Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
12. sep 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pozdravujem z domu od rodicov kde prechodne byvame kym sa neprestahujeme do noveho. Vcera nam prestahovali internet, takze konecne sa budem snazit prihlasovat pravidelnejsie.
Bejca, anika, Lubii, Vladka, Mima, Vanilka a vsetky ostatne pozerala som vase fotky s detickami a tie Vase ratolesti uz sa riadne pohybuju, vystrajaju. Martinko este opatrne. Momentalne by chcel iba sediet sam sa dviha na sedenie. Uz omnoho viac blaboce a usmieva sa a obcas sa mu podari zasmiat nahlas. V noci nespava nejak dlho vzdy sa budi cca okolo jednej a potom uz kazde dve hodiny ho musim kojit. 😒 😒 . Niekedy ked ho idem kojit az vyska od radosti ze ide mat mliecko 🙂 🙂 .
Tuto noc vela toho nenaspim, lebo pojdem manzela vyzdvihnut do Bystrice na Radvansky jarmok cca o 11:00, ze vraj tam bude aj katapult, tak chcel ostat. Aj ja som sa bola pozriet nan a kupila som si koberceky do kupelne a zasterku 😀 😀 .
Stale mam este 6 kg navyse a tak som si povedala ze musim uz zacat trochu cvicit. Pojdem v pondelok do telocvcne, tak uvidim ako mi to pojde dole. Stale vela veci neobleciem.
Momentalne uz mame aj vaznych zaujemcov na byt - nejaky Spanieli zijuci v Anglicku, jej otec ma byt nad nami a pouzivaju ho na prazdniny a vobec som to nevedela. Dost zbijali cenu, ako vsetci zahranicni, cakame este ci si vybavia uver a maju sa buduci tyzden ozvat. 😉

bejca
13. sep 2008

dobre ranko 😉

Azuzi super ze budes chodit castejsie uz sa tesime 🙂 a teda Martinko aky sikulka 😵 jaaaaaj ked si spomeniem ako Petko tak zacal ze blabotat a nahlas sa smiat 😵 to uz je davno 😀 .-D 😀 a drzim palce aby ste byt predali ale s cenou dolu moc nechod oni by cloveka zodrali 😠 drzim palceky 🙂

bejca
13. sep 2008

pozerala som fotky jaaaaaaaaj aky je peknucka 😀 a ta momentka ako sa smeje no naspapanie 😵 cmuk 🙂

azuzi
13. sep 2008

Bejca dik za pochvalu a uz sa aj ja tesim ked Martinko bude tak lozit ako tvoj Petko a sediet na nocniku, hlavne ked bude kakat, lebo ked sa vykaka tak to uz byva riadne 😀 😀 .
Ja nemam nervy na predavanie nehnutelnosti, proste chcem to uz mat predane, lebo mame dost uverov a chceme vsetko potom vlozit na splatenie. Manzel ma pevnejsie nervy a ten to brzdi. Kupujuci u nas su momentalne pribrzdeni a cakaju hadam, ze klesnu ceny na polovicu. 😀 😀 .

azuzi
13. sep 2008

Blahozelam aj Tamite k Lea Juliane - je nadherna 😉 😉 . A uz si sa dlho neozvala ako sa mate? Ako Vam ide kojenie?

bejca
13. sep 2008

no veru davam Petka cas od casu na nocnik a uz sa nam par krat podaril aj iny ulovok ako cikanie 😀 sa tesim a vzdy ho chvalim 🙂 ale nedavam ho tam stae len tak raz dva krat za den 😉 to staci zatial - este ani sam nesedi ....a s tym bytom moc neponahlaj ci vlozis teraz alebo za dva mesiace uz to neni velky rozdiel ... my mame HU tiez a muz tiez chce /mame viazanost 3 roky / potom vlozit nase uspory aby sme mali menej platit a pod... ale ja ho zasa prehovaram aby sme to nerobili a radsej za uspory kupili neskor chalupku malu niekde dalej od mesta a hotovo .. lebo aj tak tym nic neziskame nakolko aj tak pri vsetkych tychto platbach platis najskor urok a az potom dlznu cast ... takze uvidim ci sa mi ho podari ukecat 😅 🙂

azuzi
13. sep 2008

Bejca drzim palceky pri ukecavani, lebo si myslim kupit chalupku je dobra investicia, lebo ta bude len stupat, ja by som peniaze vedela minut na zariadenie, ale to bude bohate stacit aj postupne ako budu prijmy. 😉 😉 . Netreba nato pouzit peniaze z bytu.

bejca
13. sep 2008

ved jasne 🙂 a peniaze za byt su trosku inej ceny ako nase uspory 😅 😖 😀

mima07
13. sep 2008

dobre ranko
aka debata som myslela ze kazdi dovolenkuje 😀
ja som prave maleho dala spat ale neviem ci bude a potom chcem vypadnut k mame aspon nemusim varit 😀
idem kuknut fotky

mima07
13. sep 2008

azuzi martinko uz riadne narastol je to krasny smejko 😉

nika07
13. sep 2008

ahojte, prišla som vas aspoň pozdraviť, dnes máme pracovný deň, chlapi sú vonku, ja s malou niečo kuchtím, príde Lindina krsná, tak ich pošlem na prechádzku, tak zatiaľ, možno večer 😉

annika
13. sep 2008

Ahojte!!! Azuzi, Martinko je chutnučký!!!! Podobá sa na nášho malého ako sa smeje na posteli!!!JUJ, na papanie!!!!!!!
Aj ja len na skok, malý mi nechce spať, tak idem k nemu!!! Len som zvedavá, ako vydrží do deviatej... 😝 😝 😝 😅

nika07
13. sep 2008

Ahojte,
annika ani naša linda dnes poobede nespala a teraz kričí ako keby bola vyspaná, je úplne rozkokošená 😀

bejca a kde budetechodiť plávať, v TT 😵 😉
Linda si užila krstnej alebo krstná malej, neviem 🙂 , bolo dobre, len škoda že tak pofukovalo, ale inak celkom pekný deň 😵 , čo ste dnes porábali? 🙄

bejca
13. sep 2008
nika07
13. sep 2008

myslela som si, ja chodím do Senca, alebo teda budem chodiť, tiež asi od novembra 😉 ,
Beji pozerala somfotky z tvojho albumu,Peťko je tamstražne chutný taký na zožratie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
13. sep 2008

dnes mi akosi nefunguje medzerovník 😀

lubii
13. sep 2008

Ahojte

Azuzi,Martinko je zlatučký 😉 a naozaj sa podobá na Annikinho Robka 😉

Dievčatá, to vari dnes skončilo leto??? U nás bola taká zima 😕

Nika, ani mne nefunguje medzerovník,odkedy sa Sam hral s klávesnicou 😅 . Ja vždy napíšem vetu, potom to kontrolujem a pridávam medzery 😉

mima07
14. sep 2008

ahojte
idem sa pochvalit my uz chodime 😉
lubi asi je veru po lete a tam u vas isto dnes ma este zacat aj prsat no nic moc ☹ a mozem sa vrhnut na nakupi lebo mame len 1 nohavice z ostatnych sme vyrastli 😀

azuzi
14. sep 2008

Annika tak sa nase deticky podobaju 😀 😀 podla viacerých. Vsetky Vas pozdravujem a aj Niku, ktoru som si nevsimla ked som tu chodila. Tak Vam dakujem za pochvaly.
Martinko sa rozhodol od jednej v noci robit castejsie prestavky na jedenie, tak sa necitim vyspato. Cez den skoro nikdy nespim, ale dnes by som azda mohla, lebo na stavbu nejdeme. Vcera sme tam boli a potesilo ma, ze tam mame dobre teplo, slnko nam to z juhu vyhrieva cez dve velke francuzske okna. Na spodku mame polystyren tak aj ten to vyhreje. Nasi tu maju dost chaldno, Martinko ma stale studene rucky, musim ho teplo obliekat, skoda ze uz ochladilo, nemozem Martinka len tak polozit do kocika a ist hned von ale musime sa obliect. ☹ ☹ .

lubii
14. sep 2008

No dnes o pol 10 - 10 stupňov a fúkalo 😕 .Sme zmrzli v lese

Mima, gratulujem, my ešte nie.

mima07
14. sep 2008

lubi dakujeme ked nzacne prsat tak pojdeme vyskusat ci mu to pojde aj voku 😀 a ten les ti zavidim aj ja by som sa isla poprechadzat

bejca
14. sep 2008

ahojte 🙂
u nas je tiez pocasie pod psa 😝 no co uz ... vzdy to tak byva na jarmok musi byt zle pocasie 😠 😒 ak chcete tak kuk :
http://picasaweb.google.sk/benikovci/Jarmok?aut...

Mima gratulujeme 🙂

Azuzi no tento cas pre deti nic moc ☹ tazko sa odhadne ako ich obliect .-N aj ja mam s tym dilemu 😝

lubii
14. sep 2008

Beji,krásne 😉 . A tie nemajú chybu, kde má mamka rožky a Peťko sa v úžase pozerá 😀

bejca
14. sep 2008

Lubi dik 🙂 a ak chces kuk aj tu :
http://picasaweb.google.sk/benikovci/Kuk?authke...

bejca
14. sep 2008

a to fotil muz a teda zadarilo sa mu stihnut dobre zabery 😵

mima07
14. sep 2008

bei super fotky 😉

bejca
14. sep 2008

Mima dik 😵

azuzi
14. sep 2008

Bejca a ja Ta musim pochvalit za pekne fotky. Musim aj ja nafotit nasho maleho castejsie, my ani zdaleka tak vela nefotime. Aj my sme boli na jarmoku v piatok Radvanskom v Bystrici. 🙂 🙂 . A vobec som nefotila. 😒 😒 .

paskova
14. sep 2008

Ahoijte dievcata: prosim poradte mi ake je to ked tvrdne brucho. Som sice druhy krat tehotna, ale uz to neviem.Mam tvrde brucho hlavne ked sedim, lezim, vacsinou sa mi tak v strede vyduje, neboli tak. No neviem, ci sa babo vypuca, alebo je to tvrdnutie. Z boku ani z hora to tvrde nemam, len je tam akasi hrca. Poradte prosiiim. 😒

mima07
14. sep 2008

paskova malo by byt tvrde ako kamen ale cele podlamna to sa mal este prevaluje