Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aja7
autor
18. sep 2007

ahojte kocky, dlho som tu nebola, mala som asi brusnu chripku alebo co..Ale uz som OK. Vcera som bola na morfo uvz - nas chlapcek je v poriadku, aspon Dr. povedal, tak sa tesime. Este prezit do piatku kedy budu vysledky z amnio a podho nakupovat 🙂

annika
18. sep 2007

Ahojte!
Aja,to je super, že výsledky z uvz máš o.k.A už piatok ideš aj po výsledky z amnio? Bože, ten čas letí... Asponže pre mňa.
Pamätám sa,aj ja som začala nakupovať po výsledkoch z AMC.Vtedy som už vedela , že potrebujem modré vecičky.
Holky!Od dnes som na MATERSKEJ!!!!Dožili sme sa toho.Taaak sa tešííímmm!!!xxxxxxiiixiixi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No, skoro nič sa nemení, lebo po pol roka PN-ky, to bude to isté, ale predsa, viete!

bejca
18. sep 2007

anika gratulujemeeeeeeeeeeee 🙂 tesime sa s tebou 😀 aj ked asi ziadna podstatna zmena ta zatial necaka pokial sa ti malinky nenarodi 🙂

annika
18. sep 2007

Ďakujem moja, ďakujem!Tak sa tešme spolu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak som sa tešila, že som skočila do mesta na nákupy. Hneď som si kúpila troje malilinké ponožtičky a osušku pre malého a pre seba rifle nohavice. Mala som len také letné tehu-nohavice , potrebovala som aj trošku teplejšie.Veď ešte mám pred sebou vyše mesiac tehulkovania. U nás dnes poriadne ochladilo, musela som zakúriť doma na večer.

bejca
18. sep 2007

jaaaaaaaj ja by som tiez uz rada nieco kupila 🙂 uz ma to zacina chytat 😀 ale stale si hovorim ze az ked budu vysledky z amnia 😉 takze este tyzden ☹ do buduceho stvrtku ....juuuuuuuuj uz nech to je 🙂

ivcap
18. sep 2007

ahojte. Annika, u Vás bola zima? My sme boli so Saškou von do 18,30hod. bolo strašne príjemne. Aspoň raz je u nás teplejšie, ako u Vás. 😉 Gratulujem k nástupu na MD. Uži si ju, nie ako ja. Porodila som o tri týždne skôr, tak aby si tie nohavice ešte vynosila. Mohla si povedať, mám jedny tehu nohavky z pracieho kordu a neviem čo s nimi. Ozaj tehuľky, nechcete ich niektorá? Beji, Aji, držím palce nech Vám výsledky dobre dopadnú. Dajte hneď vedieť, dúfam, že to bude o.k. a budeme sa tu všetky s Vami vytešovať. 😀

annika
19. sep 2007

Ahojte!
No, včera bola poriadna fujavica u nás, len nesnežilo, ale poriadna zima, dážd, vietor... Fúúúúj, hnusné počasie!!!Dnes je už lepšie, je chladno, ale aspoň svieti slniečko... Hneď má človek lepšiu náladu.
Aja, Bejca! DRžím Vám palce pri výsledkoch aj ja. Viem ,aký je to pocit pred a po správe...
Ďakujem gratulácie na MD, som zvedavá, koľko peňazí mi vypočítajú...Včera som bola v robote a tá naša mzdovárka mi odporúčila, že po MD nech si vyberem aj dovolenky a až potom nech idem na tú alamužnu, čo dávajú 4400 SK.
Ináč aké plány máte ne dnes?

aja7
autor
19. sep 2007

ahojte kocky...zasa ma chytila "casova depka" z piatku. Ja uz chcem piatok, UZ AJ!!!!!!! 😠 Aj ked Dr. v KE povedal, ze keby nieco nebolo v poriadku, uz by to videl na srdiecku, hm, hm...Tak ja normalne tlacim ocami rucicky na hodinach, nech je rychlo piatok! Uz sa iba 2x vyspim.A dufam, ze v piatok uz vysledky budu, lebo nech si ma nezelaju!!!! 😀
Dnes idem varit tekvicovy privarok, mnamky, a potom idem do kozmetiky. Som sice PN, ale neprezradte ma 😉
anika.nevies si predstavit, ako ti zavidim, ze budes mat o chvilku "po"..aj ja ceeemmm 😅

bejca
19. sep 2007

ahojte dnes sme boli na kontrole no doki mi povedala dve spravy jednu dobru druhu zlu mimi je oki vsetko ako ma byt co sa velmi tesime - a bol to morfologicky uvz -a druha ze mam placentu moc nizko a od zajtra som doma ...neviem dokedy nic nesmiem robit iba lezat a na male prechadzky sem tam ....som z toho dost smutna 😢 - ma vyplasila ze ak nahodou zacnem krvacat hned do nemocnice lebo mozme prist o mimi takze tak sme dnes dopadli .... jaj asi ma porazi a je mi do placu 😢 😝

annika
19. sep 2007

Aja, tá chvíľa ešte potrvá...Teraz už strašne pomaly ide ten čas, ver mi. Aj ja som už taká spomalá ako slimák.Zadychčávam a skoro sa unavím.Najrýchlejšie mi prešiel čas po Amc, po výsledkoch už letel...Až do toho 28 tt, keď mi zistili ten prekliaty cukor...
Bejca, je mi ľúto, že ťa tak vyľakali, ale doktor to určite vie, čo to znamená a prečo musíš ostať doma.EšTEžE NEMUSíš DO NEMOCNICE!Ja mám placentu niekde vzadu, ale už som čítala o tej dolenachádzajúcej placentebu niekde. Kľudový režim, veľa oddychu .Ale aspoň miminko je o.k.Teš sa z toho!Budeme si viac písať na nete.Hore hlavu, budúci týždeň už budeš v polovici tehu!

ivcap
19. sep 2007

Beji neboj. Moja známa mala tiež nízko placentu a narodilo sa jej krásne dievčatko normál na termín. Tak si aspoň povegetiš doma 😉 Keď som bola tehu, strašne sa mi nechcelo chodiť do roboty ☹ Nevedela som sa dočkať, kedy nastúpim na MD. Tak len pekne oddychu, žiadne jarmoky ani cigánske radšej neabsolvuj. Pekne štrikuj, vyšívaj a háčkuj 😀 a čitkaj si nejaké super knihy.
Aji, budem na Teba v piatok myslieť, tak len daj potom vedieť.

bejca
19. sep 2007

kocky dik 🙂 ja si iba neviem predstavit byt doma ... ale co narobim jasne ze babatko mi je prednejsie 😀 a som stastna ze je v poriadku 😀 ved uvidime ako to bude ale ja verim ze oki 🙂este raz dakujem

ellla
19. sep 2007

Ahojte kocky. Dlhsie som tu nebola, ale mne narozdiel od Vas ten cas strasne rychlo leti. Nas Samko rastie velmi rychlo (pred tyzdnom mal uz 5 kg) a mne dni ubiehaju ako hodiny. V sobotu sme krstili, tak uz aj to mame za sebou. Maly uz mal 6 tyzdnov a dnes som sa bola ukazat aj svojmu gynekologovi, nech to mam z krku. Som uplne v pohode a malicky tiez. Este nemame nejaky pevny rezim, ale pomaly si ho uz vytvarame. Kazdy den je uzasny a ja by som do roboty nesla ani za miliony. annika - ty vies ake su v skole teraz nervy - na zaciatku skolskeho roka. muz chodi z roboty ako z bane a my si doma vegetime 🙂

aja7 - vsak je to cakanie na vysledky horsie ako samotna amno? ja som mala mat vysledky v piatok, tak som tam volala a oni, ze nie su a ze budu v pondelok. bola by som vtedy vrazdila. horko-tazko som vydrzala tie 3 tyzdne a oni mi povedia, ze mam vydrzat dalsie 2 dni!!! 😝

ivcap
19. sep 2007

Ahojte. Ja som si mala ísť pre výsledky o 11hod, tak som ráno išla normál do roboty. No keby ste ma tam videli - kopa nervov. Stačilo, že sa na mňa niekto krivo pozrel a už by som vraždila. Šéf si to všimol a išiel sa opýtať kolegyni, čo mi je. Tá mu to vysvetlila. Tak len tichúčko čakali, kedy odbije 10:15hod. a ja konečne vypadnem z roboty 🙂 .Poobede som už prišla vysmiata ako slniečko a šťastná. A presne ako hovoria dievčatá, až potom som začala kupovať pre malinkú veci.

bejca
20. sep 2007

ahoj ely pekne ze si sa ozvala 🙂 😉 ale verim ze nemas kedy 😀 a super uz mate aj po krstinach 🙂 strasne to leti ...
len aj mne aby to tak uletelo a uz bola ta placenta hore .. 😠 potvora 😒 neviete niektora poradit ci sa do mesiaca moze zdvihnut ?? kurnik ved ja vybavim zajazd do PL tesim sa na nakupy a nakoniec nepojdem ....by som fakt zurila 😠 😖 😀 to asi preto ze som sa tak tesila ....
ivca xixi mali teda radost z teba 🙂 😉 no ja si pre vysledky nepojdem - uz som tam volala a s mojou doki som sa dohodla ze mi ich poslu k nej do ordinacie ...takze ich budem mat asi az na buduci piatok ak sa im ich podari poslat do vtedy k mojej doki a ak nie tak az potom v pondelok ....
juuuuuuuj ja chcem uz zacat nakupovat - baby asi mam depku alebo co 😔 😅 rozmyslam ze dnes zbehnem tuto k nam do obchodu a kupim si aspon nieco pre mimi 😉 uvidim ....

mima07
20. sep 2007

ahojte tehulky aj maminy ahoj ellus tiez mi cas leti ani neviem ako ubehne den.
tehulky uzivajte si nicnerobenie potom uz povacsine nebudete stihat budete pekne zamestnane 🙂
bejca nakup casopisy literaturu a postel to isti ved co by si pre babo neurobila a hlavne sa vykasli na vsetky domace prace
pridala som nejake fotecky dalo mi to zabrat lebo konikovanie s drobcom je namahave aj ked maly ma zatial okolo 4 kg ale pekne priam ukazkovo pribera vsak je aj stale hladny 😀

bejca
20. sep 2007

ahoj mima 🙂 dakujem 😉 a s tymi domacimi pracami ...no tak to je u mna zatazko 😠 snazim sa - pekne si rozelujem ze teraz spravim iba toto a potom oddych a tak ...nedokazem nic nerobit 😖 😠 😒 co uz narobim...ale neprehanam to - naozaj 😅 idem kuk fotto 🙂

bejca
20. sep 2007

jeeeeeeeeej mima aky je Alex krasnuckyyyyyyyyyyyyyyy 😀

annika
20. sep 2007

Jééjj! Mima, máš krásneho synátora, gratulujem!!!Aj ja chceeeem užžž mať doma takého frajera!!! Bože, ešte 5 týždňov!
Včera som vyprala pár vecičiek, zajtra zase niečo si vychystám.Pekne pomaličky začnem aj do tašky poukladať moje veci...
Jaj, holky! Dnes sa u nás začínajú trhy! Poobede sa chystáme s dcérkou pokukať , čo tam majú...Keď mi niekto vlani na jarmoku povie, že o rok budem takto kinderko, tak asi by som sa bola pocikala od smiechu. A vidíte? Čo ten život ešte prinesie???? A keď to pán božko chce, tak budúci rok už tam ideme kočíkom ako veeľkáá rodinka. Ámen.

mima07
20. sep 2007

annika pozeram ze baby budu mat radost a pekne vam to vyslo ze chlapcek to je naplanovany alebo sa tak pritrafilo? Mozno uz nebudes cakat 5 tyzdnov stacia aj 3 mna plasili v 35 tyzdni ze nemam nic robit ze isto viac ako 1 tyzden nevydrzim keby som nemala znamu doktorku tak ma da do nemocnice tak som poctivo nic nerobila a nakoniec my museli maleho vyvolat hovorila ze ani ona nechape ako to ze som neporodila 😀
Teraz je to v jednom kolotoci uz cakam kedy mali zacne zvatlat a zacnu ho zaujimat veci okolo

annika
20. sep 2007

Že baby radosť? Ocko má najväčšíu radosť! A je hrdý na seba, že on vie aj chlapca!!!Nemali sme to v pláne, len som musela vynechať po 10 rokoch tabletky, lebo som kvôli nich už mala všelijaké problémy. A po dvoch mesiacoch som bola v tom... A že po 35 už to otehotnenie ide ťažie... xixixixix!!!!Musím sa smiať!!!
Bejca! na fóre som videla tému NÍZKO PLACENTA, asi aj ty si to už čítala. Píšu tam, že sa to môže zmeniť, takže hlavičku hore!!!! A oddychuj sa!
Ja som bola takisto v šoku, keď som musela zo dňa na deň nechať prácu, ale človek si zvykne kvôli tomu bábetku, nie kvôli sebe.

bejca
20. sep 2007

ved ja viem kocky 🙂 len som v zivote nebola dlchsie doma alebo teda mimo prace ako dva tyzdne ked si clovek zoberie dovolenku 😀 ale ved nejako to prezijem 🙂 a jasne ze koli mimi spravim vsetko 😀

annika
21. sep 2007

Pekné ránko prajem!!!
No, včera som sa trošku viac poprechádzala po tom jarmoku, ako by som mala.Bola som unavená večer a cítila som sa ako slon. Výsledky jarmočného prieskumu: To isté, na tom istom mieste, len drahšie ako vlani...Dcérka našla len pre seba svetrík, nič iného sme nekúpili.Dnes budú aj koncerty a všelijaké vystúpenia, tak asi tam ešte skočíme na hodinku.Ale teraz musím oddychovať trošku, aby som to vydržala.

anaja36
21. sep 2007

caute babky ja som si dnes volala o vysledky vcera som bola na cukrovke,tu mam dobru ale som anemicka a mam viac bielych krviniek tak som v strachu,mala niektora podobny problem,mam 37,dcera 17 a som v 26tt pomoooooc ☹

bejca
21. sep 2007

anika u nas ten jarmok tento rok za moc tiez nestal ... ale mozno som bola z neho iba taka nijaka po tom odbere ...
anaja no ja ti z tymto vobec nepomozem ☹ mrzi ma to ...a co ti povedal doki ??

bejca
21. sep 2007

a zabudla som anaja mas krasne meno pre babatko 🙂 😉

annika
21. sep 2007

Ahoj, Anaja!
Aj ja som bola anemická,dostala som na to Maltofer Fol, žúvacie tabletky s vysokým obsahom železa . Ja som sa nevedela normálne postaviť , krútila sa mi hlava asi minútu po postavení. Potomm som zsčala s touto tabletkou a o tri dni som bola o.k. Tebe nič nedal doktor?
Holky! Aja sa neozvala s výsledkami amnio!
Čo sa týka jarmoku, tak dnes to už bolo lepšie o niečo. Malému sme si kúpili teplú čiapku a šál k tomu. Taký frajer bude v tom!

bejca
21. sep 2007

ahoj anika 🙂 no aja vysledky este nema az na buduci tyzden ☹ ale ona sa urcite ozve - nerada by som za nu pisala 😉

annika
23. sep 2007

Koniec víkendu, zase sa začína ďalší, nový týždeň. Mňa čakajú kontroly u gynekológa a u diabetológa.A čaká ma 36. tt.Včera sme poskladali postieľku a vyprala som pár vecičiek. Zajtra to idem vyžehliť. Manžela mám chorého, prechladol na jarmoku...Dnes len spal a prespal celý deň...
A ty, Bejca? Čo si robila cez víkend?

bejca
24. sep 2007

ahoj anika 🙂 vikend bol celkom v poho - len som stale taka posmutnela a nervozna bola ...tak som si vcera spravila radost a nieco pekne kupila 🙂 kuk do albumu 😉 ak sa ti chce 🙂 tak som sa veeeeeeeeeelmi tesila 🙂 a vinimocne mi to odsuhlasil aj manzel aj ked stale frfle 😉 ze je to skoro 🙂
drzim palceky na tento tyzdnovy maraton po doktoroch 🙂
ja idem dnes k dokimu pre tu PN-ku 😝 co narobim...