Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

majandra
30. júl 2008

vanilka32, dakujem ti, ano bude to zimne babatko, termin mam 6.12. 😉 snad nebudem prenasat...

vladkaz1
30. júl 2008

majandra drzím palce neboj zvldnete to ja som ties prve potrnatila v 3 mesiaci takze viem aké to je.
Tesim sa s tebou ze pekne rastiete 😵

vanilka32
30. júl 2008

no prosim, mikulassky darcek 🙂

majandra
30. júl 2008

vladkaz1, uz som pocula aj srdiecko babatka, tak mu neuveritelne rychlo bilo srdiecko, som bola v siedmom nebi, uz ma nic ine nezaujimalo, len ci sa vyvija spravne a pohlavie ma az tak nezaujimalo, len nech je zdrave. Som zvedava, ci sa ukaze neskor, lebo kupovat neutralne farby, to nie je bohvieco 😉

vanilka32, aj to ma tesi, ze na Vianoce budeme doma 😅

vladkaz1
30. júl 2008

🙂 😵 😉 neboj sa vsetko bude fajn, drzim vam palce, ja muswim ist mala sa mi zobudila papa

marta09
30. júl 2008

Ahojte všetky, tak dnes je riadny hic - konečne leto ako má byť- my sme všetci v bazéne, mali ste vidieť ako stúpla voda, keď som vošla doň 😀 😀 😀 , mám doma 5 detí - 2 sestrine na prázdniny, tak si navzájom pomáhame, na ďalší týždeň berie ona moje, robila som zapekaný karfiol .

mima07
30. júl 2008

marti mnam aj mne posli ja som lemrava nic nevarima myslim si ze schudnem 😀 ale kazdu chvilu vyzieram nieco z chladnicky 😠
bazen si dame az ked slnko prestane tak palit 😉

lubii
30. júl 2008

Jéj, ajja by som si dala zapekaný karfiol 😵 A ja idem o chvíľu s Dankou na plaváreň 😉

mima07
30. júl 2008

lubi ale ty to mas aspon k marte blizsie 😀 a maly ostava s tatinom 😕

azuzi
30. júl 2008

Ahojte kocky, tak som zase na chvilu v byte lebo sme mali jednych zaujemcoc a pridu este dalsi vecer, chodia pozerat ale nikto zatial este nekupil. 😠 😠
Janka Fr tak dufam ze Vam to s tym padom dobre dopadlo, lebo mne ked Samko takto tiez spadol tak ja som ho vzdy pozorovala aj v noci.
Zdravim mjajandru, nech Ti vsetko dobre dopadne a nech ste hlavne zdravi.
🙂 🙂 .

lubii
30. júl 2008

Ahojte,som sa dobre vyplávala 😉

No Mima,musím sa nabudúce nechať pozvať k Marte 😀 .To je strašné,ona má doma 5 detí a stíha aj variť fajnotky a ja mám len 2 a nestíham nič 😅

Majandra,pekný termín máte 😉 ,držím palce 😉

marta09
31. júl 2008

Ahojte, dá sa to stihnúť, lebo staršie deti pomôžu s menšimi, Lubi, tak kludne môžeš prísť na ochutnávku, ja rada varím 😉

mima07
31. júl 2008

dobre ranko
marty co varis dnes zeby som zabehla tych 400 km 😀

majandra
31. júl 2008

azuzi, dakujem, 🙂

lubii, dakujem aj tebe, ja verim, ze to vsetko bude ok. 🙂

bejca
31. júl 2008

Dobre ranko 😵

vcera som nestihla sem uz prist a pozeram ze tu mame novu mamicku 😉 Majandra vitaj 🙂 krasny termin na Mikulasa juuuuuuuuuj a ak ti nevadi ze tu sme vacsinou az na Vladku v okoli 35 a viac tak klude medzi nami zostan 😉 🙂 budeme sa tesit 😵 a neboj sa vsetko bude oki a pohladkaj za mna a Petka brusko 😉 😎

juuuuuuuuuuuj kocky aj ja chcem plavat 😒 ale nemam ako 😖 ja auto nemam a svagrinu som volala a ta ma menzes 😀 som ju potesila ze to co je ??? ta skoro odpadla ... 😎 inak ide ma trafit teraz ked namem menzes a mohla by som sa kupat kazdy den tak je pocasie na nic alebo nemam s kym ☹ ale neva 😵

Marti ty si nejaka akcna 😎 😉

marta09
31. júl 2008

No ja musím byť akčná, inak by som nič nestíhala, ešte mi pomáha aj moja mama. Mima, máš rada kura na smotane s kolienkami? Dnes robím až dve kurčatá, aby sa každému ušlo.Zajtra už nastupujem do práce, je uzávierka, tak sa už budem potiť v práci.

mima07
31. júl 2008

marti milujem az na tie kolienka ja radsej inu cestovinu nie ropovod 😀 ale to by som mohla ja spravit v sobotu dobry napad pouzijem zajaca 😉

mima07
31. júl 2008

bei ano ja som sa nekupala vecer sa zatiahlo a z kupania nebolo nic ani sme vonku poriadne neboli lebo maly si po obede dobre pospal 😀
zato dnes sme uz boli 30 minut ja korculovat a maly okukovat z kocika 😀

bejca
31. júl 2008

Marta ja lubim perkelt 😉 a s "ropovodom " xixixi a mali sme minuly tyzden -ale moj muz to nelubi 😅 xixixixix a dnes upecem kura a hotovo 😅 sa mi nic nechce ..☹ a prave som si zohriala vodu a umyla vlasy 😖 ach yo este do 5.8. nam nejde tepla voda 😝 takze co by sme sa s Petkom aspon vo vani mohli kupat 😖 tak netecie voda 😠

lubii
31. júl 2008

No dievčatá, tu je rušno už od rána amy sme len o 9 vstali. 😅 Ale zato v noci buntošil a chcel sa hrať 😕
Tak nám idem nakrájať dyňu a ideme do lesa. Včera sma našli 5 kozáčikov. Ale stratli sme ľudí s plným košíkom dubákov 😅 . Ale to by sme museli vstávať skôr 😉

bejca
31. júl 2008

😨 Lubi uz su huby ??? 😕 si predstav 🙂 budem musiet muzika ukecat aby sme isli aj my 😵

mima07
31. júl 2008

jej aj ja chcem ist na huby idem sondovat ci aj tu v okoli nerastu to je dobry napad na vylet 😉

marta09
31. júl 2008

Mima, tak by som ti urobila namiesto ropovodov nokerle, to sú také vajíčkové halušky môže byť? Huby mám takisto rada, ale ani ja ani manžel i ch veľmi dobre nepoznáme akurát dubáky 😵

lubii
31. júl 2008

Tak dnešná bilancia: 3 dubáčiky, 10 kozáčikov 🙂 a to sme šli o pol 11.

vladkaz1
31. júl 2008

Ahojte kocky predstavte si vcera som si vyhliadla jeden overal len sa mi zdalo dost 450 ked som si novy vyhliadla za 550 a ta pani sa zjavne urazila ja to nechapem 😅
Ved som jej slusne napisala ze je to premna dost a ona mi napisala taku arogantnu odpoved sa na to vykaslem 😝
Vsetci tu na MK to nejako moc prežívaju teda poniektory aby som bola presnejsia.

lubii
31. júl 2008

Nič si z toho nerob Vladka,450 je aj podľa mňa dosť za nosenú vec, ešte keď si k tomu prirátaš poštovné, môžeš si kúpiť nový 😉

vladkaz1
31. júl 2008

ved ano aj ja som to tak myslela 😉 Lubka dik za podporu bo som sa nasrdila 😀

mima07
1. aug 2008

dobre ranko
kde ste vsetky 😲 uz vikendujete?

majandra
1. aug 2008

dobre ranko,

bejca, vobec mi nevadi ten vek, uplne v pohode 😉 tak sa k Vam pridam, chodievam sem len malokedy, ked mam v praci trosku casu, a hlavne vtedy ked tu nemam vedenie 😀

bejca
1. aug 2008

dobre ranko 😉

no mne sa vcera akosi nic nechcelo 😝 nie ze by som dnes bola nejaka aktivnejsia 😅 ale snad sa mi podari aspon upratat 😅 to je tym teplom 😉 radsej by som niekde pri vode a plaaaaaaaavat 😵 ale moj muz koli malemu tento rok nechce ist nikam k vode 😅 😖 a teda skusim muzika nahovorit aspon na tie huby 😉

Majandra kludne prid vtedy ked ti to vyhovuje 😵 ako vidis ani my sme tu neni stale 😉 a ked budes doma uz na materskej tak ak mas doma net tak tak tu budes stale nez sa ti drobcek narodi 😵 a v praci treba vyuzit ked neni vedenie pritomne 😀

Vladka presne za taku cenu aj nove mozes kupit 😉 kasli na nu 😵