Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
12. feb 2008

lubii dik 😀 ak nahodou sa poobede neozvem - rodim xixixi bodaj by hahahahahahaha o com pochybujem
a ajka nerodi bola vo februarovkach poobede 😉 ta dozrieva xixiixixix

aja7
autor
12. feb 2008

nie ajka nerodi...ajka sa zoziera od zlosti... 😀 nie, vazne...uz mi to kvalitne udiera na mozog... 😝

bejca
13. feb 2008

halooo este som 2v1 😀 xixixii dnes idem na kontrolu tak ak sa poobede neohlasim - tak budem rodit xixixiixix chi chi chi ahojte drzte sa tu 😉

annika
13. feb 2008

Pekné ránko dievčatá! A úspešný deň Vám prajem!
Aj keď je vonku ziiiimmaaaa a hmla, že nevidím na susedov. Vidíte kinderká? Do takej zimy sa nechcú ani malilinké von! Musíte počkať na jar...
Bejca držím palce u doktora. Ajka, len kľud! Musíte sa dozrieť!
My sme mali blbú noc, malý bol hore dvakrát, o tretej som mu aj dala cicík. Včera večer ani poisťovňu som nevedela poriadne vychutnať, malý sa zlobil, asi mu nožička bolela. Tak som mu dala zas Nurofen sirup a potom horko-tažko zaspal. O deviatej! Pritom vždy zalomí len okolo desiatej.... 😝
Ešte raz príjemný deň Vám všetkým!!!

aja7
autor
13. feb 2008

ahojte kocky...stale bez zmeny...ale u nas je krasne 😅 😅 slnko, teplo...naozaj ako na jar 😉

annika
13. feb 2008

Tak asi ideme do Popradu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Len ten zub by ma nebolel!!! 🙄 🙄 🙄

ellla
13. feb 2008

Ahojte. ja teraz menej stiham konika. sme chori. ale prispevky citam aspon tak kazdy druhy den. drzim palce ajka a bejka. myslim na vas kazdy den. nech vam to dobre dopadne. potom sa budete rozplyvat na tymi uzlickami tak ako my a tvrdit, ze prave to vase je to najkrajsie na zemi. uz sa tesim s vami... 🙂

annika
13. feb 2008

Ahoj Ela! Dúfam, že nič vážneho... a že sa rýchlo uzdravíte.
Aj mne bolí ten prekliaty zub, no aj idem o piatej zubárovi. Už som raz bola s tým zubom, ale bolo zapálené aj dasno, tak nič s tým nerobil. Ale teraz už musí , lebo žijem na ibalgine!!!!! Nech vytiahne, len už aby som mala pokoj!!!
Bejca! Kde si????? Sú už dve hodiny a ty si sa neozvalaaaa!!!

bejca
13. feb 2008

sme doma 😀 cap bude asi az na buduci tyzden xiixixixix v pondelok idem na kontrolu 🙂 Petkovi sa v brusku u maminky paci a von sa mu nechce 😅

vladkaz1
13. feb 2008

No ahojte!!!Prave sme prisli s prechadzky ,od rana labzujeme po meste.Ja si uz ani nepamatam ake to bolo ked som cakala na porod.Ale ked citam riadky do zadu tak mi dobre sibalo hihi.A mi mame dnes 3 mesiace huuuuraaa 😀 .Annika zub je svinstvo mna ked rozbolí tak mi to trva aj tyzden kym sa to upokoji.Chuda cim skor sa uzdrav.Eli prajem skore vyliečenie. A babulky vam pevne nervy prajem dufam ze uz coskoro budete rodit. 😉

bejca
13. feb 2008

elli skore uzdravenie 😉 a dik ze na ans myslis 😀

anika juuuuuuuuj zubky 😝 😝 brrrrrrrrr rychlo zubarovi 😝

vladka veru - ked si to precitas dozadu je to sranda xixiix ako som aj ja cakala ako pojdes na kontrolu a ci sa este vobec vratis alebo ci uz rodis xixixi a teda nervoz si bola kvalitne 😀 a gratulujeme k 3 mesiacikom Lucinke 😀

pizzamati
13. feb 2008

Ahojte dievčatá. Chcem sa vás opýtať či máte niektorá skusenosti s ECHO vyšetrením nenarodených miminiek? dnes som bola na kontrole a doktor ma posiela že vraj skrz vek . Inak že je všetko ok. Bejca a ty ako? 😵

annika
13. feb 2008

Juujjj, som doma od zubára, no neviem, či mi nevyvŕtal aj mozog.... Bolíííí!!!! Dala som si Ibalgin, a čakám, čo to robí...
Vladka, gratulujeme k trom mesiacom!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Bejca, Ajka, dobrú noc brušká naše!!!

mima07
13. feb 2008

cauko kocky
pizza ja som na takom nebola na co to je? 😲

kinderka pripravte sa na zajtra 😀 teda vydrzte do zajtra aby ste mohli dat manzelom valentinsky darcek 😀

annika
14. feb 2008

Pekné valentínske ránečko!!!! Dnes sa budeme usmievať na svojich manželov....Nebudeme sa hádať a zlobiť, veď je Deň zamilovaných.....ŽEEEEE????
Pizza, ani ja som nebola na takom vyšetrení, ale ECHO mi niečo pripomína ako srdce...No ale ja som len učiteľka ZŠ...
Zub ma už tak veeeľľľmmii nebolí /klop,klop,klop/, tak som rada. Dnes zas idem alergológovi, po dvoch mesiacoch som dočkala termínu.Som zvedavá čo povie, lebo pred tehom som bola silná alergička na všetko možné okrem prachu ...xixixixixi /aspoň nemusím upratovať.....xixixixixi/. Ale predstavte si, počas tehu to zmizlo!!! To je fakt zázrak,nie?

bejca
14. feb 2008

krasne Valentinske ranecko 😀 hlasi sa kinderko 😉 xixixiix
pizza ECHO ani ja neviem ale aj mne to pripomina nieco so srdieckom - a mne robi na kazdom uzv ozvy srdiecka 😅 takze take vysetrenie ECHO ani neviem ked mi nik nepovedal ze toto je ono 😅
anika som rada ze zubok uz tolko neboli 😉 tuk tuk a aj moj muz je alergik -a ked bol maly mal aj ekzem 😖 coho sa bojim - dufam ze malinky nebude nic take mat 😅 o com ale silno pochybujem .... ale uvidime a verim ze to bude v poho 😉

aja7
autor
14. feb 2008

cawte maminky a kinderka...hlasi sa kinderko "po zaruke"...bez zmeny 😠

annika
14. feb 2008

Bejca, jasné, že nebude mať!
Ahoj Ajka-kinderko! Do 42-ho týždňa si ešte v záruke!!!! Až potom ťa môžu reklamovať....

vladkaz1
14. feb 2008

tak kocky nadherneho Valentína prajem 😀 😀 😀 a kinderka nase drzte sa xixi.Ale poviem vam mate ale pevne nervy zavidim v dobrom 😉 aj ja pri druhom uz nebudem tak stresovat aspon dufam.

bejca
15. feb 2008

dobre ranecko 😀 hlasi sa kinderko 😅 dalsi den 2v1 😉

annika
15. feb 2008

Ahoj, Bejca! Ako si spala? My celkom fajn, len som mala taký blbý sen..
Ako ste valentínkovali???

bejca
15. feb 2008

Vatentinkovali sme celkom v poho a vy ?? dostala som pusu 😀 , ruzu 😀, stud.pecat - uz som zozrala 😀 , a merci xixiixixix mnam kila hore zasa 😀 a spat som teda nespala - stale ma krize boleli ☹ a kazdu hodinu som bola hore a na wc ach yo ... co uz no 😅

annika
15. feb 2008

Pusinku a ružu som dostala aj ja, štud. pečať som mu dala zas ja...xixixi Ale spoločne sme to zožrali.

bejca
15. feb 2008

😀 😀 😀 anika 😀 😀 😀 to zozratie je na tom najlepsie 😀 😀 a takze sme na tom rovnako 😉 xixixixi

pizzamati
15. feb 2008

Ahojte dievčatá, Vidim že ste mali včera krásny den obe. Bejca ty sa nezdáš stale 2v1. 😀 A Ajka ako nevieter? dnes tu ešte nebola. 😀

bejca
15. feb 2008

piza nas Petko si to v brusku uziva 😀 co uz no 😀 a ajka ta je tiez chuda stale 2v1 😅

annika
15. feb 2008

Bejca, ked sa nudíš, tak mi pošli email adresu, ja mám také dobré emaily na relax...

annika
15. feb 2008

Myslela som cez IP.

ellla
15. feb 2008

Ahojte, tak my sme poriadne chori. Samko tahal 40-tku, prezili sme hrozne 2 noci a aj vcera cez den sme mali teplotu okolo 39 stupnov. dnes uz konecne zacali zaberat antibiotika, tak je to lepsie. zo zapaleneho hrdielka sa to prenieslo aj na priedusky, zachripol, vyhadzala sa mu od antiboitik pusinka aj ritulka a aby toho nebolo malo, este zrovna teraz mu vysiel tak ocakavany prvy zub. dufam, ze mame najhorsie za sebou a bude to len lepsie a lepsie.

pozdravujem hlavne nase tehulky. to chce aspon 3 km prechadzku (rychlejsou chodzou) - na mna to ucinkovalo 🙂

annika
15. feb 2008

Ahoj, Ella! Je mi ľúto toho malého, ani tebe nezávidím. Najhoršie je, keď je dieťa choré, tak sa celý svet so mnou zrúti a potrvá aj týždeň, dva, kým sa všetko dostane naspäť do kolají... Držte sa, myslíme na Vás!!!!A gratulujeme k prvému zúbku!!!! 😀 😀 😀 😀