Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
14. aug 2008

V prvom rade chcem zablahozelat A L E X I K O V I k prvemu rôčiku 😀 vsetko naj naj naj a vela lasky od maminky a tatinka a velkeeeeeeeeeho braceka 😀 😵 posielame cmuky cmuk 😀

Ninka vitaj medzi nami 😀 a mas pekne deticky 🙂 mala aky smejko 😉

Vladka nie len muza som myslela 🙂 aj mala ti ju uspini 😉 ale ved kozu utres 😵

marta09
14. aug 2008

Ahoj, no ale Peťko s Alexíkom vyzerajú ako super kamaráti, ako keby sa už sto rokov spoznali, moja Simonka by ich rozobrala na súčiastky 😀 😀 😀 , ona má teraz také obdobie, že každé bábo z okolia štípe alebo hryzie a mňa to strašne mrzí a cítim sa trápne pred ich maminami. Neviem prečo, veď doma to nevidí ☹ , dúfam, že ju to prejde 😔

marta09
14. aug 2008

Ozaj, Alexíkovi k tej 1. všetko najlepšie a posielame pusinku

nika07
14. aug 2008

Ďakujem za privítanie vladkaz1 , bejca, máš pravdu malá tá sa v kuse smeje.
Vladka a kde ste kupovali sedačku?

marta09
14. aug 2008

Ninka, moje deti sa všetky narodili ako pankáči s hrivou 😀 😀 😀 , ale aj tvoja je taký vlasáčik 🙂

bejca
14. aug 2008

Marti to mi viac mamiciek hovorilo ked sa vrhli ich deticky na kocik ze jeeeeeeej baabo 😀 a ja ze nechajte nech sa pozru a oni nie 😕 😨 on /ona/ kuse a skriabe 😅 a hned ma upozornovali 😉 takze neboj asi to je normalneona z toho vyrastie 😵

annika
14. aug 2008

Joj, ahojte, holky!!! Už som si myslela, že vás nikdy v živote neprečítam!!!
Vítam nové mamičky, cítte sa u nás ako doma! Aj s malými miminkami a veľkými puberťákmi v rodinke.
Vladka, už zariaďujete byt??? To je super! Teším sa s vami!
Stretko sa konalo, ako vidím, detička sa skamarátili. Sú krásni na tých fotkách! Myslela som na Vás včera, že sa cítite určite fajn.
No a my:
Včera som umyla polovicu mojich okien, no dnes som už nemala energiu to dokončiť, lebo naša noc bola strašná, malý bol hore každú hodinu a zaspal len horko-ťažko s mliekom alebo čajom. Tak som ráno bola hotová, a celý deň mám taký všelijaký. Len teraz mám na vás čas, manžela som poslala s malým von, nech si oddýchnem trošku. Už som si myslele, že musíme doktorke, lebo mu niečo bolí určite, no ale ráno sa zobudil ako vyspatý a s dobrou náladou, tak neviem čo to bolo v noci?????? Nechápem, ale dúfam, že sa to dnes neopakuje, lebo sa odsťahujem!!!

annika
14. aug 2008

Marta, ešte som zabudla, že aj Robko to robí, no nie s detičkami, ale so mnou a s manželovi. Mňa hryzie, ocka štípe, a som aj ja bezradná, skúšala som už hocičo, no nič nezaberá.... 😒

nika07
14. aug 2008

Annika u nás bola noc taká istá a cez deň v pohode, nemohlo to byť príšerne svietiacim mesiačikom? ☹ ☹ ☹

annika
14. aug 2008

Ja neviem, Nika, ale takúto noc sme ešte nemali....

annika
14. aug 2008

Ale musím aj pochváliť malého, lebo strašne rýchlo sa učí. Už posielame pusinku, a vieme ukázať a povedať pá pá , keď odchádzame niekam. A sám prejde už 6-7 krôčikov, potom si pekne sadne na zadoček. Fakt sa snaží, len tie noci... Ach jo...

nika07
14. aug 2008

Super Robko je šikulka

annika
14. aug 2008

Aj tvoja princeznička je krásna, A syn sympoš, vidieť na fotke, že ju ľúbi.

annika
14. aug 2008

pomáha ti s malou?? Lebo moje dcérky čím viacej sa venujú malému. Teraz už vedia aj pohrať sa s ním.

nika07
14. aug 2008

Annika pomáha, musím ho pochváliť, na chlapca super, nemá problém ju prebaliť, či dať napapať 😉 😉 😉

annika
14. aug 2008

super, tak nemá chybu ! no ideme sa kúpať. pa&pa!

mima07
14. aug 2008

annika pekna foto v pase 😉
jaj a teste sa tusim v sobotu je spln musim kuknut ano tak to preto mozu niektore deti zle spat

mima07
14. aug 2008

jaj a zabudla som hlava derava dakujem za gratulacie 🙂

marta09
15. aug 2008

Dobré ránko, dúfam, že túto noc ste sa všetky dobre vyspali. Ja som chválabohu také noci nemala, akurát keď boli detičky choré. Aj moje staršie detičky mi veľmi pomáhajú aj s malou a Maťka aj uprace, no sú zlaté, 😵 niektoré mamičky povedia, jej puberta, s mojimi trepe puberta, ale treba vedieť ako na nich 😉 . Nika, Linduške k prvému rôčiku všetko najlepšie 😵 . Annika, malý je taký zlatý modroočko 😵 , oni sú tie deti také zlatučké všetky

nika07
15. aug 2008

Marta ďakujem aj za Lindušku veľmi pekne.

bejca
15. aug 2008

ahojte 🙄
Anika my tak na figu spime uz cca mesiac 😝 a dnesna noc teda zasa katastrofa a strasne ma boli hlava zasa 😠 a Robko teda super sikovny 😵 posielam cmuk 🙂

Marti no ako pisem my noc zasa nic moc ... ja uz neviem co to moje dieta ma ☹ ale keby ze sa zobudi a len sa mrvi alebo co ale on strasne hned zacne revat a nez vytiahnem prso tak to je strasny rev 😒 😅 a ved nemoze byt kazdu cca1,5 alebo dve hodky hladny 😕

Nika vsetko naj Linduske k jednemu rociku 😀 posielame cmuky cmuk 😵

vladkaz1
15. aug 2008

ahojte kocandy!!!!
Tak aj ja tvojmu chrustikovi Alexíkovi prajem zo srdiecka vsetko najj naj!!!
Sedacku sme kupovali v Kike nieco sa tam oplati nieco nie.
hodim vam foto aku skrinku s kobercom som si kupila.
Jaj maju tam fak dobre ceny na zaclony ,Lucke som zobrala do izby a stala 219sk 😀
Anika aj mi sme mali dnes noc 😝 3x hore, ale hned zaspala

nika07
15. aug 2008

vladi super, ja tiež najradšej chodím nakupovať do kiki, hoď foto aj sedačky

vladkaz1
15. aug 2008

sedacku odfotenu nemam a ked si to chcem spravit napr z letaku kiki tak ako si sem hodim link?

bejca
15. aug 2008

Vladka pekne 😉 a vy uz aj byvate ??? 😕

vladkaz1
15. aug 2008

nie az od 1,9 to je v starom byte co teraz byvame. 😉 dakujem

vladkaz1
15. aug 2008

Ninka, ty mas aku chutnu okanu 😉 nádherná 😀

nika07
15. aug 2008

vladi práve pozerám tvoje fotky, veď naše kočeny sa tuším podobajú,tiež je taká okatá tmavovláska, super
😉 😉 😉

vladkaz1
15. aug 2008

🙂 moze byt len moja je buchticka makova xixi 😀

nika07
15. aug 2008

si myslíš že naša nie je, také má valčeky na ručkach, ale to je super, hlavne nech sú zdravučké