Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
30. aug 2009

Jej, Vladka, našla si mi tie nohavice!!! Díky! si šikulka! Pozrem celý albumík, či tam nemajú ešte niečo pre nás....
Vladka, ináč moj manžel je tiež nervák pri dovolenke, aj preto som ho nechala teraz doma, aj som mu to povedala! A počas toho týždňa, čo sme tam boli sami, tak som mala len jediný problém, aby sa mi malý nestratil v takom velkom kempe... ináč všetko bolo v úplnej pohode!!!!! 😉 😉 😉 😉

bejca
30. aug 2009

Vladka super gate 😵 a aj moj muz je taky cestovatel ako ten tvoj 😅 vsade ho musim pomalu az nutit 😀 😉 co uz veru ...

Anika tak ste mali pozeraci den 😀 super 😵 a ten termal u vas vyzera super 😵 mozno ak sa mi podari niekedy ukecam muzika aby sme isli a mozme sa stretnut 😉

Lubi 😵 super som rada ze sa ti v Terchovej pacilo 😉 cakame na fotky 😵

mna nikdo nevolal do prace ale dali tam takeho 😠 co ma dost vysoko postaveneho za sebou ......takze mam smolu ...mala som sa vraj vratit do 6 mesiacov cize to by mal Petko cca 4,2 mesiaca 😕 a co som na hlavu ???????? no uvidime ako to dopadne ale teraz asi zacneme " pracovat " no druhom a potom po dalsej materskej uvidim co dalej 😉

janka_fr
31. aug 2009

Ahojte,

uz sme doma z dovolenky. Prave triedim foto a davam ich na picasa, zatial som tam vytvorila jeden album, to sme boli na vylete pri jazere v Provence, je tam nadherne a to jazero ma krasnu tyrkysovu farbu.

http://picasaweb.google.fr/janka.fr/LesGorgesDu...

Dnes bol maly prvykrat v jaslickach a sme zase na zaciatku, bol tam dve hodky a to ich preplakal. On si zase chudacik zvykne a o 3 tyzdne ideme na SVK na 3 tyzdne tak to potom zase budeme zacinat od znova.

Nemam vas precitane ale dufam ze ste sa vsetky mali fajn 🙂 a deticky posluchali 😀 😀

nika07
31. aug 2009

Janulka ahoooooooooj,

rýchlo som pozrela fotky, sú prekrásne, a Jullianko sa ako zmenil, stráááášne ste tam všetci zlatý 😉

annika
31. aug 2009

Ahoj, Janka!!!! Vitaj naspäť! Nádherné fotky! Tá voda je fakt krásne modrá! Jullian je frajer v tých okuliaroch! A ako sleduje kočky v tom kajaku! xixixixixi
😉 😉 😉 😉 😉 😉

mima07
31. aug 2009

cauko
janka fotky super
lubi a co by si mohla ucit ja som tiez nad tym rozmyslala uz som mala vsetko aj vybvene ze teraz od 1 zacnem kedze som povodne ucka 😉 ale ozvali sa mi z roboty tak sa vratim tam lebo to ma bavi viac

nika07
31. aug 2009

Janka teším saked prídeš,musíme dať stretko 😉

vladkaz1
1. sep 2009

ahojte Janka fotecky naozaj nadherne ...!!!!! 😵 😵 😵 😵 tesime sa na stretko jupiii 😀

janka_fr
1. sep 2009

Ahojte,

dakujem.

Ano, ano mozme dat stretko uz sa teraz tesim 😵

Annika tie domy su z casti v skale a z casti takto vonku. Inac tu u nas v nasom regione su takzvane Troglodyte - ludia tam normalne byvaju a obytny priestor je obrovsky, vyzera to super, mas vlastne byvanie akoby v jaskyni.
Som pozerala tvoje foto, vidno ze ste sa mali super.

Mima tie fotky z atelieru su uplne perfektneeeeee, to ste sa kde fotili??Ja by som tiez chcela ist do atelieru aby nam urobili foto a chcela by som aj s malym take hole foto, ale este som nenabrala odvahu na to a nepoznam ani nikho kto to robi. To mas nejaku/eho znameho??

Lubi aj tvoje foto som videla a mas nadherne deticky. Tie rebriky vyzeraju strasidelne, to si sa s nim skrabala hore? Ja by som mala asi strach a to by som isla sama.

idem este pozriet ostatne fotky 😵

mima07
1. sep 2009

janka v senci je fotografka ma atelier pri dome inak ona by ti asi aj take hole porobila 😉 len sa treba skoro objednat je dost vytazena

azuzi
1. sep 2009

Janka musim aj ja pochvalit fotecky z dovolenky, my sme si uz takto dlhsie neboli uzivat, no ale zato sme sa prestahovali do noveho 🙂 🙂 . Ale sa uz tesim ked zas niekam pojdeme.

bejca
2. sep 2009

ahojte

nestiham vas citat prisla som vas len kuk na skok ..vcera mi bolo od obeda na nic zle od zaludku ...neviem sice z coho jedli sme spagety 😅 a pomalu az do 17 tej som ich mala v zaludku ..potom ma striasla zima , zacala ma " boliet " koza , krize , korienky vlasov 😝 klby teplota 37,5 co ja inokedy ledva 36,2 mam 😅 ... no otras ledva som vydrzala nez isiel Petko spinkat dala som si dva paraleny a tak som zalomila hned s nim o 20.00 a spala som z par prestavkami do 7 mej ....a Petko do cca 7,20 .. rano mi este bolo na figu stale ma boli zaludok a krize ... dala som si ibalgin zatial fungujem ale teda na polovicny vykon 😅

Petko spinka idem k nemu pa

lubii
2. sep 2009

Ahojte 🙂
Beji, to čo s tebou???? To vyzerá ako chrípka ☹ . Pekne sa lieč. Náš malý má zas od včera sople, ale také, že keď si kýchne,tak mu vyjdú až po bradu.
Mima, ja by som mohla chémiu, ale minule som zistila,že nemám diplom z pedagogického minima. Neviem,kde som ho zapotrošila.Ešte pôjdem hľadať k našim. A ty čo teraz robíš?
Janka fotky sú nááádherné, normálne mi je ľúto, že sme neboli toho roku pri mori.A keď som sa už navnadila Miminými fotkami z Chorvátska, tak som zistila, že nemám platný pas ☹ . No a už je škola, takže až o rok.
a šte chcem pochváliť mimine fotky, tá, čo malý sedí na nočníčku je krásna 😀

azuzi
2. sep 2009

Tak Martinko je dnes otrasny vkuse place, tiez ma trochu sople, nedokaze extra dlho spat, potom je mrzos, aj ja som uz z toho na vetvy.
Nic neurobim, stale sa niecim napchavam, som unavena cely den, boze nech to uz skonci.
Bejca tiez prajem skore uzdravenie.
Chcem sa dnes dokopat na bicykel ale muz este neprisiel z roboty. Tak uvidime. 😒 😒

mima07
2. sep 2009

bejca rychlo sa liec
lubi sice alex vyzera dobre na nocniku ale malokedy do neho nieco spravi ☹
ja teraz robim na personalnom a momentalne okolo miezd

bejca
2. sep 2009

dakujem kocky 😵

dnes mi uz bolo o nieco lepsie 😵 a aj som bola s Petkom v naj parku tu u nas - dala som aj fotky mozte kuk 😉 inak ak chcete mozme tam dat aj niekedy stretko 😉

Lubi aj vam skore uzdravenie 😵 a ani ja nemam platny pas ani muz .. tak akosi tiez sa nam nechcelo vybavovat pre Petka tak asi az na rok k moru 😅 - ak nebudem tehu 😀 co by som radsej 😀 😉

JAnka fotecky uzasne ste si to evidentne uzivali 😵

Azuzi juuuuuuuj to ma mrzi ze je Martinko taky tiez chorucky 😅 skore uzdravenie aj vam 😵

Mima ty uz pracujes ??

mima07
2. sep 2009

bejca ano oficialne od vcera 😉 ma zavolali dohodli sme sa na pracovnom case tak som isla aj ked som este prednedavnom hovorila ze ja isto skorej nenastupim 😀

lubii
2. sep 2009

A kde dášmalého? do škôlky?

mima07
2. sep 2009

do jasliciek sak my este sme s plienkami a ked som len tak asi tak pred 1/2 rokom skusala skolku tak tam nechcel byt tie deti boli pre neho velke 😕 teraz su tam tak deti od 1,5-2,5 roka tak sa aj skorej zahraju

mima07
2. sep 2009

bejca to tam super vyzera musime prist kuknut 😉 nie je tam vela deti v akom case ste tam boli?

mima07
2. sep 2009

bei a da sa tam dat aj kavco?

vladkaz1
3. sep 2009

Mima da do arealu sa mozu zobrat len plastove flase ziadne sklenene , malu to tam dobre vymyslene a pred je taka mala kaviaren alebo pohostinstvo neviem to nazvat ale slusne tam sa moze aj fajcit je tam aj terasa takze pohoda v nutri sa fajcit nesmie .. 🙂
bej tie auticka vas nevyhrkali? 😀 lebo ked sme tam boli my tak to tak sekalo na tej drahe az no...
Inak snazilkujeme s tatikom 😀

janka_fr
3. sep 2009

Ahojte,

chorusikom skore uzdravenie prajem.

Vladi tak teraz nas budes zanedbavat? 😀 Pozerala som foto a mala je uz velka slecna, vidim ze si nakupovala 😉

Beji mas doma super pomocnika. Nasho nemozem dat na ziadne kolotoce, lebo to potom nema konca a odchadzame so strasnym vreskotom.

Mima gratulujem k praci a Alex si ako zvyka na jaslicky??Lebo nas mal velky problem a teraz v pondelok sa vratil po mesiac naspat a je to zase ako na zaciatku. Strasne place, v utorok mi aj volali ze nech pridem pre neho ak sa da lebo sa nedal vobec utisit( nastastie som uz bola u lekara vybavena). No a ja nema daleko od placu tiez.

Inak neviem kedy prideme, lebo sky nam skrachoval, takze moje letenky su fuc. Kupovali sme ich s riskom a tentokrat nam to uz nevyslo. Je to skoda, lebo isli Paris - BA. Budem musiet pohladat nieco nove.

Ak sa budete nahodou nudit 😀, tak vam sem este prihodim dva linky s fotkami a mozte mrknut na nasho certika.
http://picasaweb.google.com/janka.fr/FrejusAugu...

tu je par foto zo zoo: http://picasaweb.google.com/janka.fr/ZooDeBeauv...

vladkaz1
3. sep 2009

Janulka nie nebudem 😀 , mate velmi pekne foto , mam z vas taky super pocit ked sa pozeram na fotky taky idealny par srsi z vas uplne uzasna energia Jani 😵

lubii
3. sep 2009

Janka, krásne fotky. Tatik je z maličkého celkom paf nie??? Tam kde na ňom holučký spinká su krásne

Vladka, držím palce 😵

vladkaz1
3. sep 2009

Lubi dakujeme 😵 , mne sa paci ta fotka ako janka lezi sama je tam velmi pekna 😉

azuzi
3. sep 2009

Vladka aj ja drzim palceky,
Janka fotecky som kukla, velmi pekne 🙂 🙂 🙂 , skoda ze aj mne sa tak vela nechce fotit. 😒 😒 .
Mima prajem vela uspechov v praci nech sa dari.
Ja som mala dnes ulietany den, maly ma stale nadchu a mali sme dvoch majstrov, este nam dorabali riadene vetranie a jeden vyvod nebol vyvedeny cez sadrokarton, tak najprv skusmo vyvrtal jednu dieru, ze tam by to malo byt no samozrejme nebolo - skoro som ho zabila, v mojej oblubenej kupelni, zase budem volat dalsich majstrov aby to spravili a uz sa hrnu nato 😠 😠 , opravovat chybu po niekom.
A potom este prisli pozriet strechu lebo ked prsi tak nam okolo komina tecie, a tak skusali striekat hadicou vodu okolo komina a samozrejme ani kvapka nepresla 😠 😠 , tak sme zvedavi na najblizsi dazd, hroza 😒 😒 Ti majstri.

annika
4. sep 2009

Pekné ráno! Ja som vás stihla len akurát prečítať, fotky som ešte nepozrela, nejako nemám čas na net teraz, na začiatku školy.
Choručkým prajeme rýchle zlepšenie stavu, pracujúcim veľa energie a pevné nervy, jasličkárom posielame pusu velikánsku, nech sa držia !!!! Joj, a snažilkám držíme palce!!!! 😉 😉 😉 😉 😉
Azuzi, majstri už neexistujú, sem-tam ešte natrafíš na šikovného experta, ale len náhodou!!! ☹
U nás sú tiež dosť velké zmeny, manžel po trojtýždňovej dovolenke, dcérky po dvojmesačných prázdnin nastúpili do školy resp. do práce...A Robko sa len čuduje doma a furt hľadá Anku, ocka, Gabinu, nevie čo sa deje....xixixixiixi
Gabina je celá paf z novej školy, hneď druhý deň už mali 8 hodín, dnes 7 a majú už aj domáce úlohy...A tie výdavky všelijaké poplatky /napr. na údržbu školskej budovy, na anglické a nemecké učebnice,obed dobredu na dva mesiace,..už ani nespomínam!!!/ 😖 😖
Takže tak...

vladkaz1
4. sep 2009

Ahoj Annika no verim ze mate toho dost veru ono sa to nezda ale tie ucebnice aj nieco stoja aj skola celkovo ,ved aj nas to caka so skolkou na buduci rok,
Azuzi dakujem za prianie 😵 ,aj ja vam drzkam palce nech vsetky zavady rychlo vyriesite a je to pravda ze teraz zohnat sikovneho majstra je problem veru .. 😒 , ale nebojsa nieco vymyslite .. ale nechapem ako moze zatekat co tam spravili nejaku chybu?
Beji no co uz je lepsie? mala uz pomaly uziva antibiotika ,to som vam vravela ze ma zapal stredneho ucha uz sme 3 ti tyzden doma nejako nas klatia tie choroby tento rok 😒 ,ale hned jej zabrali ako nam ich predpisala 3 den ich bere do vtedy sme sa trapili ...

azuzi
4. sep 2009

Annika a Vladka Tak si predsavte ze dnes v noci prsalo a okolo komina je sucho, nic nenatieklo, tak neviem, ci to tym, ze chodili po tej streche ci co 😀 😀 . Tak len cakam co povie dalsi dazd 😀 😀 .
Annika aj ja mam z tych vydavkov hrozu, uz nic nekupujem a cakam kym nabehnu peniaze a Samko musi vydrzat a aj obedy si kupil za svoje 😒 😒 . No to nastahovanie nieco stalo. V podstate je ten zaciatok roka pred vyplatu, mali by to posunut po vyplate 😀 😀 .