Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. aug 2008

Juj, Beji, ako Peťko podliezol ohrádku, tak Robko dnes stiahol na seba kočík a ležal pod kočíkom medzi kolesami, no hrúza. Ale ja som nemala čas to odfotiť, lebo začal reavť, tak sa zlakol, chudák!
No a včera zas okoštoval mydlo v kúpeľni... Juj, aké ksichty robil!!!!

lubii
23. aug 2008

Vladka, vy už chodíte za 1 ruku ????? My ešte vôbec, iba štvornožkujeme 😉
Mima,Nika,vaše detičky už chodia?
Annika, aj môjho veľmipriťahuje mydlo 😉

bejca
23. aug 2008

Vladka no vidis ani si sa nenazdala a uz sa pozname 😀

xixixixi dnes v Tescu sme sa s Vladkou zabkou stretli 😉 vesela zienka usmiata symposka a uplne ina /krajsia/ ako na fotkach 😀 no a Lucka 😵 to je nadherna princeznicka 🙂 a drzime palceky na pondelok 🙂 a dakujeme za pochvalu 😉

Anika no on len pod nu podlieza ale nevlezie tam nedovolim vzdy som tu pre istotu 😉 a teda Robkovi boztek na nostek aby nebolelo 😵

Lubi no Petko este mydlo neokostoval 😅 ale tiez ked ho v tom umyvadle umyvam tak to tak na pol ocakavam 😅 😖 😝 😀

mima07
23. aug 2008

lubi my tiez chodime ale len za jednu ruku 😀 sak ma este cas jemu je to rychlejsie stvornozky

vladkaz1
24. aug 2008

Lubi ,ano za 1 ruku ako sa jej chce ,raz mi spravila 2 kroky ,ale od vtedy len za rucicku no ved maminka je istota 😀 .
Beji, dakujem aj ty si velka sympatická kocka!!! a Petko je zlatunký fesácik xixi
a Strasne vysoká xixi ja som pritebe stala ako male pivo hehe aj muz je fesák. 😉
Annika chuda Robko, tie deti su ,ale potvorky, vsade sa chcu dostať ,vies co je pre nich zaujímavé ?Vymýšľať .
Mima ved je to tak, ako hovorís ,kazde dieta je iné ,aj Lucka chodí doma stvornožky .

bejca
24. aug 2008

my este ani nestvorvozkujeme 😅 xixixixiix ale v behaku sa odraza jedna radost a nahana Benyho 😀 😀 chudak ten ale prcha xixixixiixxi

Vladka 😀 dakujeme za pochvalu no a ti nasi chlapi ti tam pobehovali hore dole 😉 🙂 ty su neni taki akcni ako my dve 😀 a no ja mam 181 cm 😅 🙂 a ten tvoj muz je tiez taky sympaticky ale uplne mi pripada iny ako na fotke 😨 toho keby som stretla inde ako pri tebe ani neviem ze to je tvoj muz 😵 fotky skresluju 🙂

mima07
24. aug 2008

caute baby
my sme sa pred chvilou vratili od mamy boli tam hody a este oslava maleho narodenin 😉
som prezrata a je mi hrozne 😠 mamina si nedala povedat a urobila 6 chodov napiekla 5 druhov zakuskov a vsetky zboznujem snad to rozchodim

bejca
24. aug 2008

😀 😀 Mima skore stravenie 😵 jaaaaaaaaaj neni nad take dobre "prezratie" cas od casu 😀

lubii
24. aug 2008

Ahojte
Mima,si nám mohla dačo nechať 😀 .Ale 6 chodov to kedy stihla????? 😅

bejca
24. aug 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyy 😨
ak by ma postipala osa na prsnik moze mliecko byt nejake skodlive pre Petka ??? nemoze nieco prejst do mliecka a to mu skodit ?? dufam ze nie 😅

lubii
24. aug 2008

To teda netuším. A poštípala Ťa,či sa pýtaš len hypoteticky?

mima07
24. aug 2008

bei myslim ze nie
lubi moja mama v tomto nie je normalna vstavala o 3.30 ☹

bejca
24. aug 2008

postipala ma svina jedna třibarevna 😝 obluda hnusna tfuj ... dala som si tam na gaze octu trochu dufam ze ma to prejde ...

bejca
24. aug 2008

Mima aj moja svokra je taka 😅 tiez vstava aj o tretej len aby sme my vsetci ked mame u nich hody mali vsetkeho nadostac 😅 obdivujem take zeny 🙂 ja by som to asi nespravila - nedokazala - 😅

lubii
24. aug 2008

Beji,a on vypije aj niečo iné ako tvoje mliečko? Že by si si teraz odsala a vyliala? 😨

danielaur
24. aug 2008

Ahojte všetky čo už surfujete a píšete. Ja dám terz asi "odveci" takú otázku
Prosím vás mám otázočku. Mám zvýšenú teplotu 37,3 (ináč teplotu viac ako 38 nemávam), prečo asi.
Dúfam, že to nie je nič vážne.
Ale celý deň mi je akosi divno. Ešte ma napadlo, či ma vnoci neofúklo, lebo som vždy odokrytá a či mi nenafúkalo na kríže. Môže t byť aj z toho? 😝

bejca
24. aug 2008

Lubi praveze on nechce nic len moje mliecko ☹ ani sunar ani kasu nic... co by som mu dala ked papa pomalu kazde dve hodky v noci ☹ z jedneho nemozem stale kojit celu noc 😅 by ma bradavka bolela 🙂

Danielka kludne to moze byt 😉 ak by ti nebolo dobre do rana tak behni k doki 😵

lubii
24. aug 2008

Daniela,ja neviem,nemala som teplotu počas tehotenstva.Ľahni si a zajtra uvidíš a choď k lekárovi pre istotu. Keby ti bolo stále zle tak choď hneď.

lubii
24. aug 2008

Tak aspoň teraz raz keď je to čerstvé tak odsaj

danielaur
24. aug 2008

Lubii dík, no dúfam, že to nie je nič vážne
Tak pa pa

bejca
24. aug 2008

☹ hm Lubi ja som mu praveze vecer dala hned najprv z toho postipaneho 😅 a potom z druheho 😅

lubii
24. aug 2008

Ale Beji, myslím, že mu nič nebude. 😉

bejca
25. aug 2008

dobre ranko 😵 v noci sme boli hore 2x 😀 zeby to bolo tou osou ?? ak hej tak sa kazdy den dam postipat 😀 😀 Petko sa zatial tvari v poho 😉

mima07
25. aug 2008

dobre ranko
pridala som 3 foto z oslav 1.roka

janka_fr
25. aug 2008

Dobre ranko

Mima dodatocne blahozelam k jednemu rocku 😉 . Malinky je krasnucky a ne tej druhej foto na spapanie ako tie torty mnam.

Vladka prajem nech sa vam krasne byva v novom a vela sil do stahovania a zariadovania. Dufam ze si nejako najdes sposob ako sa nam ozvat.

Beji teda co som to citala ze ta osa postipala 😨 Dufam ze to uz mas v poriadku.

No a s tym budenim je to u nas tiez hrozne.Vlastne od narodenia maleho som sa nevyspala viac ako 2 hodiny v kuse ☹ . Cez den papa aj po 4 hodinach ale v noci je to kazde 3 hodiny a niekedy je to po 2 1/2 😅 .Tak neviem ze to mame takych hladosov.

Inac vikend sme mali super.V sobotu som bola na masazi celeho tela(Franck ma takto prekvapil) tak som si tam trosku oddychla. Poobede som ho vytiahla do obchodu aby si kupil korcule a isli sme korculovat.Len co spravil par metrov tak spadol a narazil si palec na ruke ale uz dnes to ma lepsie.V nedelu sme boli doobeda tiez takze konecne som zacala trosku aj sportovat a som rada ze korculovanie sa aj Franckovi paci.Totizto on nikdy pred tym nekorculoval a malemu sa tiez pacilo, lebo cely cas prespal vonku. Len potom ma bolelo cele telo. Zisla by sa este raz ta masaz 😀

Kocky zavidim vam normalne taketo stretka ale uz sa teraz chystam na december tak dufam ze budete doma 😉

bejca
25. aug 2008

Mima krasne fotecky 😵 Alexik na spapanie a tie torty super 😎

Janka stipe to , svrbi a boli vsetko dohromady 🙄 😝 ale nastastie nepostipala Petka 😵 a my doma budeme urcite 😉

vladkaz1
25. aug 2008

Ahojte nic sme nevybavili ,taka som nasratá jak cert.
Prisli sme na mesto pre schválenie od primátora, tak sme isli na správu majetku ,tam bola puca ze az no, ze máme si to podať na podatelnu a ona nám zavolá az to bude.
Ja jej hovorím ale mi sme mali príst podpísať nájomnu zmluvu a ist notarovi a ona ze odkial sme to zobrali?
Tak ja som sa vytocila na meste hovoria nieco ine na správe majetku zasa nieco iné tak mi jak blbci chodíme hore dole upoteny nasraný a este z nás robia debilov.

bejca
25. aug 2008

😒 Vladka asi by ma porazilo 😠 pevne nervy zelam 😅

vladkaz1
25. aug 2008

☹ 😠 diki Beji ja som normalne mi je do placu, isli sme tam uz podpísať byt nateseny ,chapes a teraz co mam cakat ,kym sa jedna krava uraci vplnit zmluvu asi tak.... 😉

lubii
25. aug 2008

Vladka 😕 😠 .A najlepšie je, že na tých úradoch majú 30 dňové lehoty a skôr to neurobia ani za svet a pritom je to otázka niekoľkých minút 😠