Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
20. feb 2009

Ahoj, tak som pridala 1 foto, no dievčatá, pekné miery máte, naša Simi váži 15,5 kg, je ťažká ako hrom, moja mama jej hovorí ako vrece popolu 😅 , ale jej veľmi chutí jesť a troška ju musíme obmedzovať, aj ked je to ťažké, ona bude mať aj postavu po mne. Anika, takže aj vy oslavujete, no na 70 sa to patrí. U nás síce nesneží, zatiaľ 😉 , ale je dosť chladno.

janka_fr
20. feb 2009

omyl omyl velky omyl, citala som ze Marta ma blizenca a ja som to napisala ako na mojho MM, on je vaaaaha takze skorpion a vaha=vasnivy vztah 😉

Azuzi nemame este ani jeden jediny zubok, ale uz uz vyzera ze kazdu chvilku vyjdu tie dva dolne von a kazdy den mu skusam aj lyzickou a nic.Potvorky su to asi cakaju na prve narodeninky.

janka_fr
20. feb 2009

Annika teda paradne miery, ja uvidim na buduci tyzden, ideme k pediatrovi a aj na ockovanie 😔

Kocky nerobte mi tu chute s tortami, mnam, ale dnes som si kupila cokoladu s chili paprickami, mnaaaaaam 😵

lubii
20. feb 2009

No Marti, omladla si tým účesom o 10 rokov 😵

Aj Robko je zlatučký.

Janka, našej Danielke tiež vyšli zúbky až po 11. mesiaci.

janka_fr
20. feb 2009

Marti pasuje ti to velmi a ako Lubi pisala omladilo ta to 😉

mima07
20. feb 2009

janka a plati to aj naopak vaha a skorpion? 😀 😀 😀 zeby som aj ja mala vasnivy vztah 😲 😲
marti no kočka je z teba veru vyzeras ovela mladsie
jani asi mas dost siat tak cakaju az ich objavi niekto iny 😀
cokoladu s chili lubim aj ja janka nerob chute 😠
dnes som robila alexovi ovsene vlocky s jablckom a ja ze si dam s grankom a on si pyzal duplu tak mi zostalo len trosicka a teraz snupem co si dobre este dam

marta09
20. feb 2009

No diky kočky, s tým mladnutím to je už také hocijaké 😀 😅 , ale asi mne viac idú krátke vlasy, inak ja som od strednej školy mala len krátky účes, pretože mám kučeravé vlasy, ale ked som čakala Simonku, tak som si nechala polodlhé, ale ja mám okrúhlu tvár, tak mne to veľmi nejde. Ale ked už otecko mi povedal aby som sa objednala u kaderníčky, tak to už niet čo váhať 😉

annika
20. feb 2009

Jéééj, Marti, to si ty na tej fotke????? 😀 😀 😀 Super!!!! Paráda!
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Už si skoro taká krásna ako Simonka!!!! 😀 😀 😀

bejca
20. feb 2009

caute 🙂

Marti super zmena si mladsia o 10 rokov 😉 a teda sekne ti to super 😵

miery mate nadherne deturence 😵 my mame 10430 g a cca 80 cm 😉

my mame tortu zajtra 😀 😉

azuzi
20. feb 2009

No musim aj ja Martu pochvalit, ja som sa tiez bola dnes strihat, ale ziadna velka zmena iba male podstrihnutie. 😉

annika
21. feb 2009

Ahojte!!! A príjemné oslavko každému, kto dnes či zajtra oslavuje!!!
My sme sa chystali dnes do Maďarska nakupovať, ale nakoniec išiel len manžel s dcérkami,ja som ostala doma s malým, lebo včera mi opuchla strašne celá noha, aj som sa zlakla, keď som si dala dole tú ortézu. Tak dnes oddychujem a len varím a zafarbila som si vlasy. 😀 😀 😀 Robko len pozeral s tými velkými očami, čo to mám na hlave a ako vyzerám.... 😀 😀 😀 😀

marta09
21. feb 2009

Ahojte, aj ja dnes a zajtra len varím a varím 😀 a upratujem a upratujem 😝 , dnes som robila rybie filé, my všetci ryby zbožnujeme, a na zajtra sa chystám na segedínsky guláš a kedže je posledná fašiangová nedela u nás v našom okolí a robia šišky, ja ich tiež urobím, ale dávam do kysnutého cesta aj uvarené a prapasírované zemiaky, šišky sú také krehkejšie a dlhšie vydržia čerstvé. No Anika som to ja na tej foto 😀 😀 😀 , fotil ma synátor, to je môj dvorný fotograf 😀 😵 . Takže Robko sa tiež tak na teba pozeral 😀 😵 , no Simonka si už zvykla 😉 . Tak to máš smolu s tou nohou, dávaj pozor ☹ . Aj my sa chystame na nákup do Madarska, tento týžden majú naše deti prázdniny, tak uvidíme od nás je to do MR len na skok

azuzi
21. feb 2009

No aj ja som chcela ist na nakupy do Polska ale moj manzelik je chory a este stale robi nieco do roboty na PC tak nic a my nemame veru do Polska na skok ale na niekolko skokov 😀 😀

annika
21. feb 2009

Marti, aj od nás je len 20 km, aj sa už vrátili, kúpili si všeličo, len to nie, po čom išli.... 😀 😀 😀
Juj, šišiky by som si dala aj ja, mňami, aj mám dobrý recept od mojej starej mamy, len nejak som lenivááááá.... 😝 😝 😝 Marti, pošli cez internet, čo ty na to? Aj Bejca pošle tortu....xiixixixixixi
Synátor je šikovný, povedz mu, nech vás fotí a fotí a fotíííí!!!!

annika
21. feb 2009

Azuzi, manželko, nech sa rýchlo vylieči!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marta09
21. feb 2009

Tak vecer vam napišem recept ked pojdu všetci do postelkoviec, azuzi manzelik nech skoro vyzdravie, moj už isiel do prace, má dnes nočnú, tak možem trošku dlhšie byť na PC 😉 .

bejca
21. feb 2009

kocky som KO 😝 ale oslava nastastie dopadla dobre 🙂 deda nam pustili p operacii domov 🙂 takze bol aj on 😉 a prisla aj sestra s dcerou / ostatna rodina - synovec a svagor akosi nemohli 😅 co uz ... / takze som rada a vsetko prebehlo v klude a pohode a myslim ze boli spokojni 🙂

prihodila som par fotto mozte kuk ak chcete 😵

dobru nocku vsetkym 😔 😔 😔

lubii
21. feb 2009

Beji,gratulujem.Takže oslava dobre dopadla. A Ty si tiež ostrihaná??? A ako dobre tam vyzeráš. 😵 😵 😵
Musím už aj ja so svojimi vlasmi dačo urobiť. Keď ja tak nerada chodím ku kaderníčke. Naposledy som bola asi pred 2 rokmi,keď sme šli na svadbu mužovmu bratrancovi. 😅

vladkaz1
22. feb 2009

Ahojte no Beji torta uplne bohova!!!!!!!!!!!! Este som taku peknu nevidela ti poviem parada.
A inak gratulujeme .
Všetky ste podstrihnuté ja som prefarbena na hnedo ale inak ziadna zmena.
Mala zostala strasne zla sme na nervy z nej 😅 😕

annika
22. feb 2009

Juj, Bejca, veď bolo na tej osleve kopa ľudí!!!!Ani som ich nevedela spočítať!!!Krásne narodeniny mal Peťko!!!!
Vladka!!!Ahoj!!!!Už ste sa udobrili s manželíkom?
My v pohode, manželík doma, dnes nepracuje.... čakáme návštevu...joj, a svokor mi upiekol šišky!!!!

marta09
22. feb 2009

Ahojte, Beji, ja som este včera v noci prezerala foto z oslavy, no super oslava a torta vyzerala super 🙂 , aj ty si trošku zmenila učes 😉 , sluší ti to 😵 , tak Peťko je už veľký chlap. Vladka ahoj 😉 , čo je s malou, dúfam, že nie je chora. Lubi ani ja nerada chodím ku kaderníčke, ale čo už..... 😝 . Anika, máš šikovného svokra 😉 , ja som konečne vypadla z kuchyne 😝 , tak dlho sa varí a rýchlo sa spapá. Aj ked ja strašne rada varím, a ešte radšej sa pozerám na všetkých, ako im chutí 😵 .

nika07
22. feb 2009

Ahojte,

Beji super fotky, sme sa dobre pobavili na popise 😀 ,
my sme mali už tretiu švedsku tortu, ale ta prvá bola najlepšia, teda tá marcipánová s fotkou, takže dobrý výber 😉

aj my sme dnes mali menšiu oslavu, synator bude mať meniny, ale stredobod pozornosti bola Linda, v kuse sa predvádzala

bejca
22. feb 2009

Lubi nie niesom ostrihana 😉 to mam tam len vypnute vlasy do stipca 😉 ale dik za pochvalu 😵

Vladka dakujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 kuwa vewd aj tolko stala 😝 😅 a dik za gratulaciu 🙂 a tebe posielam kopu energy na malu 🙂 a aj Pedro mava obcas take " dobre " dni 😝

Anika bolo nas 14 😉 + Petko 😀

a dnes prisli znami s dcerkou ta ma pol roka 😵 a tiez som hodila fotto do albumu mozte kuk ak chcete 😉

Mrtui dik 😵 ale nezmenila som len sa mi akosi vyrovnali vlasy 😅 a farbu som hodila trosku tmavsiu ale to este pred vianocami lebo ma nebavilo stale dofarbovat vyrastene 😝 akosi mam menej casu 😅 kto vie cim to je 😀

Nika dik 🙂 a veru je super ta torta taka lahka mnam stale ju tlacim 😅 tam moja dieta a schudnute 4 kila 😅 ale kaslem na to .... 😉

a Petko sa vcera tiez len predvadzal a stale uz viac a viac beha sam 😀 sa tesim 🙂

azuzi
22. feb 2009

No musim aj ja pochvalit tu krasnu tortu, a oslavu ste teda robili riadnu tolko ludi. 🙂 🙂
Bejca a tie kila sa ti ako podarilo zhodit, aj ja chcem, uz som zacala obmedzovat vecerne objedanie, ked vydrzim 😀 😀 .
Nas Martinko uz riadne lozi po schodoch, uz vyjde od spodu az navrch.

bejca
22. feb 2009

Azuzi dik 😵 a drzala som oddelenu stravu ale na mne to vobec nebolo vidiet 😝 a gratulujeme k behaniu po schodoch 🙂

janka_fr
23. feb 2009

Ahojte,

Beji krasna torta a zlatulilinky oslavenec. Ako som pozerala tak ste mali dost ludi na oslave. Torta sa zjedla cela?? No a ani sa ti necudujem ze si porusila dietu 😀 😀

Jullianovi konecne v sobotu vysiel prvy zubok a kazdu chvilku vylezie aj ten druhy. 🙂

bejca
23. feb 2009

Janka uz len kulincek je v chladnicke 😀 a gratulujeme k zubkom 😵 😉 😀 posielame cmuky cmuk 🙂 a vy kedy oslavujete 😉

janka_fr
23. feb 2009

V piatok ma narodky takze asi v piatok. Darceky uz mame kupene,uz len torticku mu kupime. My budeme mat taku mini oslavu, budeme az traja 😀 😉

janka_fr
23. feb 2009

Beji tak sup sup urobit si kavicku a k tomu torticku 😵

osa
23. feb 2009

ahojte, jej tu sa oslavovalo a este sa aj bude... 😅
my sme vcera boli pozriet 16 dnovu Elisku, nadherna bola 😵