Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
15. apr 2009

Hotovoooooo......ach a už je aj malý hore...tak kolotoč sa nezastaví....jede dál.... 😒 😉 🙂

azuzi
15. apr 2009

Annika aj nas Martinko mal do pondelka rana teplotu, a ma trochu soplikov a okrem toho ma uz aj dost zubkov povychadzanych, takze to ma mozno z toho.
Inak som dnes uz riadne K.O. lebo je v noci hore kazdu chvilu a ja si cez den nemam cas kedy lahnut, aj vcera som bola trochu malovat, trochu pracujem aj pre firmu, ale nic moc to nie je.
Martinko chodi cim dalej tym odvaznejsie, tak som velmi zvedava kedy sa sam pusti 🙂 🙂 .

vladkaz1
15. apr 2009

Ahojte tak ja som dnes cely den vonku pred chvilou sme prisli ,mala je zla jak cert len plac plac plac som uz na nervy ,asi si dam nieco na ukludnenie 😀 ale nie robim si srandu samozrejme.
No dnes som jej objavila ze jej narastli stolicky a asi je stoho taka zla. inak pohoda kupila som si dnes tricko tatovi ponozky tak zasa som ohukala kopu penazi ale srat na to.... zivot je kratky 😀
Ja tak rozmyslam ze dnes padnem do postele jak kabela a nikto ma z nej nedostane.
Inak ja tu mam taku kopu pradla dojdite aj k nam ozehli 😀 😀 😅 mne sa neche asi to len tak poskladam do skrine hehehe

mima07
15. apr 2009

cauko kočky
je mi smutno ottka mam uz v anglicku
ja mam dnes na figu den boli sme znamemu na pohrebe a ked som sa vratila tak som zistila ze nam zrazilo auto kocura
este ze som sa vtirkla k nike a dieta sa mi aspon chvilu zahralo
bei dakujem
neskor skusim pridat fotky ale len maleho a lindusky lebo ottka som nejako nefotila ☹

mima07
15. apr 2009

fotky pridane 😉

vladkaz1
15. apr 2009

mima ta fotka ako sa bockuju je bohovska 😵 😉 , stym pohrebom je mi to luto, aj kocurik ,poslem ti lepsiu energiu nech je troska krajsie 😵

annika
16. apr 2009

Ahojte! Kde ste dnes všetci??????
My sa máme už lepšie, dnes už Robko má aj dobrú náladu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som bola u endokrinologičky dnes, výsledky až zajtra... 😉 😉 😉 Potrebujem papier a výsledky k ej operácii kolena. ☹
mima, idem kuk fotky! A nech ti nie je smutno!!! My sme tu s tebou! Aj Alexíka máš, vidíš? ako je super, že ho máte!!!

annika
16. apr 2009

Mima! Super fotkýýýý!!!!! Alexík aLinduška je krásny párik!!!! Neviem, neviem... Juj, a kto má takú krásnu záhradu????

majka221
16. apr 2009

ella-chcela by som sa ta opytat ako co najspravnejsie zvladnut porod je to este daleko ale strasne sa bojim ☹

vladkaz1
16. apr 2009

ahojte no co je? nikdo sem nechodite? nakukam cely den.....

annika
16. apr 2009

Celýdeň sme sa flákali v meste a na dvore a v kempe... 😝 😝 😝 😝 😝 som hotovááááá!!!!!

vladkaz1
16. apr 2009

😀 😀 😀 No super mi zasa po obchodoch ale nic take som nekupovala len malej formicky do piesku,dnes som bola hotova vcera Lucka isla o pol 12 spat a stavala o 4 rano teraz uz spi ja som len kukala.Muz mi hovori ze mam tak napuchnute oci o unavy az az... hehe ja som taka unavena pojdem este vyvesat pradlo a hotovo den sa konci idem sa okupat a neviem co budem robit 🙂

lubii
16. apr 2009

Ahojte 😉

Mima,peknučké fotky 😉

boli sme včera na ten výter,výsledky budú zajtra. Ale vraj to bol menej nebezpečný typ pneumokoka 😎

u násje krásne, dnes som rýľovala záhradku a bola som u zubára, nechala som tam 20 euráčov 😖

vladkaz1
16. apr 2009

Lubi no aspon ze tak ako ako sa citiete?
Mi mame zasa strasny ten exem na tvari.. ☹
No pekne a to zaco si tolko nechala u zubara?
Ja nemam ani predstavu co sa plati ja som nebola 10 rok. 😕
Daj malemu pusinku 😵

lubii
16. apr 2009

Fíha, to sa máš. Ja mám zuby hroznéééé 😖 .Malý je v pohode. Dnes so mnou rýľoval.Najprv malou lopatkou,potom mi čmajzol veľký rýľ 😀

vladkaz1
16. apr 2009

😀 😀 ja mam zuby no zaklopem si pekne 😀 ale fajcim tak uz ich nemam take pekne biele troska tam povlak je....
Jeeeezis maly musel byt chutny, on ti takto pomaha sam od seba? 😵

vladkaz1
16. apr 2009

Beji pridavas foto a nenapises nam? 😀

bejca
16. apr 2009

ahojte 😵

Mima super fotky 😵

Vladka je teplo , super krasne tak sme skoro stale vonku a doobeda makam 😉

Lubi no to si mohla radsej nejake kvietky / tuje 😉 / do zahrady radsej kupit ako ist zubarovi 😀 😉 srandujem 😉

ja idem zubarovi zajtra 😝

Anika som rada ze je Robkovi lepsie 😵

kocky drzim vam palce na vysledky 🙂 nebojte bude vsetko v pohode 😵

pridala som fotky 😵

dnes sme boli v Senci aj s tatinkom 😵 mal dovcu tak sme poobede isli 🙂 Petko sa tak unavil ze krsne zalomil v aute 😵 a aj tam mate schemu kde som si prst zlomila 😀 😉 😝

annika
16. apr 2009

Ahojte!!! Pred spaním som ešte zapla internet ...
Lubii, ja zuby detto hrozné, hoci každý mesiac som u zubára, ale je to v génoch určite, lebo mi normálne sa lámu..... ja už nezjem nič tvrdšie, lebo sa bojím!!!!

vladkaz1
17. apr 2009

Ahojte, no unas vsetci este spinkaju hehe tak vam pisem ... nic nove LUcke sa zhorsil dost ten exem, no musime to riesit aby to nemala take skarede na tvaricke. ☹ inak vsetko pohode po starom vcera sme boli na ihrisku mi tu mame strk a prisli sme ako prasiatka mala mala kamienky vsade aj vo vlasoch aj v plienke.... ale super sa prehrala a lopatickami a formickami... 😀 😵

annika
17. apr 2009

Vladka, a nie je to náhodou alergia na jarné slniečko?????

vladkaz1
17. apr 2009

Nie ja neviem, je to atopicky exem , ale doki mi tvrdi ze je to od slin som nasrata lebo to tak nieje asi pojdem inej doki a hormonalne maste nechcem malej zostali chplate nozicky na urcitych miestach takze tak...

annika
17. apr 2009

Vladka, skús nejaký vysokofaktorový krémik, keď idete na slnko. Aj naša Anka má teraz také vyrážky zo slnka na rukách, hoci vlani jej nič nebolo...
Od slin??? To je blbosť! A kde to má vlastne na tváričke??

mima07
17. apr 2009

cauko
vladi aj moj ma na tvaricke a mam pocit ze aj od slin dobry je tento krem ale drahy ☹ http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/11016635-sk...

vladkaz1
17. apr 2009

ahojte no je to na sto pro atopicky exzem niekedy to ma az krvave ved som vam uz davno vravela ze s tym mame problemi, no ja mam uz taku kozmetikuod vymyslu sveta a nic nezabera len kortikoidy stym to malej narierat nechcem lebo na nozickach je narastli dost tmave chlpky takze tak... pojdem homeopatke.... Segrin maly ma toto iste ale s tym rozdielom ze nema na tvaricke ale vo vsetkych zahyboch na tele....

bejca
17. apr 2009

Vladka mrzi ma ten ekzem 😒 ☹ chuda malinke 😨 skus fenistil gel 😉

Petko je tiez vyhadzany na nozickach ako su bederne klby , krizoch a ma to vacsinou take ako len obsypane ale ani nie vyrazky ale skor ako suche miesta .. a na chrbatiku a na lalôčiku na usku to ma cervene pupaciky .. neviem ci to moze byt zubami ... ale uvidim snad to prejde 😵 zatial to neriesim 😉

vladkaz1
17. apr 2009

Hmmm Beji aj man to mrzi ze to ma take jeden den nadrerne za dva dni strasne.... zhanam konpnu mast v lekarnach ju nemaju skusim cez net,,, Posielame pusinky Petkovi 😵 😵

bejca
17. apr 2009

dakujeme aj vam letia pusinky 😵 a verim ze nieco najdete 😵 nam pomohla ta mast tiez hormonalna ale my sme ju len chvilku pouzivali 😉 a odvtedy sa takemu niecomu tiez vyhybam 😉 ale neboj isto sa to upravi 😉

vladkaz1
17. apr 2009

ja viem len tomu sa neda vyhnut, skusam potraviny vies jeden den to druhy zas to aby som zistila z coho a nic nefunguje proste raz to ma raz nie.... Bru nocku idem sa kupat potom sa este stavim.
Ozaj ako so sadrou? uz to mas lepsie? A maminka ako sa ma? Si hovorila ze ste mali nejake zdravotne problemi...

bejca
17. apr 2009

ja nemam sadru 😉 iba zlepene dva prsty 🙂 ale uz to je lepsie len nesmiem zle stupit 😝