Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
23. jan 2009

Vladka chapem ta a mne by to tiez nebolo prijemne. Hlavne prestan deptat samu seba, tym ze ho menej pritahujes. Skusala si 90 dnovu dietu??Ja som to skusala mesiac a zhodila som tusim 6kg uz si nepamatam presne. Nedodrziavala som to presne, len dni som dodrziavala ale mnozstva nie a mala som aj sem tam nejake prehresky.Ked by si pri tom aj cvicila tak uvidis ta vaha pojde dole a este ked zacne konecne lepsie pocasie tak aj to myslenie clovek ma pozitivnejsie. Mne slnko dodava strasne vela energie ale v takomto hnusnom pocasi sa mi fakt nic nechce.
To poznam clovek zacne dietovat vaha sa trosku pohne dole ale po case ostane stat a rucicka nie a nie ist dole. Mne tak ostala teraz vaha a potrebujem dat este 4 kg dole a nic. Ak chces mozme ist spolu na 90 dnovu a budeme sa navzajom podporovat a ak nahodou zlyham budem ta podporovat dalej 😉 .

Bejiiiii haloooooooooooooo kde si???????????????????????adresu prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ja som ju stratilaaaaaaaaaaaaa 😔

vladkaz1
23. jan 2009

Citala som si to ale nemam taku sebakontrolu a nechcelo sa mi varit samej len pre seba. Dakujem Jani 😵 ja normalne som si to tak pripustila k srdcu tu jeho vetu ze nad tym rozmyslam az ma zaludok bolí.
Mama mi tu nadava ze mi sibe. 😅

bejca
23. jan 2009

Janka IP 🙂 a DAKUJEEEEEEEEEEEEEEM 🙂 a dakujem aj za pochvalu torty 😵 len tam na vrchu bude iny obrazok a aj torta bude trosku inak vyzerat a😉 ale to az na narodeniny 😵

Anika stastnu cestu a cakame tu na vas na nove info co a ako aj ked verim ze vam bude uzasne 😵

aj ja by som rada zchudla a tu 90dnovu nepoznam 😅 co to je zac ??? rada by som dala 20 kg co som pocas tehu pribrala 😝 a stale sa ma drzia 😠 a hlavne stale by som zrala 😖 keby som bola aspon tehu tak to neriesim ... 😉

Vladka netrap sa tym 🙂 co by potom musel hovorit moj muz 😵 ale on mi nic nepovie sem tam ma podpichne ale co uz ... ja som happy ze je Petko zdravy a hlavne ze je 😀 ber to tak mas Lucinku a hotovo 😉a ako pise Janka ked pride lepsie pocasie tak aj / hadam aj mne 😅 😀 / nam buede menej chutit papat a budeme viac vonku 😉 a kludne sa nam tu vyzaluj kedykolvek 🙂

janka_fr
23. jan 2009

Vladka ja tiez nebyt MM tak to nezvladnem mesiac ale on to dodrziaval so mnou. Nie je to prilis ine varenie a je to velmi zdrave. Vtedy som sa asi najzdravsie stravovala.
Vladka ale ty si si tu jeho vetu uplne otocila a myslis si ze ho nepritahujes ,ale ved on ti to nepovedal. Nerozmyslaj tak nad tym, lebo si toho este viac navymyslas.

Inac ja ked si pozriem fotky po porode no kocky hroza, oci som mala len ako dve ciarocky, co som mala taku naliatu tvar.Ked som sa smiala ani som nevidela. Teraz ked si to pozerame s MM tak sa len rehoceme na tom.

Beji ja mam doma knihu ale urobila som taky suhrn a posielala som to kamoske tak ak chces mozem ti to preposlat a neboj sa neposlem to ako subor.Nie je toho vela.

bejca
23. jan 2009

uz mi to prislo dakujem 😵

annika
23. jan 2009

Ahojte!!!§ A zároveň sa aj lúčim, majte sa krásne, Vladka, žiadne depky, Bejca, Janka díky za rady, nothbook nebereme, je to drahé, som bola v Orangi. O týždeň sa ozvem so super fotkami, joj, foťák som nezabalila!!!!!! Hlava deravááááá!!!!! Tak sa držte a AHOOOOOOJJJJJJ!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
23. jan 2009

Anikaaaaaaaaaaaa fotak je najdolezitejsi 😀 po manzelovi , detoch a kreditke samozrejme 😵 inak nic ine nepotrebujes 😵 uzivajte siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

mima07
23. jan 2009

cauko kočky
nejako nestiham 😲 som pomala? 😀
annika aj ked ta nestihnem tak uzi si dovolenku ticho zavidim 😉
vladka ak chces schudnut tak si daj jeden den ocistny aby sa ti stiahol zaludok skus pit len vodu caje a ked budes velmi hladna tak ovocie ja som si vzdy dala jeden banan ten zasyti 😉 a vraj je vyborny zeleny caj ale to ja nemusim a hlavne vyhod vsetko sladke co mate doma a kup si horku cokoladu ak si na sladke a daj si kusok vzdy do obeda potom uz nebudes mat taku chut 😉 po ocistnom dni skus viacej krat take mini porcie a nakladaj si vzdy na maly tanier dobre to tam roztiahni a musis jest velmi pomaly a dobre je este rano pit citronovu vodu mozno aj ten zeleny caj s citronom nie je na zahodenie uf 😀 😀 😀 a nevaz sa aspon tyzden najlepsie dva
a k tvojmu muzovi mozno ti to povedal len preto lebo keby ti oponoval tak by si ho stale otravovala aby ti povedal ze ci nie si velmi pribrata a chcel mat pokoj 😕 inak vyzeras normalne mas vsetko co ma mat zenska tak to neber tak dramaticky lebo ked budes mat nervy tak neschudnes ja som schudla az ked som sa zmierila ze proste uz tie kila nedam dole

a uz idem aby ste ma nezabili za moj dlhy prispevok 😀 😀

azuzi
24. jan 2009

Ahojte Vladka prajem dobre nervy ja chcem tiez schudnut asi 6 kg a nedari sa mi ale ani velmi nic proti tomu nerobim, vecer jem dost vela v porovnani s tym ako pred tym, lebo v noci kojim. Ja som schudla pred tromi rokmi dost ked som nabehla na stravu podla krvnych skupin, ja som nulka, hlavne som vtedy jedavala len doma peceny celozrnny chlieb, na obed maso so zeleninou a vecer uz menej, a vela som cvicila, vtedy bola fasa zima a chodila som sa vela bezkovat, teraz mam pohybu podstatne menej o bezkovani ani nehovorim 😀 😀 .

vladkaz1
24. jan 2009

😀 dakujem kocky ste zlatucke no mozeme skusit tu 90 dnovku aj ked som pocula ze to neni moc zdrave? neviem
Dnes mi muz vynadal ze som to vsetko prekrutila a ze ja si to pochopím ako ja chcem ze ho nebabí furt dookola mi vysvetlovat nieco aj ked ho ajstak nepocuvam.
Chiii ale asi ma pravdu ja si to robím sama , dnes mi povedal ze som trocha schudla no ale to asi preto ze som sa snim 2 dni nebavila 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
24. jan 2009

Ahojte,

vladi my sa už na tému chudnutie nebavíme, pri mojom mužovi sa nedá chudnúť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

janka, janka, janka, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiii, ako to u Vás vyzerá s tou výchricou.............

azuzi
24. jan 2009

Tak ja som sa dnes vratila zo stavby, upratovala som na poschodi, chceme tam prebreusit podlahu a lakovat a prisla som domov a mam robila dolky tak som asi styri zjedla, takze dnes s chudnutim zase nic 😀 😀

nika07
24. jan 2009

azuzi to nech ta netrápi, ved si celý deň pracovala, zaslužila sisi tie dolk 😵

máte na dome drevené parkety

bejca
24. jan 2009

ahojte 🙂

no Anike musi byt uz super 😵 jaaaaaaaaaaaaaaaaaj aj ja by som rada tak isla niekam 🙂

beazpk
25. jan 2009

Ahojte,
som tu uplne nova, prvy krat na tolko znamom a ospevovanom Modrom konikovi. 🙂
)A nasla som si to, co som hladala. Trapim sa tym, ze som uz stara (37), a zda sa, ze aj tehotna. Velmi sa tesim, babetka su vonave, prijemne... Ale... V poslednej dobe sa trapim ci sa dozijem takej akcie, onakej... Ako zabudnut na taketo myslienky?

beazpk
25. jan 2009

Mimochodom, je tu niekto tak stary ako ja? Alebo aj viac?

nika07
25. jan 2009

Ahojte kočky,

beazpk vitaj medzi nami, momentálne nerozmýšľaj nad tým čo bude, ale nad tým čo je 🙂

my sme tu všetky v takomto veku a aj staršie a je to super, dokonca ked sa podarí aj sa stretávame,
a detičky si užívame 😉

je to tvoje prvé miminko, alebo už máš nejakého potomka

bejca
25. jan 2009

beazpk vitaj 🙂 nerozmyslaj nad tym co bude za niekolko rokov 😉 ja som mala 37 ked sa mi narodil prvy syn a som nesmierne stastna 😉 neviem ci mas nejake deti ale jednoznacne ak po dietatku tuzis tak sa tes 🙂 😵

a ako pise Nika tak sme tu vsetky - teda skoro 😀 vsetky ze Vladka 😉 nad 35 rokov 😉

janka_fr
25. jan 2009

Ahojte,

pred chvilkou sme sa vratili z Rennes a maly je tak rozkokoseny ze som zvedava kedy zaspi. Spal celu cestu tj. 2 a pol hodiny.

Nika u nas bol strasne silny vietor zo stredy na stvrtok ale teraz co bolo tak to bolo na juhozapade a su tam strasne skody.Vietor dosiahol az 180 km/h.

Vladka, 90 dnova sa mi nezda nezdrava, pretoze tam jes strasne vela zeleniny a ovocia a mozes jest vlastne vsetko a dokonca aj sladke 🙂

beazpk vitaj medzi nami a ako ti uz kocky pisali tak nad naozaj tak nepremyslaj. Moj drobcek sa mi narodil ked som mala 35 a je to moje prve babatko. Ty uz mas deticky??

janka_fr
25. jan 2009

beazpk a odkial si???ak chces tak si to dopln v pase.

miroslava72
26. jan 2009

Beazpk,ja sem sice prispievam velmi malo,ale mozem ti tiez povedat,ze je to uplne wou.Je to nadherne mat dieta v tomto veku,malu som mala v 36.
Je na tom vela pravdy,ze maminky v tomto veku si dietatko viacej uzivaju.Vidim to na sebe.Sledujem malu ako rastie,papa,zacina dzavotat a kazdy den ti prinesie cosi nove...no uzasne,porovnavam so synom a zistujem,ze vtedy som si ho az tak neuzivala,ze akosi velmi rychlo vyrastol.....a ten cas naozaj velmi rychlo leti...
A co bude potom? Ci sa dozijes nejakej akcie? A preco by si nemala? Tym sa netrap a do dochodku a staroby je este velmi daleko.Vsetko zvladnes. Uzi si to.

beazpk
26. jan 2009

Ahojte, ste velmi mile. Velmi vam dakujem za povzbudive slova. Som z Pezinka a uz mam dvoch synov - 4 a skoro 7 - ktori su pre mna uplny zmysel zivota. Babetka som si uzivala, najma dojcenie. Preto by som sa velmi potesila, akurat nechapem, uz dlho ma trapia myslienky o smrti. Asi pocitujem obrovsku zodpovednost za celu rodinu. Chyba mi nadhlad. Este si tu pred vami svoj problem sama rozanalyzujem. 🙂 Vy take myslienky nemate? Inak som vesela, nemyslite si, ze trpim nejakymi depresiami. To nie. Je mozne, ze to prameni aj z mojich dvoch porodov cisarskym rezom - treti by boj samozrejmi. A ja blba som si ho pozrela na YOUTUBE. 🙂 Uz ste videli porody odtial?

bejca
26. jan 2009

ahojte 😵

Bea take veci nepozeraj - ja som to ani nikdy nepozerala 😵 a mozno prave teraz bude dievcatko 😵 no a aj ja mavam take myslienky 😅 obcas a potom tiez ma to trapi viac 😝 tak to rychlo treba "rozchodit " 😉

nika07
26. jan 2009

bea nepozeraj také veci, ani žiadny reflex či niečo tomu podobné

inak ahojte , prajem pekný deň

azuzi
26. jan 2009

Ahojte
Nika, nebudeme mat nvrchu standartne drevene podlahy, ale z OSB dosiek, a tie ideme brusit a lakovat.
Aj ja zavidim Annike tu lyzovacku, dnes mame velmi pekne 🙂 🙂
Beazpk - tak ja som starsia a aj som bola starsia ked som rodila 😉 😉

marta09
26. jan 2009

Ahojte dievčatá, tak konečne som sa dostala k písaniu aj ja. Po tých zhonoch v práci som rada, že už máme prechod na euro za sebou 😉 , konečne mám viac času aj na rodinu 🙂 . Čítala som vás pravidelne, len na písanie mi nezostalo veľa času 😒 , musím sa polepšiť. Janka, tebe chcem popriať všetko naj... v manželskom živote, veľa šťastných spoločných chvíľ 🙂 , bola si krásna nevesta 😉 . Baby, to už tak rýchlo čas letí, pozerám, že detičky vám rastú ako z vody 😀 . Peťko už bude oslavovať rok, Robko už oslávil, aj Martinko už je chlapisko 😉 . Naša Simonka je také naše šťastíčko, taký smejko, ale aj veľký zbojníček. Začína už pekne rozprávať, rada sa hrá na schovávačku, prezerá si knižky o zvieratkách. Len nočník jej nevonia, no ani jej plienky nevoňajú 😀 😀 😀 . Dúfam, že s tým nočníkom si to ešte rozmyslí 😉 . Inač spinka s nami na manželskej posteli, akurát sme si k nej dali ešte jednu posteľ pre tatika 😀 😀 😀 , aby sa nebál sám spať. Riešime aj ďalšie štúdium našej najstaršej Maťky, ona chce ísť silou mocou na zdravotku, ja som myslela, že na obch. akadémiu, ale radšej nech ide tam, kde ju to baví. Šimon zas má problém s hrúbkou ľadu, pretože ten nie je, a nemôže hrať hokej 😉 . Ale som sa nejak rozpísala 😉 , idem už do posteľkoviec, ráno treba vstávať do práce...

azuzi
27. jan 2009

Ahoj Marta, pekne ze si sa ozvala, ani moj Martinko nechce nic mat do cinenie s nocnickom, trochu si tam posedi, ale sa tam nevykaka ani nevycika, tak co uz. 😀 😀 .
Dnes by som chcela vybehnut poobede do poradne, musim prevolat doktorke, dokedy tam bude a budu Martinka si ockovat
😒 😒

janka_fr
27. jan 2009

Ahojte,

Beazpk, ja tiez take veci radsej nepozeram.

Marti dakujem a kludne sa vzdy rozpis ked si najdes na nas cas. Pozeram ze Simonka ma skoro 2 roky, kedy si isla do prace??Preto sa pytam, lebo aj ja rozmyslam ze by som si zacala hladat pracu. Davas ju niekde do jasliciek?Ako to zvladla?? Nas maly je totiz to stale len so mnou a neviem si to dost dobre predstavit ako to bude ked by som zacala pracovat.

Azuzi teda mas este stale dost starosti okolo domu. Jooooj Martinko ma este cas, nasmu Jullianovi tiez nevonia nocnicek, spociatku plakal a hned sa postavil tak som to nechala tak a teraz si tam sadne, posedi asi tak minutku aj to je asi vela a potom uz z neho zdrha a chce sa s nim hrat. Takze ho netrapim, ved ten jeho cas raz pride. Snad to nebude v 18 rokoch 😀 😀 😀

Kocky u nas je hrozne pocko, sme ako v tunely. Zase u nas prsi. 😠

marta09
27. jan 2009

Ahojte, Janka ja som do práce nastúpila po 28 týždňoch, ešte som potom čerpala starú dovolenku, takže Simonka mala asi 6 mesiacov. Nedávam ju do jaslí, doma je s ňou moja mamka, ktorá akurát zostala na dôchodku, takže ja som kľudná, lebo viem, že o malú je dobre postarané 🙂 . Do jaslí by nemohla ísť, lebo má trošku oslabenú imunitu. Môj muž robí tiež na smeny, tak to nejak poplátame. Ale zo začiatku to bolo strašne ťažké, ja ani neviem ako sme to zvládli, asi najvačšiu zásluhu má na tom moja mamka. A to ešte máme veľký dom, s upratovaním mi pomáhajú aj staršie deti, aj tatino. Ale aj Simonka bola kľudné babatko 🙂 . Teraz je to už ovela lepšie, už je trocha samostatnejšia.

azuzi
27. jan 2009

Janka neviem o aku pracu mas zaujem, ale skus si dohodnut nejaky ciastocny uvazok na zaciatok, myslim so ze praca na cely den by asi ani pre Teba ani pre Julianka nebolo bohvieco.
Ja som pri prvom synovi zacala pracovat tak doobeda na 3 az 3,5 hodiny a Samka som zacala davat k jednej mamicke, co mala rovnako stare dieta a tam sa Samkovi aj celkom pacilo. Samko mal asi rok a pol.
Teraz to mam ale lepsie, lebo pracujem z domu a ked pocujem Martinka plakat tak hned pribehnem k nemu, aj ked je s nim moja mama.