecne pekny slnecny den. Dohanam zameskane- umyvala som okna, balkon, zehlila a momentalne periem....ufff tieto posledne dni chcem dohnat vsetko co sa nedalo robit ked stale prsalo a fukalo. Len moj drobcek sa nejak mrvi v tom bruchu 😒 , asi ma toho uz plne zuby. ved za 15dni uz na nejake okna mat cas urcite nebudem 😀 .
Tak vam vsetkym prajem pekny a pohodovy vikend!

pizzamati
15. mar 2008

Ahojte maminky a kinderká. ďakujem všetkým za priania. Ste milé. Anika ja mám tu sadu na umývanie aj s mopom, ale poviem ti pravdu skoro nič z toho nepoužívam len tu stierku na okná a mama handričku na okuliare. Tiež ked mi tro predvádzali tak som bola uplne hotová ale inak nič moc. Použivam tie žinky ale vždy so saponátom takže tak. Ozaj anika ta pani sa ozvala na tu supravičku? 😵

annika
15. mar 2008

Ahoj, Janka! Tolko mi včera ráno napísala: "Ahoj!Môže byť!Tak ja sa budem snažiť poslať ti tie peniaze čo najskôr."
Odvtedy nič, tak ja sama neviem, moja. Dnes som jej písala, že tak potom je to 100% ? Odvtedy ticho... Ale držím ti, keď sa neozve...

pizzamati
15. mar 2008

Anika dobre, ved potom daj vedieť hej? zatial dik. 😵

bejca
16. mar 2008

ahojte 😉 dobre ranko xixiixixix
dnes ideme na obed k svokrovcom 🙂 😵 manzel rano zavolal mame a pozval nas 😅 😀 ale svokra je super jej to nevadi a bude rada ked tam prideme aj s malym 😉

lubii
16. mar 2008

dobré ránko prajem.
Beji, dobrú chuť 😉
Aj my ideme k našim ako každú nedeľu 😉 , ale až poobede, ale ako vždy mama do nás natlačí večeru. 😀
A oni sa vytešujú z vnúčika 😵

bejca
16. mar 2008

ahojte 😀 no napapany sme aj som si pospinkala teraz navecer trosku xixiixix a moj muzik ma zasa prekvapil 😀 Anika od dnes mame aj vajicko 😅 takze uz nechodime s kabelou z kocika 😀 xixiixi boooooze ten moj muz je z toho maleho uuuuuuuuuuuplne " hotovy " xixiixixixix ani sa mu necudujem 😀 a uz teraz mu slubuje auto alebo motorku - taku tu elektricku 😀

annika
17. mar 2008

Ahojte, pekné ránečko! A podarený deň! No, aký bol obed, Bejca? A večera, Lubi? My sme včera neboli nikde, len doma.Manžel s dcérkami boli hotoví z tej lyžovačky. Spali celý deň a celú noc. Ale bolo im tam super, počasie mali krásne, aj sú opálení na tvári.
Robko včera bol ako anjel, no v noci ako čert. Budil sa každé dve hodiny, mrvil sa v tej postielke, neviem čo mu bolo, jednoducho takúto nepodarenú noc sme ešte nemali. Ja som spala tak štyri hodiny asi dokopy, tak dnes budem len variť kapustnicu manželovi, a budem pekne hajkať pri Robkovi...
Bejca, taká motorka je slúbená aj Robkovi. Ale najprv bicykel, som povedala, až potom motorka.xixixixixi

bejca
17. mar 2008

ahojte kocky 😉

no tak my sme tuto noc celkom v poho prespinkali ale od 5,30 som uz hore ale to nevadi - maly teraz sem tam pozera , sem tam zamrnci a obcas aj podriemka lezi na mojej posteli xixixiix tak mu je asi dobre 😀

vcera Petka muz natacal na kameru ako sa kupeme xixi sa tesim ked to napalim na DVD - prvy tyzden co som bola doma z porodnice som " archivovala " kazdy den aspon kusok a potom po tyzdni tak som zvedava ake DVD mu spravim nech ma pamiatku ked bude velky 🙂 😵

Anika a aj ja som povedala ze najprv taky ten bicykel co ma tu rucku vzadu a motorku aleboi auto az ked bude vacsi 😉 to je jasne xixixi ale ked on by uz aj teraz mu ho rad kupil xixixi a aj maly domcek na vikendy s malou zahradkou tu nablizku uz chce kupovat 😀 ked si spomeniem ze som ho ledva " donutila - ukecala " na 3 izbovy byt xixixi a zrazu uz aj chalupku budeme mat 😀 😀 ako sa ten muz zmeni 😀 len aby mu to ostalo 😉

annika
17. mar 2008

Vidíš, moja? Deti dokážu urobiť zázraky!

bejca
17. mar 2008

veru Anika veru 😀 🙂 😵 je to zvlastne ako sa to vsetko obrati 😉 nikdy som to " nechapala " kedze sme nemali deti 😅 ale teraz to uz vidim na " vlastnej kozi " 😀 a som rada 😵

annika
17. mar 2008

No nech k tomu máte vela síl a trpezlvosti!
Robko sa práve pokakal, tak možno že perto bol taký mravec v noci. dúfam, že len to a nič iné... 😅 😅 😅 zúbky nám ešte nechýbajú... 😉

bejca
17. mar 2008

kde ste dnes vsetky ?? ja som aj navarila aj sme boli vonku a teraz som prisla a tesim sa co vsetko si precitam a tu nic 😉 tak idem lezkat pa pa

annika
17. mar 2008

Ja som tiež spala pol hodinku, kým Robko spal. Potom prišli dcérky a ušili sme sa s mladšou.čo dobrého si navarile, Bejca?
U nás je strašné počasie, vietor dážď, zamračené, fúúújjjj! Ani von sme nešli dnes.

pizzamati
17. mar 2008

Ahojte dievčata.Aj u nas je pociase pod psa, take na spanie tak preto som cely den spala teraz idem žehlit a učiť sa s malou. Zajtra idem na kontrolu dufam ze je vsetko Ok. Tak držte palčeky 😖

A inak baby ake mate skusenosti s tymi polohovatelnymi lehatkami (Fisher Price)?

A neviem sa rozhodnut ci si mam alebo nie kupit odsavacku mlieka pri prvych dvoch detoch som mlieko nemala a newiem ci moze nastat situacia ze pri tretom budem mat (do tretice vsetko dobre). 😀 🤐