Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
11. máj 2008

ahojte pekny den 😉
Mima ale si sikulka 😀 😵 aj ja som v piatok trochen upratala a zajtra mozem zasa 😠 stavaju tu cinziak pred nami a bordelu tu je stale 😠 no co uz ..
Petko dnes nejako nechce hajat ..ale tusim uz aj den ododna spinka menej 😅 asi nam rastie xixixixixi 😀 strasne je vnimavy ,vsetko chce vidiet a uz ho nebavi len byt v lehatku 😅 co znamena ze mam menej casu na net a poriadok a varenie a pod .. 🙂 😵 ale len nech rastie lebo potom je krajsi a krajsi 😀 ako vsetko deturence 😀 aj my ideme von teraz sa zobudi dam mu papkat a uz aj ideme 😀

annika
11. máj 2008

Ahojte!
Ani Robko dnes nechce hajkať, dvakrát polhodinka je dnešný výkon. A v noci, teraz sa ešte stále budí na to, že sa prevracia a veru niekedy mu musím aj ja pomôcť pri tom v noci. 😝 😝 😝 A preto ja by som veru vedela spať cez deň...
Pizza, kde si? Chystáš sa do nemocky, alebo si už tam?????
Vladka, držte sa, po čase sa to určite zlapší, nebojkaj!
Mima, si šikulka. Ja nerada pracujem v záhrade, obdivujem takých ľudí, ktorých to baví. NejaK ma to neťahá, možno, že časom sa to zmení...

vladkaz1
11. máj 2008

Annika viem ta pochopiť to asi stoho tepla alebo co.Vy mate uz zub?????

annika
11. máj 2008

Máme dva dole!!! Už týždeň, moja!!! Je krásny, keď sa smeje!

mima07
11. máj 2008

annika ani ja som nemala rada prace v zahrade hlavne ked ma niekto nutil ale teraz na svojom sa vyzivam ale ja pestujem len stromceky a kvetinky 😀 prave mam pauzu tak som isla kuknut maleho a tak zlato spi ze som nevydrzala a som ho cvakla 😉 mozte pozriet

lubii
11. máj 2008

Mima, som si pozrela fotočky 😉 , malý je zlatučký, môj tak nevie spinkať, iba na chrbátiku 🙂
A dnes som už naozaj zacítila zub 😀 dobrý ostrý 😉

mima07
11. máj 2008

jej a zabudla som dves nam vykukol 2. zub

vladkaz1
11. máj 2008

juuuuj tesim sa s vami teraz citam do zadu a kukam boze ze uz mate zub.Je to mozne? 😅 urcite je nádherny 😀

mima07
11. máj 2008

lubi aj moj spaval na chrbte a asi 1,5 mesiaca spi na boku a dnes som ho prvy raz nacapala na bruchu lebo doteraz ked bol na bruchu tak sa jedoval

lubii
11. máj 2008

Takto minule zaspal pri cice 😀 -kuk foto 😀

vladkaz1
11. máj 2008

🙂 tie deticky su nadherné!!!!!
Mate byt naco hrde!!!!

mima07
11. máj 2008

lubi jaky je peknucky 😉 moj sa prave so strasnym revom zobudil ☹

vladkaz1
11. máj 2008

moja sa prave totalne posrala 😀 😀 😀

lubii
11. máj 2008

Vladka 😀
Ďakujem baby 😉

vladkaz1
11. máj 2008

😀 😀 no a zmolí mi tu servítky potvora 😅
Boze mi sme boli v tescu ze kupim jej opalovaci krem a mali len astrid 50ale stal 399sk mne sa to zda strasne moc tak som nic nekupila

pizzamati
11. máj 2008

Ahojte maminky a kinderká.
Takže ja zajtra idem do nemocky, aj sa bojím aj sa teším že konečne sa niečo začne so mnou robiť. Ja som si myslela že hned v den príjmu mi budu vyvolávať porod ale že vraj nie až na druhý den tak som trošku sklamaná načo tam budem jeden den zaberať zbytočne miesto. 😖 Ale čo už ved nejako vydržíme. 😝
Včera a dnes mám dosť opuchnuté nohy doteraz nič, bolia ma jak svina. Aj TK som mala zvýšený asi zo strachu. 😀
Takže ak bude niečo nové moja dcéra vám dá vedieť. Majte sa krásne. 😀

bejca
11. máj 2008

juuj kocky ale mate krasne deturence 😉 ako chutnucko spinkaju ze by som sa hned pridala 😀
my sme dnes mali cca troj hodinovu prechadzku 😅 tak ma nohy bolia xixixixixi boli sme aj pre babku a aj na cintorine ockovi a bratovi zapalit a Petko v kociku spinkal cca 1 hodinku inak len pozeral 😀

Pizza budeme na vas myslet a nebojkaj vsetko bude v poriadku a ani sa nenazdas a Dominika je pri tebe 😉 😵 posielame cmuk 😀

mima07
11. máj 2008

pizza budeme na teba mysliet 😉 a mozno ani nic s tebou nestihnu robit mozno aj sama zajtra porodis 🙂

lubii
11. máj 2008

Pizza, držíme ti palce 😉

lubii
11. máj 2008

Baby, dnes je deň matiek, tak si poprajme zdravé a dobré detičky 😉
Ja som dostala od mangela čili čokoládu, už som polku zjedla, malý bude mať večer čili mliečko 😀

bejca
11. máj 2008

Lubi jasne 😀 suhlasim 😉 vsetkym mamickam prajem aj ja s Petko vsetko naj 😵 a ja sa tesim ze uz aj ja oslavujem tento nadherny sviatok 😵 a za chvilku aj Vanilka 😉 a aj Vladka prvy krat 😉

Lubii a čili 😕 😨 cokoladu ??? 😲 to som ani nepocula este 😅

a ja som si rano vypytala od synacika pusinku ahned som si zobrala ale 5 😀 a boskavam ho cely den a vsade 😀 ale to aj tak kazdy den 😀 zatial neprotestuje 😀

lubii
11. máj 2008

Beji, mne to mangel dakedy robil, že rozpustil horkú čokoládu v mlieku a povaril, potom mi do nej nasypal trošku čili korenia - mňam 😉 . Potom sme v obchode objavili normálnu čili čokoládu, stojí 100 korún jedna tabuľka 😲 ale je výborná. Dobre, že nestojí menej, lebo by som to jedla každý deň 😉

mima07
11. máj 2008

lubi cili cokoladu 😲 ako to chuti?

lubii
11. máj 2008

mne to chutí veľmi veľmi 🙂 😵

azuzi
11. máj 2008

Ahojte kocky, vsetko najlepsie ku dnu matiek. 😉 My to doma dako neoslavujeme. Pizzamati, tak Ti drzim palce v tej nemocke, nech sa to trochu aj same rozbehne, nie len s tymi vyvolackami.
Lubii tak cili cokoladu to som tiez este nejedla, ale cili mam rada, tak mozem vyskusat.
My sme boli na stavbe a u nasich od stredy a k internetu som tam nemala pristup, ale bolo pekne pocasie, tak som sa aj na slniecku vyhrievala a aj zase vysavala 😀 😀 .
Mne sa zda ze sa moj maly v brusku prekrutil chrbatikom, lebo predtym som nozky citila nalavo a teraz napravo. Dufam, ze sa tam ma dobre. 🙂 🙂 .

mima07
12. máj 2008

dobre ranko 😉
lubi tak si ma namlsala s tou cokoladou ze som si isla datsice nie cili ale aj tak mi ju nebolo treba 😠
krasny den sa ukazuje tak hor sa do roboty nejaka som plna energie a chuti tak snad bude po mne aj vysledok 😀
a maly zase prespal celu noc tak sa vytesujem ze snad to tak uz ostane 😉
pizza myslime na teba 😉
azuzi este sa ti to vysavanie nezunovalo? 😀

annika
12. máj 2008

Ahojte! Tak som prišla kuk, ale už aj musím letieť, lebo som nejak zaneprázdnená.
Blahoželám všetkým mamičkám a budúcim mamičkám ku Dňu matiek!!!!
Tak, čili čoko nepoznám ani ja. Lubi, kde to kupuješ????? Lebo ani predávačka nepozná... 😨 😨 😨
Pizza, držíme palčeky, drž sa aj Ty s malou!!!!
Mima, gratulujem k prespaniu, veru už aj nám by to vyhovovalo... 😉
Azuzi, ja nerada vysávam , tak ta obdivujem, že tolko vládzeš... 😉 A neboj sa, malému je tam fajn v brušku. Len nech pekne rastie tam!!!!
No čo sa týka nás, tak sme mali rušný víkend, furt sme boli na ceste niekde. U segry, u rodičov, u krstnej....Alebo na nákupoch. Manžel je doma už týždeň, tak to aj využívam...xixixixixi
No a práca na mňa ale počkala veru. Dnes varím, perem, upratujem a už som bola aj v Lidlu. No a skúšala som sa dostať aj na gastroenteorológiu, no zase neúspešný pokus, zase nemali už číslo vyložené... 😠 😠 😠
A už aj pozerám chodítka, no veru neviem si vybrať ktoré.... 😨 😨 😨

annika
12. máj 2008

Joj a čo sa týka Robka, tak rýchlo zvykol na ruku, teraz boli decká doma 4 dni, mali riaditeľské voľno piatok, no a veru ho nosili na rukách a dnes s ním neviem rady, lebo keď ho zložím, tak hneď vykrikuje a plače.... 😝 😝 😝 A ja už nevládzem ho nosiť, veď kto bude variť a upratovať???? Tak preto to chodítko, aspoň mi ho ustráži na desať minút... 😝 😝 😝
A teraz mi nehovorte, že to nie je zdravé, prosím, ja som o tom už čítala veľa, ale núdza je veľký pán, veď viete....

annika
12. máj 2008

Lubi, Mima, nádherné sú detičky ako spia. Aj my máme niekde také foto, pohladám Vám!

mima07
12. máj 2008

annika aj ja pouzivam choditko mam ho aj v albume 😉 prave teraz sa chystam s malym na zahradu a on nechce byt v kociku tak ho dam do choditka a na pristupovej ceste si trocha pospaciruje potom popozerame zahradu a mozme ist dovnutra 😀