Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
17. sep 2009

caute kocky
zab zostan s nami a naozaj vymen gynekologa mna sa este aj teraz pyta moja ci sa na o este nedam 😀 a co je jeho do toho co bude o 15 rokov ved mladym sa moze hocico stat 😠 moja mam ma 61 a v pohode si klakne na kolena a robi malemu konika sice sa jej horsie stava ale maly ma z toho uzasnu radost 🙂 ono je to nielen o tom ako sa kto citi ale aj o tom ze my si uz uvedomijeme ze mat dieta neskor je dar ze nie vzdy sa to podari 🙂 🙂 🙂
lubi maly je v pohode sak tam ma frajerku 😀 ked ju rano zbada usmev od ucha k uchu da mi pusus a uz ho nezaujimam 🙂 iba raz sm prisli neskorej a to mal trocha problem 😀
dnes som nejako nestihala isiel posledny ale boli tam len 4 deti a isiel domov o 16,30 a nemal problem 😉 dokonca sa este vela veci naucil lebo ucitelka si s nim citala knizku o lietadlach tam mi o tom rozpraval celou cestou
v praci sa da len su trocha fofry predsa ked som tam menej tak sa neda toho tolko postihat
janka tak to potesi taky email
bejca davno si nedala fotky ci mi nejake usli?

azuzi
18. sep 2009

Ahojte kocky,
No Bejca byva sa nam super - je to pohodicka. Trochu nervy s peniazmi, ale to sa za rok vyriesi, lebo okrem hypoteky splacame este kratkodobe pozicky na vselico.
Zab chcem aj ja odkazat na zmenu gynekologa, mne sa Martinko tiez narodil hodne po 40 a moj gynekolog mal pre mna pochopenie a sam ked som mala ist na sono ma odporucil tam kde vedel, ze ma tiez budu chapat.
Inak zajtra ideme po dvere, nasi sa rozhodli ze nam pozicaju, povodne sme chceli ist az po oktobrovej vyplate, a tak sme to vyuzili, inak zloty stale posilnuje, tak sa otalat velmi neoplati. 😉 😉

annika
19. sep 2009

AHojte!!! TAk sme doma z Ikei, bože, necítim nohy...Prešli sme aj Avion, no tam sme nič nekúpili, ale v tej Ikai som nechala materskú moju.... a ešte niečo... ☹ ☹ ☹ ☹
Joj, tam sú také krááásne veci...mne sa strašne páčia tie švédske nábytky a hlavne variabilnosť všetkého so všetkým!!!matrace sme kúpili a dve také policové zostavy do kúpelky, lebo nemám kde dať drogériu.
no a všelico iné, drobnosti, pekáče vankúše...tam bolo tolko ľudí!!!! Ale Robko bol zlatý, na tom detskom oddelení si hneď ľahol na takú detskú posteľ xixixi, ako v dobrej reklame . Priznám sa, že keby som mala peniaze aj mu to kúpim... 😉
Bejca!!! Vy ste tam kúpili tú posteľ pre Peťka, že s tým zábradlím???? Už tam spí Peťko?

annika
19. sep 2009

Azuzi, už ani my nechodíme do Maďarska, tiež sa neoplatí, forint je silný a všetko zdražili aj oni, zvýšili DPH, tak už je to o ničom.

azuzi
19. sep 2009

Annika aj ja velmi rada chodim do Ikei, aj my sme tam nakupili vsetok nabytok co mame na prizemi okrem kuchyne. 🙂 🙂 . joj tiez by som tam nechala majetok, ale musim sa krotit. 😀 😀
Cez vikend tam asi byva vela ludi, aj my sme boli cez vikend.

lubii
19. sep 2009

Jáj dievčatá, ja by som tak rada šla do Ikey, keby nebola 450 km ďaleko ☹ . Mám už toooľko vecí povyberaných, čo by som chcela.Hlavne hračky pre Samuelka. Naposledy,keď sme tam boli aj Samko zaliezol do takej detskej postieľky s baldachýnom a nechcel odtiaľ odísť 😉

Dnes sme boli púšťať šarkana 😉 Super bolo. A najlepšie bolo, ako sme ho vypustili, prišli si ho skontrolovať dva jastrby, že kto to lieta v ich teritóriu 😅

vladkaz1
19. sep 2009

ahojte prisli sme s koncertu s Desmodu bolo suuuuuuuper dedko varoval maluuuuuu
ja ikeu zas moc nemusim nikdy tam neviem nic najst co potrebujem ale nabytok ma pekny ... jaaj aj ja by som toho chceeela 😀

bejca
20. sep 2009

Mima no teda Alexik musi byt zlatucky 😵 a mas pravdu dlho som nic nepridavala 😅 akosi nefotim moc lebo nemam volne miesto v PC musim nieco kupitr kam stiahnem vsetky fotky .. len nie CD alebo DVD .....

Azuzi nervy s peniazmi budu , boli ale byvat vo vlastnom je super 😵

Anika no teda super ste nakupili 😵 a veru aj ja byvam potom taka unavena 😀 hej kupili sme mu tam tu postel ale este tam nespi 😉 ja sa tesim ze spi s nami v spalni 😀 ked bude druhe 😀 tak ho prelozime 😉

Lubi 😕 ze dva jastraby 😅 to u nas tak maximalne nejake vrany 😀 😉

Vladka no teda vy ste si boli uzivat 🙂 jaaaaaaaj aj ja by som isla hned na taky koncert 😉

janka_fr
21. sep 2009

Ahojte,

na treti pokus nam to vyslo a letenky mame na buduci utorok 😵

Beji kup si externy disk, je to super zalohujes si tam vsetko, lebo sa ti moze stat ze fotky z pc stratis a na CD a DVD sa toho vela nezmesti a casom tie disky mozu stratit na kvalite. Teraz si mozes kupit externy disk 500GB dokonca uz aj 1 tetra a videla som uz aj 2 tetra. My mame 500GB a mame tam neskutocne vela filmov, rozpravok a videa a fotky a je tam este miesta a miesta. Existuje aj wifi takze ked ho mas doma tak si na to napojis viacero pc a nemusis pouzivat kabel. Len prenos je trosku pomalsi ako cez kabel, ale pri prenose dat si len napojis disk s pc, kablom a je to.

azuzi
21. sep 2009

No vidis Janka do tretice vsetko vyjde 😀 😀 .
S tymi fotkami mame aj my chaos, asi by sme mali tiez kupit ten disk, ale teraz sa mi to nechce velmi riesit 😒 😒 , musim vymysliet ako vratit peniaze na buduci mesiac za dvere a este aj jest popritom a platit vsetky splatky co treba 😀 😀 .

marta09
22. sep 2009

Ahojte dievčatá, konečne som sa dostala k písaniu. Opravujeme dom, zbierame úrodu z poľa aj zo záhrady, popritom chodíme do práce a môj mužík už je tak vyšťavený, že už ho trošku musím krotiť ☹ . Simonka je veľký zbojník, veľa rozpráva, niekedy sa jej pusa nezavrie celý deň 😀 😅 😵 , je celkom bez plienok, sem tam v noci nejaká nehoda, keď tvrdšie zaspí... Mati sa v škole veľmi páči, už má aj dosť známok, všetko za 1 akurát z anatómie má 2, Šimonko zas hrá futbal za FC Košice ml. žiaci, uči sa super, akurát má jednu poznámku, že vyrušoval počas hodiny 😠 ... Pozerám, že Vladka je snž, tak držím palce pri snažení 😉 , Anika veru už sa neoplatí chodiť do MR. Zdravím aj Azuzi, Janku, Bejču, Mimu, Lubi a ... čaute, dufam, že už toho času bude viac a častejšie sa vám ozvem. Ozaj braško majú krásne zdravé dievčatko, taže sa tešíme s nimi 😵

bejca
22. sep 2009

Janka tak sa tesime ze sa vam to podarilo konecne s tymi letenkami 😉 a dik za info 😉 musim sa na to popytat niekde lebo ja som z toho pako 😝 😀 😉 a muz sa voooooooooooobec do toho nerozumie 😅

Azuzi 😀 no tak ani mne sa to akosi moc nechce " riesit " ale teraz akosi nemozem ani len fotit lebo nemam kam dat fotky 😅 😉 ale ved budu vianoce kupime si darcek 😀 😉

MArta caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 🙂 super ze si sa ozavla drzime deturencom palce k uspechom 😵 a posielame Simonke pusinky 😵

my sa snazime tiez uz dost opakovat teraz ma nove slova : ajoj , / ahoj / nenia / dovidenia / oko , ruku , hlava , dudu 😀 no zozeriem ho 😀

vladkaz1
23. sep 2009

ahojte dievcence,ako sa mate co nove?
Bejka ako pokracujete? 😵 mne meskaju ale moze to byt aj s tou chorobou co som bola chora lieky a tak ,,alebo stres .
Jani super ze mate letenky konecne sa zadarilo tak ak budes mat cestu mozeme dat stretko tesim sa velmi 😵
Azuzi netrap sa moja ,neboj sa zvladnete to ste sikovnucky a peniaze boli aj budu ja si to vravim stale hlavna vec ze su deticky zdrave a Martinko vam robi radost pokladik 😵
Marti prajem co najlepsiu urodu ,Simonka musi byt uz kocka velka idem mrknut foto ..a dakujem ze nam drzkas palceky 😵
Beji to je super ze sa vam rozvazuje jazycok ,mala sa uci tak isto nove slova uz vie povedat dost ale radsej si somre tu svoju spatlanenu rec 😅

azuzi
23. sep 2009

Vladka drzim palceky nech to vyjde s tym meskanim 😉 😉 .
Ja tiez hovorim ze peniaze boli aj budu 😀 😀 . Chcem ten plny uvazok na buduci rok tak sa momentalne aj dost snazim oslovovat novych zakaznikov a vymyslat prokekty, tak dufam, ze sef bude potom pristupnejsi.
Vcera sme boli v poradni s Martinkom a doktorka sa pytala ze ci uz citame knizky, ale my zatial necitame, lebo mam stale pocit ze ho to az tak nebavi,
Vam odkedy sa zacali zaujimat deticky o obrazkove knizky - my mame 15 mesiacov?
Janka tak konecne sa Ti podarila ta letenka 😉 😉 .
Bejca tak som zvedava ked Martinko zacne rozsirovat svoju slovnu zasobu 🙂 🙂

vladkaz1
23. sep 2009

Ahojte hlasim ze som tehu 😵 😀 mrk do albumiku ..
azuzi nic si stoho nerob ,Lucka zacala citat knizky az teraz ,ona ma diagnozu hyperakt. takze sa nevie sustredit niec si s toho ja nerobim ze az tak neskoro a bude mat 2R . mate cas moja ..
no poistenie uz si netihnem platit aby bola velka materska no nveadi nejako bolo nejako bude hlavne nech sme zdravy to je podstatne..
azuzi a sef ta v poho zobere na spat? dufam ze ano budem na teba mysliet by ti to co najlepsie dopadlo moja 😵

annika
23. sep 2009

JEEEJJJJJJ!!!!! Vladka!!!!!Čo to vidímm???????Ďalší zázrak na ceste!!!! Gratulujemeeee!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

annika
23. sep 2009

Azuzi, my len pred mesiacom sme sa začali o knihy zaujímať, ale teraz už intenzívne, chytí ma za ruku, ťahá do izby , kde máme knihy a cca. 30 minút musím čítať knižky všelijaké, o Thomasovi, o tom vláčikovi, o medvedíkovi/môj macík kniha/ o zvieratách, no a o krtkovi... Potom začne on ŕozprávkovať po svojom slangu, a ja sa smejem na tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
23. sep 2009

Vladka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Gratulujeeeeem tešímsa a držím palčeky 😵 😵 😵

lubii
23. sep 2009

A tvoja malá je aká krásna na tej fotke že "mám nový účes" 😉

lubii
23. sep 2009

My sme knižky čítali už dávno, ale len vtedy,keď sedel na nočníku 😉 ,tak som ho zabávala.Ale keď zliezol z nočníka, tak už ho nezaujímali 😅 Teraz ho to občas chytí, ale tiež len nakrátko, lebo on neobsedí na jednom mieste 5 minút. A dnes bol jak z divých vajec vyliahnutý. On niečo vyvedie a kým stihnem spratať, čo narobi, stihne urobiť ďalšiu neplechu. Už dočiahne všade v našom dome a keď nedočiahne, donesie si stoličku a vylezie. Najviac sa mu páči na kuchybskej linke,keď sa mi hrabe v horných skrinkách 😅

lubii
23. sep 2009

A keď už trpím samomluvou, tak vám ešte poviem,že náš Samuel už všetko hovorí. Občas mu síce ešte nerozumiem,musí 3x zopakovať. A slovosled má super. Napr. Ja chcem toto papať nee. 😅 .Musím si asi začať zapisovať jeho hlášky, lebo si ich nepamätám. Ale sú úžasné 😵

vladkaz1
23. sep 2009

dakujem ti velmi pekne ,no musim ist naprv doki nerobim s toho vedu ak dobre pocitam mala by som byt v 5 tom tyzdni takze mame asi termin 26 maja 🙂
maly musi byt zlatucky no viem si predstavit ten slovosled 😅 , nasa mala este nevravi cele vety ani sa nesnazi utvarat zatial take skomoleniny vravi ale ja jej rozumiem viec co chce 🙂
dakujem za pochvalu fotky mala je pokladik aj ked ako certik ale robi nam radost 🙂

janka_fr
23. sep 2009

Vladka velka gratulacia a drzim palceky 😵 😵 Vladka plienky co si nakupila teraz pekne vyuzijes 😉My sme na jednorazovkach a tych gatkovych, lebo maly si kazdu jednu odopne, ci suchy zips ci cvoky a vyberie si ju aj ked ma nohavice na sebe.

Azuzi dufam ze ti to s pracou dopadne dobre a polepsi sa vam financne.
Nas maly bude mat 19 mesiacov ale citanie ho vobec nezaujima, on si vezme knizky pouklada si ich na zem vedla seba alebo na sedacku a otvori tam kde je psicek a to je vsetko. Ked mu ukazujem co je co a tak ju vezme a zavrie a odide prec. Tiez neposedi ani minutku takze u nas citanie zatial nie.

Lubi to je super ze tak krasne rozprava, nas maly ma tiez nove slova teraz, papu - papuca, onco - encore(fr.) - este, babo, dada- deti, teta. Zatial miesa francuzske so slovenskymi a este mi povie po francuzsky lebo vyslovnost je jednoduchsia. Aj pre slovo pod. No a svojou hatlaninou blaboce cely den ale to mu nik nerozumie 😀

Potrebujem kupit autosedacku rychlo, lebo moja je uz predana co som mala do 13kg a potrebujem mat u nasich nejaku. Musim popozerat.

azuzi
23. sep 2009

Vladka aj ja sa pridavam ku gratulacii. 🙂 🙂
Tak ste ma potesili s tymi knizkami, ze teda Martinko este nezaostava.
Vladka inak s tou pracou to mam tak ze ja pracujem uz ciastocne - takze nejaky prijem mam, ale chcem ist uz na plny uvazok. 😉 No a to este nemam potvrdene.

zazalienka
23. sep 2009

vladka, gratulujem z celého srdca.. no budúci rook teda posilníme trnavčanov🙂)

bejca
23. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

V

L

A

D

K

A

G R A T U L U J E M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tesim sa velmi velmi stebou 😵 dufam ze aj u mna to tak bude coskoro 😉 😵 posielame cmuky cmuky cmuk 🙂

pridala som par fotiek 🙂 ak sa vam chce tak kuk 😉 to su z tej 60 tky 😉

Azuzi ja mu citam obrazkove knizky velmi dlho ale teda bavi ho to len chvilku 😉 ale citava si aj sam obcas ale teiz len chvuilku 😉

Lubi no tak zapisuj a potom nam ich sem budes pisat 😀 😉 uz sa tesim na hlasky 😀 😵

Janka a tu na MK nikto nepredava nejaku autosedacku ? ci chces novu ?? a aj my hatleme viac ale snazi sa sem tam povedat spravne 😉

bejca
23. sep 2009

Vladka dala som si aj ja snž 😀 snad sa aj nam podari 😉 😵

vladkaz1
24. sep 2009

ahojte ste strasne zlate moc moc vam dakujem ,az na to vracanie je vsetko v poho ,ale cudujem sa ake je to ine .. no ved uvidime casom ,pri malej som vracala vecer vzdy vecer mi bolo zle bola som spava a zrala som samu cokoladu sladkosti,teraz nemozem spavat no hruza ,vraciam rano ,a chuti mi vsetko slane sladkost som nejedla teda poriadne dlho ale uvidime ako sa to bude vyvijat ,,dokine som objednana na buduci tyzden.
beji super som si vsimla snz 😵 , neboj zlatko zadari sa mojko budem na teba mysliet ,neskusala si ist tej bylinkarke na kricok? zevraj je velmi dobra co sa tyka otehotnenia 🙂
Azuzi neboj sa Martinko urcite nieje po zadu moja vsetko ma svoj cas a kazde dieta je ine uvidis ako ta prekvapi zo dna na den 🙂 😵 a dakujem ze si mi to vysvetlila s tym pol. uv. 🙂 zaboj urcite ta vezme na plny 😵 kto vam bude strazit maleho potom? alebo do jasliciek ho das?
janka skus mrknut niekde na bazare Bejka ma pravdu oplati sa ,niekedy natrafis fakt na dobre veci .. 🙂 tesime sa na vas 😵

bejca
24. sep 2009

Vladka dik 😉 u tej bylinkarky som bola ale vysledok ziadny 😅 no a teraz veru budem cakat 😉 😀 snad to vide aj nam 😵 a ty ked mas taky iny priebeh mozno to bude chlapec 😉 a chcela som sa ta opytat ako to teraz budes riesit s dvihanim Lucky ..... ja mam z toho obavy ze ako to potom bude 😅

vladkaz1
24. sep 2009

bejka aha vsetci ju chvalia tak sa cudujem ze nic 😕 , dala ti nieco?
no dvihanie Lucky je hruza .. bojim sa uvidim co povie doky ale dost ma boli v podbrusku taky ostry tupy pocit teda bolest take mam zakazane ze sa nemam nadrapovat od MM la ,ale mala stale hopa .. no je to na nervy som zvedava sak teraz to je nic ale neskor ma aj slahne 😕 😔