Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
12. apr 2009

no kocky niesla som Petka na rukach a isla som ho prebalit a my mame taku mensiu kuchynu 😅 a este mam so stolickou privrete sufliky aby sa do nich Petko nedostal 🙂 tak je medzi tym stolom a stolickou dost malo placu 😝 no a noha od stola sa proste neuhla 😀 a ako som predpokladala znovu mi to zafixovali s rychloobvazom - leukoplast 😉 takze Anika ziadna sadra 😉 len teda som unavena ale muzik mi dnes fakt vinimocne pomahal 😵 cele doobedie bol s Petkom prec a aj ho okupal , pomohol mi paplony popreviekat 😵 no super 😵

bejca
12. apr 2009

Vladka s tym kocikom by ma asi porazilo 😝 neda sa ti to aspon nejako spravit ?? ja by som uz novy nekupovala 😅 a asi by som sa isla predsa len opytat koli tej zaruke podla mna to neni normalne ..... 😅

bejca
12. apr 2009

som rada ze zacal Lets dance 🙂 len mi tam vadi ta Fialova 😝 akosi ju nemusim .. 😅 a na Polnisovej som sa teda narehlila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
12. apr 2009

No Beji opravit sa to neda ani zaruka uz neplati ide ma roztrhnut, dnes som dala na bazar aspon vanicku nech mam aspon nejake peniaze na novy ☹ ,ale tu na modrom konikovi som objavila peknu karicku MOON pouzivanu ,tak som zvedava kolko mi napise cenu. Tak som bola spokojna s tymto kocikom no neviem si predstavit, co bude Lucka robit v novom ☹ , dnes som si pozicala golfky len do vyplaty od kamosky, lebo ma 2 kociky a tak tam revala jak besna celu cestu, ako sme boli vonku ach jaj.... predsa v tom nasom x -landere sa mohla aj pohodlne vyspat a mala tam vela miesta a strasne dobre sa snim chodilo po tychto Trnavskych cestach.
No uz je neskoro lamentovat zlomilo sa to na takom drbnutom mieste ,ze sa neda nic robit. teraz musim hladat ine riesenie...
Lets dens som nepozerala lebo som nasrata jak cert a len chodim a frflem, muz ma zomna hlavu jak melooon 😅 😕

marta09
12. apr 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli u svokry, celkom deň v pohode, Vladka, tak to maš smolu, ja by som tiež bola nasr.... 😠 . Bei, to čo kočky dnes máte smoliarsky deň 😕 . Aj ja sa teším že ide Lets dance 🙂 .

vladkaz1
12. apr 2009

No ze smola na .... juj uz nenbudem hresit lebo to nema vyznam, uz som sa dohodla stou pani na tej karicke dala mi super cenu 65 eur tak som stastna ze aspon nieco sa mi podarilo. Dobru noc cmukkkkkkkk 😉

bejca
13. apr 2009

ahojte 😵

veselu sibacku uzite si sibacov a vela vody 🙂

moji chlapi uz isli sibat 😉 som zvedava ako posibu 😵

Vladka no veru smola 😖 a ten " novy " kocik sa mi zda tych 65 euro dost nie ?? 😅 😕 daj link nech ho pozrem ak chces 😉 mozno si to len myslim lebo nasa uplne nova kara stala cca 2500 sk .. tak si myslim ze nie uplne novy kocik by ti mohla dat aj za cca 50 euro 😉

Marti ja rada pozeram ako tancuju 🙂 a teda mali ste pekny den 😵

annika
13. apr 2009

Ahojte!!! Ako ste na tom so šibačmi??? My čakáme ešte jedného bratranca a koniec!!!!! Som ako predavačKA v parfémovom obchode, voniam a aj dcérky ...a celý byt... Ale ocko bol prvým šibačom a len vodou..xixixixi a teplou...xixixi inak by som hrešila ....xixixi
Vladka, smola, Bejca aj tebe prajem rýchle uzdravenie!
Idem, lebo sa vrátili moji šibači, joj, keby ste videli ocka ráno ako bol hrdý na svojho syna, že už nechodí sám ale dvaja idú!!!! Juj!!!

vladkaz1
13. apr 2009

Ahojte krasnu sibacku praje mi sme nemali ani jednu navstevu hehe no teda odpadnem, do teraz som upratovala a uz mam pokoj.
Beji neviem dat ten link ako sa to robi? ale pozri si tu na MK v Bazare kociky je to Moon cierny a je BA tak mrkni.
🙂

vladkaz1
13. apr 2009

Tak v albume mate ten novo stary kocik 😉

annika
13. apr 2009

Je pekný, taký modrný dizajn sa mi zdá. Pre nás by bol už malý asi, ani nie malý ale nízky.
My už nosíme 92-ky a rastieme ako z vody... 😀 😀 😀 😀 😀
Robko je hotový z tej šibajčky, už aj zaspal ako som ho dala do postielky. Dúfam, že bude spať dlho...xixixixix

vladkaz1
13. apr 2009

ten kocik je do 25 kilo zevraj 😕

bejca
13. apr 2009

Anika tak ste mali veselo 😉

Vladka u nas bol len svagor inak nikto 🙂 takze pohoda 🙂 a u nas sa len sibe 🙂 kocik je super a za tu cenu v pohode si myslim 😉

pridala som par fotiek ak chcete kuk 😉

annika
14. apr 2009

Aj ja som tam hodila pár fotiek, idem kuk Bejca tvoje!

annika
14. apr 2009

Juj, Bejca, ten huncútik malý je zlatý!!!!xixixixi Ten úsmev na tvári je tam vždy! Pekné fotky.

vladkaz1
14. apr 2009

Annika tak ta foto v perinach nema chybu daj to do nejakej sutaze 😀

vladkaz1
14. apr 2009

Bejka ty mas vzdy krasne foto tak to uz ani nekomentujem lebo sa budem opakovat ze nadherne 😀

bejca
14. apr 2009

ahojte 😵

zapnem PC a kto na mna pozera ?? krasny Robko 🙂 Anika pekne fotecky 😵 a dik za pochvalu 😉

Vladka 😀 dakujem 😉 si zlata 🙂

my sme mali dnes super noc 🙂 spali sme az do 7,35 🙂 juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

vladkaz1
14. apr 2009

Aj mi beji mala spala do 8.00 chapes a velu noc sa vcera unavili tak parada 😀 a inak nemas zaco sak hovorim pravdu 😵
Aj Robko je fesacisko pocakaj ja bude motat babam hlavu hehe sa nabehate....
No a nasa Lucka sa nehra so detickami ,ale ona so 4 roc. deckami chapete? A spekuluje boze ani si neviete predstavit co sa ta napredvadza 😀 😀

vladkaz1
14. apr 2009

Ozaj volala som do nemocnice tie chlamidie sa nepotvrdili tak som stastna jupi.... ale tie lieky co som ponich zvracacala som vobec nemala uzivat mi povedal ten doktor dobre ze? pokusny kralik je somna 😅

vladkaz1
14. apr 2009

ahojte mam dalsiu dobru spravu, tato mi to tak rozobral tu zomenu tycku ze sa to da opravit ani videt to nebude ja mam tusim dnes stastny den sa strasne tesim budem mat kocik aj pre druhe dieta hehehe jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lubim vas 😵 😵 😵

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annika
14. apr 2009

Vidíš, Vladka, všetko sa vyriešilo! A ďakujem za pochvalu. Aj tebe Bejca!Cmuky!
My zas taký šťastný deň asi nemáme, Robko sa zobudil a mal už teplotu, neviem kolko, nemerala som. Teraz spí chudák a teraz neviem, či je to od tých očných zúbkov, alebo niečo iné....Uvidíme večer.

😨 😨 😨 😨

bejca
14. apr 2009

Vladka Lucka je uz velka kocka tak potrebuje velke kamosky a kamosov 😉 no a teraz ten kocik nekupujes ze 🙂 a tesim sa s tebou ze mas dobre vysledky 😵 a tie tabletky ... 😠 😠 😠 ja by som tu tych doktorov nakopala do rozkroku 😝 😖 😒

Anika dufam ze len zubky a uz bude len dobre a teplota zmizne 😵

Mima krasnych synov mas 😉

nika07
14. apr 2009

Ahojte kočeny,

ako čítam tak ste super trávili sviatky 😀

ja nič nestíham, Linda chce byť cele hodiny vonku, a to nie že si sadnem na zahradu, a ona sa hraje, ale v kuse chodíme ☹ a ja potom večer odpadnem od unavy a ona ešte vystrája 😅

Beji, annika super fotky, ako vždy 😀

nika07
14. apr 2009

Vladi som rada, že už ste v poriadku 😉

vladkaz1
14. apr 2009

Beji ten kocik kupujeme ajstak potrebujem do obchodu nieco lahsie 😉
Ninka no stratena aj mala je taka ze stale mama papa ukazuje na dvere a cely den moze byt vonku Linduska musi byt rozkosna 😵
Annika no asi tie zubky dufam ze to nebude nic vazne ☹ 😵 dzrim palce..

vladkaz1
15. apr 2009

No kde ste? sme na poslednej strane... 😅 😕

annika
15. apr 2009

Ja práve idem žehliť...hoci nemám chuť na to, ale čo už iné ostáva???
Robko už ráno nemal teplotu, asi to bude z tých zúbkov...ale je ešte taký umrnčaný, musím sa mu venovať celý deň, ináč fňuká...ešte že je také pekné počasie vonku...
Majte sa zatial, idem pracovať...
😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

nika07
15. apr 2009

Ahojte

annika prídi aj ku mne, ja som žehlila včera a ešte riadna kopa zostala, hlavne manželikove košele ☹

vladi presne tak isto, dnes sme boli vonku 2 hodky, som myslela, že padne od unavy, ale ešte stále nespí 😠